Tłumaczenia chemiczne

Wiodące na rynku firmy chemiczne powierzają nam tłumaczenie specjalistycznej dokumentacji, ponieważ za każdym razem zapewniamy najwyższą jakość i dokładność.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia każdego powierzonego nam dokumentu dotyczącego chemikaliów i związanych z nimi przepisów, między innymi: karty charakterystyki substancji niebezpiecznych czy preparatów niebezpiecznych (SDS, MSDS, eSDS), raportów bezpieczeństwa chemicznego (CSR) oraz streszczeń cech charakterystycznych produktów (SPC). Nasi certyfikowani i doświadczeni lingwiści zapewniają, że wszystkie skomplikowane terminy zawarte w powierzonych nam dokumentach zostaną dokładnie przetłumaczone, tak aby zachować ich oryginalne znaczenie i kontekst.
  • Dostarczamy tłumaczenia dla przemysłu chemicznego we wszystkich językach europejskich. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki czemu maksymalizujemy efektywność naszej pracy i dostarczamy tłumaczenia najwyższej jakości w przystępnych cenach.
  • Zdajemy sobie sprawę z tego, że przemysł chemiczny korzysta z wielu specjalistycznych form dokumentów. Dlatego proponujemy Państwu zaawansowane rozwiązania w obszarze składu komputerowego i przygotowania materiałów do druku. Nasz wielojęzyczny zespół projektantów specjalizuje się również w tworzeniu branżowych materiałów drukowanych i internetowych. Możemy pracować z kilkoma alfabetami naraz, tak aby stworzyć projekt zawierający informacje o produkcie (etykiety, broszury) zrozumiałe dla odbiorców z różnych państw. W efekcie otrzymają Państwo od nas materiał gotowy do wykorzystania. To duże ułatwienie w pracy oraz oszczędność czasu.

  W Skrivanku rozumiemy jak istotne jest traktowanie informacji i powierzonych nam dokumentów w sposób poufny. Dlatego za każdym razem, gdy jest to wymagane, podpisujemy z naszymi klientami umowy o zachowaniu poufności. Jesteśmy też otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług.

  0
  i więcej obsługiwanych formartów plików
  0
  milionów słów przetłumaczonych w 2020 roku
  0
  lat doświadczenia
  0
  certyfikaty ISO

  Skrivanek od samego początku wspiera branżę chemiczną w rozwoju, oferując więcej niż przeciętne biuro tłumaczeń. Naszym prawdziwym atutem jest bogate doświadczenie językowe oraz specjalistyczna wiedza branżowa.

  Od ponad 20 lat liderzy na rynku chemicznym ufają naszym lingwistom w kwestii dokładnego i efektywnego tłumaczenia różnego rodzaju materiałów. Nasze wieloletnie doświadczenie, w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą techniczną i terminową realizacją zleceń, stanowi potężną mieszankę gwarantującą wysokiej jakości tłumaczenia chemiczne, poprzez które wspieramy rozwój naszych klientów na globalnym rynku.

  Zespół Skrivanka świadczy usługi zarówno tłumaczenia pisemnego, jak i obsługi tłumaczeniowej w trakcie różnego rodzaju spotkań biznesowych. Gwarantujemy szybkość, dokładność i precyzję usług od momentu skompletowania zespołu tłumaczy zgodnego z Państwa potrzebami, aż do pomyślnej realizacji projektu.

  Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna dla branży chemicznej jest precyzja używanych zwrotów. Nasi tłumacze to zespół profesjonalistów z sektora chemicznego, którzy posiadają doskonałą znajomość języka branżowego, w tym stosowanych skrótów, synonimów i identyfikatorów. Od tematów związanych z petrochemią, przez polimery, farby i pigmenty, aż po agronomię i produkty biobójcze – zapewniamy pełne zrozumienie przekazu oraz dokładność w przekładzie na język docelowy.

  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA CHEMICZNEGO?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.