biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz duńsko polski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka duńskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz duńsko polski – profesjonalne tłumaczenia na duński i z duńskiego

Nasi specjaliści w zakresie języka duńskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze biuro tłumaczeń

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Wsparcie w trakcie tłumaczenia strony www – nie zostaniesz sam z problemami, będziemy Cię wspierać na każdym kroku procesu tłumaczenia.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Napisy do filmów, voice-over, dubbing – potrzebujesz filmu w innym języku? Posiadamy odpowiednie oprogramowanie i doświadczenie w tłumaczeniu audio i wideo.

Copywriting w języku obcym – napiszemy dla Ciebie angażujące teksty w wybranym języku dzięki czemu wzbogacisz swoją stronę www o nowe treści i zachęcające opisy produktów.

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Tłumaczenia duński

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów z języka duńskiego na język polski i tłumaczenie z języka polskiego na język duński. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i tłumaczenia przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka duńskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka duńskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju. W ramach szkoły językowej oferujemy również kurs duńskiego dla firm i osób indywidualnych.

Jak zamówić tłumaczenie?

proces tłumaczenia

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

Szukasz dostawcy tłumaczeń technicznych z języka duńskiego? A może potrzebujesz tłumaczenia przysięgłe z języka duńskiego? Nasz tłumacz polsko duński (duńsko polski) to gwarancja jakości oraz krótkich terminów realizacji napisz do nas!

Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia duńskie na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz polsko duński
i duńsko polski
1

Kto mówi po duńsku?

Duński jest częścią rodziny języków indoeuropejskich, grupy języków północnogermańskich. Z jego pomocą porozumiewa się zaledwie 5,2 miliona osób.

Język duński ma status języka urzędowego jedynie w Danii i na Wyspach Owczych. Dużo osób mówi nim także w północnym regionie Niemiec – Szlezwiku-Holsztynie. Co ciekawe jest także nauczany w Islandii jako jeden z głównych języków obcych obok angielskiego i norweskiego, wszystko z powodu tego, że Islandia do lat 40 XX wieku była w posiadaniu Danii.

Język duński – historia

Pierwsze teksty języka duńskiego pisane pismem łacińskim pochodzą z XIII wieku. Standardowy język duński powstał w wieku XVII na bazie dialektu zelandzkiego. Duński jest obecnie językiem dość jednolitym, dialekty nie są ani popularne, ani rozwinięte. Co ciekawe południowe dialekty języka szwedzkiego zalicza się do dialektów duńskich. Wynika to z faktu, że obszary te do 1658 roku były zamieszkiwane przez ludność duńską.

Duński w biznesie

Jako, że duńskim posługują się wyłącznie mieszkańcy Danii, jego znajomość będzie bardzo pomocna w rozwoju biznesu na terenie tego kraju. Jego znajomość na pewno ułatwi i przyspieszy odniesienie sukcesu na tym rynku. Na arenie międzynarodowej duński nie odgrywa większej roli.

tłumacz języka duńskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia z języka duńskiego oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na język duński lub polski.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz języka duńskiego wykonuje przekład materiału na język duński zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie z języka duńskiego lub na duński jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia z języka duńskiego lub na duński, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tlumaczenia
tlumacz
tłumaczenia

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na duński

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język duński?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język duński zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język duński?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem duńskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na duński: tłumaczenia pisemne w języku duńskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język duński; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka duńskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język duński w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język duński?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka duńskiego i na język duński dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT. Zapraszamy również na kursy duńskiego prowadzone przez lektorów naszej szkoły językowej.

Tłumaczenia techniczne Duński

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia tekstów technicznych wszystkich powierzonych nam. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

  • Instrukcje obsługi i poradniki
  • Samouczki wideo
  • Publikacje naukowe
  • Dokumenty kontroli jakości
  • Opisy interfejsu użytkownika
  • Instrukcje techniczne
  • Katalogi
  • Tłumaczenia patentowe
  • Prezentacje
CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka duńskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka duńskiego – co nas wyróżnia?

1

Na rynku działa wiele specjalistów tłumaczących z polskiego na duński. Aby wybrać właściwie biuro, zwróć uwagę na jakość tłumaczenia oraz czas wykonania projektu. Upewnij się też, że zespół ma doświadczenie z typem treści, który potrzebujesz przełożyć. W Skrivanku gwarantujemy, że każdy przetłumaczony tekst będzie wnikliwie sprawdzony przez korektora. Oddajemy tylko kompletne i w pełni poprawne pod względem językowym dokumenty. Wiemy, jak ważne są deklarowane terminy – dlatego każde zlecenie jest dla nas priorytetem.

