Biuro tłumaczeń Warszawa

line
BIURO TŁUMACZEŃ WYKONUJE WYSOKIEJ JAKOŚCI TŁUMACZENIA I INNE USŁUGI JĘZYKOWE DOPASOWANE DO POTRZEB DUŻYCH I MAŁYCH FIRM.
tłumaczenia

Tłumaczenia Warszawa

Tłumaczenie zwykłe, przysięgłe i inne usługi językowe dla Ciebie oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
tłumaczenia

Jeżeli poszukują Państwo świetnej jakości tłumaczenia w Warszawie, zapraszamy do siedziby firmy Skrivanek na Plac Konstytucji 6/75 (wejście od ul. Pięknej). Najczęściej obsługiwaną przez nas kombinacją są tłumaczenia z angielskiego, jednak w bogatej ofercie znajdą Państwo również wszystkie pozostałe języki europejskie i wiele pozaeuropejskich. Oprócz przekładów pisemnych wykonujemy też tłumaczenia ustne w Warszawie i całej Polsce (zarówno konsekutywne, jak i symultaniczne) oraz zapewniamy obsługę techniczną międzynarodowych konferencji.

}}

Pn-Pt: 8:00 – 19:00

Oferujemy kompleksowe rozwiązania językowe takie jak tłumaczenia pisemne, maszynowe,  ustne, stron www oraz inne usługi językowe szyte na miarę klientów o różnych wymaganiach, pochodzących z różnych branż.

czerwony@skrivanek.pl
+48 697 085 075
Pn-Pt: 8:00 – 19:00
Agnieszka
Roguska
Magdalena
Mika

Key Account Manager

Tomasz
Jardzioch

Regional Director

+48 609 555 811
tomasz.jardzioch

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*) Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Co mówią o nas klienci?
  1
  GUGIK
  Główny Urząd Geodezji i Kartografii

  Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

  MALBORK
  Miasto Malbork

  Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

  ARP
  Agencja rozwoju Pomorza S.A.

  Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

  LUBLIN
  Urząd Miasta Lublin

  Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

  ESPIS
  Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

  Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

  MTP.Group_
  Grupa MTP

  Dziękujemy Państwo za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i wniesioną w ten projekt wartość. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które zapisało się na kartach historii Organizacji Narodów Zjednoczonych. .. Nasi partnerzy po stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz uczestnicy Światowego Forum Miejskiego przekazali nam liczne podziękowania i wyrazy uznania za wkład włożony w organizację przedsięwzięcia, z którym się Państwem dzielimy.

  Tłumaczenia w Warszawie

  1

  Jakie usługi Państwo świadczą?

  Świadczymy usługi tłumaczenia pisemnego i korekt językowych, tłumaczeń uwierzytelnionych, tłumaczeń maszynowych, tłumaczeń konsekutywnych i symultanicznych, obsługi konferencji międzynarodowych, lokalizacji stron www i oprogramowania, transkreacji, DTP, weryfikacji, dubbingu oraz voice-over.

  Na jakie języki tłumaczycie?

  Tłumaczymy we wszystkich językach europejskich i wielu pozaeuropejskich, między innymi:

  albański, angielski, arabski, armeński, azerski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czarnogórski, czeski, duński, estoński, farerski, fiński, flamandzki, francuski, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, hiszpański, indonezyjski, islandzki, japoński, jidysz, kaszubski, kataloński, kazachski, koreański, litewski, łaciński, łotewski, macedoński, mongolski, niderlandzki, niemiecki, norweski, perski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, śląski, turecki, ukraiński, uzbecki, węgierski, wietnamski, włoski.

  Powyżej wymienione są nasze najpopularniejsze języki. Jeżeli nie znalazłeś na liście języka, który Cię interesuje, napisz do nas, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

  Jakie dokumenty Państwo tłumaczą?

  W zależności od potrzeb klientów tłumaczymy wszelkie dokumenty, takie jak: publikacje korporacyjne, umowy, warunki i specyfikacje przetargowe, instrukcje, materiały marketingowe, raporty finansowe, opisy badań klinicznych, wyniki badań laboratoryjnych, opinie lekarskie i wiele innych.

  Ile kosztuje tłumaczenie?

  Koszt tłumaczenia zależy od języka, terminu wykonania, formatu pliku, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

  Ile wynosi czas realizacji zlecenia?

  Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

  Tłumaczenia marketingowe Warszawa

  Jeśli chcesz przetłumaczyć swoje materiały marketingowe, to dobrze trafiłeś! W dzisiejszym dynamicznym świecie materiały marketingowe odgrywają ogromną rolę, jeśli chodzi o rozwój Twojej firmy. Profesjonalny tłumacz marketingowy rozumie, że tłumaczenie marketingowe polega na odpowiednim zaangażowaniu rynku docelowego w jego ojczystym języku. Podczas tłumaczenia treści marketingowych robimy znacznie więcej niż tylko tłumaczymy słowa i zdania z języka źródłowego na język docelowy. Biuro tłumaczeń Skrivanek – Warszawa dokłada wszelkich starań aby teksty brzmiały naturalnie dla Twoich klientów i były dopasowane do kontekstu społecznego i językowego lokalnych odbiorców.

  Materiały marketingowe, które tłumaczymy najczęściej:

  • Ulotki, katalogi i magazyny online, wszystko w różnych formatach
  • Prezentacje firmowe, zarówno cyfrowe, jak i drukowane
  • Lokalizacja stron internetowych i sklepów online
  • Mailingi i newslettery
  • Treść bloga, w tym copywriting i transkreacja
  • Badania rynku i produktów
  • Nazwy i slogany
  • YouTube i inne tłumaczenia wideo
  • Reklamy online dla kampanii CPC i displayowych
  • Opisy produktów dla sklepów internetowych itp.
  • Reklamy i komunikaty prasowe
  • Posty w mediach społecznościowych
  • Reklamy telewizyjne i radiowe

  Tłumaczenia techniczne Warszawa

  Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia tekstów technicznych wszystkich powierzonych nam. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

  Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

  • Instrukcje obsługi i poradniki
  • Samouczki wideo
  • Publikacje naukowe
  • Dokumenty kontroli jakości
  • Opisy interfejsu użytkownika
  • Instrukcje techniczne
  • Katalogi
  • Tłumaczenia patentowe
  • Prezentacje

  Warszawa to największe miasto w Polsce, położone w jej centralnej części, będące stolicą kraju. To także jedyne polskie miasto, którego ustrój określony jest odrębną ustawą. Ze względu na funkcję miasta stołecznego jest najważniejszym miejscem w kraju, to tutaj koncentruje się polski biznes, edukacja i kultura.

  Biznes w Warszawie

  Warszawa jest drugim w Polsce największym skupiskiem przedsiębiorstw z sektora nowoczesnych usług biznesowych. W mieście działają centra usług wspólnych, BPO oraz ITO, m.in. Avon czy BNP Paribas. W stolicy swoje centra badawcze posiadają światowi giganci – Samsung i Google. W mieście znajdują się także zakłady produkcyjne wielu firm – Coca-Coli, Procter&Gamble, Polpharmy.

  Warszawa jest największym skupiskiem startupów w Polsce. To tutaj swoją karierę zaczyna wielu obiecujących przedsiębiorców. Od 2015 roku w mieście działa Google for Startups Campus Warsaw, który wspiera programy i inicjatywy spółki Google na rzecz startupów technologicznych w Polsce i innych państwach Europy. Działalność tego typu jest wspierana przez władze miasta, które finansują programy dla startupów i udostępniają przestrzeń biurową w miejskich inkubatorach przedsiębiorczości.

