Tłumaczenia tekstów i inne rozwiązania językowe
dla rolnictwa i leśnictwa

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
tekstów dla branży
rolniczej

Wypełnij formularz wyceny

Nasi tłumacze praktykujący w branży zapewnią
Ci pomyślny rozwój Twojego biznesu za granicą
i ułatwią Ci komunikację z potencjalnymi klientami.

Rolnictwo i przemysł leśny to sektory o kluczowym znaczeniu dla krajowej gospodarki. Ich rozwoju nie można sobie jednak wyobrazić bez współpracy transgranicznej. Jednym z niezbędnych warunków pomyślnego rozwoju biznesowego jest komunikacja bez barier językowych.

 

Specjaliści językowi ze Skrivanka pomogą Państwu porozumieć się z klientami, partnerami oraz instytucjami Unii Europejskiej, tak aby mogli Państwo swobodnie skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Nasi tłumacze pisemni i ustni dysponują szerokim doświadczeniem zawodowym. Dzięki znajomości tematyki jesteśmy w stanie zapewnić precyzyjne i poprawne terminologicznie tłumaczenie szerokiej gamy dokumentów z obszaru rolnictwa i leśnictwa, w tym instrukcji obsługi maszyn lub wytycznych dotyczących lokalnej uprawy roślin.

Specjalizacje tematyczne naszych językowych ekspertów obejmują tak różne dziedziny jak: uprawa zbóż i innych roślin, hodowla inwentarza żywego, drobiu, trzody chlewnej i owiec, sztuczna selekcja, nauki leśne oraz doskonalenie techniki rolniczej. Z tego względu jesteśmy często wybieranym partnerem organizacji rządowych i lokalnych, a także przedsiębiorstw działających w branży.

Skrivanek oferuje rozwiązania językowe we wszystkich językach europejskich. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczeń technicznych, czy naukowych, nasi tłumacze mają bogate doświadczenie w pracy z klientami z sektora rolniczego i leśnego.

Zajmujemy się tłumaczeniem norm i dokumentacji technicznej, opisów produktów i specjalistycznych maszyn. Na potrzeby naukowo-edukacyjne pomożemy przy tłumaczeniu artykułów i badań naukowych, a także objaśnień i analiz, na przykład dyrektyw unijnych.

Przekładamy dokumentację techniczno-ruchową i wszelkiego rodzaju licencje i zezwolenia. Oczywiście zajmiemy się także tłumaczeniem wszelkich tekstów nie wymienionych powyżej.

Czy potrzebują Państwo pomocy tłumacza ustnego? Taka konieczność zdarza się najczęściej przy okazji różnego rodzaju imprez międzynarodowych, na przykład targów lub seminariów. W takim przypadku dostarczamy tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne, aby Państwa zespół czuł się komfortowo i mógł skupić na swojej pracy.

Szkoła językowa Skrivanek to propozycja dla Państwa, jeśli potrzebują Państwo specjalistycznych kursów językowych. Mogą one być dowolnie sprofilowane, na przykład dotyczyć wybranej terminologii branżowej.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.