Konferencja dla ponad 1200 osób? Najwyższej wagi spotkanie biznesowe? Kameralne obrady zarządu firmy? Wyjazd za granicę?
Rozmowa telefoniczna z zagranicznym kontrahentem? Chętnie podejmujemy się wszystkich wyzwań, ponieważ tłumaczenia ustne
to nasz drugi, obok tłumaczeń pisemnych, filar działalności.

Wykonujemy zarówno tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne, osobiście lub z użyciem komunikacji na odległość. Dodatkowo dysponujemy własnym sprzętem do tłumaczeń konferencyjnych. Dzięki profesjonalnym przekładom rozmów handlowych, spotkań i negocjacji w kraju i zagranicą, zawsze gwarantujemy najwyższy poziom komunikacji biznesowej. Dodatkowo dysponujemy własnym sprzętem do tłumaczeń konferencyjnych. Oferujemy również tłumaczenia ustne przez telefon oraz tłumaczenia z nagraniem audio/video.

 

Tłumaczenia konsekutywne


Tłumaczenia bez wykorzystania kabin, gdzie tłumacz stopniowo przekłada fragmenty wypowiedzi prelegenta – stosowane podczas spotkań biznesowych.

Dowiedz się więcej!

Tłumaczenia symultaniczne


Polegają na tłumaczeniu wypowiedzi na bieżąco, równolegle z wypowiedzią prelegenta podczas międzynarodowych konferencji z dużą liczbą uczestników lub spotkań wielojęzycznych.

Dowiedz się więcej!

Sprzęt konferencyjny


Do obsługi konferencji zapewniamy wysokiej jakości aparaturę symultaniczną oraz wsparcie doświadczonych techników dbających o realizację zlecenia na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej!

Dlaczego warto z nami współpracować

  • Jakość – spełniamy wymagania norm ISO 9001, 14001, 4043 oraz 27001.

  • Doświadczenie – globalnie działamy na rynku już 20 lat.

  • Profesjonalna i przyjazna obsługa klienta – ponad 97% klientów poleca nasze usługi

  • Przystępne ceny –przejrzysta i uczciwa polityka cenowa.

  • Krótkie terminy, elastyczność i odpowiedzialność – dzięki wykwalifikowanym pracownikom i stosowaniu najnowszych technologii funkcjonujących w branży językowej.

  • Szeroka oferta usług – tłumaczenia pisemne, korekty, lokalizacje, tłumaczenia ustne, DTP, kursy językowe dla klientów indywidualnych i firm oraz inne usługi językowe.

Tłumaczenia ustne wyjazdowe

Dzięki rozwiniętej sieci oddziałów na terenie Polski, jak i zagranicą, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę tłumaczeniową w dowolnym miejscu i czasie. Nasi tłumacze ustni dojadą do wskazanej lokalizacji i zapewnią wykonanie tłumaczenia zgodnie z Państwa potrzebami.

 Systemy Tour Guide

Tour Guide doskonałe rozwiązanie dla przewodników turystycznych, pilotów, tłumaczy, a także prezenterom pracującym z grupami w terenie. Tour guide to przenośne urządzenia służące do bezprzewodowej komunikacji, zaprojektowane tak, by pomagać w codziennej pracy.

Tłumaczenia ustne przez telefon

Potrzebują Państwo pilnie tłumacza ustnego, ale nie mogą sobie pozwolić na czekanie? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług tłumaczeń ustnych przez telefon lub za pośrednictwem innych kanałów komunikacyjnych.

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach ustnych o różnej tematyce.

180+

 
obsłużonych konferencji w 2018 r.

570+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2018 r.

60+

 
obsługiwanych języków w tłumaczeniach ustnych

Co mówią o nas klienci?

SKRIVANEK zrealizował dla nas tłumaczenie symultaniczne w kombinacji język polski – język angielski wraz z wynajęciem profesjonalnego sprzętu oraz obsługą techniczną. Tłumaczeniu podlegały min. referaty o tematyce energetycznej dot. produkcji, modernizacji i eksploatacji maszyn wirujących, transformatorów i innych urządzeń energetycznych. Wykonaną usługę cechował profesjonalizm, przygotowanie merytoryczne i staranność, zarówno w przypadku tłumaczy jak i techników. Bardzo dobre doświadczenia z naszej współpracy pozwalają nam zarekomendować SKRIVANKA wszystkim poszukującym zaufanego partnera w zakresie obsługi tłumaczeniowej.

Przemysł techniczny

Gmina miasta Tarnowa współpracuje z firmą Skrivanek. W tym okresie firma świadczyła kompleksowe usługi dla miasta w zakresie tłumaczeń symultanicznych w języku angielskim i rosyjskim. Zapewniała również obsługę sprzętową każdego wydarzenia. Współpracę z firmą Skrivanek oceniam na bardzo wysokim poziomie. Firma profesjonalnie podchodzi do klienta, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie klienta.

Gmina Miasta Tarnów

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

Miasto Malbork

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!
Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wyślij zapytanie!

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Numer telefonu

Miasto

Temat (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb)

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT