biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko-włoski i włosko-polski dla Ciebie i Twojej firmy

line

Jeśli szukasz doświadczonego tłumacza języka włoskiego – dobrze trafiłeś!
Zapewniamy usługi tłumaczeniowe najwyższej jakości od 30 lat!
tłumaczenia

Tłumacz polsko włoski i włosko polski dla Ciebie i Twojej firmy

Szukasz doświadczonego tłumacza włosko-polskiego? – dobrze trafiłeś!
Zapewniamy usługi tłumaczeniowe najwyższej jakości od 30 lat!
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 30 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Sprzęt konferencyjny – zajmiemy się Twoją konferencją lub spotkaniem od A do Z, zapewnimy wysokiej jakości sprzęt, tłumaczy i obsługę.

Wsparcie w trakcie tłumaczenia strony www – nie zostaniesz sam z problemami, będziemy Cię wspierać na każdym kroku procesu tłumaczenia.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Napisy do filmów, voice-over, dubbing – potrzebujesz filmu w innym języku? Posiadamy odpowiednie oprogramowanie i doświadczenie w tłumaczeniu audio i wideo.

Gdy potrzebny jest tłumacz polsko-włoski

Jesteśmy liderem na polskim rynku tłumaczeń. Co jest źródłem naszego sukcesu? Wykwalifikowana kadra tłumaczy posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Agencja Skrivanek to specjaliści od lat wykonujący tłumaczenia polsko-włoskie i włosko-polskie. Wielu z naszych tłumaczy jest native speakerami języka włoskiego.

Tłumacz włosko-polski: co tłumaczymy?

Tłumacze Skrivanka pracują zarówno z prostymi tekstami, jak i tymi bardziej skomplikowanymi. Specjaliści naszej agencji posiadają nie tylko konieczną wiedzę językową, regionalne warianty użycia słownictwa ale dysponują także znajomością różnych dziedzin, co pozwala na lepsze rozumienie i tłumaczenie tekstów. Nasi tłumacze włosko-polscy przetłumaczą dla Państwa:

 • artykuły
 • materiały marketingowe
 • książki i e-booki
 • badania i raporty
 • instrukcje
 • aplikacje web/mobile
 • oficjalne dokumenty
 • politykę prywatności
 • strony www
 • sklepy internetowe
 • opisy produktów
 • umowy

Nasz zespół tłumaczy polsko-włoskich jest do Państwa dyspozycji!

Polsko-włoskie tłumaczenia przysięgłe

Agencja Skrivanek posiada w swoim zespole także tłumaczy polsko-włoskich, którzy posiadają uprawnienia niezbędne, aby wykonywać tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe). Nasi specjaliści przetłumaczą i poświadczą dla Państwa tłumaczenia polsko-włoskie i włosko-polskie.

Usługa tłumaczenia przysięgłego może okazać się konieczna podczas tłumaczenia oficjalnych pism i dokumentów. Dokumentami, które wymagają obecności tłumacza przysięgłego są m.in. wyroki sadów, certyfikaty i zaświadczenia.

Włosko-polskie tłumaczenia ustne

Agencja Skrivanek wykona dla Państwa nie tylko tłumaczenia pisemne. Nasi specjaliści chętnie wesprą Państwa także podczas spotkań biznesowych różnego rodzaju. Konferencje, targi, wykłady i spotkanie networkingowe nie są nam straszne. Tłumacze Skrivanka wykonują nie tylko tłumaczenia symultaniczne, ale również konsekutywne. Nasi włoscy tłumacze sprawdzą się zatem nie tylko podczas dużych wydarzeń, ale też w trakcie prywatnych spotkań twarzą w twarz gdzie może pojawić się język potoczny, czy regionalne warianty użycia słownictwa włoskiego.

Tłumaczenie stron internetowych na język włoski

Nasi tłumacze sprawią, że przetłumaczy tekst strony www uwzględnia język potoczny, zawiera hasła i odpowiednie słowa kluczowe. Przetłumaczony tekst obejmuje nie tylko warstwę treści (przekład konkretnych podstron i artykułów), ale również działania, których celem jest dostosowanie oferty firmy do warunków kulturowych danego rejonu. Dzięki temu witryna staje się czytelna dla odbiorców niezależnie czy będzie to tłumaczenie z polskiego na włoski czy włoskiego na polski.

Czekamy na wiadomość od Państwa!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

badgesv2
ZaufalI nam:
logos

Potrzebujesz tłumaczenia z włoskiego na polski lub inny język? Napisz do nas!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Do kogo kierujemy naszą ofertę tłumaczeń polsko-włoskich?

