Tłumaczenia symultaniczne


Obsługa międzynarodowych konferencji z dużą liczbą uczestników lub spotkaniach wielojęzycznych.

Dowiedz się więcej!

Tłumaczenia konsekutywne


Stosowane podczas spotkań biznesowych lub międzynarodowych negocjacji.

Dowiedz się więcej!

Sprzęt konferencyjny


Nieustannie nadzorujemy pracę tłumaczy oraz na bieżąco dbamy o sprawność aparatury.

Dowiedz się więcej!

Konferencja dla ponad 1200 osób? Najwyższej wagi spotkanie biznesowe? Kameralne obrady zarządu firmy? Wyjazd za granicę? Rozmowa telefoniczna z zagranicznym kontrahentem? Chętnie podejmujemy się wszystkich wyzwań, ponieważ tłumaczenia ustne to nasz drugi, obok tłumaczeń pisemnych, filar działalności.

Skrivanek posiada bogate doświadczenie w tłumaczeniach ustnych, zarówno konsekutywnych, jak i symultanicznych. Dzięki profesjonalnym przekładom rozmów handlowych, spotkań i negocjacji w kraju i zagranicą, zawsze gwarantujemy najwyższy poziom komunikacji biznesowej. Wykorzystanie dotychczasowego doświadczenia wynikającego również z połączenia z firmą GRS Konferencje sp. z o.o.,  pozwala na realizację projektów tłumaczeń ustnych na poziomie standardów europejskich.
Oferujemy również tłumaczenia ustne przez telefon oraz tłumaczenia z nagraniem audio/video.

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Jakość – spełniamy wymagania norm ISO 9001, 14001, 4043 oraz 27001.

  • Doświadczenie – globalnie działamy na rynku już 20 lat.

  • Profesjonalna i przyjazna obsługa klienta – ponad 97% klientów poleca nasze usługi

  • Przystępne ceny –przejrzysta i uczciwa polityka cenowa.

  • Krótkie terminy, elastyczność i odpowiedzialność – dzięki wykwalifikowanym pracownikom i stosowaniu najnowszych technologii funkcjonujących w branży językowej.

  • Szeroka oferta usług – tłumaczenia pisemne, korekty, lokalizacje, tłumaczenia ustne, DTP, kursy językowe dla klientów indywidualnych i firm oraz inne usługi językowe.

Tłumaczenia ustne wyjazdowe
Dzięki rozwiniętej sieci oddziałów na terenie Polski, jak i zagranicą, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę tłumaczeniową w dowolnym miejscu i czasie. Nasi tłumacze ustni dojadą do wskazanej lokalizacji i zapewnią wykonanie tłumaczenia zgodnie z Państwa potrzebami.

 Systemy Tour Guide
Tour Guide doskonałe rozwiązanie dla przewodników turystycznych, pilotów, tłumaczy, a także prezenterom pracującym z grupami w terenie. Tour guide to przenośne urządzenia służące do bezprzewodowej komunikacji, zaprojektowane tak, by pomagać w codziennej pracy.

Tłumaczenia ustne przez telefon
Potrzebują Państwo pilnie tłumacza ustnego, ale nie mogą sobie pozwolić na czekanie? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeń ustnych przez telefon lub za pośrednictwem innych kanałów komunikacyjnych.

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach ustnych o różnej tematyce.

630+

 
obsłużonych konferencji w 2017 r.

2710+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2017 r.

60+

 
obsługiwanych języków w tłumaczeniach ustnych

Co mówią o nas klienci!

Nasza firma korzysta z usług Skrivanka od kilku lat. Zlecamy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe, głównie na języki angielski i rosyjski. Zdarzają się też tłumaczenia na rumuński i azerski. Najczęściej zlecane dokumenty to: certyfikaty, atesty, raporty z badań nieklinicznych i klinicznych leków, które zawierają specjalistyczne słownictwo z zakresu farmacji, medycyny oraz chemii. Skrivanek gwarantuje wysoką jakość tłumaczeń oraz poufność informacji.

Aflofarm Farmacja Polska sp. z o.o.

Agencja tłumaczeń Skrivanek to profesjonalny i solidny partner. W listopadzie 2009 roku podjęliśmy współpracę w zakresie tłumaczeń zwykłych oraz przysięgłych z języka angielskiego na język polski. Bogate doświadczenie pracowników pozwoliło na profesjonalne podejście do tłumaczeń, gwarantując zadowolenie klienta. Znając zaangażowanie i przygotowanie agencji tłumaczeń Skrivanek, polecam zainteresowanym skorzystanie z jej oferty.

Amago sp. z o.o.

Wymieniona firma, zapewniła nam aparaturę symultaniczną oraz tłumaczenie ustne wykonane przez profesjonalnych tłumaczy języka rosyjskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Centrum Obsługi Konferencji firmy Skrivanek sprawdziło się jako dobry organizator konferencji świadczący wysoki poziom usług symultanicznych. Rzetelna realizacja zlecenia czyni firmę Skrivanek solidnym partnerem w branży profesjonalnych organizatorów konferencji.

Vector Sp. z o.o.

Pracownicy Skrivanka działają bardzo elastycznie, szybko reagując na pilne potrzeby i zgłaszane uwagi. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane profesjonalnie i terminowo. Nigdy nie mieliśmy uwag dotyczących rzetelności przygotowanych tłumaczeń oraz kalkulacji rozliczeń.
Mamy bardzo dobrą opinię na temat tłumaczeń wykonywanych w agencji tłumaczeń Skrivanek. Co za tym idzie – nadal chętnie będziemy korzystać z jej usług i polecać innym firmom współpracującym z podmiotami zagranicznymi.

Agram Chłodnia w Lublinie S.A.

Agencja tłumaczeń Skrivanek wykonała dla nas kilkadziesiąt tłumaczeń. Były to głównie dokumenty techniczne, zawierające terminologię informatyczną i finansową. Jakość tłumaczeń i ich sprawna realizacja pomogły nam w kontaktach handlowych z klientami obcojęzycznymi. Szczególne uznanie należy wyrazić za wdrożenie procedur przyjmowania zamówień i realizacji usług zgodnie z normą ISO 9001:2008. Możemy rekomendować agencję tłumaczeń Skrivanek jako godnego zaufania partnera, który gwarantuje efektywną współpracę i osiągnięcie oczekiwanych celów.

Asseco Poland S.A.

Wysoki poziom merytoryczny oraz językowy tłumaczeń ustnych, sprawna obsługa techniczna oraz pełna zaangażowania postawa pracowników firmy Skrivanek sprawiają, że z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy Skrivanek innym firmom.

Urząd Miasta Piotrków Trybunalski

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!

Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wyślij zapytanie!

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Numer telefonu

Temat (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb)

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT