biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko-japoński
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka japońskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko-japoński i tłumacz japońsko-polski

Nasi specjaliści w zakresie języka japońskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumacz odznaki
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe
1

Ponad 100 obsługiwanych formatów – idml, a może json lub html – nie ma to znaczenia, obsługujemy wiele różnych rozszerzeń plików, nie musisz się przejmować konwersją dokumentów.

Wsparcie i przyjazna obsługa klienta – masz problem z pamięciami tłumaczeniowymi lub tłumaczeniem strony? Nasz zespół jest tu po to, aby Ci doradzić i pomóc rozwiązać problemy.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Tłumacz japoński

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język japoński i tłumaczenie z języka japońskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka japońskiego oraz przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, umowy, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka japońskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju. W ramach szkoły językowej prowadzimy też kursy japońskiego – ogólne, biznesowe i branżowe.

Jak zamówić tłumaczenie?

proces tłumaczenia

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co mówią o nas klienci?
1
AB Agri Polska
AB Agri Polska Sp. z o.o.

W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek sp. z o.o. okazała się partnerem godnym zaufania, gwarantującym terminowość oraz wysoką jakość wykonanych usług.

EUROSER Dairy Group
EUROSER Dairy Group

Nasza współpraca układa się pomyślnie, a tłumaczenia wykonywane są z uwzględnieniem naszych oczekiwań co do terminu czy rodzaju tłumaczenia. Polecamy zatem firmę Skrivanek jako profesjonalną agencję tłumaczeniową.

Hydro-Vacuum S.A.
Hydro-Vacuum S.A.

W trakcie naszej współpracy firma Skrivanek sp. z o.o. okazała się partnerem godnym zaufania, gwarantującym wysoką jakość tłumaczeń, terminowość oraz poufność informacji.

Tłumacz japońsko polski
i polsko japoński
1

Kto mówi po japońsku?

Język japoński nie należy do żadnej rodziny językowej, jest to tak zwany język izolowany. Oznacza to, że nie możemy się doszukać pokrewieństwa z innymi znanymi językami. Posługuje się nim około 130 milionów osób – przede wszystkim mieszkańców Japonii, ale także japońskich emigrantów.

Język japoński ma status urzędowego jedynie w dwóch miejscach na świecie – Japonii i Palau (a konkretnie stanie Angaur).

Język japoński – historia

O pochodzeniu języka japońskiego wiadomo bardzo niewiele, a obecne teorie często stoją w sprzeczności ze sobą. Najstarsze złożone teksty japońskie pochodzą z VIII wieku n.e. Wiadomo, że japoński z tamtego okresu znacząco różnił się od obecnego. Pewne sylaby były zapisywane różnymi znakami, w języku było więcej samogłosek, na dodatek nie rozróżniano ich długości.

Japoński w biznesie

Japonia jest bardzo silną i ważną na arenie międzynarodowej gospodarką – zarówno pod względem techniki, jak i przemysłu i usług. Szczególnie po wojnie Japonia otworzyła się na kontakty międzynarodowe co przełożyło się na dynamiczny rozwój. Znajomość języka japońskiego przyda się w relacjach handlowych z tym krajem, ale także na arenie międzynarodowej, gdzie Japonia odgrywa coraz większą rolę.

tłumacz języka japońskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz japoński wykonuje przekład materiału na język japoński zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na japoński

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język japoński?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język japoński zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język japoński?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem japońskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na japoński: tłumaczenia pisemne w języku japońskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język japoński; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka japońskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język japoński w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrzfirmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język japoński?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka japońskiego i na język japoński dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT. Dla klientów zainteresowanych nauką tego języka nasza szkoła językowa organizuje również profesjonalne kursy japońskiego.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka japońskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.

Tłumaczenia zwykłe z japońskiego lub na japoński

1

Dobry tłumacz polsko-japoński nie tylko zna te dwa języki, ale także doskonale rozumie obie kultury, co pozwala mu na swobodne poruszanie się w treściach o różnej tematyce. Tłumaczenie zwykłe z języka japońskiego obejmuje m.in. strony internetowe, reklamy, napisy do filmów i wideo, skrypty czy instrukcje obsługi. Z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne, dlatego, jeśli masz do przetłumaczenia list lub dłuższy tekst będący pamiątką rodzinną, chętnie podejmiemy się tego zlecenia.

Tłumaczenia specjalistyczne z japońskiego lub na japoński

1

Tłumacze specjalistyczni ułatwiają komunikację z partnerami biznesowymi oddalonymi o pół świata bez obawy o błędy w interpretacji. Biorąc na siebie ciężką pracę – przekład długich dokumentów – dają Ci więcej czasu i energii, aby skupić się na budowaniu relacji i rozwijaniu biznesu. Ich wiedza w danym temacie uchroni Twoją firmę od strat, jakie przyniosłoby niewłaściwe przetłumaczenie słownictwa technicznego. Oddawane zlecenia są dokładnie sprawdzane pod kątem merytorycznym i językowym, abyś Ty mógł pracować spokojnie.

