Obsługa międzynarodowych konferencji
z dużą liczbą uczestników.

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia
symultaniczne

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia symultaniczne (konferencyjne) polegają na tłumaczeniu wypowiedzi na bieżąco, równolegle z wypowiedzią prelegenta. Ta forma tłumaczenia wybierana jest przede wszystkim przy obsłudze międzynarodowych konferencji z dużą liczbą uczestników lub spotkaniach wielojęzycznych. Największa korzyść związana z tego rodzaju tłumaczeniem to oszczędność czasu.

Tłumaczenie symultaniczne zwykle wymaga użycia specjalnego sprzętu konferencyjnego, który z przyjemnością Państwu zapewnimy.
Dysponujemy własnymi urządzeniami wraz z w pełni wyposażonymi kabinami dla tłumaczy.

Przy mniej oficjalnych okazjach lub w sytuacjach, gdy tłumaczenie jest potrzebne tylko niewielkiej grupie osób, można alternatywnie zastosować inny wariant tłumaczenia symultanicznego polegający na przekładzie szeptem treści wygłaszanego przemówienia lub prowadzonej rozmowy dla jednego lub kilku (maksymalnie trzech) uczestników spotkania. Jest to tłumaczenie szeptane.

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach ustnych o różnej tematyce.

180+

 
obsłużonych konferencji w 2019 r.

570+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2019 r.

60+

 
obsługiwanych języków w tłumaczeniach ustnych

Co mówią o nas klienci?

Obsługa techniczna, a także przeprowadzone tłumaczenie symultaniczne zostało przez Państwa wykonane na najwyższym poziomie. Pragniemy zarekomendować Państwa usługi wszystkim organizatorom konferencji, gdzie jest potrzeba profesjonalnego tłumaczenia symultanicznego wykonanego z pełnym wyczuciem tłumaczonej tematyki, szczególnie trudnej technicznie, tak jak w naszym przypadku. Dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję na jej dalszy rozwój w kolejnych edycjach naszych konferencji.

Przemysł chemiczny

Firma GLS nawiązała współpracę z firmą Skrivanek oddz. w Poznaniu poszukując osoby do tłumaczenia ustnego symultanicznego szeptanego, na spotkanie dotyczące podsumowania roku fiskalnego w tematyce kurierskiej. Firma Skrivanek zapewniła tłumacza ustnego z j.niemieckiego, który wywiązał się z powierzonego mu zadania w sposób profesjonalny i rzetelny. Z zadowoleniem możemy udzielić referencji firmie Skrivanek jako odpowiedzialnemu dostawcy tłumaczeń, gdyż dotychczasowa współpraca oraz jakość zlecanych usług w pełni spełniły nasze oczekiwania.

Transport i logistyka

Współpracujemy z firmą Skrivanek w zakresie tłumaczeń pisemnych (przysięgłych i zwykłych), a także ustnych (organizowanie konferencji, tłumaczenia konsekutywne oraz przez telefon w siedzibie naszej firmy). Większość tłumaczeń pisemnych dotyczyła zagadnień z branży energetycznej, finansowej i prawnej i wymagała użycia fachowego słownictwa. Polecamy firmę Skrivanek jako sprawdzonego dostawce usług tłumaczeniowych. Cenimy wysoką jakość tłumaczeń, miłą i fachową obsługę biura, szybkość odpowiedzi, a także możliwość wykonywania tłumaczeń ustnych w tempie ekspresowym, niejednokrotnie w ciągu kilku godzin od wysyłanego przez nas zapytania.

Przemysł energetyczny

Firma Goodrich Aerospace Poland miała okazję organizować spotkania kadry zarządzającej SLT z pracownikami przy udziale firmy Skrivanek sp. z o.o. Firma Skrivanek świadczyła usługi w zakresie tłumaczenia symultanicznego – j.angielski, jak również zapewniła obsługę techniczną i sprzętową. Współpracę z firmą Skrivanek oceniam na bardzo dobrą. Usługi przez nią świadczone cechuje profesjonalizm i nastawienie na zadowolenie klienta.

Przemysł techiczny

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!
Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wypełnij formularz wyceny