biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia dla przemysłu


Nasz dział tłumaczeń technicznych zadba o treść i odpowiednią szatę graficzną materiałów, umożliwiając Ci dotarcie z Twoją ofertą do zagranicznych klientów.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Przede wszystkim dzięki tłumaczeniu i opracowaniu graficznemu wszelkiego rodzaju materiałów sprzedażowych, broszur, kart informacyjnych produktów. Na pewno okaże się to niezwykle istotne przy ekspansji na rynek zagraniczny.
  • Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w zakresie tłumaczeń technicznych. Pomożemy Państwu w lokalizacji i przekładzie wszystkich dokumentów technicznych, w tym instrukcji i opisów urządzeń, opisów technicznych i specyfikacji, instrukcji obsługi maszyn i świadectw technicznych.
  • Jeśli uczestniczą Państwo w wydarzeniach branżowych lub biznesowych, zapewnimy ustne tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne. Dzięki temu będą Państwo mogli skupić się na prowadzeniu biznesu bez przejmowania się barierami językowymi.
  • Oferujemy również usługi asysty dla zagranicznych przedstawicieli odwiedzających Państwa firmę w Polsce.
  • Szkoła językowa Skrivanek zapewni szkolenia językowe i seminaria specjalistyczne doskonalące umiejętności językowe i prezentacyjne Państwa pracowników. Możliwe są także kursy dotyczące wskazanego przez Państwa zakresu, na przykład terminologii branżowej.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.

Tylko silne firmy, które starannie wybierają swoich partnerów, mogą osiągnąć najwyższy poziom wydajności w przemyśle wytwórczym. Nie ma znaczenia, czy produkują Państwo artykuły spożywcze, tekstylia, czy też dobra trwałego użytku – stała i skuteczna komunikacja z dostawcami, klientami i partnerami jest tu niezbędna. Skrivanek pomoże Państwa firmie produkcyjnej w komunikacji w językach obcych, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju przedsiębiorstwa, zarówno na rynku krajowym, jak i eksportowym.

Nasze usługi wybierane są przez firmy z branży produkcyjnej różnej wielkości – od niewielkich fabryk po olbrzymie zakłady o strategicznym znaczeniu gospodarczym. Zachęcamy do skorzystania z naszych skutecznych rozwiązań językowych.

Nasi specjaliści językowi dysponują bogatym doświadczeniem w tłumaczeniu na potrzeby przemysłu wytwórczego. Korzystając z najnowocześniejszych technologii tłumaczeniowych, jesteśmy w stanie zagwarantować realizację nawet najbardziej obszernych projektów w maksymalnie krótkim terminie. Wszystkie zlecenia koordynowane są przez doświadczonych kierowników projektu, którzy nadzorują proces realizacji od początku do końca. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia umów handlowych, strony internetowej swojej firmy, materiałów marketingowych, czy dokumentacji technicznej, czy też wybierają się Państwo na obcojęzyczną konferencję, nasz międzynarodowy zespół tłumaczy pisemnych i ustnych pozostaje do Państwa dyspozycji.

Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:

Jeśli chcą Państwo tłumaczyć teksty, lokalizować stronę internetową, uzyskać pomoc specjalistów zajmujących się graficznym opracowaniem tekstu, czy skorzystać z usług tłumacza ustnego podczas różnego typu spotkań i konferencji, to Skrivanek z pewnością Państwa nie zawiedzie.

CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA DLA PRZEMYSŁU?

Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.