biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia Bydgoszcz – profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla Twojej wygody

line
Tłumaczenie zwykłe, przysięgłe i inne usługi językowe dla Ciebie oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 5.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają:
logos

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Tłumacze biura Skrivanek dostarczą Państwu wysokiej jakości tłumaczenia wszystkich potrzebnych dokumentów. Nasi specjaliści językowi doskonale rozumieją różnice pomiędzy różnymi kulturami i rynkami lokalnymi, dzięki czemu są w stanie tworzyć teksty pod kątem konkretnych odbiorców w dowolnym kraju i dowolnym języku. Możemy również dokonać adaptacji już istniejących tekstów pod kątem każdej grupy docelowej. Jeśli chodzi o tłumaczenia, Bydgoszcz może pochwalić się wyjątkowym profesjonalizmem.

Oddział w Bydgoszczy powstał w październiku 2005 roku i razem z Oddziałami w Gdańsku i Szczecinie tworzy Region Północny, dając możliwość zaspokajania potrzeb tłumaczeniowych wielu Klientów na Kujawach i Pomorzu. Nasi Klienci doceniają nas za szeroki zakres usług i ich wysoką jakość, jak również za doświadczenie, profesjonalizm i miłą obsługę. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, ponieważ nasze biuro przy ulicy Stary Port 13 w tym momencie jest tylko adresem korespondencyjnym, a wszyscy pracownicy pracują zdalnie bądź z naszych innych lokalizacji.

}}

Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Iwona
Dziweńka
Anna
Bugajska
Ewa
Jaguś-Kaczmarczyk

Oferujemy kompleksowe rozwiązania językowe takie jak tłumaczenia pisemne, maszynowe,  ustne, stron www oraz inne usługi językowe szyte na miarę klientów o różnych wymaganiach, pochodzących z różnych branż.

niebieski@skrivanek.pl
+48 609 584 000
Pn-Pt: 8:00 – 17:00
Co mówią o nas klienci?
1
GUGIK
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

MALBORK
Miasto Malbork

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

ARP
Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

LUBLIN
Urząd Miasta Lublin

Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

ESPIS
Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

MTP.Group_
Grupa MTP

Dziękujemy Państwo za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i wniesioną w ten projekt wartość. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które zapisało się na kartach historii Organizacji Narodów Zjednoczonych. .. Nasi partnerzy po stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz uczestnicy Światowego Forum Miejskiego przekazali nam liczne podziękowania i wyrazy uznania za wkład włożony w organizację przedsięwzięcia, z którym się Państwem dzielimy.

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Tłumaczenia w Bydgoszczy

1

Jakie usługi Państwo świadczą?

Świadczymy usługi tłumaczenia pisemnego i korekt językowych, tłumaczeń uwierzytelnionych, tłumaczeń maszynowych, tłumaczeń konsekutywnych i symultanicznych, obsługi konferencji międzynarodowych, lokalizacji stron www i oprogramowania, transkreacji, DTP, weryfikacji, dubbingu oraz voice-over.

Na jakie języki tłumaczycie?

Tłumaczymy we wszystkich językach europejskich i wielu pozaeuropejskich, między innymi:

albański, angielski, arabski, armeński, azerski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czarnogórski, czeski, duński, estoński, farerski, fiński, flamandzki, francuski, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, hiszpański, indonezyjski, islandzki, japoński, jidysz, kaszubski, kataloński, kazachski, koreański, litewski, łaciński, łotewski, macedoński, mongolski, niderlandzki, niemiecki, norweski, perski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, śląski, turecki, ukraiński, uzbecki, węgierski, wietnamski, włoski.

Powyżej wymienione są nasze najpopularniejsze języki. Jeżeli nie znalazłeś na liście języka, który Cię interesuje, napisz do nas, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

W jakich branżach się Państwo specjalizują?

Specjalizujemy się w takich branżach jak: finanse i bankowość, budownictwo i inżynieria, kadry i płace (HR), prawo i sądownictwo, rolnictwo i leśnictwo, przemysł techniczny, medycyna i farmacja, przemysł wytwórczy, marketing i reklama, handel i usługi, turystyka i wypoczynek, administracja państwowa, ubezpieczenia, IT, moda i sztuka.

Jakie dokumenty Państwo tłumaczą?

W zależności od potrzeb klientów tłumaczymy wszelkie dokumenty, takie jak: publikacje korporacyjne, umowy, warunki i specyfikacje przetargowe, instrukcje, materiały marketingowe, raporty finansowe, opisy badań klinicznych, wyniki badań laboratoryjnych, opinie lekarskie i wiele innych.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Koszt tłumaczenia zależy od języka, terminu wykonania, formatu pliku, charakteru dokumentu i jego dziedziny, czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Ile wynosi czas realizacji zlecenia?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Tłumaczenia marketingowe Bydgoszcz

Jeśli chcesz przetłumaczyć swoje materiały marketingowe, to dobrze trafiłeś! W dzisiejszym dynamicznym świecie materiały marketingowe odgrywają ogromną rolę, jeśli chodzi o rozwój Twojej firmy. Profesjonalny tłumacz marketingowy rozumie, że tłumaczenie marketingowe polega na odpowiednim zaangażowaniu rynku docelowego w jego ojczystym języku. Podczas tłumaczenia treści marketingowych robimy znacznie więcej niż tylko tłumaczymy słowa i zdania z języka źródłowego na język docelowy. Biuro tłumaczeń Skrivanek – Bydgoszcz dokłada wszelkich starań aby teksty brzmiały naturalnie dla Twoich klientów i były dopasowane do kontekstu społecznego i językowego lokalnych odbiorców.

