biuro tłumaczeń skrivanek

Voice-over – profesjonalny lektor do filmów, animacji i gier

OFERUJEMY PROFESJONALNE USŁUGI NAŁOŻENIA GŁOSU LEKTORA, KTÓRE PODKREŚLĄ JAKOŚĆ I ATRAKCYJNOŚĆ TWOJEGO PROJEKTU. NASZ ZESPÓŁ GWARANTUJE DOSKONAŁE WYKONANIE, ZAPEWNIAJĄC NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ DŹWIĘKU I TREŚCI.
google trustpilot rank
tłumaczenia
Ożyw swoje treści dźwiękiem – profesjonalne usługi lektorskie od Skrivanek!
1

Wszechstronność usług – oferujemy szeroki zakres usług lektorskich, w tym tłumaczenia dla reklam telewizyjnych i radiowych, prezentacji, gier oraz pełnometrażowych filmów.

Dostępność w ponad 100 językach – zapewniamy tłumaczenia przez jedną firmę, co eliminuje potrzebę szukania innych agencji.

Spersonalizowane rozwiązania – dostosowujemy nasze usługi lektorskie, aby idealnie współgrały z przekazem marki i oczekiwaniami odbiorców.

Zespół ekspertów – współpracujemy z profesjonalnymi aktorami głosowymi, inżynierami dźwięku i specjalistami ds. lokalizacji, aby zapewnić perfekcyjne dopasowanie voice-over do rynku docelowego.

Komunikacja audiowizualna jest nieodzowna dla skutecznego marketingu. Materiały video są dużym ułatwieniem dla osób, które chcą szybko zdobyć informacje w Internecie.
Dobry materiał audiowizualny powinien być nie tylko atrakcyjny w warstwie obrazu, ale także mieć odpowiednio nagrany, profesjonalny głos. Skorzystaj z naszych usług voice over realizowanych przez profesjonalnych aktorów głosowych, aby wzmocnić przekaz Twojej marki!

Co to jest voice over?

1

Voice over to nagranie nowej warstwy głosowej, która jest oddzielona od oryginalnego głosu w nagraniach audio lub wideo. Proces polega to na tym, że lektor lub aktor głosowy nagrywa przygotowany scenariusz, który jest następnie dodawany do oryginalnego nagrania.

W świecie treści audio i wideo konkurencja jest ogromna. Jeszcze bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby wyróżnić się spośród tłumu i przyciągnąć uwagę swojej docelowej grupy odbiorców. Jednym z kluczowych elementów, które mogą pomóc Ci osiągnąć ten cel, jest profesjonalny voiceover. Dzięki odpowiednio dobranemu lektorowi i wysokiej jakości dźwięku możesz wzmocnić przekaz swojego projektu, sprawiając, że będzie bardziej angażujący, atrakcyjny i skuteczny.

Usługa voice over jest przydatna w następujących typach projektów:

 • reklamy radiowe i telewizyjne,
 • nagrania marketingowe online,
 • prezentacje,
 • gry,
 • filmy pełnometrażowe.

Usługa voice over jest przydatna za każdym razem, gdy chcesz zachować oryginalną mowę w tle.

Wzmocnij swoje projekty audio-wizualne profesjonalnymi usługami lektorskimi. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące usługi voice over i przedstawimy bezpłatną wycenę. Wypełnij formularz kontaktowy, a my zajmiemy się resztą!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

logos
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Szybko, sprawnie, łatwy kontakt w razie wątpliwości. Kolejny raz korzystamy z usług i pewnie nie ostatni. Polecam!

Kinga O.

Świetna komunikacja, szybka miła obsługą. Na pewno jeszcze skorzystam z pomocy Skrivanka.

Jolanta W.

Bardzo szybka wycena, a jeszcze szybsza realizacja zamówienia. Dziękuję bardzo. Polecam

Sylwia N.

Miła i służąca pomocą obsługa. Szybka realizacja zamówień i bardzo korzystne ceny usług. Korzystam od początku istnienia firmy.

Emma R.

Całokształt obsługi bez żadnych zastrzeżeń. Terminowość , kontakt oraz jakość usług na najwyższym poziomie 🙂

Emilia R.

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo szybkie i konkretne odpowiedzi na zadawane pytania, bezproblemowe modyfikacje zleceń, ekspresowe wykonanie usługi.

Anna S.

Współpracuję z agencją od kilku lat i zawsze było to bardzo dobre doświadczenie – bardzo cenię ich terminowość i bardzo przyjazną atmosferę.

Olga M.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Na czym polega usługa voice over?

1

Usługa voice over opiera się na nagraniu głosu lektora. W pierwszej kolejności należy więc zapoznać się z próbkami głosów i wybrać głos lektora, który nam odpowiada. W Skrivanku mamy własny bank głosów oraz próbki, których można posłuchać.

Zachęcamy do kontaktu! Możemy także zorganizować krótkie spotkanie online, podczas którego porozmawiamy na temat Twoich oczekiwań dotyczących voice over i pomożemy w doborze głosu lektora do nagrania.

