Specjalistyczne tłumaczenia tekstów
na potrzeby branży chemicznej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
tekstów dla branży
chemicznej

Wypełnij formularz wyceny

Wiodące na rynku firmy chemiczne powierzają
nam tłumaczenie specjalistycznej dokumentacji,
ponieważ za każdym razem zapewniamy
najwyższą jakość i dokładność.

Światowa sprzedaż produktów chemicznych przekracza rocznie 3,5 miliarda euro[1], a postępująca globalizacja rynku powoduje, że firmy chemiczne coraz częściej polegają na usługach specjalistycznych tłumaczeń, aby zapewnić sobie przewagę nad konkurencją. Skrivanek od samego początku wspiera branżę chemiczną w rozwoju, oferując więcej niż przeciętne biuro tłumaczeń. Naszym prawdziwym atutem jest bogate doświadczenie językowe oraz specjalistyczna wiedza branżowa.

Od ponad 20 lat liderzy na rynku chemicznym ufają naszym lingwistom w zakresie dokładnego i efektywnego tłumaczenia rożnego rodzaju materiałów. Nasze wieloletnie doświadczenie, w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą techniczną i terminową realizacją zleceń, stanowi potężną mieszankę gwarantującą wysokiej jakości tłumaczenia chemiczne, poprzez które wspieramy rozwój naszych klientów na globalnym rynku.

Zespół Skrivanka świadczy usługi zarówno tłumaczenia pisemnego, jak i obsługi tłumaczeniowej w trakcie różnego rodzaju spotkań biznesowych. Gwarantujemy szybkość, dokładność i precyzję usług od momentu skompletowania zespołu tłumaczy zgodnego z Państwa potrzebami, aż do pomyślnej realizacji projektu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna dla branży chemicznej jest precyzja używanych zwrotów. Nasi tłumacze to zespół profesjonalistów z sektora chemicznego, którzy posiadają doskonałą znajomość języka branżowego, w tym stosowanych skrótów, synonimów i identyfikatorów. Od tematów związanych z petrochemią, przez polimery, farby i pigmenty, aż po agronomię i produkty biobójcze zapewniamy pełne zrozumienie przekazu oraz dokładność w przekładzie na język docelowy.

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia każdego powierzonego nam dokumentu dotyczącego chemikaliów i związanych z nimi przepisów, między innymi: karty charakterystyki substancji niebezpiecznych czy preparatów niebezpiecznych (SDS, MSDS, eSDS), raportów bezpieczeństwa chemicznego (CSR) oraz streszczeń cech charakterystycznych produktów (SPC). Nasi certyfikowani i doświadczeni lingwiści zapewniają, że wszystkie skomplikowane terminy zawarte w powierzonych nam dokumentach zostaną dokładnie przetłumaczone, tak aby zachować ich oryginalne znaczenie i kontekst.

Dostarczamy tłumaczenia dla przemysłu chemicznego we wszystkich językach europejskich. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki czemu maksymalizujemy efektywność naszej pracy i dostarczamy tłumaczenia najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto szkoła językowa Skrivanek oferuje Państwu zorganizowanie kursu językowego na wybranym poziomie i o wskazanym przez Państwa stopniu intensywności. Przeprowadzamy także szkolenia szyte na miarę, na przykład z zakresu używanej terminologii.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przemysł chemiczny korzysta z wielu specjalistycznych form dokumentów. Dlatego proponujemy Państwu zaawansowane rozwiązania w obszarze składu komputerowego i przygotowania materiałów do druku. Nasz wielojęzyczny zespół projektantów specjalizuje się również w tworzeniu branżowych materiałów drukowanych i internetowych. Możemy pracować z kilkoma alfabetami naraz, tak aby stworzyć projekt zawierający informacje o produkcie (etykiety, broszury) zrozumiałe dla odbiorców z różnych państw. W efekcie otrzymają Państwo od nas materiał gotowy do wykorzystania. To duże ułatwienie w pracy oraz oszczędność czasu.

W Skrivanku rozumiemy jak istotne jest traktowanie informacji i powierzonych nam dokumentów w sposób poufny. Dlatego za każdym razem, gdy jest to wymagane, podpisujemy z naszymi klientami umowy o zachowaniu poufności. Jesteśmy też otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Zapraszamy do kontaktu. Na podstawie Państwa potrzeb zaproponujemy odpowiednie usługi tłumaczeniowe.

[1] https://www.cleanroomtechnology.com/news/article_page/Exyte_financial_report_for_2018_shows_35_billion_in_sales/154182