Materiały marketingowe, które tłumaczymy najczęściej:

 • Ulotki, katalogi i magazyny online, wszystko w różnych formatach
 • Prezentacje firmowe, zarówno cyfrowe, jak i drukowane
 • Lokalizacja stron internetowych i sklepów online
 • Mailingi i newslettery
 • Treść bloga, w tym copywriting i transkreacja
 • Badania rynku i produktów
 • Nazwy i slogany
 • YouTube i inne tłumaczenia wideo
 • Reklamy online dla kampanii CPC i displayowych
 • Opisy produktów dla sklepów internetowych itp.
 • Reklamy i komunikaty prasowe
 • Posty w mediach społecznościowych
 • Reklamy telewizyjne i radiowe

Tłumaczenia techniczne Bydgoszcz

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia wszystkich powierzonych nam tekstów technicznych. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

 • Instrukcje obsługi i poradniki
 • Samouczki wideo
 • Publikacje naukowe
 • Dokumenty kontroli jakości
 • Opisy interfejsu użytkownika
 • Instrukcje techniczne
 • Katalogi
 • Tłumaczenia patentowe
 • Prezentacje

Tłumaczenia uwierzytelnione Bydgoszcz

Dzięki tłumaczeniom uwierzytelnionym wykonywanym przez firmę Skrivanek otrzymują Państwo uwierzytelnione kopie ważnych dokumentów, takich jak świadectwa, testamenty, akty małżeństwa lub zgonu oraz pełnomocnictwa. Nasza międzynarodowa sieć zapewnia szybki i dokładny serwis. Nasi tłumacze przysięgli potrafią fachowo przetłumaczyć treści na wszystkie języki europejskie oraz wiele języków pozaeuropejskich. Dzięki pomocy jednego z naszych kilku oddziałów w Polsce klienci mogą szybko otrzymać gotowe usługi tłumaczeniowe w pobliżu miejsca zamieszkania.

Biuro tłumaczeń Bydgoszcz
Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Bydgoszcz to największe miasto województwa zachodnio-pomorskiego. Jest ważnym ośrodkiem biznesowym, kulturalnym i naukowym.

Biznes w Bydgoszczy

Bydgoszcz stanowi duży ośrodek handlu, przemysłu i logistyki, ale jest też węzłem drogowym, kolejowym, a nawet żeglugi śródlądowej. Na terenie miasta znajduje się port lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego, a także port rzeczny. Bydgoszcz stanowi jeden z głównych ośrodków branży informatycznej w Polsce. W Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym działa natomiast Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Najważniejsze znaczenie dla gospodarki w regionie mają usługi i przemysł, a do najważniejszych branż można zaliczyć: branżę chemiczną (przetwórstwo tworzyw sztucznych), informatyczną i nowoczesnych usług dla biznesu, elektromaszynową (wraz z jednym z największych i najstarszych bydgoskich przedsiębiorstw – PESA Bydgoszcz) oraz spożywczą. W mieście swoje siedziby ma wiele korporacji, a około 25% firm eksportuje swoje wyroby do innych krajów. Rozwija się także wszystko, co potrzebne do prowadzenia biznesu – banki, targi, połączenia lotnicze oraz baza hotelowa klasy prestiż. Wszystkie te czynniki prowadzą do zwiększenia atrakcyjności miasta w oczach przedsiębiorców.

Tłumaczenia w Bydgoszczy

Bydgoszcz jest jednym z miast, w których Skrivanek dostarcza Państwu najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe, zarówno w kwestii przekładów pisemnych, jak i coraz popularniejszych tłumaczeń ustnych. Nasi specjaliści językowi doskonale rozumieją różnice pomiędzy różnymi kulturami i rynkami lokalnymi, dzięki czemu są w stanie tworzyć teksty pod kątem konkretnych odbiorców w dowolnym kraju i języku. Możemy również dokonać adaptacji już istniejących tekstów pod kątem każdej grupy docelowej. Jeśli chodzi o tłumaczenia, Skrivanek w Bydgoszczy może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i wyjątkowym profesjonalizmem w wykonywaniu tłumaczeń tekstów marketingowych oraz technicznych dla odbiorców rodzimych i zagranicznych.

Oddział w Bydgoszczy powstał w październiku 2005 roku, a działając na terenie Kujaw oraz Pomorza, wspólnie z oddziałami w Gdańsku i Szczecinie tworzy Region Niebieski. Zapraszamy Państwa do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z nami, ponieważ aktualnie bydgoskie biuro przy ulicy Stary Port 13 jest tylko adresem korespondencyjnym, a wszyscy pracownicy pracują zdalnie bądź w naszych innych lokalizacjach.