Tłumacz języka japońskiego  – tłumaczenie uwierzytelnione

1

Tłumacz przysięgły przekłada oficjalne dokumenty z japońskiego na język polski. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia akt sądowych, umów, referencji itd., które będzie miało taką samą wartość jak oryginalne pisma, skorzystaj z usług tego specjalisty. Nie tylko przetłumaczy on dany tekst, ale również poświadczy jego autentyczność oficjalną pieczęcią.

Tłumacz polsko-japoński – tłumaczenia ustne

1

Masz problem z porozumieniem się z kimś, kto mówi po japońsku? Chciałbyś zapewnić mu komfortowe warunki podczas podróży po Polsce? Niezależnie od tego, czy chodzi o spotkanie służbowe, czy prywatną wycieczkę – tłumacz polsko-japoński pomoże lepiej zrozumieć nowe środowisko, niwelując barierę językową. Z jego pomocą nieporozumienia kulturowe zostaną zminimalizowane. Usługi tego specjalisty są niezbędne, jeśli organizujesz konferencję branżową lub prezentację biznesową. Nasi tłumacze ustni uczestniczą nie tylko w tradycyjnych spotkaniach, ale również tych organizowanych przez Internet.

Tłumacz japońsko-polski online

1

Piszesz bloga o japońskiej kulturze, który służy do wyświetlania spersonalizowanych treści? Prowadzisz stronę firmy wkraczającej właśnie na japoński rynek? Dostosuj witrynę www do lokalnego użytkownika, tłumacząc treść w przyjazny i przystępny sposób. W Skrivanku zawsze masz pewność, że zlecenia zostaną wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, a przeglądana treść jest dostosowana do upodobań i wieku odbiorcy. Teksty będą spójne, dopasowane do grupy docelowej i w pełni poprawne.

Tłumaczenie z japońskiego na język docelowy może odbywać się w trybie online. Dzięki temu oszczędzasz czas, który musiałbyś przeznaczyć na dojazd do biura. Użyj formularza kontaktowego, aby przesłać nam tekst do wyceny. W ten sam sposób możesz zlecić nam zadanie, załączyć wszystkie potrzebne dokumenty dodatkowe oraz przekazać ważne uwagi dotyczące projektu.

Tłumaczenie stron www na japoński

1

Piszesz bloga o japońskiej kulturze, który służy do wyświetlania spersonalizowanych treści? Prowadzisz stronę firmy wkraczającej właśnie na japoński rynek? Dostosuj witrynę www do lokalnego użytkownika, tłumacząc treść w przyjazny i przystępny sposób. W Skrivanku zawsze masz pewność, że zlecenia zostaną wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, a przeglądana treść jest dostosowana do upodobań i wieku odbiorcy. Teksty będą spójne, dopasowane do grupy docelowej i w pełni poprawne.

Tłumacz polsko-japoński – w czym możemy Ci pomóc?

1

W naszym biurze tłumaczeń wykonasz tłumaczenia pisemne i ustne z japońskiego na język polski (lub odwrotnie). Zajmujemy się również działalnością marketingową, oferując treści spersonalizowane pisane zarówno po polsku, jak i japońsku. W ten sposób dostajesz lepiej dopasowane reklamy oparte na upodobaniach danego rynku. Dzięki naszym ekspertom SEO doświadczysz nagłego wzrostu statystyk widoczności Twojej witryny. Jesteśmy dumni z dostosowywania usług do unikalnych potrzeb każdego klienta – niezależnie od tego, jak małe lub duże jest zlecenie!

Biuro tłumaczeń języka japońskiego – co nas wyróżnia?

1

W biurze tłumaczeń języka japońskiego dążymy do ciągłego udoskonalania nowych usług tak, aby sprostać wymaganiom prężnie rozwijającego się rynku. Wykraczamy poza to, co jest możliwe dla naszych klientów. Zapewniamy usługi tłumacza polsko-japońskiego, które są dokładne, szybkie i opłacalne – wszystko to przy wyjątkowej obsłudze klienta. Przodujemy w świadczeniu nowych usług, dostosowując się do szybko zmieniającej się rzeczywistości. Nasi tłumacze wykazują najwyższy poziom profesjonalizmu, upewniając się, że produkt końcowy spełnia standardy branżowe i oczekiwania klienta.

  • Tłumacz japońsko polski umów
  • Tłumacz japońsko polski instrukcji
  • Tłumacz japońsko polski tekstów
  • Tłumacz japońsko polski dokumentacji
  • Tłumacz polsko japoński raportów
  • Tłumacz polsko japoński specyfikacji
  • Tłumacz polsko japoński certyfikatów
  • Tłumacz polsko japoński katalogów
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.