biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko wietnamski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka wietnamskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko wietnamski

Nasi specjaliści w zakresie języka wietnamskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Tłumaczenia techniczne – posiadamy tłumaczy specjalizujących się w różnych branżach, więc specjalistyczne słownictwo nie jest dla nas problemem.

Napisy do filmów, voice-over, dubbing – potrzebujesz filmu w innym języku? Posiadamy odpowiednie oprogramowanie i doświadczenie w tłumaczeniu audio i wideo.

Tłumaczenia SEO – przeanalizujemy słowa kluczowe, wspólnie wybierzemy odpowiednie i nasycimy nimi Twoje treści oraz stworzymy odpowiednie meta opisy, aby Twoja strona pojawiała w wynikach wyszukiwania Google.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Tłumacz wietnamski

Skrivanek oferuje tłumaczenia na wietnamski wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z wietnamskiego na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Wietnamski to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem wietnamskim, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na wietnamski lub z wietnamskiego na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na wietnamski i w drugą stronę.

Jak zamówić tłumaczenie na/z wietnamskiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia; pełną odpowiedzialność
Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia wietnamski na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz polsko wietnamski
i wietnamsko polski
1

Tłumacz języka wietnamskiego

Skrivanek wykonuje profesjonalne przekłady na wietnamski oraz z wietnamskiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka wietnamskiego, którzy specjalizują się w rozmaitych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach (przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Wykonamy tłumaczenie umów lub dokumentów firmowych, faktur, katalogów, sloganów reklamowych, sprawozdań, korespondencji handlowej, aktów prawnych, pełnomocnictw, formularzy i innych materiałów, także niejawnych. Nasi tłumacze języka wietnamskiego zadbają nie tylko o poprawność przekładu, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego.

Kto mówi po wietnamsku?

Językiem wietnamskim posługuje się około 76 milionów osób na całym świecie. Dla zdecydowanej większości z nich jest to język ojczysty. Wietnamski należy do dużej rodziny języków austroazjatyckich, grupy języków mon-khmer. Język wietnamski jest powszechnie używany przede wszystkim w samym Wietnamie. Ponadto można się z nim spotkać w Kambodży, Laosie i w pozostałych krajach Azji Wschodniej. Spora liczba wietnamskich emigrantów przebywa w Stanach Zjednoczonych.

Język wietnamski – historia

Uważa się, że początków języka wietnamskiego należy szukać w okolicach Rzeki Czerwonej w dzisiejszym północnym Wietnamie. Wietnamczycy pozostawali przez długi czas pod wpływem Chińczyków. Klasa rządząca przyjęła język chiński (mandaryński) jako język oficjalny. Następowało w związku z tym przenikanie chińskiego słownictwa i chińskich konstrukcji gramatycznych do wietnamskiego. W wyniku tego około jedna trzecia wietnamskiego zasobu leksykalnego składa się z chińsko-wietnamskich słów. Kiedy Francja najechała Wietnam pod koniec XIX wieku, francuski stopniowo zastępował chiński jako język urzędowy w edukacji i rządzie. Wietnamczycy przejęli w tym okresie wiele francuskich terminów. Możemy wyróżnić następujące okresy historyczne rozwoju wietnamskiego: przedwietnamski (określany też jako Proto-Viet-Muong), protowietnamski, archaiczny wietnamski, starożytny wietnamski, średni wietnamski i współczesny wietnamski.

Wietnamski w biznesie

Do prowadzenia działalności biznesowej w Wietnamie język wietnamski będzie niezbędny. Przyda się także w Laosie i Kambodży. Dlatego, działając na tamtejszych rynkach, niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na wietnamski wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów (na przykład obuwia lub maszyn i urządzeń mechanicznych) na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z wietnamskiego na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

tlumaczenia wietnamski
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język wietnamski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na wietnamski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język wietnamski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język wietnamski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język wietnamski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem wietnamskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na wietnamski: tłumaczenia pisemne w języku wietnamskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język wietnamski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka wietnamskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język wietnamski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język wietnamski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka wietnamskiego i na język wietnamski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka wietnamskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Tłumacz polsko-wietnamski – w czym możemy Ci pomóc?

Biuro tłumaczeń języka wietnamskiego Skrivanek słynie z profesjonalnej i przyjaznej obsługi klienta. Dajemy Ci wybór, w jaki sposób wolisz się skontaktować z nami – przez formularz na stronie, rozmowę telefoniczną, wiadomość e-mail lub wizytę w jednym z naszych oddziałów. Rozumiemy, jak istotne jest przestrzeganie terminów tłumaczeń z języka wietnamskiego. Czas na realizację zlecenia ustalimy wspólnie, uwzględniając Twoje potrzeby, zakres i trudność zlecenia. Staramy się zminimalizować czas oczekiwania, jednocześnie gwarantując wysoką jakość tłumaczenia.

