Tłumaczenia umów i inne rozwiązania
językowe dla branży handlowej.

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia dla
branży handlowej.

Wypełnij formularz wyceny

Nasi tłumacze dzięki posiadanej wiedzy z zakresu handlu, prawa i ekonomii dostarczą Ci tłumaczenia i rozwiązania językowe najwyższej jakości.

Branża handlowa jest niezwykle wymagająca. Od osoby na stanowisku handlowca oczekuje się komunikatywności, umiejętności budowania kontaktu z Klientem oraz doskonałej znajomości technik sprzedaży. Tutaj niezwykle ważny jest odpowiedni dobór słów. Od nich niejednokrotnie zależy powodzenie współpracy bądź transakcji. W Skrivanku doskonale rozumiemy jak istotne dla Państwa działalności są profesjonalne tłumaczenia, które mogą mieć wpływ na przyszłe zyski firmy.

Tłumaczenia handlowe wielokrotnie polegają na tłumaczeniu specjalistycznych dokumentów, wymagających nie tylko doskonałej znajomości języka obcego, ale także szerokiej wiedzy z zakresu prawa, ekonomii oraz innych dziedzin potrzebnych do opracowania profesjonalnego tłumaczenia. Osoby w zespole tłumaczy Skrivanka posiadają nie tylko wykształcenie filologiczne, ale także kierunkowe i doskonale rozumieją, na czym polega praca w branży handlowej. Nasz zespół może pochwalić się znajomością handlu i nowoczesnych technologii wykorzystywanych w codziennej pracy handlowca.

Bez znaczenia, czy skorzystają Państwo z naszych usług jako klient biznesowy, czy prywatny gwarantujemy dokładność, rzetelność oraz całkowite oddanie pracy nad Państwa tekstem. W jaki sposób możemy Państwu pomóc?

Główną dziedziną handlowej translatoryki są tłumaczenia wszelkich umów. Podczas tłumaczenia tekstów handlowych pamiętamy o spójności terminologii, skrupulatności oraz bierzemy pod uwagę system prawa, w jakim operuje dana umowa.  Nasi tłumacze posiadają ponad 20 lat doświadczenia w tłumaczeniu wszelkich umów, w tym również z zakresu handlu. Tłumaczymy teksty we wszystkich językach europejskich.

Gwarantujemy Państwu bezwzględną poufność w zakresie udostępnianych nam danych wrażliwych, jak również poprzez należyte reprezentowanie Państwa interesów na każdym etapie podjętej współpracy, o czym świadczą posiadane przez nas certyfikaty ISO 27001 oraz ISO 9001.

Czy potrzebują Państwo pomocy tłumacza ustnego? Taka konieczność zdarza się najczęściej przy okazji prowadzenia charakterystycznych dla tej branży negocjacji. Specjaliści ze Skrivanka świadczą również obsługę tłumaczeniową i służą wsparciem w trakcie wszelkich oficjalnych i nieoficjalnych spotkań biznesowych, czy negocjacji z partnerami. Oferujemy tłumaczenia ustne symultaniczne oraz konsekutywne. Dzięki obecności naszych tłumaczy będą mogli Państwo skupić się na swoich zadaniach bez martwienia się poprawnością tłumaczenia przekazu.

Dla komfortu Państwa komunikacji, w trakcie wszelkiego rodzaju spotkań zapewniamy również obecność tłumaczy przysięgłych pracujących w języku migowym.

Szkoła językowa Skrivanek przeprowadzi także dla Państwa zespołu kursy językowe na różnych poziomach znajomości języka. Oferujemy szkolenia personelu na potrzeby pracy za granicą. Możliwa jest też realizacja szkoleń wyłącznie z zakresu określonej terminologii branżowej.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.