Tłumaczenia dokumentów i wsparcie językowe
dla branży ubezpieczeniowej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
dokumentów
dla branży
ubezpieczeniowej

Wypełnij formularz wyceny

Ubezpieczenia to branża oparta na zaufaniu, w której sukces mogą odnieść tylko profesjonaliści. Aby osiągnąć pożądane wyniki, potrzebują Państwo partnera, który będzie dobrze zorientowany w obowiązujących procedurach i terminologii branżowej oraz będzie znał różne rodzaje usług ubezpieczeniowych, co pozwoli mu dostarczyć Państwu najbardziej odpowiednie rozwiązania językowe. Zespół Skrivanka składa się z tłumaczy pisemnych i ustnych posiadających doświadczenie w tłumaczeniach dla branży oraz znajomość różnych rodzajów i obszarów ubezpieczeń, takich jak ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia zdrowotne i na życie, reasekuracja, ubezpieczenia dla biznesu, ubezpieczenia komunikacyjne. Dlatego to właśnie nasze rozwiązania będą najlepsze z punktu widzenia Państwa potrzeb.
 

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, udoskonalenia już istniejących tekstów czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie seminariów i konferencji, na pewno Państwa nie zawiedziemy. Doświadczenie naszych specjalistów to gwarancja, że nasze tłumaczenia ubezpieczeniowe spełnią Państwa oczekiwania. Używamy formalnego, branżowego stylu i odpowiedniej terminologii, aby zapewnić, że przekład jest nie tylko wierny, ale przyczynia się także do budowania wizerunku Państwa firmy.

 

Wybierając agencję Skrivanek, mogą być Państwo pewni, że weźmiemy odpowiedzialność za naszą pracę, niezależnie od tego, czy będą Państwo zainteresowani tłumaczeniem pakietu materiałów sprzedażowych w obcym języku czy też opisu skomplikowanych procedur medycznych. Rozumiemy naturę branży ubezpieczeniowej, jesteśmy merytorycznie kompetentni i z uwagą śledzimy najnowsze trendy. Jesteśmy także zawsze gotowi poszerzyć naszą aktualną wiedzę na temat ubezpieczeń.

Oferujemy następujące usługi w branży ubezpieczeniowej we wszystkich najpopularniejszych językach europejskich:

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb) W celu przesłania wielu plików, zaznacz je jednocześnie w oknie wyboru.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT