Tłumaczenia ustne i obsługa konferencji –
z nami wszystko zrozumiesz

Wypełnij formularz wyceny

Obsługa konferencji
międzynarodowych

Wypełnij formularz wyceny

Konferencja dla ponad 1200 osób? Najwyższej wagi spotkanie biznesowe? Kameralne obrady zarządu firmy? Wyjazd za granicę?
Rozmowa telefoniczna z zagranicznym kontrahentem? Chętnie podejmujemy się wszystkich wyzwań, ponieważ tłumaczenia ustne
to nasz drugi, obok tłumaczeń pisemnych, filar działalności.

Wykonujemy zarówno tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne, osobiście lub z użyciem komunikacji na odległość. Dodatkowo dysponujemy własnym sprzętem do tłumaczeń konferencyjnych. Dzięki profesjonalnym przekładom rozmów handlowych, spotkań i negocjacji w kraju i zagranicą, zawsze gwarantujemy najwyższy poziom komunikacji biznesowej. Dodatkowo dysponujemy własnym sprzętem do tłumaczeń konferencyjnych. Oferujemy również tłumaczenia ustne przez telefon oraz tłumaczenia z nagraniem audio/video.

 

Tłumaczenia konsekutywne


Tłumaczenia bez wykorzystania kabin, gdzie tłumacz stopniowo przekłada fragmenty wypowiedzi prelegenta – stosowane podczas spotkań biznesowych.

Czytaj dalej o tłumaczeniach konsekutywnych

Tłumaczenia symultaniczne


Polegają na tłumaczeniu wypowiedzi na bieżąco, równolegle z wypowiedzią prelegenta podczas międzynarodowych konferencji z dużą liczbą uczestników lub spotkań wielojęzycznych.

Czytaj dalej o tłumaczeniach symultanicznych

Sprzęt konferencyjny


Do obsługi konferencji zapewniamy wysokiej jakości aparaturę symultaniczną oraz wsparcie doświadczonych techników dbających o realizację zlecenia na najwyższym poziomie.

Czytaj dalej o sprzęcie konferencyjnym

Jeżeli szukasz świetnej jakości tłumaczeń ustnych oraz obsługi technicznej międzynarodowych konferencji.

Napisz do nas | Anna Bugajska – Specjalista ds. sprzedaży | kom.: +48 609 999 382 | e-mail: anna.bugajska@skrivanek.pl

 

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Jakość – spełniamy wymagania norm ISO 9001, 14001, 4043 oraz 27001.

  • Doświadczenie – globalnie działamy na rynku już 20 lat.

  • Profesjonalna i przyjazna obsługa klienta – ponad 97% klientów poleca nasze usługi

  • Przystępne ceny –przejrzysta i uczciwa polityka cenowa.

  • Krótkie terminy, elastyczność i odpowiedzialność – dzięki wykwalifikowanym pracownikom i stosowaniu najnowszych technologii funkcjonujących w branży językowej.

  • Szeroka oferta usług – tłumaczenia pisemne, korekty, lokalizacje, tłumaczenia ustne, DTP, kursy językowe dla klientów indywidualnych i firm oraz inne usługi językowe.

Tłumaczenia ustne wyjazdowe

Dzięki rozwiniętej sieci oddziałów na terenie Polski, jak i zagranicą, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę tłumaczeniową w dowolnym miejscu i czasie. Nasi tłumacze ustni dojadą do wskazanej lokalizacji i zapewnią wykonanie tłumaczenia zgodnie z Państwa potrzebami.

 Systemy Tour Guide

Tour Guide doskonałe rozwiązanie dla przewodników turystycznych, pilotów, tłumaczy, a także prezenterom pracującym z grupami w terenie. Tour guide to przenośne urządzenia służące do bezprzewodowej komunikacji, zaprojektowane tak, by pomagać w codziennej pracy.

Tłumaczenia ustne przez telefon

Potrzebują Państwo pilnie tłumacza ustnego, ale nie mogą sobie pozwolić na czekanie? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeń ustnych przez telefon lub za pośrednictwem innych kanałów komunikacyjnych.

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach ustnych o różnej tematyce.

180+

 
obsłużonych konferencji w 2019 r.

570+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2019 r.

60+

 
obsługiwanych języków w tłumaczeniach ustnych

Co mówią o nas klienci?

SKRIVANEK zrealizował dla nas tłumaczenie symultaniczne w kombinacji język polski – język angielski wraz z wynajęciem profesjonalnego sprzętu oraz obsługą techniczną. Tłumaczeniu podlegały min. referaty o tematyce energetycznej dot. produkcji, modernizacji i eksploatacji maszyn wirujących, transformatorów i innych urządzeń energetycznych. Wykonaną usługę cechował profesjonalizm, przygotowanie merytoryczne i staranność, zarówno w przypadku tłumaczy jak i techników. Bardzo dobre doświadczenia z naszej współpracy pozwalają nam zarekomendować SKRIVANKA wszystkim poszukującym zaufanego partnera w zakresie obsługi tłumaczeniowej.

Przemysł techniczny

Gmina miasta Tarnowa współpracuje z firmą Skrivanek. W tym okresie firma świadczyła kompleksowe usługi dla miasta w zakresie tłumaczeń symultanicznych w języku angielskim i rosyjskim. Zapewniała również obsługę sprzętową każdego wydarzenia. Współpracę z firmą Skrivanek oceniam na bardzo wysokim poziomie. Firma profesjonalnie podchodzi do klienta, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie klienta.

Gmina Miasta Tarnów

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

Miasto Malbork

Jakie są stawki za tłumaczenia ustne?

Cena za tłumaczenie ustne zależy od języka tłumaczenia, rodzaju usługi oraz tematyki, specjalizacji, miejsca i terminu tłumaczenia. Na koszt tłumaczenia danego języka mogą też wpłynąć zamówione usługi dodatkowe, np. wynajęcie sprzętu do tłumaczeń ustnych. Dlatego też każde tłumaczenie ustne wyceniane jest indywidualnie.

Jak zamówić tłumaczenie ustne?

Aby zamówić tłumaczenie i poznać koszt tłumaczenia ustnego wystarczy się z nami skontaktować. Zachęcamy do korzystania z formularza: https://skrivanek.pl/kontakt/ lub kontaktu mailowego i telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podamy stawki za tłumaczenia ustne.

Czy wycena tłumaczenia pisemnego jest bezpłatna?

Koszt tłumaczenia pisemnego określamy bezpłatnie na podstawie przesłanego dokumentu. Możemy podać zarówno koszt tłumaczenia 1 strony, słowa jak i całego pliku.

W jaki sposób zapłacę za wykonane tłumaczenie?

W przedstawionej przez nas wycenie podany będzie koszt tłumaczenia ustnego. Płatności można dokonać za pomocą przelewu bankowego lub gotówką w naszych biurach: https://skrivanek.pl/kontakt/.

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!
Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wypełnij formularz wyceny

Ocena Google
4.9
Na podstawie 406 recenzji
×