  Miasto jest też ważnym punktem na mapie targowej, w stolicy funkcjonuje kilka przestrzeni targowo-konferencyjnych. Do najważniejszych można zaliczyć Ptak Warsaw Expo czy Warszawskie Centrum Expo XXI. Imprezy targowe odbywają się także na Stadionie Narodowym.

  Jakie języki można studiować w Warszawie?

  Warszawa jako miasto stołeczne jest największym ośrodkiem akademickim w Polsce. Siedzibę tu ma aż 66 uczelni. Do najważniejszych z nich należą: Uniwersytet Warszawski, Warszawski Uniwersytet Medyczny (będący jedną z największych polskich publicznych uczelni medycznych), a także Politechnika Warszawska. Sama uczelnia natomiast od lat zajmuje 1. miejsce w rankingach najlepszych szkół technicznych w Polsce. Uniwersytet Warszawski oprócz standardowych filologii ma w swojej ofercie także bardziej niezwykłe kierunki. UW proponuje kandydatom m.in. fennistykę, filologię nowogrecką, filologię białoruską, a także filologię polskiego języka migowego.

  Czym charakteryzuje się Warszawa?

  Warszawa jako miasto stołeczne jest ważnym ośrodkiem nie tylko kulturalnym i akademickim, ale także politycznym. W mieście znajdują się siedziby Prezydenta RP, Sejmu i Senatu, Rady Ministrów czy Narodowego Banku Polskiego. To też ważny punkt na mapie Europy. Stolica jest siedzibą agencji Frontex, która jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo granic zewnętrznych Unii Europejskiej. W Warszawie mieści się także Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka, które jest agendą OBWE. W 2010 roku Warszawa została uznana za metropolię globalną. Już 6 lat później, czyli w 2016 podniesiono tę ocenę do kategorii Alpha.

  Spacerując po Warszawie, nie sposób nie zauważyć, że zabudowa miejska jest stosunkowo nowa. Nie jest to jednak tylko kwestia prężnie rozwijającego się miasta, ale faktu, że podczas wojny zostało ono niemalże zrównane z ziemią. Po wojnie utworzono Społeczny Fundusz Odbudowy Stolicy, który pozwolił na odtworzenie wielu z budowli zniszczonych w tym czasie.

  Główne atrakcje w Warszawie

  W Warszawie sporo jest miejsc, które należy odwiedzić. Warto wymienić tutaj chociażby jeden z symboli miasta – Pałac Kultury i Nauki wybudowany w 1955 roku, będący reprezentatywnym przykładem sztuki socrealizmu. Spacerując po Starym Mieście, koniecznie trzeba zobaczyć Zamek Królewski (odrestaurowany po wojnie) wraz ze stojącą nieopodal Kolumną Zygmunta. Dzień spędzić można także, spacerując zielonymi alejkami Łazienek Królewskich. Wieczorem z kolei choć raz trzeba odwiedzić Multimedialny Park Fontann, w którym odbywają się niezwykłe spektakle przy użyciu wody, światła i muzyki. Jedną z najważniejszych warszawskich atrakcji jest unikatowe w skali świata Centrum Nauki Kopernik, które w ciekawy sposób tłumaczy skomplikowany świat nauki.

  Muzea i instytucje kultury w Warszawie

  Za najważniejsze muzeum można uznać Muzeum Powstania Warszawskiego. W multimedialny sposób przedstawia historię walki o wolność. Wnętrze muzeum przypomina ulice Warszawy ogarniętej wojną. Warte uwagi jest także Muzeum Historii Żydów Polskich, które upamiętnia ponad tysiącletnią tradycję istnienia obok siebie narodu polskiego i żydowskiego. Sam budynek, w którym mieści się obiekt, uznaje się za jeden z najładniejszych w Warszawie. Każdy miłośnik sztuki powinien odwiedzić muzeum w Wilanowie, które zgromadziło kolekcję antyków z całego świata. Młodszych turystów zainteresować może Be Happy Museum, które prezentuje oryginalne scenerie nadające się do fotografowania. W Muzeum Szczęścia i Iluzji można także kręcić teledyski lub po prostu miło spędzać czas. Warszawa to także około 30 teatrów stałych (z czego najważniejszy to Teatr Narodowy), filharmonia i liczne kina.

