biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia dla transportu

Poprzez profesjonalne podejście do tłumaczenia oraz znajomość specyfiki branży nasi lingwiści pomogą Ci rozwinąć Twój biznes na rynku globalnym.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Tłumaczone przez nas teksty z zakresu transportu obejmują zarówno tłumaczenia materiałów marketingowych, jak również specjalistyczną dokumentację techniczną. Dokonujemy także tłumaczeń uprawnień bądź licencji. Specjalizujemy się w tłumaczeniach dokumentacji prawnej, umów, dokumentów przetargowych, czy dokumentów przewozowych i magazynowych. Do najczęściej przekładanych treści należą oficjalne dokumenty samochodowe, takie jak karty pojazdu, dowody rejestracyjne, faktury, czy świadectwa własności.
  • Świadczymy dla Państwa zarówno usługi tłumaczeń pisemnych, jak również oferujemy obsługę tłumaczeniową podczas wszelkich formalnych i nieformalnych spotkań biznesowych. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam zapewnić Państwu profesjonalne tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne podczas różnego rodzaju wydarzeń. Dzięki temu Państwo będą mogli skupić się na wykonywaniu swojej pracy, bez obaw o komunikację z zagranicznymi partnerami.
  • Jeżeli natomiast planują Państwo rozszerzenie działalności na rynek zagraniczny, szkoła językowa Skrivanek oferuje specjalistyczne kursy branżowe dla Państwa pracowników. Mogą one być dowolnie sprofilowane, na przykład dotyczyć wybranej terminologii branżowej.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłącznie od Państwa oczekiwań.

ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.

Działając w branży transportowej, doskonale zdają sobie Państwo sprawę z tego, że żadne działania nie mogą ograniczać się jedynie do rynku lokalnego. Realizowane czynności muszą być takie jak Państwa biznes – przekraczać granice państw, czy nawet kontynentów. Firmy zajmujące się międzynarodową działalnością transportową muszą dbać nie tylko o sprawne zarządzanie procesami przewozu, ale także o płynną i poprawną komunikację z zagranicznymi odbiorcami swoich usług. W Skrivanku oferujemy Państwu usługi tłumaczeniowe w ponad 110 językach, dzięki którym będą Państwo mogli porozumieć się z klientami i partnerami na całym świecie.

Specjaliści ze Skrivanka doskonale wiedzą, że klientom z branży transportowej nie wystarczą teksty bazujące na sztywnym, schematycznym tłumaczeniu. Sam fakt biegłego posługiwania się językiem obcym przez tłumacza nie jest bowiem warunkiem wystarczającym, aby móc nawiązać płynną komunikację. Członkowie naszego zespołu posiadają nie tylko wykształcenie filologiczne, ale także niezbędne doświadczenie i wiedzę z zakresu szeroko rozumianego transportu i logistyki.

Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:
CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA DLA TRANSPORTU?

Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.