biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko uzbecki
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka uzbeckiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko uzbecki

Nasi specjaliści w zakresie języka uzbeckiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumacz odznaki
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe?
1

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Wsparcie i przyjazna obsługa klienta – masz problem z pamięciami tłumaczeniowymi lub tłumaczeniem strony? Nasz zespół jest tu po to, aby Ci doradzić i pomóc rozwiązać problemy.

Tłumaczenie spotkań online – masz konferencję na zoomie lub innym oprogramowaniu? Przygotujemy pokój i zadbamy o odpowiedniego tłumacza. Spotkania online z obcokrajowcami nigdy nie były tak proste.

Niezależna korekta – abyś nie musiał się martwić, czy w tłumaczeniu są błędy.

Wsparcie w trakcie tłumaczenia strony www – nie zostaniesz sam z problemami, będziemy Cię wspierać na każdym kroku procesu tłumaczenia.

Tłumacz polsko uzbecki

Skrivanek oferuje tłumaczenia na uzbecki wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z uzbeckiego na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Uzbecki to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem uzbeckim, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na uzbecki lub z uzbeckiego na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na uzbecki i w drugą stronę.

Jak zamówić tłumaczenie na/z uzbeckiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia; pełną odpowiedzialność

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co mówią o nas klienci?
1
GUGIK
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

MALBORK
Miasto Malbork

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

ARP
Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

LUBLIN
Urząd Miasta Lublin

Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

ESPIS
Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

MTP.Group_
Grupa MTP

Dziękujemy Państwo za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i wniesioną w ten projekt wartość. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które zapisało się na kartach historii Organizacji Narodów Zjednoczonych. .. Nasi partnerzy po stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz uczestnicy Światowego Forum Miejskiego przekazali nam liczne podziękowania i wyrazy uznania za wkład włożony w organizację przedsięwzięcia, z którym się Państwem dzielimy.

Tłumacz polsko uzbecki
i uzbecko polski
1

Tłumacz języka uzbeckiego

Skrivanek wykonuje profesjonalne przekłady na uzbecki oraz z uzbeckiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka uzbeckiego, którzy specjalizują się w rozmaitych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach (przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Wykonamy tłumaczenie umów lub dokumentów firmowych, faktur, katalogów, sloganów reklamowych, sprawozdań, korespondencji handlowej, aktów prawnych, pełnomocnictw, formularzy i innych materiałów, także niejawnych. Nasi tłumacze języka uzbeckiego zadbają nie tylko o poprawność przekładu, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego.

Kto mówi po uzbecku?

Językiem uzbeckim posługuje się około 18 milionów osób na całym świecie. Dla zdecydowanej większości z nich jest to język ojczysty. Uzbecki należy do rodziny języków ałtajskich, grupy języków karłuckich (tureckich). Poza Uzbekistanem, gdzie jest to język urzędowy, uzbecki jest wykorzystywany głównie w Afganistanie. Znaczną liczbę użytkowników uzbeckiego można ponadto spotkać w Kazachstanie, Kirgistanie, Rosji, Turkmenistanie, a także w Chinach. Mniejszości uzbeckie żyją w Australii, Izraelu, Niemczech, Turcji, Stanach Zjednoczonych i na Ukrainie.

Język uzbecki – historia

W VIII wieku Uzbekistan trafił pod panowanie Arabów. Z tego powodu aż do 1927 roku uzbecki był zapisywany przy pomocy alfabetu arabskiego. Język uzbecki można uznać za bezpośredniego wywodzący się z lub późniejszą formę języka czagatajskiego (obecnie wymarłego), który pełnił rolę lingua franca w Azji Centralnej od XIII aż do XIX wieku naszej ery. Do popularyzacji języka uzbeckiego przyczynił się pisarz i poeta Ali Szer Nawoi, który jest powszechnie uważany za ojca literatury uzbeckiej. W latach 1940–1992, gdy Uzbekistan był republiką radziecką i funkcjonował jako Uzbecka Socjalistyczna Republika Radziecka, język uzbecki był zapisywany cyrylicą. Od 1992 roku jest oficjalnie zapisywany alfabetem łacińskim, jednak nadal można spotkać zapis cyrylicą lub alfabetem arabskim.

Uzbecki w biznesie

Choć obecnie współpraca gospodarcza między Polską i Uzbekistanem jest w powijakach (w 2018 roku stanowiła mniej niż 1% wymiany towarowej Uzbekistanu), to można zaobserwować trend wzrostowy. W 2018 roku polski eksport wzrósł o prawie 140%, a import o około 4%. Do rozpoczęcia działalności gospodarczej na terenie Uzbekistanu niezbędna będzie znajomość języka uzbeckiego. Oprócz samej znajomości języka niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na uzbecki wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów (na przykład owoców i warzyw, miedzi, przędzy) na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z uzbeckiego na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

Tłumacz języka uzbeckiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język uzbecki zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na uzbecki

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język uzbecki?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język uzbecki zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język uzbecki?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem uzbeckiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na uzbecki: tłumaczenia pisemne w języku uzbeckim– zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język uzbecki; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka uzbeckiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język uzbecki w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język uzbecki?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka uzbeckiego i na język uzbecki dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka uzbeckiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka uzbeckiego – co nas wyróżnia?

Nasza ekipa składa się z wykwalifikowanych tłumaczy języka uzbeckiego. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w tłumaczeniach tekstu o różnorodnej tematyce: od dokumentów prawniczych po literaturę. Wykorzystujemy najnowsze narzędzia, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Zawsze dostarczamy tłumaczenie tekstu w ustalonym terminie, niezależnie od stopnia skomplikowania projektu. Nasze ceny są konkurencyjne, ale nie obniżamy standardów. Dbamy, aby nasz serwis tłumaczeń był dostępny dla szerokiego grona klientów na całym świecie. Jesteśmy otwarci na długoterminowe projekty.

Tłumacz polsko-uzbecki – w czym możemy Ci pomóc?

Każdy tłumacz polsko-uzbecki współpracujący z naszym biurem specjalizuje się w innego rodzaju tłumaczeniach, dlatego dopasujemy się do Twoich potrzeb. Jeśli prowadzisz interesy z partnerami z Uzbekistanu, możemy pomóc w przekładzie na język polski umów handlowych, korespondencji biznesowej czy raportów finansowych. Tłumaczymy również strony internetowe, zawartość aplikacji mobilnych, gier i materiałów wideo, aby pomóc firmom w ekspansji na nowy rynek. Nasze usługi obejmują również tłumaczenia literackie oraz specjalistyczne, m.in. z branży energetycznej, rolniczej czy medycznej. Oprócz przekładu oferujemy też korektę i redakcję tekstu, przygotowując treść do publikacji.

Tłumaczenia zwykłe z uzbeckiego lub na uzbecki

Pod pojęciem „tłumaczenia zwykłe na język uzbecki” znajduje się przekład m.in. korespondencji prywatnej, e-maili, listów, artykułów prasowych, materiałów promocyjnych, instrukcji, wytycznych czy prezentacji. Dbamy o to, aby tłumaczenie z polskiego na uzbecki oddawało wydźwięk oryginalnego tekstu i brzmiało naturalnie. Dostosowujemy styl i ton do docelowego odbiorcy. Inaczej przetłumaczymy treść przeznaczoną dla nastolatków, a inaczej – dla Twojego partnera biznesowego. Akceptujemy zlecenia na zwykłe tłumaczenia na język uzbecki lub język polski właściwie w każdym formacie; nasz specjalista przygotuje plik do pracy.

Tłumaczenia specjalistyczne z uzbeckiego lub na uzbecki

Tłumaczenia specjalistyczne na język polski lub uzbecki różnią się od zwykłych tym, że wymagają wiedzy z konkretnego obszaru. Obejmują więc teksty, które obligują tłumacza polsko-uzbeckiego do znajomości specyfiki danej branży. Najczęściej o taki przekład prosimy native speakerów – praktyków w danej dziedzinie – lub osoby z wykształceniem kierunkowym. Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne na język uzbecki m.in. z medycyny, energetyki, technologii, inżynierii, prawa i finansów. Za jakością naszego przekładu stoi perfekcyjna znajomość terminologii naszego tłumacza polsko-uzbeckiego. Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin, aby zapewnić wierne tłumaczenie. Każde tłumaczenie specjalistyczne przechodzi przez rygorystyczny proces weryfikacji, aby upewnić się, że jest wolne od błędów merytorycznych i spójne pod względem zastosowanego słownictwa.

Tłumacz polsko-uzbecki – tłumaczenia ustne

Organizujesz dużą konferencję branżową lub kameralne spotkanie z partnerem z Uzbekistanu? Nasz tłumacz polsko-uzbecki może towarzyszyć Ci na miejscu, zapewniając tłumaczenie ustne na żywo. Podejmujemy się zarówno tłumaczeń konsekutywnych, jak i symultanicznych. W razie potrzeby zapewniamy specjalistyczny sprzęt. Przed każdym zleceniem nasz tłumacz języka uzbeckiego zapoznaje się z dostępnymi materiałami, takimi jak prezentacje czy opracowania naukowe. Na wydarzenie specjalista przychodzi profesjonalnie przygotowany. Nie musisz więc martwić się o jakość przekładu.

Tłumacz uzbecko-polski online

Wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowania, takie jak programy CAT, które pomagają zachować spójność terminologii i wysoką jakość tłumaczeń online, jednocześnie przyspieszając cały proces. W epoce postępującej cyfryzacji dostęp do tłumaczeń powinien być wygodny, dlatego oferujemy możliwość zamówienia przekładu za pośrednictwem naszej strony internetowej. Tłumaczenia uwierzytelnione poświadczamy podpisem kwalifikowanym. Możesz się do nas zgłosić 24/7, a my odezwiemy się z bezpłatną propozycją wyceny w pierwszym możliwym terminie. Tłumaczenia online oszczędzają Twój czas i koszty związane z podróżą do naszej siedziby.

Tłumaczenie stron www na uzbecki

W języku uzbeckim mówi ok. 33 milionów ludzi. To znaczący rynek dla Twoich produktów i usług. Aby dać się poznać nowym odbiorcom, przetłumacz swoją stronę internetową. Dzięki temu umożliwisz ekspansję Twojej firmy, docierając do nowych klientów. Dostosujemy treść witryny do lokalnej kultury, dzięki czemu zwiększy się zaufanie do Twojej firmy. W razie potrzeby uwzględnimy również optymalizację pod kątem wyszukiwarek zgodnie z wybranymi słowami kluczowymi. Jeśli strona zawiera elementy multimedialne – filmy, animacje czy dźwięki – również podejmiemy się ich adaptacji na język uzbecki. Każde takie zlecenie z polskiego na uzbecki weryfikuje native speaker.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.