Jakie języki można studiować w Bydgoszczy?

W 2011 roku w Bydgoszczy działały 4 publiczne uczelnie, 5 niepublicznych, 3 uczelnie teologiczne i 4 wydziały zamiejscowe uczelni publicznych i niepublicznych z Poznania, Łodzi oraz Torunia. Największym bydgoskim ośrodkiem naukowym jest Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, który oferuje 30 kierunków i około 60 specjalności na pięciu wydziałach. Wybierając się na studia językowe do Bydgoszczy, można wybierać spośród kilku kierunków. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oprócz filologii angielskiej czy germanistyki, oferuje także filologię rosyjską (bez znajomości języka) oraz kierunki lingwistyczne, m.in. lingwistykę stosowaną angielsko-arabską (bez znajomości języka arabskiego).

Czym charakteryzuje się Bydgoszcz?

Bydgoszcz położona jest na terenach zielonych. Znajduje się bowiem na styku czterech makroregionów Pojezierzy Południowobałtyckich, nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim. To także jedno z większych miast w Polsce, zajmuje 8. miejsce w rankingach pod względem liczby ludności. Bydgoszcz stanowi ważny punkt strategiczny – znajduje się tutaj garnizon wojskowy, a siedzibę ma większość instytucji NATO w Polsce. Miasto należy do kilku ważnych krajowych i światowych stowarzyszeń, jest członkiem Unii Metropolii Polskich, Eurocities, Stowarzyszenia Miast Króla Kazimierza Wielkiego oraz stanowi siedzibę aż 9 konsulatów honorowych. Miasto wyróżnia także Bydgoski Węzeł Wodny i największy w Polsce Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. Z racji tego, że Bydgoszcz charakteryzuje się rozległymi terenami zielonymi (Puszcza Bydgoska od południa i Bory Tucholskie od północy), a także rozbudowaną infrastrukturą wodną (Brda, tor regatowy), stwarza dogodne warunki nie tylko rekreacyjne, ale i szkoleniowe. Miasto nazywane jest „stolicą polskiego wioślarstwa”, to także znany w kraju ośrodek żużlowy.

Główne atrakcje w Bydgoszczy

Z racji tego, że życie miasta od wieków toczy się wokół rzeki Brdy, warto zainteresować się bydgoskim szklakiem turystycznym – Szlakiem Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH20. Bydgoszcz można także zwiedzać z perspektywy rzeki, po Brdzie pływa bowiem Bydgoski Tramwaj Wodny, który ma dwie linie: Słoneczną i Staromiejską. Z rzeki zobaczyć można Operę Novą, Wyspę Młyńską, a także Katedrę Bydgoską. Wyspa Młyńska przypomina o przemysłowej przeszłości Bydgoszczy – znajdują się na niej takie budowle jak liczne spichlerze, magazyny oraz młyny. Wyspa jest miejscem, w którym bydgoszczanie spędzają swój wolny czas. Aby poczuć choć namiastkę włoskiego klimatu w Polsce, warto odwiedzić Wenecję Bydgoską.

Muzea i instytucje kulturalne w Bydgoszczy

Bydgoszcz posiadała niegdyś prawo bicia pieniądza i w mieście znajdowała się mennica bydgoska. Na Wyspie Młyńskiej utworzono Europejskie Muzeum Pieniądza, które dokładnie opowiada tę historię. W jednej z sal udostępniono „skarb bydgoski”, czyli biżuterię i monety, które odkryto w bydgoskiej katedrze.

Mimo że Leon Wyczółkowski, wybitny malarz z przełomu XIX i XX wieku, nigdy w Bydgoszczy nie mieszkał, z jej okolic czerpał natchnienie. Zgodnie z jego wolą, wiele prac zostało przekazanych miastu, które utworzyło specjalną salę prezentującą dzieła artysty. Miejsce to znajduje się w dawnym domu urzędnika młynów Rothera.

Bydgoszcz to także ważny ośrodek kultury muzycznej. W mieście znajdują się opera oraz filharmonia. Bydgoską ofertę kulturalną uzupełnia działalność akademii muzycznej, pałacu młodzieży oraz liczne festiwale, m.in. poświęcony sztuce filmowej Camerimage.

Najważniejsze projekty UE w Bydgoszczy

Bydgoszcz stanowi ważny węzeł komunikacyjny nie tylko dla regionu, ale także dla całego kraju. Z racji tego większość środków pochodzących z Unii Europejskiej przeznaczana jest na rozbudowę dróg oraz linii kolejowych wraz z ich otoczeniem. Mówiąc o tego typu inwestycjach, warto wymienić budowę drogi ekspresowej S5 Bydgoszcz – Mielno, odc. Białe Błota – Mielno czy budowę linii Bydgoszcz Zachód – Piła Krzewina wraz z rozbudową stacji w tym ciągu liniowym. Miasto inwestuje także w budowę ścieżek rowerowych oraz prowadzi nieustanne prace mające na celu rozbudowę tutejszego lotniska. Bydgoszczanie mogą się poszczycić istnieniem w mieście Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości KPFP – Bydgoszcz.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.