Kolejnym krokiem jest przygotowanie scenariusza tekstu do nagrania. W tym także możemy Ci pomóc – w Skrivanku współpracujemy nie tylko ze specjalistami od tłumaczeń i lokalizacji, ale także z copywriterami specjalizującymi się w komunikacji audiowizualnej.

Gdy Twój tekst jest gotowy i zaakceptowany, następny krok odbywa się w pełni wyposażonym studiu, w którym możemy uzyskać krystalicznie czysty dźwięk wysokiej jakości na potrzeby nagrania voiceover. W zależności od materiału video i Twoich wymagań, proces nagrywania może zająć nawet kilka dni, ponieważ czasami zachodzi potrzeba wprowadzenia drobnych korekt lub ponownego nagrania określonego fragmentu tekstu.

Ostatnim elementem procesu jest nałożenie głosu lektora (voice over) do oryginalnego pliku audio lub pliku wideo.

Dlaczego usługa voice over jest ważna?

1

Przede wszystkim dlatego, że umożliwia dotarcie do nowych odbiorców bez konieczności tworzenia plików wideo/audio od zera, co jest efektywne zarówno pod względem czasu, jak i kosztów. Dzięki naszym rozwiązaniom technologicznym możesz wybrać jedno nagranie wideo i stworzyć wiele jego wersji, używając aktorów głosowych mówiących różnymi językami w ramach usługi voice over.

Możesz używać nagrań voice over na wiele różnych sposobów:

 • w multimedialnych kampaniach marketingowych w różnych krajach,
 • na Twojej wielojęzycznej stronie internetowej,
 • podczas procesów szkoleniowych i onboardingowych w Twojej firmie,
 • w celach e-learningowych itp.

Cechy dobrego lektora, który wykona voice over

1

Voice-over, tak jak każda inna usługa językowa, wymaga lokalizacji. Oznacza to, że wybrany głos powinien należeć do native speakera danego języka. Istotne jest, aby Twoje nagrania voice over brzmiały w 100% naturalnie dla nowej grupy docelowej.

Uzyskanie odpowiedniego głosu to absolutna podstawa usługi voice over, ale edytorzy dźwięku również odgrywają tutaj ogromną rolę. Mogą korzystać z zaawansowanego oprogramowania do edycji, aby zapewnić najlepszą jakość ostatecznego nagrania voice over.

W przypadku najbardziej wymagających projektów, czasami korzystne jest zatrudnienie trenera aktorskiego lub trenera głosu, aby lektor mógł osiągnąć najlepsze rezultaty i aby uzyskać naturalne tempo. Czasami ważna może być również synchronizacja ust i ruchy ust, zwłaszcza w przypadku niektórych projektów voice over.

voice-over; the voice in university press, the viewer, this concert was voice
voice over artist; the voice in university press, creative acting, actor
voice over for movies; the voice in university press, creative acting, actor

Uzyskaj świetną usługę voice over ze Skrivankiem

1

Skrivanek oferuje szeroki i kompleksowy zakres usług produkcji dźwięku. Wykonujemy profesjonalne nagrania voice overs w wysokiej klasy studiach, które pozwalają osiągnąć pełną przejrzystość dźwięku. Nasz bank głosów to dziesiątki wspaniałych głosów do wielu różnych projektów i celów. Jest to gotowe rozwiązanie dla branży filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

Nasz bank głosów powstał dzięki pracy utalentowanych lektorów, którzy oferują profesjonalne usługi głosowe w różnych obszarach:

 • reklamy telewizyjne i radiowe,
 • marketing internetowy,
 • filmy animowane,
 • gry komputerowe i mobilne,
 • narracja lub dubbing do filmów pełnometrażowych.

Takie rozwiązanie pozwala nam wybrać najlepszego lektora do Twojego projektu voice over. Nasz bank głosów obejmuje wiele próbek, więc możesz mieć pewność, że mamy odpowiedni głos lektora do Twojego projektu.

Współpracujemy z firmami takimi jak Twoja

1

W firmie Skrivanek od ponad 30 lat świadczymy usługi tłumaczeń tekstów oraz nagrań audio i wideo. Zrealizowaliśmy tysiące projektów dla setek klientów z całej Europy. Mamy również doświadczenie w usługach lektorskich, takich jak dubbing i voice over.

Usługa voice over często kojarzy się z wysokimi kosztami. Tymczasem jest ona uzależniona od wielu czynników, takich jak długość filmu, język voice over, termin realizacji itp.

Dodaj lektora do swoich filmów!

Napisy do filmów, transkrypcja oraz dubbing

1

Voice-over to tylko jedna z wielu oferowanych przez nas usług audio. Jeśli potrzebujesz przygotowania i wtopienia napisów do filmu, dubbingu, czy transkrypcji swoich nagrań, chętnie pomożemy. Dowiedz się więcej o naszych innych usługach audio:

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.