  Najważniejsze projekty UE w Warszawie

  Wiele inwestycji realizowanych w Warszawie miało szansę powstać dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej. Jednym z ważniejszych projektów zrealizowanych w stolicy było dokończenie budowy linii M1 i M2 metra. Innymi ważnymi przedsięwzięciami dotyczącymi poprawy infrastruktury miejskiej były: budowa Mostu Południowego wraz z Południową Obwodnicą Warszawy, przebudowa mostu gen. Stefana Grota-Roweckiego czy budowa mostu Marii Skłodowskiej-Curie. Ważnym projektem było także unowocześnienie Oczyszczalni Ścieków „Czajka”. Beneficjentami środków unijnych są także instytucje kulturalne i naukowe, jak np. Centrum Nauki Kopernik.

  Warszawa jako miasto stołeczne jest jednym z największych ośrodków gospodarczych, kulturalnych i edukacyjnych w Polsce. Na jej zwiedzanie warto poświęcić dużo czasu, jednakże stolica nadaje się też na krótkie, weekendowe wypady.

  W jaki sposób możemy Ci pomóc?

  Oddział warszawski jest obecnie główną siedzibą Skrivanka w Polsce. Tutaj znajduje się nie tylko Dział Współpracy z Klientami i Dział Handlowy odpowiedzialne za obsługę lokalnych klientów, ale także nasza szkoła językowa. Dzięki współpracy z wieloma specjalistami możemy zająć się materiałami z różnych dziedzin – techniki, medycyny, prawa, administracji, handlu i wielu innych. Realizujemy dla Państwa tłumaczenia pisemne – zwykłe i uwierzytelnione oraz tłumaczenia ustne. Oferujemy tłumaczenia we wszystkich językach europejskich i wielu pozaeuropejskich, usługi graficzne (DTP), tłumaczenia stron www, korekty językowe. Na lokalnym rynku współpracę z nami doceniły największe i najbardziej rozpoznawane marki regionu, takie jak Abbott, Medtronic, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Empik, Orange, Develey, Warta, Decathlon, Nutricia, FORD Polska, BASF, Mieszko SA, BNP Paribas, Budimex, AXA i wiele innych.

  Najczęściej zamawiane usługi

  Najczęściej obsługiwaną przez nas kombinacją są tłumaczenia z angielskiegojednak w bogatej ofercie znajdą Państwo również wszystkie pozostałe języki europejskie i wiele pozaeuropejskich. Drugim pod względem popularności jest język niemiecki – wielu naszych partnerów prowadzi ożywione kontakty handlowe z klientami z Niemiec i Austrii. W dobie rozwijającej się współpracy z Dalekim Wschodem stale też zyskuje na sile zainteresowanie językiem chińskim, a także koreańskim i japońskim.

  Jako duża agencja wspieramy firmy w przypadku dużych i pilnych projektów. Dysponujemy szerokim wachlarzem możliwości technologicznych, które wraz z Państwem jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować o konkretnego tłumaczenia.

  Oprócz przekładów pisemnych we wszystkich wymienionych językach (i wielu innych) wykonujemy też tłumaczenia ustne – symultaniczne i konsekutywne na terenie Warszawy i całej Polski. Często pomagamy naszym klientom przy tłumaczeniu spotkań handlowych, delegacji, większych i mniejszych wystąpień publicznych. W przypadku dużych realizacji ułatwieniem jest nasz własny nowoczesny sprzęt do obsługi konferencji oraz do tłumaczeń online.

  Zapraszamy!

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.