biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko flamandzki
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka flamandzkiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko flamandzki

Nasi specjaliści w zakresie języka flamandzkiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe?
1

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Niezależna korekta – abyś nie musiał się martwić, czy w tłumaczeniu są błędy.

Wsparcie w trakcie tłumaczenia strony www – nie zostaniesz sam z problemami, będziemy Cię wspierać na każdym kroku procesu tłumaczenia.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Tłumacz polsko flamandzki

Skrivanek oferuje tłumaczenia na flamandzki wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z flamandzkiego na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Flamandzki to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem flamandzkim, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na flamandzki lub z flamandzkiego na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na flamandzki i w drugą stronę.

Jak zamówić tłumaczenie na flamandzki / z flamandzkiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia; pełną odpowiedzialność

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia flamandzkie na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz polsko flamandzki
i flamandzko polski
1

Tłumacz języka flamandzkiego

Skrivanek wykonuje profesjonalne przekłady na flamandzki oraz z flamandzkiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka flamandzkiego, którzy specjalizują się w rozmaitych dziedzinach. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach (przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Wykonamy tłumaczenie umów lub dokumentów firmowych, faktur, katalogów, sloganów reklamowych, sprawozdań, korespondencji handlowej, aktów prawnych, pełnomocnictw, formularzy i innych materiałów, także niejawnych. Nasi tłumacze języka flamandzkiego zadbają nie tylko o poprawność przekładu, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego.

Kto mówi w języku flamandzkim?

Językiem flamandzkim posługuje się około 6,5 miliona osób na całym świecie. Dla zdecydowanej większości z nich jest to język ojczysty. Flamandzki należy do dużej rodziny języków indoeuropejskich, grupy języków zachodniogermańskich. Posługują się nim głównie osoby zamieszkujące Belgię, Holandię i Francję. Jest uznawany za belgijską odmiana ustandaryzowanego języka niderlandzkiego, stąd bywa nazywany flamandzkim-duńskim lub belgijskim-duńskim. W Regionie Stołecznym Brukseli ma status języka oficjalnego.

Język flamandzki – historia

Trudno mówić o zupełnie odrębnej historii języka flamandzkiego. Nadal pozostaje on po prostu formą języka niderlandzkiego, który od 1973 roku jest oficjalnym językiem urzędowym na terenie Flandrii. Różnice między flamandzkim i niderlandzkim polegają w dużej mierze na odmiennych zasadach wymowy oraz niewielkich różnicach w składni. W 1980 roku Holandia i Belgia podpisały traktat o unii języka niderlandzkiego, w wyniku którego piętnaście lat później wprowadzono zmiany w języku flamandzkim. Określenia „flamandzki” używano już od XIV wieku w odniesieniu do języka i dialektów mieszkańców Flandrii oraz Księstwa Brabancji.

Flamandzki w biznesie

Chociaż na arenie międzynarodowej flamandzki nie odgrywa dużej roli, to jego znajomość może okazać się bardzo przydatna do prowadzenia biznesu w Belgii, w której ponad 50% ludności stanowią Flamandowie. Dlatego, działając na tamtejszym rynku, niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na flamandzki wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z flamandzkiego na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

tłumacz języka flamandzkiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język flamandzki zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na flamandzki

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język flamandzki?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język flamandzki zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język flamandzki?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem flamandzkiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na flamandzki: tłumaczenia pisemne w języku flamandzkiego – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język flamandzki; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka flamandzkiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język flamandzki w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrzfirmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język flamandzki?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka flamandzkiego i na język flamandzki dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka flamandzkiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka flamandzkiego – co nas wyróżnia?

Nasze biuro tłumaczeń języka flamandzkiego wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki znajomości dialektu flamandzkiego oraz języka niderlandzkiego oferujemy tłumaczenia najwyższej jakości. Naszą mocną stroną jest szybkość. Współpraca z wieloma profesjonalistami i zastosowanie najnowszych technologii pozwalają nam realizować nawet większe zlecenia w krótkich terminach. Dbamy o to, aby nasz zespół był zawsze na bieżąco z nowościami w branży.

Tłumacz polsko-flamandzki – w czym możemy Ci pomóc?

Twoje zlecenie przekażemy doświadczonemu tłumaczowi, który specjalizuje się w określonych tekstach: technicznych, literackich lub biznesowych. Zajmujemy się nie tylko tłumaczeniami pisemnymi, ale również przekładem ustnym z języka polskiego na flamandzki. Nasze usługi obejmują także tłumaczenia z języka francuskiego oraz języka niderlandzkiego, a także kilkudziesięciu innych języków z całego świata.

Tłumaczenia zwykłe z flamandzkiego lub na flamandzki

Świadczymy szeroki zakres tłumaczeń flamandzkich, od korespondencji po teksty specjalistyczne. Realizujemy tłumaczenia z języka polskiego na język niderlandzki, flamandzki i francuski. Nasze usługi sprawiają, że bariera językowa przestaje istnieć. Oferujemy konkurencyjny cennik tłumaczeń i krótkie terminy, zachowując jednocześnie wysoką jakość usług.

Tłumaczenia specjalistyczne z flamandzkiego lub na flamandzki

Teksty z dziedzin takich jak medycyna, prawo czy finanse wymagają precyzyjnego użycia żargonu. Nasi tłumacze na co dzień obracają się w różnorodnych branżach, dlatego doskonale znają specjalistyczne słownictwo. Do każdego tłumaczenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, zawsze trzymamy się wytycznych. Skupiamy się nie tylko na poprawności, ale również na spójności terminologicznej, którą pomagają zachować programy CAT. Tłumaczenia pisemne są weryfikowane przez doświadczonego tłumacza przed odesłaniem.

Tłumacz przysięgły języka flamandzkiego

Tłumacz przysięgły języka flamandzkiego o wieloletnim doświadczeniu zajmuje się przekładem dokumentów urzędowych i prawniczych. Na jego warsztat trafiają m.in. akty notarialne, dyplomy i umowy. Warto pamiętać, że zawód wymagający dużego skupienia, ponieważ tłumaczenia przysięgłe mogą być oficjalnie używane w innym kraju. Specjalista powinien znać specjalistyczne słownictwo z branży, w której pracuje. Dzięki współpracy z nami możesz być pewien, że Twoje dokumenty są w dobrych rękach.

Tłumacz polsko-flamandzki – tłumaczenia ustne

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia na dialekt flamandzki podczas spotkań biznesowych czy konferencji. Pracujemy zarówno w trybie online, jak i na żywo. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i korporacyjnych, w tym tłumaczenie przysięgłe rozpraw sądowych. Nasz doświadczony tłumacz zapewnia płynność i precyzję przekładu, co przełoży się na miłą atmosferę podczas negocjacji czy wykładu. Twoje spotkanie biznesowe zorganizowane w regionie flamandzkim przebiegnie bez problemów.

Tłumacz flamandzko-polski online

Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami tłumaczeniowymi. Korzystamy z najbardziej zaawansowanych programów CAT. Zgodnie z zapotrzebowaniem umożliwiamy również dostęp do naszego autorskiego neuronowego tłumaczenia maszynowego. Nasza ekipa tłumaczy online szybkie i dokładne tłumaczenia. Niezależnie od Twojej lokalizacji zawsze jesteśmy dostępni, by pomóc Ci zrozumieć innych i stać się zrozumiałym. Z nami tłumaczenia z języka francuskiego, niderlandzkiego czy flamandzkiego na język polski są prostsze niż kiedykolwiek. Skontaktuj się z nami, aby dostać cennik tłumaczeń.

Tłumaczenie stron www na flamandzki

W dobie globalizacji strony internetowe to najprostszy sposób na zdobycie dużej grupy klientów. Nasz zespół specjalizuje się w przekładzie stron internetowych na język flamandzki tak, aby brzmiały naturalnie i atrakcyjnie dla użytkowników w regionie flamandzkim. Znajomość języka francuskiego i języka niderlandzkiego pozwala nam dostosować treść do różnych grup docelowych. Nasze usługi tłumaczeniowe gwarantują, że Twoja marka zaprezentuje się za granicą we właściwy sposób. Pamiętaj, że możesz zamówić tłumaczenie za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.