Tłumaczenia techniczne przetargów
i instrukcji dla przemysłu

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
techniczne
dokumentów
dla przemysłu

Wypełnij formularz wyceny

Nasi lingwiści pomogą Ci zdobyć nowe, zagraniczne rynki
dostarczając wysokiej jakości tłumaczenia techniczne
i lokalizacje opisów produktów w przystępnej cenie.

Precyzja i punktualność to kluczowe wartości w przemyśle technicznym i kolejnictwie. Jako profesjonaliści, którzy nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze uchybienia, potrzebują Państwo partnera, który podejdzie do powierzonych mu zadań w sposób odpowiedzialny. Ponadto, biorąc pod uwagę globalne znaczenie i zróżnicowanie obu branż, a także wiążącą się z nimi wartość dodaną, w ramach współpracy biznesowej wymagają Państwo od partnerów gruntownego przygotowania, wiedzy merytorycznej i stosownego doświadczenia. Skrivanek korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych, zapewniających najwyższą jakość i stałą produktywność. Robimy wszystko, by wspierać Państwa w drodze do sukcesu!

 

Na przestrzeni ponad 20 lat specjaliści językowi ze Skrivanka zrealizowali z powodzeniem niezliczoną liczbę tłumaczeń technicznych i projektów lokalizacyjnych dla przemysłu technicznego i kolejnictwa. Nawet teraz nasz zagraniczny oddział jest aktywnie zaangażowany we wdrażanie projektu infrastrukturalnego w kolejnictwie w regionie bałtyckim. Możemy śmiało stwierdzić, że dzięki szerokiemu doświadczeniu i niezbędnej wiedzy technicznej jesteśmy w stanie podjąć się realizacji wszelkich zleceń dla klientów z branży technicznej i kolejowej. Pamiętamy także o ścisłym przestrzeganiu terminów.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie różnego rodzaju spotkań biznesowych, zespół Skrivanka na pewno Państwa nie zawiedzie.

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia wszystkich powierzonych nam materiałów, w tym: publikacji korporacyjnych, umów, warunków i specyfikacji przetargowych, wszelkiego rodzaju tekstów marketingowych. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy zapewnienia użycia prawidłowej terminologii.

Produkcja i obróbka metali, produkcja maszyn i obrabiarek, produkcja pojazdów, w tym wagonów i przyczep, powiadomienia systemowe, naprawa urządzeń, produkcja urządzeń elektrycznych i optycznych oraz wszelkie inne obszary tematyczne dotyczące kolejnictwa, techniki i obróbki metali – kompetencje naszych specjalistów pozwalają zapewnić najwyższej jakości tłumaczenia techniczne w każdej z tych dziedzin.

Skrivanek oferuje rozwiązania językowe dla przemysłu technicznego i kolejnictwa we wszystkich językach europejskich. Nasze doświadczenie (praca przy międzynarodowych projektach) gwarantuje, że otrzymają Państwo tłumaczenie najwyższej jakości.

W jaki sposób możemy pomóc w Państwa pracy? Chętnie podejmiemy się tłumaczenia i lokalizacji (dostosowania do kontekstu społecznego i kulturowego) opisów Państwa produktów. Przełożymy instrukcje montażu i eksploatacji oraz powiadomienia systemowe i inne komunikaty techniczne. Zajmiemy się tłumaczeniem korespondencji biznesowej i dokumentacji przetargowych z zastosowaniem właściwej terminologii branżowej.

Jeśli biorą Państwo udział w różnego rodzaju seminariach, konferencjach czy innych spotkaniach biznesowych, możemy zaproponować tłumaczenia ustne (symultaniczne lub konsekutywne). Natomiast szkoła językowa Skrivanek zrealizuje dla Państwa kursy językowe na różnych poziomach i o różnej intensywności. Możliwe są także szkolenia szyte na miarę, na przykład dotyczące określonej terminologii.

Przemysł to oczywiście różnego rodzaju rysunki techniczne i projekty. O to też zadbaliśmy, proponujemy zaawansowane rozwiązania w obszarze składu komputerowego i przygotowania materiałów do druku. W efekcie materiał, który Państwo od nas otrzymają, graficznie nie będzie się niczym różnić od oryginału. To duże ułatwienie w pracy i oszczędność czasu.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.