biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko bengalski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka angielskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko bengalski

Nasi specjaliści w zakresie języka bengalskiego zadbają o poprawność tłumaczenia i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
tłumacz odznaki
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe?
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Wsparcie i przyjazna obsługa klienta – masz problem z pamięciami tłumaczeniowymi lub tłumaczeniem strony? Nasz zespół jest tu po to, aby Ci doradzić i pomóc rozwiązać problemy.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Tłumaczenia techniczne – posiadamy tłumaczy specjalizujących się w różnych branżach, więc specjalistyczne słownictwo nie jest dla nas problemem.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Napisy do filmów, voice-over, dubbing – potrzebujesz filmu w innym języku? Posiadamy odpowiednie oprogramowanie i doświadczenie w tłumaczeniu audio i wideo.

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Tłumacz bengalski

Agencja Skrivanek wykonuje profesjonalne tłumaczenia tekstów na język bengalski oraz tłumaczenie z języka bengalskiego na polski. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Nasza oferta jest skierowana do firm wszystkich branż (także specjalistycznych: przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Możemy wykonać tłumaczenie umowy z języka bengalskiego lub przetłumaczyć dokumenty firmowe, faktury, katalogi, slogany reklamowe, sprawozdania, korespondencję handlową, akty, pełnomocnictwa, formularze i inne materiały, także niejawne. Nasi tłumacze języka bengalskiego zadbają nie tylko o poprawność tłumaczenia, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego, zarówno pod kątem samego języka, jak i kraju.

Jak zamówić tłumaczenie na bengalski / z bengalskiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co mówią o nas klienci?
1
GUGIK
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

MALBORK
Miasto Malbork

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

ARP
Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

LUBLIN
Urząd Miasta Lublin

Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

ESPIS
Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

MTP.Group_
Grupa MTP

Dziękujemy Państwo za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i wniesioną w ten projekt wartość. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które zapisało się na kartach historii Organizacji Narodów Zjednoczonych. .. Nasi partnerzy po stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz uczestnicy Światowego Forum Miejskiego przekazali nam liczne podziękowania i wyrazy uznania za wkład włożony w organizację przedsięwzięcia, z którym się Państwem dzielimy.

Tłumacz bengalsko polski
i polsko bengalski
1

Kto mówi po bengalsku?

Bengalski obszar Azji Południowej jest pierwotną ojczyzną języka indoaryjskiego bengalskiego, znanego również pod endonimem Bangla. Bengalski jest narodowym, oficjalnym i najczęściej używanym językiem Bangladeszu i drugim najczęściej używanym językiem spośród 22 języków urzędowych Indii.

Język bengalski – historia

Od wieków ludzie próbują dowiedzieć się, skąd wziął się język, jaką rolę odegrał w rozwoju człowieka i jaki wpływ wywarł na społeczeństwo. Szacuje się, że język bengalski został po raz pierwszy użyty około 150 000 lat temu. Wszystkie dowody językowe pochodzą jednak sprzed około 6000 lat, kiedy po raz pierwszy pojawiło się pismo. W rezultacie pierwotna historia języka jest wywnioskowana z przypuszczeń i analizy materiałów pisanych znacznie nowszych niż te, które badają lingwiści. Quentin D. Atkinson, biolog z University of Auckland w Nowej Zelandii, przeprowadził badanie, które prowadzi do dwóch bardzo ważnych wniosków. Po pierwsze, istniał tylko jeden moment powstania języka, a po drugie, miejsce pochodzenia mogło znajdować się w południowej Afryce.

Bengalski w biznesie

Najczęściej wykonywane są następujące rodzaje tłumaczeń z języka bengalskiego i na język bengalski:

Tłumaczenia zwykłe i biznesowe z języka bengalskiego i na język bengalski, tłumaczenia ekspresowe, tłumaczenia przysięgłe, korekta, lokalizacja, tłumaczenie stron internetowych na język bengalski, DTP, czyli przygotowanie graficzne dokumentów, tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne z języka bengalskiego i na język bengalski.

tłumacz języka bengalskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język bengalski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na bengalski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język bengalski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język bengalski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język bengalski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem bengalskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na bengalski: tłumaczenia pisemne w języku bengalskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne;  korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język bengalski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka bengalskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język bengalski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język bengalski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka bengalskiego i na język bengalski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka bengalskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka bengalskiego – co nas wyróżnia?

