Dubbing, voice-over, napisy oraz bank głosów

Bez względu na to, jakiej kombinacji językowej
potrzebujesz, możemy Ci pomóc.

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
treści wideo

Wypełnij formularz wyceny

Treści wideo online stają się coraz bardziej popularne. Firmy, które chcą prezentować swoje produkty w reklamach audiowizualnych, muszą podejmować ważne decyzje dotyczące tego, w jaki sposób chcą przekazywać treści wideo w innych językach. Treści wideo online mogą opowiadać historię, kształcić lub bawić. Mogą prezentować dany pomysł w formie uproszczonej, wywoływać emocje, zgodnie z techniką „pokaż, nie mów”. Jest to bardzo skuteczna metoda komunikacji z klientem, o ile odbiorcy rozumieją przekaz zawarty w filmie.
 

Jak w każdej lokalizacji, w tłumaczeniu filmów kultura rynku docelowego odgrywa ogromną rolę. Jeśli już wiesz, że Twój przekaz audiowizualny jest odpowiedni dla nowego rynku, na który zamierzasz wprowadzić swoje produkty, następnym krokiem będzie ustalenie, w jaki sposób odbiorcy otrzymają wspomnianą wiadomość. Ich preferencje kulturowe będą dyktować, czy wolą czytać napisy, czy słyszeć dialogi w swoim ojczystym języku. W Skrivanku do każdego realizowanego projektu zapewniamy rodzimych użytkowników języka (native speakerów), którzy posiadają niezbędne doświadczenie i doskonale znają kulturę kraju docelowego, dzięki czemu zachowają autentyczny ton przesłania zarówno na globalnym rynku, jak i w lokalnych społecznościach.

Dubbing to proces nagrywania głosów, które nie należą do oryginalnych aktorów i mówią w innym języku. Nagrywanie przetłumaczonego tekstu odbywa się w profesjonalnym studiu dźwiękowym. Native speakerzy danego języka zastępują głosy postaci pojawiających się na ekranie. W ten sposób możemy zapewnić wysoką jakość nagrania.

Voice-over polega na nagraniu głosu do reklamy, prezentacji, gry, komunikatu czy filmu. Przetłumaczony tekst jest czytany przez profesjonalnego lektora, aktora lub native speakera wybranego przez klienta. Również ten rodzaj nagrania jest realizowany w studiu dźwiękowym, a jego zaletą jest możliwość zachowania w tle oryginalnych wypowiedzi.
Napisy to rodzaj tłumaczenia audiowizualnego, które pojawia się na ekranie w formie tekstu. Warto mieć na uwadze to, że wyświetlanie napisów ma ograniczenia czasowe i przestrzenne, które bezpośrednio wpływają na końcowy rezultat.

Biuro tłumaczeń Skrivanek oferuje szereg kompleksowych usług związanych z produkcją dźwiękową. Realizujemy profesjonalne nagrania, a bank głosów, którym dysponujemy, to gotowe rozwiązania dla branży filmowej, telewizyjnej oraz reklamowej.
 

Bank głosów jest efektem pracy utalentowanych lektorów specjalizujących się w różnych dziedzinach: reklamy telewizyjne i radiowe, animacje, gry komputerowe, narracje czy dubbing. Takie rozwiązanie pozwala na wybór najlepszego lektora spośród tych, z którymi nawiązaliśmy współpracę.

Nagrania wymagają przede wszystkim dobrego przygotowania. Uczestniczący w nich lektorzy – niezależnie od tego, czy jest to projekt filmowy, reklama czy też audiobook – muszą mieć nienaganną dykcję oraz przyjemną dla słuchaczy barwę głosu. Dzięki temu możliwe jest idealne oddanie emocji i treści materiału. Proponujemy oczywiście do wyboru głosy żeńskie i męskie.

OFERUJEMY
 
  • rejestrację głosu do materiałów multimedialnych
  • rejestrację głosu do reklam telewizyjnych
  • rejestrację głosu do reklam radiowych
  • rejestrację głosów do audiobooków
  • nagrania lektorskie dopasowane do obrazu wideo
  • udźwiękowienie słuchowisk, w tym audiobooków
  • udźwiękowienie obrazów wideo
Na życzenie możemy wysłać próbki pocztą elektroniczną i poinstruować, w jaki sposób można przesłuchać nagrania naszych lektorów oraz wybrać tego najlepszego. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania pomocy przy wyborze lektora lub zapytania o dostępność i stawki.

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o różnej tematyce.

37+

 
milionów słów przetłumaczonych w 2019 r.

98%

 
klientów poleciłoby nasze usługi.

570+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2019 r.

Co mówią o nas klienci?

Regularnie korzystamy z usług agencji tłumaczeniowej Skrivanek w zakresie tłumaczeń pisemnych języka angielskiego. Tłumaczenia zazwyczaj dotyczyły dokumnentów takich jak: umowy, oferty, wyniki badań czy certyfikaty jak również materiałów wewnętrznych typu: prezentacje, harmonogramy i sprawozdania. Podczas wieloletniej współpracy firma Skrivanek rzetelnie i terminowo wywiązzywała się ze swoich zadań. Z pełnym przekonaniem polecamy więc firmę jako profesjonalnego partnera biznesowego.

Handel i usługi

ADVA Optical Networking Sp. z o.o. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, iż firma wykazuje się rzetelnością i terminowością
wykonania zleconych prac. Jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia pisemne zwykle, w ramach języków: angielski oraz niemiecki, o tematyce finansowej oraz tłumaczenia dokumentów naszej firmy. Z przyjemnością zatem rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

Branża IT

Niniejszym potwierdzamy, że agencja tłumaczeń Skrivanek sp. z o.o. współpracuje z nami wykonując dla nas tłumaczenia pisemne. W tym czasie Skrivanek wykonała na nasze zamówienie tłumaczenia pisemne wielu dokumentów tworzonych przez specjalistów z wielu dziedzin. W zakresie tłumaczeń technicznych z języka niemieckiego na język polski, zwłaszcza dotyczących instrukcji technicznych urządzeń produkowanych dla potrzeb różnych gałęzi przemysłu. Wszystkie usługi wykonane w ramach dotychczasowej współpracy wykonane były należycie i terminowo. Polecamy firmę Skrivanek sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w biznesie.

Przemysł techniczny

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!
Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wypełnij formularz wyceny