biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia dla ubezpieczeń

Nasi odpowiednio wykwalifikowani tłumacze zadbają o każdy szczegół tekstu i pomogą Ci porozumiewać się z klientami na całym świecie.
badges en
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi językowe
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www, aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Na początek zajmiemy się kompleksowym tłumaczeniem wszystkich dokumentów: ramowych umów ubezpieczeniowych, OWU, umów ubezpieczeń grupowych zawieranych z przedsiębiorstwami, informacji dotyczących posiadaczy polis i zgłaszania szkód, a także certyfikatów ubezpieczeniowych.
  • Na potrzeby wypadków za granicą lub z udziałem obcokrajowców przygotujemy tłumaczenie formularzy zgłoszenia szkody oraz standardowej korespondencji w związku z likwidacją szkody. Państwa firma będzie dzięki temu w pełni gotowa do obsługi obcojęzycznych klientów i firm.
  • Możemy ponadto zaproponować tłumaczenie pozostałych Państwa dokumentów, na przykład ofert i biznesplanów, a także wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych promujących Państwa usługi. Dostosujemy je do potrzeb lokalnego rynku, dzięki czemu będą brzmieć naturalnie dla zagranicznych odbiorców.
  • Będziemy dla Państwa wsparciem również podczas różnego rodzaju wydarzeń i spotkań biznesowych, wówczas dostarczymy ustne tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne. Będą mogli Państwo skupić się na swojej pracy i nie martwić jakąkolwiek barierą językową.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają
logos
ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.
Tłumaczenia dla branży ubezpieczeniowej

Ubezpieczenia to branża oparta na zaufaniu, w której sukces mogą odnieść tylko profesjonaliści. Aby osiągnąć pożądane wyniki, potrzebują Państwo partnera, który będzie dobrze zorientowany w obowiązujących procedurach i terminologii branżowej oraz będzie znał różne rodzaje usług ubezpieczeniowych, co pozwoli mu dostarczyć Państwu najbardziej odpowiednie rozwiązania językowe. Zespół Skrivanka składa się z tłumaczy pisemnych i ustnych posiadających doświadczenie w tłumaczeniach dla branży oraz znajomość różnych rodzajów i obszarów ubezpieczeń, takich jak ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia zdrowotne i na życie, reasekuracja, ubezpieczenia dla biznesu, czy ubezpieczenia komunikacyjne. Dlatego to właśnie nasze rozwiązania będą najlepsze z punktu widzenia Państwa potrzeb.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, udoskonalenia już istniejących tekstów, czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie seminariów i konferencji, na pewno Państwa nie zawiedziemy. Doświadczenie naszych specjalistów to gwarancja, że nasze tłumaczenia ubezpieczeniowe spełnią Państwa oczekiwania. Używamy formalnego, branżowego stylu i odpowiedniej terminologii, aby zapewnić, że przekład będzie nie tylko wierny, ale przyczyni się również do budowania wizerunku Państwa firmy.

Rozumiemy naturę branży ubezpieczeniowej, jesteśmy merytorycznie kompetentni i z uwagą śledzimy najnowsze trendy. Jesteśmy także zawsze gotowi poszerzyć naszą aktualną wiedzę na temat ubezpieczeń.

Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:

Wybierając agencję Skrivanek, mogą być Państwo pewni, że weźmiemy odpowiedzialność za naszą pracę, niezależnie od tego, czy będą Państwo zainteresowani tłumaczeniem pakietu materiałów sprzedażowych w obcym języku, czy też opisu skomplikowanych procedur medycznych.

CZY POTRZEBUJESZ

TŁUMACZENIA DLA UBEZPIECZEŃ?

Napisz do nas – Pomożemy
chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.