Tłumacz polsko-duński – w czym możemy Ci pomóc?

1

Tłumaczenia uwierzytelnione, zwykłe, specjalistyczne i ustne z polskiego na duński to tylko ułamek naszych operacji. Zajmujemy się również m.in. przekładem w innych parach językowych (też z pominięciem języka polskiego), a także tworzeniem artykułów i opisów produktów w językach obcych, czyli copywritingiem. Sformatujemy artykuł naukowy i zadbamy o stronę graficzną treści, a także przygotujemy przetłumaczony tekst do druku. Pracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorcami, jak i osobami fizycznymi.

Tłumaczenia zwykłe z duńskiego lub na duński

1

Tłumaczenia zwykłe z duńskiego na polski są procesem wykonywanym przez profesjonalnych tłumaczy, którzy poświęcają wiele czasu, aby starannie przełożyć dłuższy tekst. Do ich zadań należy dobranie właściwych słów i konstrukcji gramatycznych. Dzięki temu treść jest nie tylko poprawna, ale również brzmi dobrze dla rodzimych użytkowników danego języka. Tłumaczenie zwykłe obejmuje m.in. materiały reklamowe, strony internetowe, napisy filmowe czy artykuły prasowe.

Tłumaczenia specjalistyczne z duńskiego lub na duński

1

Tłumaczenie specjalistyczne z języka polskiego na duński to rodzaj usługi, która wymaga wysokich kompetencji, dlatego delegujemy do niej najlepszych tłumaczy. Zajmujemy się różnymi dokumentami – poczynając od technicznych plików po skomplikowane prawnicze dokumenty. Każdy dłuższy tekst podlega dodatkowej weryfikacji pod względem spójności. Nasza kadra składa się z przedstawicieli różnych zawodów, dzięki czemu zastosowana terminologia będzie zgodna z powszechnie stosowanym słownictwem w branży.

tłumaczenia przysięgłe, język polski, tłumaczenia duński
tłumaczenia przysięgłe
tłumaczenia przysięgłe

Tłumacz przysięgły języka duńskiego

1

Tłumaczenia uwierzytelnione (znane pod błędną nazwą tłumaczenia przysięgłe) z języka polskiego na duński są wykonywane przez profesjonalistów z dużym stażem. Ich znajomość języków i dobry warsztat translatorski potwierdza zdany egzamin państwowy. Tego typu usługa służy do przekładu oficjalnych dokumentów, które mogą być używane w instytucjach publicznych. Tłumaczenia uwierzytelnione na język polski obejmują m.in. akta notarialne, umowy handlowe, certyfikaty i dokumenty urzędowe. Przetłumaczony tekst wymaga potwierdzenia zgodności z oryginałem za pomocą pieczęci.

Tłumacz polsko-duński – tłumaczenia ustne

1

Z naszych profesjonalnych usług tłumaczenia ustnego z polskiego na duński korzystają głównie firmy. Uczestniczymy w transakcjach handlowych, konferencjach prasowych i oficjalnych wydarzeniach. Ułatwiamy dogadanie się podczas ważnych negocjacji, wystąpień publicznych i spotkaniach firmowych. Pomagamy również osobom prywatnym w różnych sytuacjach życiowych, np. w urzędzie, sądzie czy szpitalu. Nasi tłumacze nie tylko są wykwalifikowani pod względem językowym, ale również cieszą się wysoko rozwiniętymi kompetencjami miękkimi.

Tłumacz duńsko-polski online

1

Przeniesienie usług do Internetu pozwala codziennie zaoszczędzić mnóstwo czasu. Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy możliwość zlecania tłumaczenia z polskiego na duński online. Wystarczy tylko kilka kliknięć myszką. Prześlij plik do tłumaczenia na język polski lub duński przez formularz kontaktowy, dodaj istotne uwagi i podaj dane kontaktowe. Tłumacz duńsko-polski przystąpi do realizacji projektu. Gdy tylko skończy pracę nad zleceniem, przetłumaczony tekst znajdzie się na Twojej skrzynce pocztowej. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do nas lub odezwij się za pomocą czatu.

Tłumaczenie stron www na duński

1

Usługa tłumaczenia stron internetowych z języka polskiego na duński to szybka i profesjonalna pomoc przy budowaniu świadomości marki. Nasi tłumacze doskonale poruszają się w duńskich realiach kulturowych, dlatego potrafią precyzyjnie oddać ton i charakter treści. Przetłumaczony tekst będzie świeży i angażujący dla odbiorcy. Ponadto, jeśli potrzebujesz unikatowych artykułów, które będą doskonale korespondować z oczekiwaniami Twojej społeczności, również możemy je dla Ciebie przygotować.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.