Tłumaczenia dokumentacji technicznej i konsultacje
językowe na potrzeby działalności transportowej.

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia dokumentacji technicznej i konsultacje
językowe na potrzeby działalności transportowej.

Wypełnij formularz wyceny

Poprzez profesjonalne podejście do tłumaczenia oraz znajomość specyfiki branży, nasi lingwiści pomogą Ci rozwinąć Twój biznes na rynku globalnym.

Działając w branży transportowej doskonale zdają sobie Państwo sprawę z tego, że wszelkie działania nie mogą ograniczać się tylko do rynku lokalnego. Realizowane czynności muszą być takie jak Państwa biznes – przekraczać granice państw, czy nawet kontynentów. Firmy zajmujące się międzynarodowymi działaniami z zakresu transportu muszą dbać nie tylko o sprawne zarządzanie procesami przewozu, ale także o płynną i poprawną komunikację z zagranicznymi odbiorcami ich usług. W Skrivanku oferujemy Państwu usługi tłumaczeniowe w ponad 110 językach, dzięki którym będą Państwo mogli porozumieć się z klientami i partnerami na całym świecie.

Specjaliści ze Skrivanka doskonale wiedzą, że dla branży transportowej nie są wystarczające teksty oparte na sztywnym, schematycznym tłumaczeniu. Sam fakt biegłego posługiwania się językiem obcym przez tłumacza nie jest warunkiem wystarczającym, aby móc nawiązać płynną komunikację. Nasz zespół posiada nie tylko wykształcenie filologiczne, ale także niezbędne doświadczenie i wiedzę z zakresu szeroko rozumianego transportu i logistyki.

Nasze tłumaczenia będą stanowić aktywne wsparcie dla Państwa przedsiębiorstwa w sprawnym prowadzeniu komunikacji międzynarodowej. Nasi tłumacze nie tylko dbają o rzetelność przekazu, ale także dopasowują tłumaczenie do uwarunkowań społeczno-kulturowych w państwie docelowym. Przykładamy bardzo dużą wagę do klarownego przekazywania treści i szczególnie dbamy o wartość stylistyczną pisanych tekstów.

Nawiązując współpracę ze Skrivankiem mogą Państwo być pewni sprawdzonych rozwiązań i doskonałej obsługi klienta. W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?

Tłumaczone przez nas teksty z zakresu transportu obejmują zarówno tłumaczenia materiałów marketingowych, jak również specjalistyczną dokumentację techniczną. Dokonujemy także tłumaczeń uprawnień bądź licencji. Specjalizujemy się w tłumaczeniach dokumentacji prawnej, umów, dokumentów przetargowych, czy dokumentów przewozowych i magazynowych. Do najczęściej przekładanych treści należą oficjalne dokumenty samochodowe, takie jak karty pojazdu, dowody rejestracyjne, faktury, czy świadectwa własności.

Świadczymy dla Państwa zarówno usługi tłumaczeń pisemnych, jak również oferujemy obsługę tłumaczeniową podczas wszelkich formalnych i nieformalnych spotkań biznesowych. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam zapewnić Państwu profesjonalne tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne podczas różnego rodzaju wydarzeń. Dzięki temu Państwo będą mogli skupić się na wykonywaniu swojej pracy, bez obaw o komunikację z zagranicznymi partnerami.

Jeżeli natomiast planują Państwo rozszerzenie działalności na rynek zagraniczny, szkoła językowa Skrivanek oferuje specjalistyczne kursy branżowe dla Państwa pracowników. Mogą one być dowolnie sprofilowane, na przykład dotyczyć wybranej terminologii branżowej.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością dostarczymy dopasowane rozwiązanie.