Tłumaczenia ustne

Każde wypowiadane słowo ma znaczenie, niezależnie od języka,
dlatego tłumaczenia ustne to gwarancja udanego spotkania biznesowego.
tłumaczenia

Tłumaczenia
konsekutywne

1

Tłumaczenia bez wykorzystania kabin, gdzie tłumacz stopniowo przekłada fragmenty wypowiedzi prelegenta – stosowane podczas spotkań biznesowych.

Tłumaczenia
symultaniczne

1

Polegają na tłumaczeniu wypowiedzi na bieżąco, równolegle z wypowiedzią prelegenta podczas międzynarodowych konferencji z dużą liczbą uczestników lub spotkań wielojęzycznych.

Sprzęt
konferencyjny

1

Do obsługi konferencji zapewniamy wysokiej jakości aparaturę symultaniczną oraz wsparcie doświadczonych techników dbających o realizację zlecenia na najwyższym poziomie.

Obsługa konferencji międzynarodowych

1

Wykonujemy zarówno tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne, osobiście lub z użyciem komunikacji na odległość. Dodatkowo dysponujemy własnym sprzętem do tłumaczeń konferencyjnych. Dzięki profesjonalnym przekładom rozmów handlowych, spotkań i negocjacji w kraju i za granicą, zawsze gwarantujemy najwyższy poziom komunikacji biznesowej. Dodatkowo dysponujemy własnym sprzętem do tłumaczeń konferencyjnych. Oferujemy również tłumaczenia ustne przez telefon oraz tłumaczenia z nagraniem audio/video.

Tłumaczenia ustne
Tłumaczenia ustne
Tłumaczenia ustne

Profesjonalne tłumaczenia ustne

1

Przygotowywanie konferencji międzynarodowej, negocjacji biznesowych czy innego ważnego spotkania, w którym udział mają wziąć osoby z różnych krajów, wymaga również zadbania o płynną komunikację między uczestnikami. Pewność, że wszystko zostanie właściwie zrozumiane, zapewni tylko profesjonalny tłumacz. 

W naszym zespole są specjaliści biegle orientujący się w tematyce finansowej, artystycznej, motoryzacyjnej, medycznej, chemicznej i związanej z innymi branżami. Z powodzeniem zapewnią więc obsługę zarówno negocjacji finansowych, jak i seminarium naukowego, targów książki czy ważnej uroczystości – bez względu na to, czy wymagają one biegłego posługiwania się językiem angielskim, hiszpańskim, czy też np. serbskim albo bułgarskim.

W ramach obsługi danego wydarzenia możemy zadbać nie tylko o tłumaczenie wypowiedzi ustnych, lecz także przygotowanie różnych wersji językowych materiałów pisemnych, takich jak broszury, ulotki, katalogi, prezentacje, sprawozdania finansowe. W przypadku negocjacji biznesowych wykonujemy oczywiście również tłumaczenie umów, oświadczeń i innych dokumentów niezbędnych podczas tego typu rozmów.

Jakie są stawki za tłumaczenia ustne?

Cena za tłumaczenie ustne zależy od języka tłumaczenia, rodzaju usługi oraz tematyki, specjalizacji, miejsca i terminu tłumaczenia. Na koszt tłumaczenia danego języka mogą też wpłynąć zamówione usługi dodatkowe, np. wynajęcie sprzętu do tłumaczeń ustnych. Dlatego też każde tłumaczenie ustne wyceniane jest indywidualnie.

Jak zamówić tłumaczenie ustne?

Aby zamówić tłumaczenie i poznać koszt tłumaczenia ustnego, wystarczy się z nami skontaktować. Zachęcamy do korzystania z formularza: https://skrivanek.pl/kontakt/ lub kontaktu mailowego i telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podamy stawki za tłumaczenia ustne.

Jeżeli szukasz świetnej jakości tłumaczeń ustnych oraz obsługi technicznej międzynarodowych konferencji.

Napisz do nas | Dawid Kwiatkowski | kom.: +48 695 331 767 | e-mail: dawid.kwiatkowski@skrivanek.pl

Wypełnij formularz, a otrzymasz bezpłatną wycenę!

  Firma / Imię i nazwisko (*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Twoja lokalizacja/miasto (*)
  Kombinacja językowa (*)
  Data tłumaczenia (*)
  Tłumaczenie w godzinach (*)
  Miejsce tłumaczenia
  Rodzaj tłumaczenia: Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.


  0
  milionów słów przetłumaczonych w 2020 roku
  0
  lat doświadczenia w tłumaczeniach
  0
  certyfikatów ISO
  0
  i więcej obsługiwanych formatów plików
  Tłumaczenia
  ustne wyjazdowe
  1

  Dzięki rozwiniętej sieci oddziałów na terenie Polski, jak i za granicą, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę tłumaczeniową w dowolnym miejscu i czasie. Nasi tłumacze ustni dojadą do wskazanej lokalizacji i zapewnią wykonanie tłumaczenia zgodnie z Państwa potrzebami.

  Systemy
  Tour Guide
  1

  Tour Guide doskonałe rozwiązanie dla przewodników turystycznych, pilotów, tłumaczy, a także prezenterów pracujących z grupami w terenie. Tour guide to przenośne urządzenia służące do bezprzewodowej komunikacji, zaprojektowane tak, by pomagać w codziennej pracy.

  Tłumaczenia ustne
  przez telefon
  1

  Potrzebują Państwo pilnie tłumacza ustnego, ale nie mogą sobie pozwolić na czekanie? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeń ustnych przez telefon lub za pośrednictwem innych kanałów komunikacyjnych.

  CZY POTRZEBUJESZ
  TŁUMACZENIA lub innych usług językowych?
  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.