Tłumaczenia informatyczne

Nasi specjaliści językowi zadbają o poprawność merytoryczną oraz stylistyczną tłumaczenia, co pomoże Ci dostosować stronę internetową dla klientów na całym świecie.
tłumaczenia
Tłumaczenia informatyczne to nasza
specjalność. Napisz do nas!

  Zamawiający:
  Nazwa firmy(*)
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Miasto

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

  Rodzaj tłumaczenia:
  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia: Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w zakresie tłumaczeń z branży informatycznej?
  • Zapewnimy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia techniczne instrukcji, opisów technicznych, publikacji korporacyjnych, materiałów marketingowych i wielu innych tekstów. Wiedza naszych specjalistów pozwoli Państwu wznieść tłumaczenia informatyczne, lokalizację oprogramowania i gier komputerowych na całkowicie nowy poziom. W procesie tłumaczenia i lokalizacji korzystamy z szerokiej gamy rozwiązań pozwalających zachować kody i polecenia tak cenne w branży IT.
  • Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeniowe dla branży IT w ponad stu kombinacjach językowych. Mamy bardzo duże doświadczenie w branży nowych technologii, pomożemy Państwu w tłumaczeniu i lokalizacji oprogramowania oraz gier komputerowych.
  • Mamy świadomość, że usługa lokalizacji jest niesłychanie istotna, ponieważ dostosowuje tłumaczenie do kontekstu społeczno-kulturowego. W efekcie przekład jest nie tylko poprawny, ale i brzmi naturalnie dla zagranicznych odbiorców. Poza tym przetłumaczymy wszystkie inne potrzebne dokumenty, na przykład instrukcje obsługi, umowy, regulacje i licencje.
  • Tłumaczenia informatyczne online i tłumaczenia techniczne różnych kombinacjach językowych to nasza specjalność.
  • Jeśli biorą Państwo udział w różnego rodzaju spotkaniach i konferencjach, zapewnimy tłumaczenia ustnesymultaniczne lub konsekutywne. Dzięki temu będą mogli Państwo skupić się na swojej pracy i nie przejmować barierą językową.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  ponad 100 obsługiwanych formatów
  Ponad 100 obsługiwanych
  formatów plików
  certyfikaty ISO
  5 certyfikatów
  ISO
  25 lat doświadczenia
  30 lat
  doświadczenia
  45 ml przetłumaczonych słów
  45 mln. słów
  przetłumaczonych w 2020 r.
  Tłumaczenia informatyczne dla Twojej firmy:

  W branży IT używa się dosyć specyficznego języka. Jako specjaliści IT, zdajecie sobie Państwo sprawę, jak ważnym elementem komunikacji ze współpracownikami jest precyzja terminologiczna i jakie znaczenie ma prostota przekazu informacyjnego kierowanego do użytkownika końcowego. W Skrivanku wiemy jak zbudować komunikacyjny pomost pomiędzy specjalistami IT a klientami, tworząc teksty zrozumiałe i przyjazne dla użytkownika.

  Skrivanek zapewnia wierne i precyzyjne tłumaczenia informatyczne pisemne i ustne oraz tłumaczenia przysięgłe dla firm z branży IT (w tym z sektora gier komputerowych) oraz skrupulatnie przestrzega terminów realizacji zleceń. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów językowych, którzy biegle posługują się terminologią informatyczną i z uwagą śledzą wszelkie zmiany z dziedziny informatyki. Dzięki temu są oni w stanie dokładnie i zrozumiale oddać treść technicznych specyfikacji produktu w danym języku.

  Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, usługi lokalizacji, szkolenia językowego z myślą o ekspansji na rynki eksportowe, czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie różnego rodzaju spotkań biznesowych, Skrivanek pozostaje do Państwa dyspozycji.

  Tłumaczenia informatyczne w ponad 100 językach dla:
  Dlaczego warto z nami współpracować:
  • Nasi pracownicy są specjalistami z zakresu informatyki.
  • Spełniamy wymagania norm ISO: 9001, 14001, 27001, 17100.
  • Sprawnie realizujemy duże projekty.
  • Posiadamy szeroki wachlarz usług językowych.

  Oferujemy profesjonalne tłumaczenia informatyczne, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenie stron internetowych.
  Nasi tłumacze posiadają gruntowną wiedzę z dziedziny informatyki zapewniając tym samym najwyższą jakość tłumaczeń.

  Nie zwlekaj i prześlij nam swoje teksty informatyczne do niezobowiązującej wyceny.
  Napisz do nas i poznaj ofertę

  tłumaczeń informatycznych!

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.