Lokalizacja oprogramowania i stron www
dla branży informatycznej

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia
dla branży
informatycznej

Wypełnij formularz wyceny

Nasi specjaliści językowi zadbają o poprawność
merytoryczną oraz stylistyczną tłumaczenia, co pomoże
Ci dostosować stronę internetową dla klientów
na całym świecie.

W branży IT używa się dosyć specyficznego języka. Jako specjaliści IT zdajecie sobie Państwo sprawę, jak ważnym elementem komunikacji ze współpracownikami jest precyzja terminologiczna i jakie znaczenie ma prostota przekazu informacyjnego kierowanego do użytkownika końcowego. W Skrivanku wiemy jak zbudować komunikacyjny pomost pomiędzy specjalistami IT a klientami, tworząc teksty zrozumiałe i przyjazne dla użytkownika.

 

Skrivanek zapewnia wierne i precyzyjne tłumaczenia pisemne i ustne dla firm z branży IT (w tym z sektora gier komputerowych) oraz skrupulatnie przestrzega terminów realizacji zleceń. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów językowych, którzy biegle posługują się terminologią informatyczną i z uwagą śledzą wszelkie zmiany w branży. Dzięki temu są oni w stanie dokładnie i zrozumiale oddać treść technicznych specyfikacji produktu w danym języku.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, usługi lokalizacji, szkolenia językowego z myślą o ekspansji na rynki eksportowe, czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie różnego rodzaju spotkań biznesowych, Skrivanek pozostaje do Państwa dyspozycji.

Zapewnimy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia instrukcji, opisów technicznych, publikacji korporacyjnych, materiałów marketingowych i wielu innych tekstów. Wiedza naszych specjalistów pozwoli Państwu wznieść lokalizację oprogramowania i gier komputerowych na całkowicie nowy poziom. W procesie tłumaczenia i lokalizacji korzystamy z szerokiej gamy rozwiązań pozwalających zachować kody i polecenia tak cenne w branży IT.

Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeniowe dla branży IT w ponad stu kombinacjach językowych. Mamy bardzo duże doświadczenie w branży nowych technologii, pomożemy Państwu w tłumaczeniu i lokalizacji oprogramowania oraz gier komputerowych.

Mamy świadomość, że usługa lokalizacji jest niesłychanie istotna, ponieważ dostosowuje tłumaczenie do kontekstu społeczno-kulturowego. W efekcie przekład jest nie tylko poprawny, ale i brzmi naturalnie dla zagranicznych odbiorców. Poza tym przetłumaczymy wszystkie inne potrzebne dokumenty, na przykład instrukcje obsługi, umowy, regulacje i licencje.

Mamy również doświadczenie w tłumaczeniu tekstów reklamowych, na przykład na potrzeby Google Ads lub Facebook Ads. Zajmiemy się także Państwa materiałami firmowymi. Przetłumaczymy materiały korporacyjne, analizy porównawcze, artykuły i komunikaty prasowe.

Jeśli biorą Państwo udział w różnego rodzaju spotkaniach i konferencjach, zapewnimy tłumaczenia ustne – symultaniczne lub konsekutywne. Dzięki temu będą mogli Państwo skupić się na swojej pracy i nie przejmować barierą językową.

Szkoła językowa Skrivanek przeprowadzi specjalistyczne kursy językowe dla Państwa zespołu. Możliwe są szkolenia szyte na miarę, dostosowane do poziomu znajomości języka i obejmujące określone słownictwo.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy dopasowane rozwiązanie.