biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko hinduski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka hindi zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko hinduski

Nasi specjaliści w zakresie języka hindi zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumacz odznaki
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe?
1

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Wsparcie w trakcie tłumaczenia strony www – nie zostaniesz sam z problemami, będziemy Cię wspierać na każdym kroku procesu tłumaczenia.

Tłumaczenia SEO – przeanalizujemy słowa kluczowe, wspólnie wybierzemy odpowiednie i nasycimy nimi Twoje treści oraz stworzymy odpowiednie meta opisy, aby Twoja strona pojawiała w wynikach wyszukiwania Google.

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

Tłumacz hindi

Skrivanek oferuje tłumaczenia na hindi wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z hindi na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Język hindi to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem hindi, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na hindi lub z hindi na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na hindi i w drugą stronę.

Jak zamówić tłumaczenie na/z Hindi?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co mówią o nas klienci?
1
GUGIK
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

MALBORK
Miasto Malbork

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

ARP
Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

LUBLIN
Urząd Miasta Lublin

Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

ESPIS
Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

MTP.Group_
Grupa MTP

Dziękujemy Państwo za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i wniesioną w ten projekt wartość. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które zapisało się na kartach historii Organizacji Narodów Zjednoczonych. .. Nasi partnerzy po stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz uczestnicy Światowego Forum Miejskiego przekazali nam liczne podziękowania i wyrazy uznania za wkład włożony w organizację przedsięwzięcia, z którym się Państwem dzielimy.

Tłumacz polsko hindi
i hindi polski
1

Tłumacz języka hindi

W zależności od sposobu liczenia hindi ma 180 milionów lub aż 422 miliony użytkowników na całym świecie. Ta większa liczba wynika z uwzględnienia użytkowników języków radżastani, bihari oraz pahari, które są często klasyfikowane jako dialekty hindi. Język hindi należy do dużej grupy języków indoeuropejskich, a konkretnie języków indoaryjskich. Hindi jest przede wszystkim językiem urzędowym Indii. Jednak jego użytkowników można też spotkać w Nepalu, na Fidżi, na Mauritiusie i w Surinamie. Ponadto spora grupa osób posługujących się hindi mieszka w Europie Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych.

Kto mówi w języku hindi?

Językiem angielskim posługuje się ponad 1,6 miliarda osób na całym świecie. Dla około 330 milionów jest to język ojczysty. Angielski należy do dużej rodziny języków indoeuropejskich, grupy języków germańskich. Można wyróżnić ponad 30 dialektów, wyodrębnionych w zależności od terytorium, którego mieszkańcy posługują się daną formą.

Jeśli chcemy kierować treści do szerokiej grupy odbiorców warto wykonywać tłumaczenia. Angielski to drugi najbardziej rozpowszechniony język na Ziemi. Można się nim porozumieć w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii, Niemczech, Francji, Japonii, Norwegii, Filipinach, Szwajcarii, Turcji, Włoszech, Izraelu i dziesiątkach innych państw. W ponad 50 krajach świata jest to język oficjalny. Nic dziwnego, że tłumaczenie z angielskiego na polski i odwrotne to nasze najczęstsze zlecenia.

Język hindi – historia

Podobnie jak inne języki indoaryjskie hindi bezpośrednio wywodzi się od wczesnej formy wedyjskiego sanskrytu, który pojawił się w VII wieku naszej ery. Przed standaryzacją hindi różne dialekty i języki zyskały na znaczeniu w wyniku używania ich w literaturze (awadhi i bradź bhasza). Wczesna literatura hindi powstała w XII i XIII wieku naszej ery. Dzieła z tego okresu obejmowały epopeje w radżastani. Używany dziś język hindi opiera się na dialekcie khari boli, języku narodowym Delhi i okolic, który zastąpił wcześniejsze dialekty, takie jak awadhi, maithili i bradź bhasza. Współczesny hindi i jego tradycja literacka rozwinęły się pod koniec XVIII wieku i w zbliżonej formie obowiązują także dziś.

Hindi w biznesie

Język hindi będzie niezbędny, gdy chcemy prowadzić działalność gospodarczą w Indiach. Ten rynek jest coraz bardziej interesujący dla polskich przedsiębiorców z uwagi na bardzo dynamiczny wzrost. Pomiędzy rządem polskim a rządem indyjskim została podpisana umowa w sprawie popierania i wzajemnej ochronie inwestycji. Do końca 2017 roku polskie firmy zainwestowały w Indiach 271 milionów dolarów amerykańskich netto. Z kolei indyjskie firmy zainwestowały w Polsce w tym samym okresie kwotę około 103 milionów dolarów amerykańskich netto. Dlatego, działając na tamtejszych rynkach, niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na hindi wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów (na przykład materiałów włókienniczych lub chemicznych, które głównie importujemy z Indii) na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z hindi na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

tłumacz języka hinduskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język hindi zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na hindi

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język hindi?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język hindi zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język hindi?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem hindi?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na hindi: tłumaczenia pisemne w języku hindi – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język hindi; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka hindi – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język hindi w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrzfirmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język hindi?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka hindi i na język hindi dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka hindi?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka hinduskiego – co nas wyróżnia?

