biuro tłumaczeń skrivanek
Scroll Top

Tłumaczenia dla ubezpieczeń

Nasi odpowiednio wykwalifikowani tłumacze zadbają o każdy szczegół tekstu i pomogą Ci porozumiewać się z klientami na całym świecie.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Zamawiający:
  Nazwa firmy(*)
  Imię i Nazwisko
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Na początek zajmiemy się kompleksowym tłumaczeniem wszystkich dokumentów: ramowych umów ubezpieczeniowych, OWU, umów ubezpieczeń grupowych zawieranych z przedsiębiorstwami, informacji dotyczących posiadaczy polis i zgłaszania szkód, a także certyfikatów ubezpieczeniowych.
  • Na potrzeby wypadków za granicą lub z udziałem obcokrajowców przygotujemy tłumaczenie formularzy zgłoszenia szkody oraz standardowej korespondencji w związku z likwidacją szkody. Państwa firma będzie dzięki temu w pełni gotowa do obsługi obcojęzycznych klientów i firm.
  • Możemy ponadto zaproponować tłumaczenie pozostałych Państwa dokumentów, na przykład ofert i biznesplanów, a także wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych promujących Państwa usługi. Dostosujemy je do potrzeb lokalnego rynku, dzięki czemu będą brzmieć naturalnie dla zagranicznych odbiorców.
  • Będziemy dla Państwa wsparciem również podczas różnego rodzaju wydarzeń i spotkań biznesowych, wówczas dostarczymy ustne tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne. Będą mogli Państwo skupić się na swojej pracy i nie martwić jakąkolwiek barierą językową.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  ponad 100 obsługiwanych formatów
  Ponad 100 obsługiwanych
  formatów plików
  certyfikaty ISO
  5 certyfikatów
  ISO
  25 lat doświadczenia
  30 lat
  doświadczenia
  45 ml przetłumaczonych słów
  45 mln. słów
  przetłumaczonych w 2020 r.
  Tłumaczenia dla branży ubezpieczeniowej

  Ubezpieczenia to branża oparta na zaufaniu, w której sukces mogą odnieść tylko profesjonaliści. Aby osiągnąć pożądane wyniki, potrzebują Państwo partnera, który będzie dobrze zorientowany w obowiązujących procedurach i terminologii branżowej oraz będzie znał różne rodzaje usług ubezpieczeniowych, co pozwoli mu dostarczyć Państwu najbardziej odpowiednie rozwiązania językowe. Zespół Skrivanka składa się z tłumaczy pisemnych i ustnych posiadających doświadczenie w tłumaczeniach dla branży oraz znajomość różnych rodzajów i obszarów ubezpieczeń, takich jak ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia zdrowotne i na życie, reasekuracja, ubezpieczenia dla biznesu, czy ubezpieczenia komunikacyjne. Dlatego to właśnie nasze rozwiązania będą najlepsze z punktu widzenia Państwa potrzeb.

  Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, udoskonalenia już istniejących tekstów, czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie seminariów i konferencji, na pewno Państwa nie zawiedziemy. Doświadczenie naszych specjalistów to gwarancja, że nasze tłumaczenia ubezpieczeniowe spełnią Państwa oczekiwania. Używamy formalnego, branżowego stylu i odpowiedniej terminologii, aby zapewnić, że przekład będzie nie tylko wierny, ale przyczyni się również do budowania wizerunku Państwa firmy.

  Rozumiemy naturę branży ubezpieczeniowej, jesteśmy merytorycznie kompetentni i z uwagą śledzimy najnowsze trendy. Jesteśmy także zawsze gotowi poszerzyć naszą aktualną wiedzę na temat ubezpieczeń.

  Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:

  Wybierając agencję Skrivanek, mogą być Państwo pewni, że weźmiemy odpowiedzialność za naszą pracę, niezależnie od tego, czy będą Państwo zainteresowani tłumaczeniem pakietu materiałów sprzedażowych w obcym języku, czy też opisu skomplikowanych procedur medycznych.

  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA DLA UBEZPIECZEŃ?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.