biuro tłumaczeń skrivanek

Kim jesteśmy?

tłumaczenia

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy SKRIVANEK, działającej w 17 krajach na całym świecie. Pierwszy oddział w Polsce działa od 1997 roku, obecnie nasze biura znajdują się w większości dużych miast Polski. Zaczynaliśmy od tłumaczeń pisemnych i ustnych. Obecnie oferujemy też usługi graficzne (DTP), korekty, lokalizacje, nauczanie języków obcych oraz inne usługi językowe. Skrivanek był jedną z pierwszych agencji tłumaczeniowych w Polsce, która wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. Następnie wprowadziliśmy system zarządzania środowiskowego zgodny z normą ISO 14001, a w 2012 roku wdrożyliśmy system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodny z normą ISO 27001. Naszym celem była ochrona informacji przed zniszczeniem, kradzieżą lub wykorzystaniem niezgodnie z przeznaczeniem.

Zapewniamy wiarygodność oraz skuteczną ochronę danych, zarówno naszych własnych, jak i należących do naszych partnerów biznesowych, pracowników, organów administracji publicznej oraz wszystkich innych osób i podmiotów zgodnie z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi regulacjami w zakresie bezpieczeństwa. Co ważne, Skrivanek dysponuje własnymi, lokalnymi oraz globalnymi działami IT. Wspierają one zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa dzięki stałej kontroli serwerów i przepływu informacji oraz wydajności systemu bezpieczeństwa danych. Ponadto mamy certyfikat branżowy zgodny z normą EN 17100, która określa wymogi procesu tłumaczenia, w tym dotyczące jakości. Wysoki poziom naszych usług potwierdzają klienci w referencjach.

Wizja firmy
1

Chcemy wspierać naszych klientów w rozwoju i osiąganiu celów biznesowych, jednocześnie tworząc środowisko, które wzmacnia i napędza do rozwoju nasz zespół.

Misja firmy
1

Naszą misją w Skrivanek jest łączenie elastyczności, innowacyjnych technologii i globalnej współpracy, aby dostarczać klientom wyjątkowe usługi, oparte na zaawansowanych technologiach oraz doskonałej obsłudze klienta. Dążymy jednocześnie do tworzenia wyjątkowego, inkluzywnego środowiska pracy dla naszego zespołu.

0
milionów słów przetłumaczonych w 2023 roku
0
lat doświadczenia w tłumaczeniach
0
certyfikatów ISO
0
i więcej obsługiwanych formatów plików

Poznaj wartości, które wyznajemy

1
Elastyczność

Stawiamy na elastyczność i adaptujemy się błyskawicznie do zmieniającego się otoczenia technologiczno-językowego oraz wymagań klientów. Dzięki elastyczności spełniamy stale ewoluujące potrzeby naszych klientów. Zachęcamy nasz zespół do eksperymentowania, wspierając kulturę innowacji i ciągłego doskonalenia.

Technologie

Wprowadzamy innowacje i wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby zwiększyć wydajność i jakość naszych usług językowych. Postęp technologiczny jest nieodłącznym elementem naszego zaangażowania na rzecz innowacyjności i zadowolenia klientów.

Praca zespołowa i współpraca globalna

Wierzymy w potencjał pasjonatów z całego świata, którzy współpracują, aby osiągać wspaniałe wyniki. Tworzymy inkluzywne i zdywersyfikowane środowisko pracy, w którym zarówno zespoły, jak i pojedyncze osoby mogą się rozwijać.

Odpowiedzialność i tworzenie wartości

Zależy nam na Twoim sukcesie i pragniemy dostarczać wartość Twojej firmie. Możesz na nas liczyć, jeśli potrzebujesz dostarczanych na czas, spersonalizowanych i spójnych rozwiązań językowo-technicznych.

Nasz zespół
1
Anna
Bugajska
Aleksandra
Dec

Kierownik Regionalny

Agnieszka
Roguska
Iwona
Dziweńka

Kierownik Regionalny

Agata
Nowak

Dyrektorka Działu Zarządzania Projektami i Jakością

Tomasz
Jardzioch

Dyrektor Regionalny

tomasz.jardzioch

Wioletta
Rejwer-Czyż

Dyrektor Regionalny

wioletta.czyz

Ewa Jaguś-
Kaczmarczyk

Dyrektor Regionalny

ewa.jagus

Vasilijs
Ragačevičs

Proxy Skrivanek Polska

Magdalena
Pluta

Vendor Community Team Manager

Łukasz
Słowikowski

Kierownik Marketingu

Magdalena
Warda

Kierownik Działu Finansowo-Administracyjnego

Elżbieta
Majcher

Inspektor Ochrony Danych

Co mówią o nas klienci?
1
GUGIK
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

MALBORK
Miasto Malbork

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

ARP
Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

LUBLIN
Urząd Miasta Lublin

Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

ESPIS
Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

MTP.Group_
Grupa MTP

Dziękujemy Państwo za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i wniesioną w ten projekt wartość. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które zapisało się na kartach historii Organizacji Narodów Zjednoczonych. .. Nasi partnerzy po stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz uczestnicy Światowego Forum Miejskiego przekazali nam liczne podziękowania i wyrazy uznania za wkład włożony w organizację przedsięwzięcia, z którym się Państwem dzielimy.

chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.