Naszym priorytetem jest doskonała jakość przekładu w języku hindi. Świadczone przez biuro tłumaczeń Skrivanek usługi bazują na wieloletnim doświadczeniu i głębokim zrozumieniu kultury języka hindi. Przetłumaczony tekst traktujemy z największą starannością. Przed oddaniem poddajemy go korekcie, aby dostarczyć najlepsze rezultaty. Wysoko cenimy skuteczną komunikację z klientem, dlatego współpraca z nami jest prosta.

Tłumacz polsko-hinduski – w czym możemy Ci pomóc?

Nasi tłumacze polsko-hindi są gotowi, aby pomóc Ci w różnorodnych zadaniach – od jednorazowych zleceń po wieloetapowe projekty. Dzięki znajomości języka polskiego oraz hindi zapewniamy precyzyjność i płynność tłumaczeń. W naszej ofercie znajdziesz konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Oferujemy wiele usług dodatkowych: korektę, redakcję, pisanie tekstu na strony www czy tworzenie napisów do filmów.

Tłumaczenia zwykłe z hinduskiego lub na hinduski

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenie tekstu w języku hindi na język polski, czy odwrotnie, służymy pomocą. Zespół tłumaczy polsko-hindi zapewni szybki i dokładny przekład materiałów marketingowych, korespondencji firmowej, instrukcji i tekstów literackich. Sprawdzamy każde tłumaczenie kilkukrotnie, aby zapewnić najwyższą jakość. Dbamy o terminowość oraz prywatność przekazywanych nam materiałów. Twoje zlecenie jest dla nas ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań, żebyś był zadowolony z końcowego efektu.

Tłumaczenia specjalistyczne z hinduskiego lub na hinduski

Dzięki naszej ekipie specjalistów w tłumaczeniach polsko-hindi możemy przetłumaczyć skomplikowane teksty techniczne, medyczne czy prawnicze. Zawsze dbamy o to, aby tłumaczenie tekstu odzwierciedlało specyfikę branży. Kładziemy duży nacisk na spójność terminologiczną. Oddane przez nas teksty są dokładne, precyzyjne i zgodne z terminologią specjalistyczną. Stale śledzimy nowinki w danej branży, by być na bieżąco z aktualnym słownictwem. Zapewniamy wsparcie tuż po tłumaczeniu, na wypadek, gdybyś miał jakieś pytania.

Tłumacz przysięgły języka hinduskiego

Jeśli potrzebujesz oficjalnego tłumaczenia dokumentów, nasz tłumacz przysięgły języka hindi jest do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy rzetelność i zgodność z oryginałem w każdym przetłumaczonym tekście. Świadczymy również usługi online, nasi tłumacze posługują się podpisem kwalifikowanym. Dzięki uprawnieniom tłumaczy Twoje dokumenty zdobędą pełną moc prawną w Polsce oraz za granicą. Każde tłumaczenie jest przygotowywane z dbałością o szczegóły. Zapewniamy pełną dyskrecję i ochronę informacji poufnych.

Tłumacz polsko-hinduski – tłumaczenia ustne

Organizujesz konferencję lub negocjacje biznesowe z partnerami mówiącymi w języku hindi? Nasz tłumacz polsko-hindi pomoże w płynnym przekazie informacji w obu językach. Atmosfera zrozumienia sprawi, że wszyscy uczestnicy odniosą korzyść z uczestnictwa w spotkaniu. Oferujemy również tłumaczenia online na różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych czy naukowych za pośrednictwem platform webinarowych. Za jednym razem możemy przygotować materiały na spotkanie i przetłumaczone nagrania po wydarzeniu.

Tłumacz hindusko-polski online

Dzięki naszym tłumaczeniom online możesz szybko zlecić przekład tekstu w języku hindi, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Formularz kontaktowy pozwala przesłać wszystkie potrzebne dokumenty w kilka minut. Przetłumaczony tekst odeślemy na adres email. Współpracujemy w ten sposób z wieloma firmami i klientami indywidualnymi z całego świata, dostarczając im najwyższej jakości usługi w krótkim czasie. Robimy to znacznie dokładniej niż translator polsko-hindi.

Tłumaczenie stron www na hinduski

Jeśli planujesz ekspansję na rynek indyjski, nasz zespół specjalistów zajmie się tłumaczeniem Twojej strony internetowej w języku hindi. Dbamy o to, aby każde zdanie było zrozumiałe dla lokalnych odbiorców i odzwierciedlało charakter Twojej marki. Możemy pomóc w optymalizacji Twojej witryny pod kątem SEO dzięki odpowiednim tłumaczeniom i copywritingowi. Nasze usługi uwzględniają specyfikę kulturową odbiorców, zapewniając skuteczną komunikację z lokalnymi klientami.

chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.