biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia dla przemysłu energetycznego

Dzięki współpracy z doświadczonymi lingwistami i specjalistami oferujemy tłumaczenia najwyższej jakości z branży energetycznej.
tłumaczenia
Napisz do nas!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • W przemyśle energetycznym odpowiednio przygotowane dokumenty to rzecz niezbędna – posiadamy szeroką ofertę tłumaczeń pisemnych dla Twojego biznesu, począwszy od raportów finansowych, opisów surowców i rysunków technicznych, przez umowy, instrukcje, na specyfikacjach i raportach kończąc. Zwracamy uwagę na to, aby każdy dokument został wiernie przetłumaczony według obowiązujących zasad i niuansów językowych.
  • Zdajemy sobie sprawę z obecnych wyzwań, przed którymi stoi przemysł energetyczny – wysokie koszty surowców, skomplikowana infrastruktura wydobywcza czy poszukiwanie nowych źródeł energii to tylko niektóre z nich. Nasi specjaliści z dziedziny energetyki dostarczają nam bieżących informacji, dzięki którym nasze tłumaczenia zawsze przygotowywane są precyzyjnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły.
  • Niezależnie od tego, czy Twoja firma zajmuje się przemysłem wydobywczym, czy też dystrybucją energii – w obu przypadkach komunikacja jest kluczowym elementem satysfakcjonującej współpracy. Oprócz tłumaczeń pisemnych wszelkiego rodzaju oferujemy również tłumaczenia ustne podczas prezentacji czy spotkań biznesowych. Dzięki doświadczonym tłumaczom i ich obszernej wiedzy z zakresu lokalizacji treści zapewniamy bezbłędny przekład dostosowany do wybranego odbiorcy.

Zapraszamy do kontaktu. W przypadku każdego projektu wspólnie poszukujemy indywidualnych, satysfakcjonujących rozwiązań.

 

ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.
Tłumaczenia dla przemysłu energetycznego

Nieustanny rozwój, wzrastające zużycie energii i ogromny popyt na surowce sprawiają, że przemysł energetyczny niezmiennie pozostaje na szczycie sektorów intensywnie napędzających globalną gospodarkę. Tak duże zapotrzebowanie niesie za sobą potrzebę rozszerzania oferty na rynki zagraniczne, a co za tym idzie – odpowiedniej dokumentacji dostosowanej do odbiorcy międzynarodowego. W Skrivanku stawiamy przede wszystkim na rzetelność i wiarygodność naszych usług; wykonujemy dokładny research rynku docelowego, a dzięki odpowiednim narzędziom lokalizacji dostarczamy tłumaczenia precyzyjnie dopasowane do pożądanego odbiorcy.

Branża energetyczna to wielowymiarowy, niejednokrotnie skomplikowany przemysł; zarówno wydobywanie, jak i dostarczanie energii wymaga pieczołowitego wykonania wielu kroków, których to opisy zawarte są w instrukcjach, raportach czy specyfikacjach. Dzięki ciągłej współpracy z inżynierami i specjalistami tej branży jesteśmy w stanie zmierzyć się z najbardziej specjalistycznymi tekstami, które wymagają użycia słownictwa technicznego.

Zdajemy sobie sprawę, że przemysł energetyczny nierozerwalnie łączy się z wydobywaniem ropy i pozyskiwaniem paliw kopalnych, aczkolwiek w dobie kryzysu środowiskowego mamy również świadomość, iż te źródła nie będą z nami wiecznie. Nieustannie dokształcamy się w kwestii nowych, odnawialnych źródeł energii, aby móc dostarczyć Państwu tłumaczenia najwyższej jakości, jednocześnie spójne z obecnymi trendami na rynku energetycznym.

Tłumaczenia dla przemysłu energetycznego w ponad 100 językach dla wielu branż:

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo profesjonalne tłumaczenia techniczne, tłumaczenia przysięgłe, czy usługi tłumacza ustnego podczas spotkań biznesowych, biuro tłumaczeń Skrivanek zapewni najwyższą jakość realizacji zleceń.

CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA DLA PRZEMYSŁU ENERGETYCZNEGO?

Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.