biuro tłumaczeń skrivanek

Biuro tłumaczeń Łódź

line
BIURO TŁUMACZEŃ WYKONUJE WYSOKIEJ JAKOŚCI TŁUMACZENIA I INNE USŁUGI JĘZYKOWE DOPASOWANE DO POTRZEB DUŻYCH I MAŁYCH FIRM.
tłumaczenia

Tłumaczenia Łódź – profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla Twojej wygody

Tłumaczenie zwykłe, przysięgłe i inne usługi językowe dla Ciebie oraz Twojej firmy w ponad 100 językach
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 5.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają:
logos

Biuro tłumaczeń Skrivanek: Tłumaczenia pisemne przysięgłe specjalistyczne ustne dla firm dla Ciebie

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Tłumaczenia ekspresowe – potrzebujesz tłumaczenia na wczoraj? Wykonamy je ekspresowo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Portal klienta – wszystkie sprawy załatwisz w jednym miejscu i na bieżąco sprawdzisz postęp prac.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Szukasz tłumaczeń w przystępnej cenie w Łodzi? Potrzebujesz tłumaczenia umowy z języka angielskiego? A może szukasz biura tłumaczeń blisko Ciebie w Łodzi? Oferujemy tłumaczenia w 100 językach, usługi DTP, kursy językowe, tłumaczenie stron www, korekty oraz wiele innych rozwiązań językowych. Tłumacze biura Skrivanek dostarczą Państwu wysokiej jakości tłumaczenia wszystkich potrzebnych dokumentów. Cena tłumaczenia w biurze tłumaczeń Skrivanek zależy od kombinacji językowej, terminu wykonania, formatu plików oraz dodatkowych usług. Zapewniamy poufność oraz najwyższą jakość tłumaczenia i terminową realizację każdego projektu. Posiadamy certyfikację ISO. Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń w Łodzi.

Siedziba naszego oddziału znajduje się w centrum Łodzi, blisko Rynku Bałuckiego – przy ulicy Łagiewnickiej 54/56 (Biurowe Centrum Biznesu). Biuro mieści się na I piętrze w budynku A, pierwszym od ulicy. Zapraszamy do skorzystania z parkingu dostępnego na wewnętrznym placu. Dla Państwa wygody biuro czynne jest od 8:00 do 17:00.

}}

Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Tomasz
Jardzioch
Agnieszka
Roguska
Magdalena
Mika
Tłumaczenia Łódź
Tłumaczenia Łódź

Oferujemy kompleksowe rozwiązania językowe takie jak tłumaczenia pisemne, maszynowe,  ustne, stron www oraz inne usługi językowe szyte na miarę klientów o różnych wymaganiach, pochodzących z różnych branż.

zolty@skrivanek.pl
+48 695 402 323
Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
Co mówią o nas klienci?
1
GUGIK
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Główny Urząd Geodezji i Kartografii informuje, że współpracuje z firmą Skrivanek Sp. z o.o. w zakresie usług tłumaczenia pisemnego oraz ustnego (konsekutywnego). Zaświadczamy, że firma Skrivanek Sp. z o.o. jest kompetentnym i rzetelnym Wykonawcą, dostarczając produkty spełniające wymagania określone w umowie. Prace zostały wykonane solidnie i terminowo.

MALBORK
Miasto Malbork

Miasto Malbork zaświadcza, że korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że firma wykazuje się rzetelnością a tłumacze profesjonalizmem. Nasza współpraca trwa od 2015 roku i jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. z o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia ustne konferencyjne w języku niemieckim. Z przyjemnością zatem zarekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z. o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

ARP
Agencja rozwoju Pomorza S.A.

Agencja rozwoju Pomorza S.A. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a firma wykazuje się rzetelnością, terminowością i obsługą klienta na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawy usług językowych.

LUBLIN
Urząd Miasta Lublin

Standardem na rynku usług są wysoka jakość, zaangażowanie, profesjonalizm oraz sprawna obsługa klienta. Skrivanek Sp. z o.o. spełnia powyższe wymogi. Współpraca w zakresie usług tłumaczeniowych pomiędzy Biurem Obsługi Inwestorów, działającym w strukturze Urzędu Miasta Lublin, a firmą Skrivanek rozwija się od kilku lat. Pisemne tłumaczenia zawsze spełniały nasze oczekiwania pod kątem rzetelności i terminowości. Tłumaczenia ustne prowadzone były na wysokim poziomie, przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu.

ESPIS
Europejska Sieć Pamięci i Solidarność

Zlecone tłumaczenia firma Skrivanek sp. z o.o. wykonywała z wartą odnotowania rzetelnością, sumiennością, zawsze dotrzymując ustalonych terminów. Firma wykazała elastyczność wobec naszych potrzeb oraz sprawdziła się podczas wykonywania pilnych zleceń, wymagających natychmiastowej gotowości i mobilizacji. Dodatkowo miła i bezproblemowa obsługa sprawiła, że współpraca z firmą Skrivanek. sp z o.o. przebiegała w sposób przyjemny i sprawny.

MTP.Group_
Grupa MTP

Dziękujemy Państwo za ogromne zaangażowanie, cierpliwość i wniesioną w ten projekt wartość. Wspólnie stworzyliśmy wydarzenie, które zapisało się na kartach historii Organizacji Narodów Zjednoczonych. .. Nasi partnerzy po stronie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz uczestnicy Światowego Forum Miejskiego przekazali nam liczne podziękowania i wyrazy uznania za wkład włożony w organizację przedsięwzięcia, z którym się Państwem dzielimy.

Tłumaczenia w Łodzi

1

Na jakie języki tłumaczycie?

Tłumaczymy we wszystkich językach europejskich i wielu pozaeuropejskich, między innymi:

albański, angielski, arabski, armeński, azerski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czarnogórski, czeski, duński, estoński, farerski, fiński, flamandzki, francuski, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, hiszpański, indonezyjski, islandzki, japoński, jidysz, kaszubski, kataloński, kazachski, koreański, litewski, łaciński, łotewski, macedoński, mongolski, niderlandzki, niemiecki, norweski, perski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, śląski, turecki, ukraiński, uzbecki, węgierski, wietnamski, włoski.

Powyżej wymienione są nasze najpopularniejsze języki. Jeżeli nie znalazłeś na liście języka, który Cię interesuje, napisz do nas, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Jakie dokumenty Państwo tłumaczą?

W zależności od potrzeb klientów tłumaczymy wszelkie dokumenty, takie jak: publikacje korporacyjne, umowy, warunki i specyfikacje przetargowe, instrukcje, materiały marketingowe, raporty finansowe, opisy badań klinicznych, wyniki badań laboratoryjnych, opinie lekarskie i wiele innych.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Koszt tłumaczenia zależy od języka, terminu wykonania, formatu pliku, charakteru dokumentu i jego dziedziny, czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Ile wynosi czas realizacji zlecenia?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Tłumaczenia marketingowe Łódź

Jeśli chcesz przetłumaczyć swoje materiały marketingowe, to dobrze trafiłeś! W dzisiejszym dynamicznym świecie materiały marketingowe odgrywają ogromną rolę, jeśli chodzi o rozwój Twojej firmy. Profesjonalny tłumacz marketingowy rozumie, że tłumaczenie marketingowe polega na odpowiednim zaangażowaniu rynku docelowego w jego ojczystym języku. Podczas tłumaczenia treści marketingowych robimy znacznie więcej niż tylko tłumaczymy słowa i zdania z języka źródłowego na język docelowy. Biuro tłumaczeń Skrivanek – Łódź dokłada wszelkich starań aby teksty brzmiały naturalnie dla Twoich klientów i były dopasowane do kontekstu społecznego i językowego lokalnych odbiorców.

Materiały marketingowe, które tłumaczymy najczęściej:

 • Ulotki, katalogi i magazyny online, wszystko w różnych formatach
 • Prezentacje firmowe, zarówno cyfrowe, jak i drukowane
 • Lokalizacja stron internetowych i sklepów online
 • Mailingi i newslettery
 • Treść bloga, w tym copywriting i transkreacja
 • Badania rynku i produktów
 • Nazwy i slogany
 • YouTube i inne tłumaczenia wideo
 • Reklamy online dla kampanii CPC i displayowych
 • Opisy produktów dla sklepów internetowych itp.
 • Reklamy i komunikaty prasowe
 • Posty w mediach społecznościowych
 • Reklamy telewizyjne i radiowe

Tłumaczenia techniczne Łódź

Specjaliści językowi ze Skrivanka są w stanie wykonać najwyższej jakości tłumaczenia tekstów technicznych wszystkich powierzonych nam. Tłumaczenie techniczne wymaga 100% dokładności, więc musisz współpracować z zaawansowanymi tłumaczami technicznymi, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat branży, dla której zamierzone jest tłumaczenie techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko osoby z wykształceniem filologicznym, ale także eksperci z doświadczeniem w naukach technicznych, co ma kluczowe znaczenie z perspektywy poprawności terminologicznej tłumaczonych tekstów.

Najczęściej wykonywane tłumaczenia techniczne:

 • Instrukcje obsługi i poradniki
 • Samouczki wideo
 • Publikacje naukowe
 • Dokumenty kontroli jakości
 • Opisy interfejsu użytkownika
 • Instrukcje techniczne
 • Katalogi
 • Tłumaczenia patentowe
 • Prezentacje

Tłumaczenia uwierzytelnione Łódź

Tłumaczenia uwierzytelnione dokumentów urzędowych, takich jak świadectwa czy pełnomocnictwa, wymagają specjalistycznej wiedzy. Zespół Skrivanek może zaoferować usługi tłumaczeniowe dla wszystkich języków europejskich, plus dla wielu pozaeuropejskich! Dzięki sieci oddziałów w całej Polsce gotowe tłumaczenia uwierzytelnione możesz z łatwością odebrać w najbliższej lokalizacji.

Łódź to miasto w środkowej Polsce, będące dawnym centrum przemysłu włókienniczego i filmowego.

Biznes w Łodzi

Obecnie przemysł włókienniczy ma jednak w Łodzi coraz mniejsze znaczenie. Zostało już niewiele z najbardziej liczących się w tej branży firm, m.in. Monnari czy Zakłady Tekstylno-Konfekcyjne Teofilów. Miasto za to coraz bardziej rozwija się w dziedzinie nowych technologii. Szczególne znaczenie dla Łodzi ma pozyskiwanie inwestorów w trzech konkretnych branżach: BPO (centra usług dla zaplecza biznesowego), logistyki i AGD. Ta ostatnia stała się domeną łódzkiego przemysłu, a w mieście działa fabryka Bosch/Siemens. Łódź to także siedziba polskich banków (mBank), centrów usług bankowych (GE Money Bank) i producentów chemii budowlanej (Grupa Atlas).

W mieście inwestują również ważne światowe firmy, takie jak Gillette – to właśnie w Łodzi znajduje się największa na świecie fabryka tej marki. W 2007 roku w mieście swoją fabrykę wybudowała firma informatyczna Dell. W Łodzi działa także Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Łódzki Okręg Przemysłowy. Jak widać, Łódź z miasta włókienniczego stała się potężnym ośrodkiem przemysłowym.

Jakie języki można studiować w Łodzi?

W Łodzi istnieje 6 uczelni badawczych oraz szereg instytutów badawczo-naukowych. Za najważniejszy z nich można uznać łódzki oddział Polskiej Akademii Nauk.

Za najważniejsze szkoły wyższe w Łodzi można uznać: Uniwersytet Łódzki (pierwszą uczelnię w mieście) i Politechnikę Łódzką, która obecnie jest jedną z największych uczelni technicznych w Polsce. Miasto stanowi jeden z najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce, o czym świadczy szeroka oferta kierunków studiów. Na UŁ oprócz filologii angielskiej, rosyjskiej, germańskiej studiować można m.in. filologię włoską, a także dwa warianty filologii hiszpańskiej – z amerykanistyką filologiczną lub z językiem angielskim.

Czym charakteryzuje się Łódź?

Początkowo Łódź była miastem rolniczym. W XIX wieku z kolei stała się dużym ośrodkiem przemysłowym. Wtedy to przyznano jej rolę siedziby polskiego tkactwa i sukiennictwa. Po powstaniu kalisko-mazowieckiego okręgu przemysłowego w mieście wybudowano wielkie manufaktury, m.in. kompleks fabryczny Ludwika Geyera, który posiadał pierwszą na terenach Królestwa Polskiego maszynę parową.

W czasie II wojny światowej liczba ludności zmniejszyła się o ponad połowę ze względu na wymordowanie przez hitlerowców ludności żydowskiej i wysiedlenie dużej części Polaków. W czasie wojny znacznym zniszczeniom uległ także przemysł, ponieważ maszyny w większości sprzedano lub rozkradziono. Mimo wszelkich trudności produkcję w łódzkich zakładach reaktywowano dość szybko. Po wojnie utworzono pierwsze uniwersytety, a w 1958 r. powstała filmówka, czyli Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna i Filmowa im. Leona Schillera. Miasto przeszło długą drogę do tego, aby stać się tak ważnym gospodarczo punktem na mapie Polski i warto zagłębić się w jego bogatą historię.

Główne atrakcje w Łodzi

Łódź znajduje się w środkowej Polsce, można zatem powiedzieć, że każdy ma do niej (w miarę) blisko. Nawet jeśli nie podróżuje się pociągiem, warto zwrócić uwagę na nowy dworzec, Łódź Fabryczna. Jeszcze przed otwarciem okrzyknięto go najpiękniejszym dworcem w Polsce. Łódź to także jej najsłynniejsza ulica, czyli Piotrkowska. Rozpoczyna się ona od Placu Wolności, który wyróżnia się swoim kształtem – jest ośmiokątny. Na całym świecie istnieje bardzo niewiele tego typu placów. Z racji tego, że miasto jest ważnym punktem historii Żydów polskich, będąc w Łodzi, warto odwiedzić także Park Ocalałych i znajdujące się w nim Centrum Dialogu im. Marka Edelmana.

