Tłumaczenia dokumentów i wsparcie językowe
dla branży ubezpieczeniowej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
dokumentów
dla branży
ubezpieczeniowej

Wypełnij formularz wyceny

Nasi odpowiednio wykwalifikowani tłumacze zadbają
o każdy szczegół tekstui pomogą Ci porozumiewać
się z klientami na całym świecie.

Ubezpieczenia to branża oparta na zaufaniu, w której sukces mogą odnieść tylko profesjonaliści. Aby osiągnąć pożądane wyniki, potrzebują Państwo partnera, który będzie dobrze zorientowany w obowiązujących procedurach i terminologii branżowej oraz będzie znał różne rodzaje usług ubezpieczeniowych, co pozwoli mu dostarczyć Państwu najbardziej odpowiednie rozwiązania językowe. Zespół Skrivanka składa się z tłumaczy pisemnych i ustnych posiadających doświadczenie w tłumaczeniach dla branży oraz znajomość różnych rodzajów i obszarów ubezpieczeń, takich jak ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia zdrowotne i na życie, reasekuracja, ubezpieczenia dla biznesu, ubezpieczenia komunikacyjne. Dlatego to właśnie nasze rozwiązania będą najlepsze z punktu widzenia Państwa potrzeb.

 

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, udoskonalenia już istniejących tekstów czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie seminariów i konferencji, na pewno Państwa nie zawiedziemy. Doświadczenie naszych specjalistów to gwarancja, że nasze tłumaczenia ubezpieczeniowe spełnią Państwa oczekiwania. Używamy formalnego, branżowego stylu i odpowiedniej terminologii, aby zapewnić, że przekład jest nie tylko wierny, ale przyczynia się także do budowania wizerunku Państwa firmy.

 

Wybierając agencję Skrivanek, mogą być Państwo pewni, że weźmiemy odpowiedzialność za naszą pracę, niezależnie od tego, czy będą Państwo zainteresowani tłumaczeniem pakietu materiałów sprzedażowych w obcym języku czy też opisu skomplikowanych procedur medycznych. Rozumiemy naturę branży ubezpieczeniowej, jesteśmy merytorycznie kompetentni i z uwagą śledzimy najnowsze trendy. Jesteśmy także zawsze gotowi poszerzyć naszą aktualną wiedzę na temat ubezpieczeń.

Skrivanek oferuje usługi tłumaczeniowe dla branży ubezpieczeniowej we wszystkich językach europejskich. W jaki sposób możemy pomóc Państwu w pracy?

Na początek zajmiemy się kompleksowym tłumaczeniem wszystkich dokumentów: ramowych umów ubezpieczeniowych, OWU, umów ubezpieczeń grupowych zawieranych z przedsiębiorstwami, informacji dotyczących posiadaczy polis i zgłaszania szkód, a także certyfikatów ubezpieczeniowych.

Na potrzeby wypadków za granicą lub z udziałem obcokrajowców przygotujemy tłumaczenie formularzy zgłoszenia szkody oraz standardowej korespondencji w związku z likwidacją szkody. Państwa firma będzie dzięki temu w pełni gotowa do obsługi obcojęzycznych klientów i firm.

Możemy ponadto zaproponować tłumaczenie pozostałych Państwa dokumentów, na przykład ofert i biznesplanów, a także wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych promujących Państwa usługi. Dostosujemy je do potrzeb lokalnego rynku, dzięki czemu będą brzmieć naturalnie dla zagranicznych odbiorców.

Będziemy dla Państwa wsparciem również podczas różnego rodzaju wydarzeń i spotkań biznesowych, wówczas dostarczymy ustne tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne. Będą mogli Państwo skupić się na swojej pracy i nie martwić jakąkolwiek barierą językową.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.