biuro tłumaczeń skrivanek

Kursy językowe i szkolenia

Kursy językowe, które rozwiną potencjał Twoich pracowników
tłumaczenia

Kompleksowe rozwiązanie, które
odpowie na Twoje wyzwania oraz
indywidualne potrzeby
Twoich pracowników.

Nie możesz znaleźć czasu na udział
w zajęciach stacjonarnych?
Kursy online to sposób na naukę
w dowolnym miejscu i czasie.

Nauka języków obcych na miarę
Twoich potrzeb – ucz się, kiedy,
gdzie i jak chcesz.

Innowacyjnie rozwiązania, które
pomogą przy rekrutacji i ewaluacji
osiągnięć Twoich pracowników.

Szkoła językowa Skrivanek
1

Znajomość języka obcego to dla pracowników wielu przedsiębiorstw podstawowa umiejętność. Uczymy się go już od najmłodszych lat, a następnie szlifujemy przez całe życie, zarówno samodzielnie, jak i na różnorodnych kursach. Szkoła językowa Skrivanek jest miejscem, w którym nauczysz się podstaw wybranego przez siebie języka obcego, ale również dokształcisz się, powtarzając dotychczasową wiedzę i rozwijając nowe zdolności językowe. Nasi lektorzy mają odpowiednie wykształcenie, a przy tym są profesjonalnymi pedagogami. Potrafią zrozumiale wytłumaczyć gramatykę, ale także wyczulić językowy zmysł. Kursy językowe dla firm to nasza specjalność

język niemiecki
język hiszpański
język francuski
język angielski
Kompleksowa nauka języka obcego
1

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które zwiększają naszą skuteczność. Używamy tablicy interaktywnej, a w przypadku kursów internetowych stosujemy przygotowaną przez nas metodę EFECTO. Zarówno podczas zajęć stacjonarnych, jak i kursów online kładziemy nacisk na praktykę. Oprócz wiedzy na temat gramatyki przekazujemy informacje dotyczące komunikacji w sytuacjach biznesowych i życiu codziennym. Udostępniamy kursantom materiały, z których można korzystać w formie elektronicznej i tradycyjnej. Pozwalamy nagrywać zajęcia, co ułatwia naukę poprawnej wymowy oraz jest przydatne wtedy, gdy chcemy odtworzyć przebieg zajęć w przypadku nieobecności. Szkoła językowa oferuje zajęcia na wysokim poziomie – uczymy kompleksowo, zarówno języka codziennego, jak i oficjalnego.

Kursy językowe dostosowane do potrzeb
1

Szkoła językowa Skrivanek oferuje zarówno szkolenia dla firm (biznesowe kursy z zakresu znajomości języka obcego), jak i indywidualne. Każda z form przynosi wymierne korzyści – nasi kursanci zyskują niezbędne do komunikacji umiejętności oraz nabywają specjalistyczną wiedzę. Kursy dla firm przygotowują uczestników do posługiwania się branżowym słownictwem w formie pisemnej i mówionej. Wybierając kursy indywidualne, kursanci sami decydują o tym, czego chcą się uczyć. Nasi lektorzy dostosowują materiały dydaktyczne do aktualnych potrzeb, wykorzystując przy tym skuteczne metody nauczania, które rozwijają umiejętności językowe.

Angielski język jest niezbędny w Twojej pracy? Zapraszamy do rozpoczęcia nauki języka angielskiego! A może interesuje Cię język włoski lub kurs w innym języku obcym? Na naszych kursach językowych opanujesz wybrany język. Niezależnie od tego czy jest to kurs online czy kurs językowy za granicą, zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszych kursantów i zapewnić najlepszych lektorów.

Rozpocznij językową przygodę w naszej szkole nauki języków obcych:
Przejdź do strony internetowej
Szkoły językowej
I zapisz się na kurs językowy.
chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.