Muzea i instytucje kulturalne w Łodzi

Mimo że miastem, które kojarzy się z planetarium, jest Toruń, to właśnie w Łodzi znajduje się najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce. Mowa o Planetarium EC1, które prezentuje seanse w rozdzielczości 8K. Planetarium znajduje się także na 1. miejscu w rankingu 7 Cudów Polski National Geographic. Najważniejsze miejskie muzeum, czyli Muzeum Historii Miasta Łodzi znajduje się w Pałacu Poznańskiego, który zwany jest „polskim Luwrem”. Niezwykły obiekt to Księży Młyn, który był niegdyś zespołem fabryczno-mieszkalnym – znajdowały się tu fabryki, szpitale, domy pracownicze. Obecnie kompleks jest remontowany, a na jego terenie znajduje się Muzeum Kinematografii. Łódź to także stolica polskiego tkactwa, zatem Centralne Muzeum Włókiennictwa powinno być punktem obowiązkowym każdej wycieczki. W „Hollyłódź” odbywają się również liczne festiwale filmowe, m.in. Transatlantyk.

Najważniejsze projekty UE w Łodzi

Miasto bardzo inwestuje w przebudowę infrastruktury zarówno drogowej, jak i kolejowej. Warto tutaj wymienić takie projekty jak: Udrożnienie Łódzkiego Węzła Kolejowego na odcinku Łódź Fabryczna – Łódź Kaliska/Łódź Żabieniec czy budowa drogi ekspresowej S8 na odcinku węzeł Walichnowy – Łódź. Miasto inwestuje też środki unijne w życie kulturalne mieszkańców i promocję miasta, tworząc m.in. Narodowe Centrum Kultury Filmowej i rozwijając funkcje i usługi oferowane przez „EC1 Łódź – Miasto Kultury”. Łódź dba także o zdrowie łodzian, przeznaczając środki unijne na projekty takie jak: Opiekuńcza Łódź Bis, Łódź Miasto (Tele)Opieki. Miasto utworzyło również Centrum Zdrowia Psychicznego Łódź Bałuty.

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Od niemal 30 lat w oddziale w Łodzi realizujemy dla Państwa tłumaczenia pisemne – zwykłe i uwierzytelnione – oraz tłumaczenia ustne. Oferujemy tłumaczenia we wszystkich językach europejskich i wielu pozaeuropejskich, usługi graficzne (DTP), lokalizację stron www, korekty językowe. Dzięki współpracy z wieloma specjalistami możemy zająć się materiałami z różnych dziedzin – techniki, medycyny, prawa, administracji, handlu i wielu innych. Na lokalnym rynku współpracę z nami doceniły największe i najbardziej rozpoznawane marki regionu, w tym Veolia (Dalkia), BSH, IPN, Muzeum Sztuki, Sempertrans, Aflofarm, De Heus, Gatta (Ferax), Kerakoll, Kilargo, Knauf, Skanska, Strabag. Chętnie tłumaczymy wszelkie materiały firmowe – począwszy od umów, przez dokumenty pracownicze, po dokumentację techniczną i teksty marketingowe. Mamy doświadczenie budowane przez lata!

Jak nas znaleźć?

Siedziba naszego oddziału znajduje się w centrum Łodzi, blisko Rynku Bałuckiego – przy ulicy Łagiewnickiej 54/56 (Biurowe Centrum Biznesu). Biuro mieści się na I piętrze w budynku A, pierwszym od ulicy. Zapraszamy do skorzystania z parkingu dostępnego na wewnętrznym placu. Biuro jest czynne od 8:00 do 17:00.

Najczęściej zamawiane usługi

Najczęściej zamawianą usługą w naszym biurze są tłumaczenia pisemne z języka angielskiego bądź na język angielski. Wynika to z uniwersalnego charakteru tego języka i jego ogromnej popularności. Klienci często zamawiają także tłumaczenia z języka niemieckiego bądź na język niemiecki ze względu na swoje powiązania biznesowe z naszymi zachodnimi sąsiadami. Z podobnych powodów niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się języki czeski i słowacki. Ostatnio zauważamy także wzrost zapotrzebowania na języki bałkańskie – bułgarski, rumuński, serbski, oraz południowoeuropejskie – włoski i hiszpański, co w wielu przypadkach wypływa z dążenia naszych partnerów do rozszerzania swoich zasięgów o kolejne rynki.

Jako duża agencja wspieramy firmy w przypadku dużych i pilnych projektów. Dysponujemy szerokim wachlarzem możliwości technologicznych, które wraz z Państwem jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować do konkretnego tłumaczenia. Zapraszamy do podzielenia się z nami Państwa potrzebami!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.