biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia handlowe


Nasi tłumacze dzięki posiadanej wiedzy z zakresu handlu, prawa i ekonomii dostarczą Ci tłumaczenia i rozwiązania językowe najwyższej jakości.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi językowe
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www, aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?

Jako profesjonaliści w swojej branży wiedzą Państwo najlepiej, że szybka komunikacja to jeden z warunków sukcesu w biznesie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy transakcje przeprowadza się często w skali globalnej. Chcielibyśmy pomóc Państwu skutecznie komunikować się z klientami i partnerami z całego świata. Świadczymy nie tylko usługi tłumaczeniowe, ale również ulepszamy istniejące teksty, formatujemy i dostosowujemy je do konkretnych potrzeb: kultury, środowiska i rynku Państwa klientów.

Mamy duże doświadczenie w tłumaczeniu umów, , katalogów, opisów produktów oraz innych specjalistycznych tekstów branżowych. Współpracujemy zarówno z małymi przedsiębiorstwami prywatnymi, jak i międzynarodowymi sieciami handlowymi, dlatego możemy śmiało powiedzieć, że będziemy w stanie dostarczyć Państwu rozwiązania językowe, jakich Państwo potrzebują.

  • Główną dziedziną handlowej translatoryki są tłumaczenia wszelkich umów. Podczas tłumaczenia tekstów handlowych pamiętamy o spójności terminologii, skrupulatności oraz bierzemy pod uwagę system prawa, w jakim operuje dana umowa. Nasi tłumacze posiadają ponad 20 lat doświadczenia w tłumaczeniu wszelkich umów, w tym również z zakresu handlu. Tłumaczymy teksty we wszystkich językach europejskich.
  • Gwarantujemy Państwu bezwzględną poufność w zakresie udostępnianych nam danych wrażliwych, jak również poprzez należyte reprezentowanie Państwa interesów na każdym etapie podjętej współpracy, o czym świadczą posiadane przez nas certyfikaty ISO 27001 oraz ISO 9001.
  • Czy potrzebują Państwo pomocy tłumacza ustnego? Taka konieczność zdarza się najczęściej przy okazji prowadzenia charakterystycznych dla tej branży negocjacji. Specjaliści ze Skrivanka świadczą również obsługę tłumaczeniową i służą wsparciem w trakcie wszelkich oficjalnych i nieoficjalnych spotkań biznesowych, czy negocjacji z partnerami. Oferujemy tłumaczenia ustne symultaniczne oraz konsekutywne. Dzięki obecności naszych tłumaczy będą mogli Państwo skupić się na swoich zadaniach bez martwienia się poprawnością tłumaczenia przekazu.
Zdobądź przewagę konkurencyjną dzięki lokalizacji swojej marki na światowych rynkach. Skorzystaj z naszej ekspertyzy w tłumaczeniach handlowych!

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają:
handel loga
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.
Tłumaczenia przysięgłe umów i inne rozwiązania językowe dla branży handlowej.

Branża handlowa jest niezwykle wymagająca. Od osoby na stanowisku handlowca oczekuje się komunikatywności, umiejętności budowania kontaktu z klientem oraz doskonałej znajomości technik sprzedaży. Tutaj niezwykle ważny jest odpowiedni dobór słów – to od nich niejednokrotnie zależy powodzenie współpracy bądź transakcji. W Skrivanku doskonale rozumiemy, jak istotne dla Państwa działalności są profesjonalne tłumaczenia, które mogą mieć wpływ na przyszłe zyski firmy.

Tłumaczenia handlowe to wielokrotnie praca ze specjalistycznymi dokumentami, co wymaga nie tylko doskonałej znajomości języka obcego, ale także szerokiej wiedzy z zakresu prawa, ekonomii oraz innych dziedzin potrzebnych do sporządzenia profesjonalnego tłumaczenia. Członkowie zespołu tłumaczy Skrivanka posiadają nie tylko wykształcenie filologiczne, ale także kierunkowe i doskonale rozumieją, na czym polega praca w branży handlowej. Nasz zespół może pochwalić się znajomością zarówno samej branży handlowej, jak i nowoczesnych technologii wykorzystywanych w codziennej pracy handlowca.

Tłumaczenia handlowe w ponad 100 językach:
CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA DLA HANDLU?

Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.