Tłumaczenia przetargów i wsparcie językowe
dla przemysłu wytwórczego

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
tekstów dla
przemysłu
wytwórczego

Wypełnij formularz wyceny

Nasz dział tłumaczeń technicznych zadba o treść
i odpowiednią szatę graficzną materiałów, umożliwiając
Ci dotarcie z Twoją ofertą do zagranicznych klientów.

Tylko silne firmy, które starannie wybierają swoich partnerów, mogą osiągnąć najwyższy poziom wydajności w przemyśle wytwórczym. Nie ma znaczenia, czy produkują Państwo artykuły spożywcze, tekstylia, czy też dobra trwałego użytku – stała i skuteczna komunikacja z dostawcami, klientami i partnerami jest niezbędna. Skrivanek pomoże Państwa firmie produkcyjnej w komunikacji w językach obcych, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju przedsiębiorstwa, zarówno na rynku krajowym, jak i eksportowym.

Wiemy, że mają Państwo wielkie ambicje i olbrzymi potencjał. Dobrze dobrane słowa pomogą je Państwu odpowiednio wykorzystać.

Jeśli chcą Państwo tłumaczyć teksty, lokalizować stronę internetową, uzyskać pomoc specjalistów zajmujących się graficznym opracowaniem tekstu, skorzystać z usług tłumacza ustnego podczas różnego typu spotkań i konferencji, to Skrivanek na pewno Państwa nie zawiedzie.

Nasze usługi wybierane są przez firmy z branży produkcyjnej różnej wielkości – od niewielkich fabryk po olbrzymie zakłady o strategicznym znaczeniu dla gospodarki. Zachęcamy do skorzystania ze skutecznych rozwiązań językowych.

Nasi specjaliści językowi dysponują szerokim doświadczeniem w tłumaczeniu na potrzeby przemysłu wytwórczego. Korzystając z najnowocześniejszych technologii tłumaczeniowych, jesteśmy w stanie zagwarantować realizację nawet najbardziej obszernych projektów w maksymalnie krótkim terminie. Wszystkie zlecenia koordynowane są przez doświadczonych kierowników projektów, którzy nadzorują proces realizacji od początku do końca. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia umów handlowych, strony internetowej swojej firmy, materiałów marketingowych, czy dokumentacji technicznej, czy też wybierają się Państwo na obcojęzyczną konferencję, nasz międzynarodowy zespół tłumaczy pisemnych i ustnych pozostaje do Państwa dyspozycji.

Skrivanek oferuje rozwiązania językowe w przemyśle wytwórczym we wszystkich językach europejskich. W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?

Przede wszystkim dzięki tłumaczeniu i opracowaniu graficznemu wszelkiego rodzaju materiałów sprzedażowych, broszur, kart informacyjnych produktów. Na pewno okaże się to niezwykle istotne przy ekspansji na rynek zagraniczny.

Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w zakresie tłumaczeń technicznych. Pomożemy Państwu w lokalizacji i przekładzie wszystkich dokumentów technicznych, w tym instrukcji i opisów urządzeń, opisów technicznych i specyfikacji, instrukcji obsługi maszyn i świadectw technicznych.

Jeśli uczestniczą Państwo w wydarzeniach branżowych lub biznesowych, zapewnimy ustne tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne. Dzięki temu będą Państwo mogli skupić się na prowadzeniu biznesu bez przejmowania się barierami językowymi.

Oferujemy również usługi asysty dla zagranicznych przedstawicieli odwiedzających Państwa firmę w Polsce.

Szkoła językowa Skrivanek zapewni szkolenia językowe i seminaria specjalistyczne doskonalące umiejętności językowe i prezentacyjne Państwa pracowników. Możliwe są także kursy dotyczące wskazanego przez Państwa zakresu, na przykład terminologii branżowej.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.