Tłumaczenia symultaniczne


Obsługa międzynarodowych konferencji z dużą liczbą uczestników lub spotkaniach wielojęzycznych.

Dowiedz się więcej!

Tłumaczenia konsekutywne


Stosowane podczas spotkań biznesowych lub międzynarodowych negocjacji.

Dowiedz się więcej!

Sprzęt konferencyjny


Nieustannie nadzorujemy pracę tłumaczy oraz na bieżąco dbamy o sprawność aparatury.

Dowiedz się więcej!

Konferencja dla ponad 1200 osób? Najwyższej wagi spotkanie biznesowe? Kameralne obrady zarządu firmy? Wyjazd za granicę? Rozmowa telefoniczna z zagranicznym kontrahentem? Chętnie podejmujemy się wszystkich wyzwań, ponieważ tłumaczenia ustne to nasz drugi, obok tłumaczeń pisemnych, filar działalności.

Skrivanek posiada bogate doświadczenie w tłumaczeniach ustnych, zarówno konsekutywnych, jak i symultanicznych. Dzięki profesjonalnym przekładom rozmów handlowych, spotkań i negocjacji w kraju i zagranicą, zawsze gwarantujemy najwyższy poziom komunikacji biznesowej. Wykorzystanie dotychczasowego doświadczenia wynikającego również z połączenia z firmą GRS Konferencje sp. z o.o.,  pozwala na realizację projektów tłumaczeń ustnych na poziomie standardów europejskich.
Oferujemy również tłumaczenia ustne przez telefon oraz tłumaczenia z nagraniem audio/video.

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Jakość – spełniamy wymagania norm ISO 9001, 14001, 4043 oraz 27001.

  • Doświadczenie – globalnie działamy na rynku już 20 lat.

  • Profesjonalna i przyjazna obsługa klienta – ponad 97% klientów poleca nasze usługi

  • Przystępne ceny –przejrzysta i uczciwa polityka cenowa.

  • Krótkie terminy, elastyczność i odpowiedzialność – dzięki wykwalifikowanym pracownikom i stosowaniu najnowszych technologii funkcjonujących w branży językowej.

  • Szeroka oferta usług – tłumaczenia pisemne, korekty, lokalizacje, tłumaczenia ustne, DTP, kursy językowe dla klientów indywidualnych i firm oraz inne usługi językowe.

Tłumaczenia ustne wyjazdowe
Dzięki rozwiniętej sieci oddziałów na terenie Polski, jak i zagranicą, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę tłumaczeniową w dowolnym miejscu i czasie. Nasi tłumacze ustni dojadą do wskazanej lokalizacji i zapewnią wykonanie tłumaczenia zgodnie z Państwa potrzebami.

 Systemy Tour Guide
Tour Guide doskonałe rozwiązanie dla przewodników turystycznych, pilotów, tłumaczy, a także prezenterom pracującym z grupami w terenie. Tour guide to przenośne urządzenia służące do bezprzewodowej komunikacji, zaprojektowane tak, by pomagać w codziennej pracy.

Tłumaczenia ustne przez telefon
Potrzebują Państwo pilnie tłumacza ustnego, ale nie mogą sobie pozwolić na czekanie? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeń ustnych przez telefon lub za pośrednictwem innych kanałów komunikacyjnych.

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach ustnych o różnej tematyce.

630+

 
obsłużonych konferencji w 2017 r.

2710+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2017 r.

60+

 
obsługiwanych języków w tłumaczeniach ustnych

Co mówią o nas klienci?

Gmina miasta Tarnowa współpracuje z firmą Skrivanek. W tym okresie firma świadczyła kompleksowe usługi dla miasta w zakresie tłumaczeń symultanicznych w języku angielskim i rosyjskim. Zapewniała również obsługę sprzętową każdego wydarzenia. Współpracę z firmą Skrivanek oceniam na bardzo wysokim poziomie. Firma profesjonalnie podchodzi do klienta, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie klienta.

Gmina Miasta Tarnów

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

Miasto Malbork

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!

Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wyślij zapytanie!

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Numer telefonu

Temat (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb)

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT