Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Wizja firmy

Skrivanek chce być firmą wyróżniającą się wyjątkowym poziomem obsługi klientów i wysoką jakością usług, dbającą jednocześnie o zadowolenie pracowników oraz pozytywny wizerunek.

Misja firmy

Misją Skrivanek Polska jest zapewnienie klientom wysokiej jakości usług językowych, aby ułatwić im rozwój i skuteczną komunikację na całym świecie.

Wartości

 • Odpowiedzialność. Zależy nam na Państwa sukcesie. Cenimy sobie profesjonalizm oraz skrupulatność, co pozwala nam dostarczać rozwiązania językowe, którym mogą Państwo zaufać.
 • Praca zespołowa. Wierzymy, że współpraca pozytywnie nastawionych pasjonatów daje fantastyczne wyniki. Staramy się tworzyć środowisko pracy sprzyjające osiąganiu wyjątkowych rezultatów zarówno na poziomie indywidualnym, jak i zespołowym.
 • Zrozumienie. Lubimy rozmawiać z naszymi Klientami, aby poznać ich potrzeby i oczekiwania oraz wspólnie zidentyfikować priorytety. Dzięki temu możemy dostarczyć najlepsze rozwiązania, nawet w wyjątkowych sytuacjach. Jesteśmy by Państwu pomagać!
 • Wyzwania. Jesteśmy otwarci na nowe projekty, nawet te pozornie niewykonalne. Jesteśmy tu, aby wspierać Państwa na drodze do sukcesu!

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy SKRIVANEK, działającej w 17 krajach na całym świecie. Pierwszy oddział w Polsce działa od 1997 roku, obecnie nasze biura znajdują się w większości dużych miast Polski. Zaczynaliśmy od TŁUMACZEŃ PISEMNYCH i USTNYCH. Obecnie oferujemy też USŁUGI GRAFICZNE (DTP), KOREKTY, LOKALIZACJE, NAUCZANIE JĘZYKÓW OBCYCH oraz inne usługi językowe. Skrivanek był jedną z pierwszych agencji tłumaczeniowych w Polsce, która wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. Następnie wprowadziliśmy system zarządzania środowiskowego zgodny z normą ISO 14001, a w 2012 roku wdrożyliśmy system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodny z normą ISO 27001.   Naszym celem była ochrona informacji przed zniszczeniem, kradzieżą lub wykorzystaniem niezgodnie z przeznaczeniem.

Zapewniamy wiarygodność oraz skuteczną ochronę danych, zarówno naszych własnych, jak i należących do naszych partnerów biznesowych, pracowników, organów administracji publicznej oraz wszystkich innych osób i podmiotów zgodnie z przepisami prawa i naszymi wewnętrznymi regulacjami w zakresie bezpieczeństwa. Co ważne, Skrivanek dysponuje własnymi, lokalnymi oraz globalnymi działami IT. Wspierają one zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa dzięki stałej kontroli serwerów i przepływu informacji oraz wydajności systemu bezpieczeństwa danych. Ponadto mamy certyfikat branżowy zgodny z normą EN 17100, która określa wymogi procesu tłumaczenia, w tym dotyczące jakości.

 

Skontaktuj się z nami!

Co nas wyróżnia?

Kompleksowa oferta i innowacyjność
 
 • nie tylko tłumaczymy, ale też możemy zająć się korektą gotowego tekstu, przygotować materiał do druku, zorganizować niezbędny sprzęt do obsługi konferencji, doradzić w przypadku wejścia na rynek zagraniczny. Wszystko, co wiąże się z branżą językową jest w zasięgu naszego zainteresowania,
 • obsługujemy wszystkie języki europejskie i większość pozaeuropejskich. Struktura naszej firmy bardzo nam to ułatwia, ponieważ mamy oddziały w 17 krajach na całym świecie,
 • od lat inwestujemy w nowe technologie i specjalistyczne oprogramowanie wpierające tłumaczy w procesie tłumaczenia.
Jakość
 
 • wszyscy nasi tłumacze i korektorzy przechodzą dokładny, wypracowany przez lata, system rekrutacji i są poddawani stałej ocenie pracy,
 • wielu z naszych tłumaczy i korektorów to native speakerzy,
 • coroczne ankiety badające satysfakcję naszych klientów od wielu lat potwierdzają, że ponad 90% z nich poleca nasze usługi,
 • jakość i poufność informacji gwarantują normy ISO i uznane certyfikaty branżowe.
Doświadczenie
 
 • w Polsce działamy od ponad 25 lat,
 • tylko w 2018 r. przetłumaczyliśmy ponad 37 milionów słów i wykonaliśmy ponad 570 godzin tłumaczeń ustnych.
Ocena Google
4.9
Na podstawie 406 recenzji
×