biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia dla przemysłu morskiego

Grupa naszych tłumaczy i ekspertów stawi czoła nawet najbardziej wymagającym tekstom obejmującym różnorodne aspekty przemysłu morskiego.
tłumaczenia
Zamów dla przemysłu morskiego!
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Oferujemy przygotowanie tłumaczeń pisemnych dokumentów, które są szczególnie istotne w przemyśle morskim – licencje, zgłoszenia celne czy konosamenty. Nasi tłumacze skrupulatnie podchodzą do każdego przyjętego zlecenia, dokładając wszelkich starań, aby przygotowany tekst spotkał się ze wszystkimi oczekiwaniami.
  • Z uwagi na szeroki zakres usług obejmujących przemysł morski wiemy, jak ważne jest odpowiednie przekazanie wszystkich detali. W przypadku informacji poufnych, takich jak rejestracje, skład załogi statku czy raporty dotyczące przewożonych towarów, zwracamy uwagę na ich profesjonalne przechowywanie i zapewniamy możliwość podpisania umowy o zachowaniu poufności (NDA) za każdym razem, gdy tylko klient wyrazi takie życzenie.
  • Tłumaczenia specjalistyczne wymagają nie tylko dobrej znajomości języka, ale też odpowiedniej terminologii. Skrivanek zapewnia kadrę wykwalifikowanych tłumaczy i specjalistów przemysłu morskiego, oferując satysfakcjonujące wykonanie tłumaczeń od wszelkiej dokumentacji morskiej, przez instrukcje i specyfikacje, na tekstach marketingowych kończąc.
  • Nasza uwaga skupia się również na naturze przemysłu morskiego – droga ta od zawsze była wykorzystywana do handlu i komunikacji. Wiemy więc, jak ważna jest odpowiednia lokalizacja danej usługi. Zapewniamy kompleksowe techniki i strategie lokalizacyjne, dzięki czemu tłumaczenia będą odbierane w pożądany przez klienta sposób.

Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością przyjrzymy się Państwa potrzebom językowym i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.
Profesjonalne tłumaczenia dla przemysłu morskiego

Przemysł morski jest jednym z najpotężniejszych i najbardziej wpływowych sektorów światowych, łączącym w sobie transport, inżynierię i turystykę. Od zarania dziejów to właśnie morskie szlaki służyły komunikacji i wymianie towarów – wiemy zatem, jak ogromne znaczenie ma przemysł morski w świadomości wielu z nas. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas tłumaczenia z tej branży odznaczały się najwyższą jakością, dostosowaną do rangi i roli tego sektora gospodarki. Gwarantujemy, że nad Twoim projektem pracować będzie zespół najlepszych specjalistów z tej dziedziny.

Z uwagi na swoją specyfikę przemysł morski charakteryzuje się nie tylko specjalistycznym językiem, ale również używanym przez żeglarzy żargonem. Zwracamy uwagę na te szczegóły, dlatego dbamy też o to, aby projekt sprawdzany był pod wieloma kątami przez lingwistów, edytorów oraz specjalistów od języka technicznego czy naznaczonego kulturowo. Dzięki temu zabiegowi możesz mieć pewność, że dostarczone tłumaczenie spełni nawet najbardziej wyśrubowane wymagania.

Przemysł morski jest niezwykle elastyczny pod kątem treści, których może wymagać. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, innowacyjnym technikom tłumaczeniowym, a także wyspecjalizowanej kadrze, jesteśmy w stanie sprostać projektom każdej natury. Z przyjemnością pomożemy Twojej firmie dostać się na rynek międzynarodowy poprzez odpowiednio zlokalizowane tłumaczenie wysokiej jakości.

Tłumaczenia morskie w ponad 100 językach:
CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA DLA PRZEMYSŁU MORSKEIGO?

Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.