Tłumaczenia zwykłe z języka wietnamskiego lub na język wietnamski

Tłumaczenie zwykłe z wietnamskiego na polski (lub z polskiego na wietnamski) dotyczy szerokiej gamy tekstów. Z pewnością spotkałeś się z takim przekładem w swojej działalności lub życiu prywatnym. Przykładowe teksty, które mu podlegają, to zaproszenia, życzenia, opisy produktów, instrukcje obsługi czy e-booki. Każdy z nich ma swoje specyficzne cechy, które tłumacz uwzględnia podczas pracy. Opisy produktów wymagają kreatywnego podejścia do tłumaczenia, a instrukcje obsługi dokładnego przekładu treści. Zlecając swoje zadanie nam, masz pewność, że tłumacz zna odpowiednie metody pracy z tekstem.

Tłumaczenia specjalistyczne z języka wietnamskiego lub na język wietnamski

Czy Twoja firma działa w sektorze energetycznym, farmaceutycznym czy chemicznym? Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotna jest właściwa terminologia, odpowiadająca branżowym standardom. Nie każdy słownik polsko-wietnamski zawiera wyrażenia użyteczne w takich sytuacjach. Na tym zadaniu polegnie również internetowy translator polsko-wietnamski. Dlatego, jeśli potrzebujesz przetłumaczyć badania, raporty, instrukcje obsługi czy prace naukowe, zdecyduj się na usługi specjalisty w danej dziedzinie. Nasi tłumacze poświęcą wiele czasu na sprawdzenie poprawności każdego słowa, zanim zlecenie zostanie uznane za ukończone.

translator polsko, tłumaczenia wietnamski
tłumaczenia wietnamski, biuro tłumaczeń
tłumaczenia wietnamski, języków tonalnych

Tłumacz przysięgły języka wietnamskiego

Tłumacz przysięgły z języka polskiego na wietnamski to osoba zaufania publicznego, która odznacza się nienaganną znajomością dwóch języków (zazwyczaj ojczystego i obcego) oraz zdała egzamin zawodowy organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Specjalista ten w każdym tłumaczeniu musi dokładnie odzwierciedlić oryginalny tekst, aby zyskał moc prawną i mógł być używany w oficjalnych sprawach w krajach, gdzie wietnamski jest językiem urzędowym.

Jeśli wybierasz się do Wietnamu na dłuższy czas, nasz słownik polsko-wietnamski pozwoli Ci przed wyjazdem zapoznać się z najczęściej używanymi zwrotami.

Tłumacz polsko-wietnamski – tłumaczenia ustne

Zrozumienie to klucz do owocnej komunikacji. Nasz tłumacz ustny z języka polskiego na wietnamski umożliwi je wszystkim uczestnikom konferencji naukowych, branżowych lub negocjacji biznesowych. Aby odpowiedzieć na różnorodne potrzeby, oferujemy tłumaczenia w trybie symultanicznym i konsekutywnym. Poinformuj nas o tematyce spotkania z wyprzedzeniem, a wybierzemy najbardziej kompetentną osobę do tej roli, świetnie zaznajomioną z poruszanym tematem. Wietnamski to jeden z języków totalnych, a jego nauka nie należy do najprostszych – nie musisz się jednak martwić, nasz tłumacz opanował go w stopniu pozwalającym na swobodne wykonywanie zawodu.

Tłumacz wietnamsko-polski online

Aby zaoszczędzić czas naszych klientów, cały proces zlecenia tłumaczenia z języka polskiego może odbyć przez Internet. Wystarczy, że prześlesz nam wszystkie potrzebne dokumenty, a my po zakończeniu pracy odeślemy przetłumaczony tekst na Twój adres e-mail. W prosty sposób możesz także uzyskać niezobowiązującą wycenę potencjalnego tłumaczenia – wypełnij formularz kontaktowy, a my odezwiemy się najszybciej, jak to możliwe, zazwyczaj w ciągu trzydziestu minut.

Tłumaczenie stron internetowych na język wietnamski

Chcesz poszerzyć zasięg swojej działalności na rynek azjatycki, a dokładniej: wietnamski? Dostosowanie strony internetowej do odbiorców wietnamskojęzycznych to pierwszy krok, który możesz postawić już dziś. Nasz tłumacz z wietnamskiego na język polski nie tylko przełoży przygotowany przez Ciebie dłuższy tekst, ale także za każdym razem dostosuje treść do realiów kulturowych i preferencji nowej grupy użytkowników. Twoja strona stanie się przyjazna dla osób wywodzących się z odmiennej kultury.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.