Do obsługi konferencji zapewniamy wysokiej jakości aparaturę symultaniczną oraz wsparcie doświadczonych techników dbających o realizację zlecenia na najwyższym poziomie. Nieustannie nadzorujemy pracę tłumaczy oraz na bieżąco dbamy o sprawność aparatury, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat jakości EN ISO 9001:2008. Nigdy nie zawiedliśmy zaufania, jakim obdarzają nas stali i nowi klienci, zlecając nam kompleksową obsługę konferencji, kongresów, seminariów oraz szkoleń.

 

Nasz sprzęt wyróżnia się:

 • odpornością na wszelkie zakłócenia generowane przez telefony komórkowe lub inne urządzenia wykorzystujące technologie wifi, bluetooth lub mikrofalową,
 • doskonałą jakością przekazu i niezawodnością –system sprawdza się w każdym pomieszczeniu dzięki cyfrowej aparaturze i nowoczesnym głośnikom,
 • elastycznością i funkcjonalnością – można go skonfigurować tak, aby spełniał wymagania każdego rodzaju spotkania.
w skład przykładowego zestawu wchodzą:
 
 • Dwuosobowa kabina tłumaczy (spełniająca normę ISO 4043)
 • Centralna jednostka sterująca (DCN-CCU)
 • Pulpit tłumacza (DCN-IDESK-D)
 • Odbiorniki przenośne (LBB4540/08)
 • Stereofoniczne słuchawki (LBB3443/00)
 • Ładowarka walizkowa (LBB4560/00)
 • Promiennik podczerwieni (LBB4511/00)
 • Wzmacniacz miksujący (PLE-2MA240-EU)
 • Expander audio (LBB4402/00)
 • Bezprzewodowe mikrofony ręczne (MW1-HTX-Fx)
 • Bezprzewodowe mikrofony nagłowne (MW1-HMC)
 • Odbiorniki mikrofonów bezprzewodowych (MW1-RX-Fx)
 • Bezprzewodowe nadajniki osobiste z mikrofonami Lavelier (MW1-LTX-Fx)
 • System dyskusyjny (CCS 900 Ultro System)
 • Liniowe matryce głośnikowe (LBC 3201/00)

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach ustnych o różnej tematyce.

630+

 
obsłużonych konferencji w 2017 r.

2710+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2017 r.

60+

 
obsługiwanych języków w tłumaczeniach ustnych

Co mówią o nas klienci!

Nasza firma korzysta z usług Skrivanka od kilku lat. Zlecamy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe, głównie na języki angielski i rosyjski. Zdarzają się też tłumaczenia na rumuński i azerski. Najczęściej zlecane dokumenty to: certyfikaty, atesty, raporty z badań nieklinicznych i klinicznych leków, które zawierają specjalistyczne słownictwo z zakresu farmacji, medycyny oraz chemii. Skrivanek gwarantuje wysoką jakość tłumaczeń oraz poufność informacji.

Aflofarm Farmacja Polska sp. z o.o.

Agencja tłumaczeń Skrivanek to profesjonalny i solidny partner. W listopadzie 2009 roku podjęliśmy współpracę w zakresie tłumaczeń zwykłych oraz przysięgłych z języka angielskiego na język polski. Bogate doświadczenie pracowników pozwoliło na profesjonalne podejście do tłumaczeń, gwarantując zadowolenie klienta. Znając zaangażowanie i przygotowanie agencji tłumaczeń Skrivanek, polecam zainteresowanym skorzystanie z jej oferty.

Amago sp. z o.o.

Wymieniona firma, zapewniła nam aparaturę symultaniczną oraz tłumaczenie ustne wykonane przez profesjonalnych tłumaczy języka rosyjskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Centrum Obsługi Konferencji firmy Skrivanek sprawdziło się jako dobry organizator konferencji świadczący wysoki poziom usług symultanicznych. Rzetelna realizacja zlecenia czyni firmę Skrivanek solidnym partnerem w branży profesjonalnych organizatorów konferencji.

Vector Sp. z o.o.

Pracownicy Skrivanka działają bardzo elastycznie, szybko reagując na pilne potrzeby i zgłaszane uwagi. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane profesjonalnie i terminowo. Nigdy nie mieliśmy uwag dotyczących rzetelności przygotowanych tłumaczeń oraz kalkulacji rozliczeń.
Mamy bardzo dobrą opinię na temat tłumaczeń wykonywanych w agencji tłumaczeń Skrivanek. Co za tym idzie – nadal chętnie będziemy korzystać z jej usług i polecać innym firmom współpracującym z podmiotami zagranicznymi.

Agram Chłodnia w Lublinie S.A.

Agencja tłumaczeń Skrivanek wykonała dla nas kilkadziesiąt tłumaczeń. Były to głównie dokumenty techniczne, zawierające terminologię informatyczną i finansową. Jakość tłumaczeń i ich sprawna realizacja pomogły nam w kontaktach handlowych z klientami obcojęzycznymi. Szczególne uznanie należy wyrazić za wdrożenie procedur przyjmowania zamówień i realizacji usług zgodnie z normą ISO 9001:2008. Możemy rekomendować agencję tłumaczeń Skrivanek jako godnego zaufania partnera, który gwarantuje efektywną współpracę i osiągnięcie oczekiwanych celów.

Asseco Poland S.A.

Wysoki poziom merytoryczny oraz językowy tłumaczeń ustnych, sprawna obsługa techniczna oraz pełna zaangażowania postawa pracowników firmy Skrivanek sprawiają, że z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy Skrivanek innym firmom.

Urząd Miasta Piotrków Trybunalski

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię na drodze do sukcesu!

Napisz do Nas, aby otrzymać darmową wycenę!
 

Wyślij zapytanie!

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Numer telefonu

Temat (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb)

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT