Kursy językowe, które rozwiną
potencjał Twoich pracowników

 
szkolajezyk.pl

Kursy językowe
i szkolenia

 
szkolajezyk.pl

Kursy dla firm

Kompleksowe rozwiązanie, które
odpowie na Twoje wyzwania oraz
indywidualne potrzeby
Twoich pracowników.

Dowiedz się więcej!

Kursy online

Nie możesz znaleźć czasu na udział
w zajęciach stacjonarnych?
Kursy online to sposób na naukę
w dowolnym miejscu i czasie.

Dowiedz się więcej!

Kursy indywidualne

Rozwiązania skrojone na miarę
Twoich potrzeb – ucz się kiedy,
gdzie i jak chcesz.

Dowiedz się więcej!

Audyty i egzaminy

Innowacyjnie rozwiązania, które
pomogą przy rekrutacji i ewaluacji
osiągnięć Twoich pracowników.

Dowiedz się więcej!

Znajomość języka obcego to dla pracowników wielu przedsiębiorstw podstawowa umiejętność. Uczymy się go już od najmłodszych lat, a następnie szlifujemy przez całe życie, zarówno samodzielnie, jak i na różnorodnych kursach. Szkoła językowa Skrivanek jest miejscem, w którym nauczysz się podstaw wybranego przez siebie języka obcego, ale również dokształcisz się, powtarzając dotychczasową wiedzę i rozwijając nowe zdolności językowe. Nasi lektorzy mają odpowiednie wykształcenie, a przy tym są profesjonalnymi pedagogami. Potrafią zrozumiale wytłumaczyć gramatykę, ale także wyczulić językowy zmysł.
 

Szkoła językowa Skrivanek – kompleksowa nauka języka obcego
 

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które zwiększają naszą skuteczność. Używamy tablicy interaktywnej, a w przypadku kursów internetowych stosujemy przygotowaną przez nas metodę EFECTO. Zarówno podczas zajęć stacjonarnych, jak i online, kładziemy nacisk na praktykę. Oprócz wiedzy na temat gramatyki przekazujemy informacje dotyczące komunikacji w sytuacjach biznesowych i życiu codziennym. Udostępniamy kursantom materiały, z których można korzystać w formie elektronicznej i tradycyjnej. Pozwalamy nagrywać zajęcia, co ułatwia naukę poprawnej wymowy oraz jest przydatne wtedy, gdy chcemy odtworzyć przebieg zajęć w przypadku nieobecności. Szkoła językowa oferuje zajęcia na wysokim poziomie – uczymy kompleksowo, zarówno języka codziennego, jak i oficjalnego.

Kursy językowe dostosowane do potrzeb
 

Szkoła językowa Skrivanek oferuje zarówno szkolenia dla firm (biznesowe kursy z zakresu znajomości języka obcego), jak i indywidualne. Każda z form przynosi wymierne korzyści – nasi kursanci zyskują niezbędne do komunikacji umiejętności oraz nabywają specjalistyczną wiedzę. Kursy dla firm przygotowują uczestników do posługiwania się branżowym słownictwem w formie pisemnej i mówionej. Wybierając kursy indywidualne, kursanci sami decydują o tym, czego chcą się uczyć. Nasi lektorzy dostosowują materiały dydaktyczne do aktualnych potrzeb, wykorzystując przy tym skuteczne metody nauczania, które rozwijają umiejętności językowe.

Dlaczego my?

 • Jakość – spełniamy wymagania norm ISO 9001, 14001 oraz 27001.

 • Doświadczenie – zapewniamy kompleksową obsługę projektów językowych dla biznesu od 2004 roku.

 • Zespół – czyli nasi metodycy, koordynatorzy, opiekunowie klienta, lektorzy, audytorzy i tłumacze. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i przede wszystkim ogromnemu zaangażowaniu i pasji do języków nasz zespół sprawia, że każdy projekt jest wyjątkowy. Skupiamy się na profesjonalnym i przyjaznym podejściu do naszych kursantów.

 • Kompleksowe podejście – uczymy kilkudziesięciu języków na terenie całej Polski oraz za granicą, kursy odbywają się stacjonarnie lub online, przeprowadzamy audyty językowe.

 • Sprawdzona metoda EFFECTO – dzięki niej każde szkolenie dopasowujemy do potrzeb i specyfiki pracy kursantów, a nauka języków jest efektywna, inspirująca, zabawna, innowacyjna i angażująca.

Poznaj najważniejsze korzyści z wyboru naszych kursów z dwóch perspektyw.

4363

Pracodawcy:

 • Szkolenia w dowolnie wybranej lokalizacji – jednolite standardy
 • Różnorodne rozwiązania językowe dopasowane do Twoich potrzeb
 • Kompleksowa obsługa administracyjna projektu
 • Świadome kreowanie wizerunku Twojej firmy opartej o rozwój pracowników
4364

Pracownika:

 • Możliwość rozwoju kompetencji językowych
 • Większa swoboda w komunikacji biznesowej
 • Budowanie pozycji w środowisku zawodowym
 • Motywacja do nauki

Przejdź do strony internetowej
Szkoły Językowej, gdzie poznasz
naszą pełną ofertę!
 

szkolajezyk.pl