Specjalistyczne tłumaczenia tekstów na potrzeby
branży finansowej i bankowości

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
tekstów dla branży
finansowej

Wypełnij formularz wyceny

Nasi specjaliści językowi pomogą Ci zaprezentować
kluczowe informacje i statystyki Twoim interesariuszom
w przejrzysty sposób.

Jako profesjonaliści z sektora finansowego potrzebują Państwo niezawodnego partnera, który rozumie specyfikę branży i jest w stanie dostarczyć wysokiej jakości rozwiązania. Skrivanek świadczy zaawansowane usługi tłumaczeniowe w sektorze finansowym już od ponad 20 lat.

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo partnera, który przetłumaczy lub zweryfikuje Państwa teksty, zapewni tłumaczenie ustne podczas spotkań lub konferencji, czy też dostosuje Państwa teksty pod kątem wymogów wyszukiwarek internetowych (SEO), specjaliści językowi ze Skrivanka na pewno Państwa nie zawiodą.

Banki, instytucje finansowe, instytucje kredytowe oraz inne firmy działające w branży finansowej mogą zaufać jakości naszych rozwiązań językowych, gdyż nie tylko dobrze znamy terminologię branżową, ale jesteśmy także świadomi niuansów prawnych. W razie potrzeby możemy również dostosować Państwa teksty do lokalnych potrzeb.

Nawiązując współpracę ze Skrivankiem mogą Państwo być pewni sprawdzonych rozwiązań i doskonałej obsługi klienta. Nasi językowi specjaliści mają kilkunastoletnie doświadczenie w branży finansowej. Pomożemy Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ korzystamy z najbardziej innowacyjnych technologii tłumaczeniowych, a także zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa danych, gwarantując ich pełną ochronę przed dostępem osób trzecich. Proces realizacji wszystkich zleceń koordynują nasi doświadczeni kierownicy projektów, którzy w pełni rozumieją potrzeby klientów i którzy na czas trwania projektu tłumaczeniowego stają się częścią Państwa zespołu. Dzięki naszemu międzynarodowemu doświadczeniu oraz licznemu zespołowi tłumaczy pisemnych i ustnych jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia, niezależnie od jego objętości i stopnia skomplikowania.

Skrivanek oferuje rozwiązania językowe dla sektora finansowego we wszystkich językach europejskich. W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?

Przede wszystkim oferujemy tłumaczenie i transkreację materiałów marketingowych, zarówno w formie cyfrowej, jak i drukowanej. Dostosujemy wszystkie materiały sprzedażowe, przewodniki stylu, karty informacyjne produktów, czy kampanie mailingowe do potrzeb lokalnego rynku. To realnie wpłynie na ich skuteczność, ponieważ odbiorcy bardzo cenią sobie naturalny język i chętnie reagują na tak przygotowane komunikaty.

Doskonale znamy się też na tłumaczeniu wszelkiego rodzaju raportów: inwestycyjnych, rynkowych, rocznych, czy wyników badań sektora finansowego. Tłumaczenie przygotowane przez naszych ekspertów będzie spójne terminologicznie i precyzyjne, tak aby mogli Państwo dokładnie zaprezentować wszystkie kluczowe informacje i statystyki.

Pomożemy również przy tłumaczeniu umów, regulacji i licencji, co jest szczególnie przydatne w pracy w międzynarodowym środowisku. Ponadto mamy duże doświadczenie w lokalizacji oprogramowania na potrzeby świadczenia usług finansowych – przetłumaczymy panele obsługi klienta, wiadomości automatyczne i wszelkie inne treści, z których składa się Państwa oprogramowanie.

A może potrzebują Państwo pomocy przy tłumaczeniach ustnych? Zapewniamy tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne podczas różnego rodzaju wydarzeń, w tym konferencji oraz nieformalnych i formalnych spotkań biznesowych.

Jeśli natomiast potrzebują Państwo szkolenia językowego, na przykład z użycia specjalistycznej terminologii, pomoże Państwu nasza szkoła językowa Skrivanek.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.