biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia chemiczne

Wiodące na rynku firmy chemiczne powierzają nam tłumaczenie specjalistycznej dokumentacji, ponieważ za każdym razem zapewniamy najwyższą jakość i dokładność.
tłumaczenia
Profesjonalne tłumaczenia chemiczne!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia każdego powierzonego nam dokumentu dotyczącego chemikaliów i związanych z nimi przepisów, między innymi: karty charakterystyki substancji niebezpiecznych czy preparatów niebezpiecznych (SDS, MSDS, eSDS), raportów bezpieczeństwa chemicznego (CSR) oraz streszczeń cech charakterystycznych produktów (SPC). Nasi certyfikowani i doświadczeni lingwiści zapewniają, że wszystkie skomplikowane terminy zawarte w powierzonych nam dokumentach zostaną dokładnie przetłumaczone, tak aby zachować ich oryginalne znaczenie i kontekst.
  • Zdajemy sobie sprawę z tego, że przemysł chemiczny korzysta z wielu specjalistycznych form dokumentów. Dlatego proponujemy Państwu zaawansowane rozwiązania w obszarze składu komputerowego i przygotowania materiałów do druku. Nasz wielojęzyczny zespół projektantów specjalizuje się również w tworzeniu branżowych materiałów drukowanych i internetowych. Możemy pracować z kilkoma alfabetami naraz, tak aby stworzyć projekt zawierający informacje o produkcie (etykiety, broszury, artykuły naukowe) zrozumiałe dla odbiorców z różnych państw. W efekcie otrzymają Państwo od nas materiał gotowy do wykorzystania. To duże ułatwienie w pracy oraz oszczędność czasu.

W Skrivanku rozumiemy jak istotne jest traktowanie informacji i powierzonych nam dokumentów w sposób poufny. Dlatego za każdym razem, gdy jest to wymagane, podpisujemy z naszymi klientami umowy o zachowaniu poufności. Jesteśmy też otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług dla branży chemicznej.

ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.
Tłumaczenia chemiczne dla Ciebie i Twojej firmy!

Skrivanek od samego początku wspiera branżę chemiczną w rozwoju, oferując więcej niż przeciętne biuro tłumaczeń. Naszym prawdziwym atutem jest bogate doświadczenie językowe oraz specjalistyczna wiedza branżowa.

Od ponad 20 lat liderzy na rynku chemicznym ufają naszym lingwistom w kwestii dokładnego i efektywnego tłumaczenia różnego rodzaju materiałów. Nasze wieloletnie doświadczenie, w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą techniczną i terminową realizacją zleceń, stanowi potężną mieszankę gwarantującą wysokiej jakości tłumaczenia chemiczne, poprzez które wspieramy rozwój naszych klientów na globalnym rynku.

Zespół Skrivanka świadczy usługi zarówno tłumaczenia pisemnego, jak i obsługi tłumaczeniowej w trakcie różnego rodzaju spotkań biznesowych dla branży chemicznej. Gwarantujemy szybkość, dokładność i precyzję usług od momentu skompletowania zespołu tłumaczy zgodnego z Państwa potrzebami, aż do pomyślnej realizacji projektu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna dla branży chemicznej jest precyzja używanych zwrotów. Nasi tłumacze to zespół profesjonalistów z sektora chemicznego, którzy posiadają doskonałą znajomość języka branżowego, w tym stosowanych skrótów, synonimów i identyfikatorów. Od tematów związanych z petrochemią, przez polimery, farby i pigmenty, aż po agronomię i produkty biobójcze – zapewniamy pełne zrozumienie przekazu oraz dokładność w przekładzie na język docelowy.

Tłumaczenia chemiczne w ponad 100 językach dla wielu branż:

Szukasz biura tłumaczeń, które oferuje usługi tłumaczeniowe z zakresu chemii? Doskonale trafiłeś Skrivanek zapewnia tłumaczenia chemiczne najwyższej jakości, wykonane przez doświadczonych tłumaczy.

Napisz do nas i zamów tłumaczenia chemiczne już dziś!
CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA CHEMICZNEGO?

Napisz do nas – Pomożemy
chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.