Współczesny świat wymaga znajomości innych języków niż polski, nawet tak niszowych jak język bengalski. Odmienny język, używany w dalekiej Azji, niesie ze sobą wiele wyzwań, ale umiejętności językowe naszych tłumaczy i ogromne doświadczenie na rynku pozwalają na zachowanie najwyższej jakości tłumaczenia. Naszą misją jest nie tylko przekład słów, ale przede wszystkim przekazywanie sensu i emocjonalnego wydźwięku tekstu.

Tłumacz polsko-bengalski – w czym możemy Ci pomóc?

Chcesz przetłumaczyć dokument napisany pismem bengalskim? Język polski jest Twoim językiem ojczystym, a potrzebujesz dokładnego tłumaczenia tekstów na bengalski? Nasza ekipa to specjaliści w przekładzie w tej parze językowej. Żaden tekst, hasło reklamowe czy dokument nie stanowi dla nich trudności. Nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach i warsztatach, aby doskonalić swoje umiejętności i być na bieżąco ze słownictwem specjalistycznym w języku bengalskim.

Tłumaczenia zwykłe z bengalskiego lub na bengalski

Tłumaczenie tekstów na odrębny język wymaga indywidualnego podejścia. Oferujemy tłumaczenia treści zarówno z języka polskiego, jak i na język polski. Pracujemy w kilkudziesięciu parach językowych, również z językiem bengalskim. Zajmujemy się przekładem dla osób prywatnych i firm, tłumaczymy m.in. listy, e-maile, newslettery, strony internetowe, materiały reklamowe, instrukcje obsługi i literaturę.

Tłumaczenia specjalistyczne z bengalskiego lub na bengalski

Potrzebujesz przetłumaczyć dokument specjalistyczny języka angielskiego lub polskiego? Nasza ekipa ma doświadczenie w przekładzie na język bengalski tekstów z wielu dziedzin. Pracowaliśmy m.in. dla branży motoryzacyjnej, energetycznej, chemicznej i farmaceutycznej. Gwarantujemy jakość tłumaczenia na najwyższym poziomie w obu językach, polskim i bengalskim. Zlecenie zawsze przekazujemy tłumaczowi z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w danej branży. Korzystamy z najnowszych narzędzi CAT, które pomagają utrzymać spójność terminologii i zapewniają wysoką wydajność przekładu.

Tłumacz polsko-bengalski – tłumaczenia ustne

Chcesz przetłumaczyć ważne spotkanie lub konferencję online, aby były dostępne dla szerszego grona odbiorców? Nasz zespół jest przeszkolony we wszystkich rodzajach tłumaczeń ustnych, od tłumaczeń konsekutywnych po symultaniczne, dzięki czemu dostosowujemy się do specyfiki danego wydarzenia. Nasz nowoczesny sprzęt umożliwia płynne przekazywanie informacji do wszystkich uczestników. Niezależnie od skali wydarzenia jesteśmy przygotowani, aby zapewnić Ci profesjonalne wsparcie.

Tłumacz bengalsko-polski online

Nieważne, gdzie się właśnie znajdujesz. Dzięki nowoczesnym technologiom możesz zlecić wycenę zlecenia 24/7. Proces zamawiania tłumaczenia na naszej platformie jest prosty i intuicyjny. Dbamy o bezpieczeństwo i prywatność Twoich dokumentów, stosując najnowocześniejsze protokoły szyfrowania. Możesz być pewny, że Twoje materiały są w dobrych rękach. Duża baza wykwalifikowanych tłumaczy agencji Skrivanek pozwala nam dostarczać tłumaczenia w satysfakcjonujących terminie. Zapisz sobie naszą stronę teraz, aby w przyszłości nie wpisywać w panice w wyszukiwarkę „tłumaczenia bengalski”.

Tłumaczenie stron www na bengalski

Internet łączy ludzi z różnych kultur i języków. Jeśli chcesz dotrzeć do społeczności posługującej się językiem bengalskim, przetłumacz Twoją stronę internetową. Adaptacja treści do konkretnego rynku nie polega jedynie na dosłownym przekładzie. Kluczem jest wysoka jakość treści, zrozumienie zwyczajów, upodobań oraz oczekiwań lokalnej społeczności. Z naszym wsparciem Twoja strona stanie się atrakcyjna i dostępna dla szerokiej grupy użytkowników. Będzie prawdziwie globalna i otworzy przed Tobą nowe możliwości biznesowe.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.