1

Oferta agencji Skrivanek jest skierowana do wszystkich z Państwa, którzy chcieliby wejść na rynek włoski lub pozyskać włoskich klientów. Tamtejszy rynek cechuje się dużą chłonnością i nowoczesną infrastrukturą. Nasi tłumacze wielokrotnie pracowali z tekstami z sektora technicznego i są w stanie przetłumaczyć z języka polskiego na język włoski (i na odwrót) nawet najbardziej skomplikowane teksty.

FAQ

1

Jak mogę zlecić tłumaczenie?

Za pomocą formularza na stronie lub drogą mailową, przesyłając plik do analizy, a następnie akceptując podany koszt usługi.

Jaka jest cena tłumaczenia?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Jakie informacje przekazać wraz ze zleceniem?

Doceniamy wszelkie informacje: na temat konieczności zachowania określonej terminologii czy też przeznaczenia tłumaczenia i jego odbiorców (Czy tekst przeznaczony jest do publikacji czy do użytku wewnątrz firmowego? Czy tekst ma charakter marketingowy lub reklamowy? A może akademicki?). Pracę ułatwią nam także wszelkie wskazówki merytoryczne oraz materiały referencyjne dotyczące Państwa produktu, usługi lub sektora.

W jaki sposób chronicie Państwo dane?

Nigdy nie udostępniamy Państwa dokumentów, informacji i danych osobom i podmiotom spoza firmy Skrivanek. Zawsze kierujemy się zasadą ścisłej potrzeby. Wgląd do Państwa dokumentów mają wyłącznie te osoby, które potrzebują dostępu do nich, aby zrealizować zlecenie. Ze wszystkimi wykonawcami podpisujemy umowy o zachowaniu poufności. Rygorystycznie przestrzegamy też przepisów RODO.

Jakie formaty plików obsługujecie?

Najlepiej jeśli dokument będzie miał postać elektroniczną, nie stawiamy jednak żadnych ograniczeń co do formatu. Dzięki naszemu Działowi DTP jesteśmy w stanie obsłużyć pliki w praktycznie każdym formacie między innymi: TXT, RTF, DOC/DOCX, ODT, CSS, HTML, XML, PDF i wiele innych, w tym dokumenty nieedytowalne, dzięki usłudze konwersji.

Tłumacz polsko włoski lub włosko polski

1
Wycena
tłumaczenia

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza
dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia na język włoski lub z języka włoskiego na inny język oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie
tłumacza

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi polsko włoskiemu posiadającego wiedzę w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na język włoski.

Tłumaczenie
materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału z języka włoskiego na język polski lub odwrotnie zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja
tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów języka włoskiego, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości
i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Biuro tłumaczeń języka włoskiego – co nas wyróżnia?

Wszystkie zlecenia przekazane do naszego biura są wykonywane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii branżowych. Jednym z takich rozwiązań jest oprogramowanie CAT (Computer Aided Translation), które pozwala na szybsze tłumaczenie z języka włoskiego lub na język włoski dużych partii tekstu, w których pojawiają się powtarzające się zwroty. Dzięki temu pracujemy szybciej, a w konsekwencji możemy zaproponować krótsze terminy naszym klientom.

Tłumaczenia zwykłe z włoskiego lub na włoski

Przykłady tekstów podlegających tłumaczeniu zwykłemu z włoskiego na polski lub z polskiego na włoski, z którymi możesz spotkać się podczas prowadzenia działalności gospodarczej, to m.in. korespondencja firmowa, artykuły branżowe, opisy produktów czy materiały marketingowe. Każdym zleceniem zajmują się nasi znakomicie wykształceni tłumacze, którzy na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie klienta.

Tłumaczenie stron www z języka włoskiego

Włoska wersja Twojej strony firmowej wymaga odświeżenia i uzupełnienia o przetłumaczony tekst z języka polskiego? Nie ma problemu! Chętnie pomożemy Ci z tym zadaniem. Nasi tłumacze współpracowali już wielokrotnie przy tworzeniu witryn internetowych zarówno małych lokalnych marek, jak i dużych korporacji. Dzięki ich biegłości i zmysłowi marketingowemu Twoja firma znów stanie się widoczna w sieci.

Tłumaczenia specjalistyczne z włoskiego lub na włoski

Włochy słyną z produkcji pięknych samochodów i motorów. Jeśli Twoja firma zajmuje się wprowadzaniem ich na polski rynek, chcemy zaproponować usługę, która może Cię zainteresować – tłumaczenia specjalistyczne z włoskiego na język polski (lub odwrotnie z polskiego na język włoski). Tego typu zlecenia przekazujemy najbardziej doświadczonym członkom zespołu, którzy na co dzień obcują z terminologią z branży motoryzacyjnej. Ich wiedza pozwala na dobranie odpowiednich słów i zwrotów, nawet wówczas, gdy zwykły słownik online zawodzi.

W Skrivanku zajmujemy się tłumaczeniami pisemnymi z języka włoskiego dotyczącymi praktycznie każdej branży (od mody i sztuki przez przemysł spożywczy po medycynę i farmację). Takie teksty trafiają do specjalistów, którzy dzięki ciągłej kontroli haseł wybiorą najbardziej odpowiednie ekwiwalenty fachowych terminów w języku polskim.

tłumaczenia włoski, z języka polskiego, języka angielskiego, języku włoskim
tłumaczenia włoski, z języka polskiego, języka angielskiego
tłumaczenia włoski, w języku włoskim, języka angielskiego

Tłumacz polsko-włoski – w czym możemy Ci pomóc?

Jeśli działasz na rynku międzynarodowym, w swojej pracy zawodowej na pewno nie raz spotkałeś się z koniecznością znalezienia tłumacza języka włoskiego, który przetłumaczyłby potrzebny dokument w trybie pilnym. A może nawet próbowałeś zrobić to sam z pomocą słownika włosko-polskiego? Aby uniknąć gorączkowego przeszukiwania Internetu dwa dni przed terminem podpisania umowy, która musi być przetłumaczona z polskiego na język włoski, dołącz do grona naszych klientów.

Biuro tłumaczeń Skrivanek oferuje szereg usług, które znacząco wesprą działalność Twojej firmy na włoskim rynku. Przekładamy m.in. korespondencję handlową, dokumenty księgowe, zapytania ofertowe czy umowy. Tłumaczymy również strony internetowe na język włoski (albo język polski). Każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie. Pięć certyfikatów ISO, które otrzymaliśmy, jest gwarancją jakości naszej pracy i poufności informacji.

Tłumacz przysięgły języka włoskiego

Udział tłumacza przysięgłego języka włoskiego jest niezbędny przy pracy nad niektórymi tekstami. Uwierzytelnienia wymagają między innymi akta prawne, dokumentacja sądowa, świadectwa pracy, a także dokumenty związane z rejestracją firmy. Pieczęć tłumacza przysięgłego potwierdza poprawność tłumaczenia oraz jego zgodność z oryginałem.

Aby zostać tłumaczem przysięgłym, trzeba być naprawdę dobrym w swoim fachu, mieć wyróżniającą się wiedzę teoretyczną i długoletnią praktykę w zawodzie. Umiejętności takiej osoby poświadcza dyplom zdania egzaminu państwowego oraz wpis na listę zarządzaną przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Tłumacz polsko-włoski – tłumaczenia ustne

Nasi tłumacze ustni polsko-włoscy poważnie podchodzą do każdego postawionego przed nimi wyzwania. Ich wyjątkowe umiejętności językowe oraz interpersonalne pozwalają im na pracę w każdych warunkach (na konferencjach naukowych lub branżowych, rozprawach sądowych, festiwalach czy podczas negocjacji biznesowych). Jeśli najbardziej zależy Ci na jakości i miłej atmosferze spotkania, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Tłumacz włosko-polski online

W trosce o Twój czas udostępniamy Ci możliwość przekazania tekstów do tłumaczenia na język włoski za pośrednictwem prostego formularza kontaktowego lub wiadomości e-mail. Aby jeszcze bardziej ułatwić ten proces, obsługujemy wszystkie główne formaty plików, m.in. TXT, RTF, DOC, HTML, XML, PDF. Przyjmujemy również dokumenty nieedytowalne. Przetłumaczony tekst odsyłamy drogą elektroniczną.

 • Tłumacz języka włoskiego umów
 • Tłumacz języka włoskiego instrukcji
 • Tłumacz języka włoskiego tekstów
 • Tłumacz języka włoskiego dokumentacji
 • Tłumaczenia z włoskiego na polski
 • Tłumacz włosko polski raportów
 • Tłumacz włosko polski specyfikacji
 • Tłumacz włosko polski certyfikatów
 • Tłumacz włosko polski katalogów
 • Tłumaczenia z polskiego na włoski
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.