Lokalizacja oprogramowania i stron www
dla branży informatycznej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia
dla branży
informatycznej

Wypełnij formularz wyceny

W branży IT używa się dosyć specyficznego języka. Jako specjaliści IT zdajecie sobie Państwo sprawę, jak ważnym elementem komunikacji ze współpracownikami jest precyzja terminologiczna i jakie znaczenie ma prostota przekazu informacyjnego kierowanego do użytkownika końcowego. W Skrivanku wiemy jak zbudować komunikacyjny pomost pomiędzy specjalistami IT a klientami, tworząc teksty zrozumiałe i przyjazne dla użytkownika.
 

Skrivanek zapewnia wierne i precyzyjne tłumaczenia pisemne i ustne dla firm z branży IT (w tym z sektora gier komputerowych) oraz skrupulatnie przestrzega terminów realizacji zleceń. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów językowych, którzy biegle posługują się terminologią informatyczną i z uwagą śledzą wszelkie zmiany w branży. Dzięki temu są oni w stanie dokładnie i zrozumiale oddać treść technicznych specyfikacji produktu w danym języku.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, usługi lokalizacji, szkolenia językowego z myślą o ekspansji na rynki eksportowe, czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie różnego rodzaju spotkań biznesowych, Skrivanek pozostaje do Państwa dyspozycji.

Zapewnimy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia instrukcji, opisów technicznych, publikacji korporacyjnych, materiałów marketingowych i wielu innych tekstów. Wiedza naszych specjalistów pozwoli Państwu wznieść lokalizację oprogramowania i gier komputerowych na całkowicie nowy poziom. W procesie tłumaczenia i lokalizacji korzystamy z szerokiej gamy rozwiązań pozwalających zachować kody i polecenia tak cenne w branży IT.

Oferujemy następujące usługi w branży IT w ponad 100 kombinacjach językowych:

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb) W celu przesłania wielu plików, zaznacz je jednocześnie w oknie wyboru.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT