biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia informatyczne

Nasi specjaliści językowi zadbają o poprawność merytoryczną oraz stylistyczną tłumaczenia, co pomoże Ci dostosować stronę internetową dla klientów na całym świecie.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi językowe
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Wsparcie i przyjazna obsługa klienta – masz problem z pamięciami tłumaczeniowymi lub tłumaczeniem strony? Nasz zespół jest tu po to, aby Ci doradzić i pomóc rozwiązać problemy.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Portal klienta – załatwisz tu wszystko: od wyceny, przez realizację projektu aż do pobrania faktury, a nawet analizy wydatków.

Obsługa nieedytowalnych formatów – chcesz przetłumaczyć treść ze skanu, zdjęcia, pdf-a? Nie ma problemu, nie trać czasu na przepisywanie go. Nasi specjaliści DTP przygotują plik w wersji edytowalnej, zachowując stopki, nagłówki, spisy treści logo czy pieczątki.

Tłumaczenia informatyczne to nasza specjalność. Napisz do nas!

Skrivanek zapewnia wierne i precyzyjne tłumaczenia informatyczne pisemne i ustne oraz tłumaczenia przysięgłe dla firm z branży IT (w tym z sektora gier komputerowych) oraz skrupulatnie przestrzega terminów realizacji zleceń. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów językowych, którzy biegle posługują się terminologią informatyczną i z uwagą śledzą wszelkie zmiany z dziedziny informatyki. Dzięki temu są oni w stanie dokładnie i zrozumiale oddać treść technicznych specyfikacji produktu w danym języku.

 • Zapewnimy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia techniczne instrukcji, opisów technicznych, publikacji korporacyjnych, materiałów marketingowych i wielu innych tekstów. 
 • Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeniowe dla branży IT w ponad stu kombinacjach językowych. Mamy bardzo duże doświadczenie w branży nowych technologii, pomożemy Państwu w tłumaczeniu i lokalizacji oprogramowania oraz gier komputerowych.
 • Mamy świadomość, że usługa lokalizacji jest niesłychanie istotna, ponieważ dostosowuje tłumaczenie do kontekstu społeczno-kulturowego. W efekcie przekład jest nie tylko poprawny, ale i brzmi naturalnie dla zagranicznych odbiorców. 
 • Tłumaczenia informatyczne online i tłumaczenia techniczne różnych kombinacjach językowych to nasza specjalność.
 • Jeśli biorą Państwo udział w różnego rodzaju spotkaniach i konferencjach, zapewnimy tłumaczenia ustnesymultaniczne lub konsekutywne. Dzięki temu będą mogli Państwo skupić się na swojej pracy i nie przejmować barierą językową.
Jak dbamy o dane klientów
 • Zapewniamy bezpieczne łącza firmowe typu VPN
 • Przesyłanie plików w opieramy o własne rozwiązanie chmurowe
 • Stosujemy protokoły HTTPS i certyfikaty SSL na stronach firmowych
 • Posiadamy redundantną sieć firmową i firewall
 • Stacje robocze i urządzenia mobilne chronimy renomowanym pakietem antywirusowym
 • Stosujemy szyfrowanie sprzętowe urządzeń mobilnych klasy enterprise
 • Posiadamy pakiet Office 365 z podwójną autoryzacją OAuth 2.0
 • Regularnie wykonujemy kopie bezpieczeństwa
 • Prowadzimy automatyczny monitoring sieci i usług
 • Wszystkie dane przechowujemy wewnętrznie lub na serwerach UE
Odkryj, jak łatwo możesz globalizować swoje produkty IT z naszą pomocą. Zapytaj o wycenę już teraz!
Nie zwlekaj i prześlij nam swoje teksty informatyczne do niezobowiązującej wyceny.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Klienci, którzy nam ufają:
1
it
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

ponad 100 obsługiwanych formatów
Ponad 100 obsługiwanych
formatów plików
certyfikaty ISO
5 certyfikatów
ISO
25 lat doświadczenia
30 lat
doświadczenia
45 ml przetłumaczonych słów
70 mln. słów
przetłumaczonych w 2023 r.
Tłumaczenia informatyczne dla Twojej firmy:

W branży IT używa się dosyć specyficznego języka. Jako specjaliści IT zdajecie sobie Państwo sprawę, jak ważnym elementem komunikacji ze współpracownikami jest precyzja terminologiczna i jakie znaczenie ma prostota przekazu informacyjnego kierowanego do użytkownika końcowego. W Skrivanku wiemy, jak zbudować komunikacyjny pomost pomiędzy specjalistami IT a klientami, tworząc teksty zrozumiałe i przyjazne dla użytkownika.

Skrivanek zapewnia wierne i precyzyjne tłumaczenia informatyczne pisemne i ustne oraz tłumaczenia przysięgłe dla firm z branży IT (w tym z sektora gier komputerowych) oraz skrupulatnie przestrzega terminów realizacji zleceń. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów językowych, którzy biegle posługują się terminologią informatyczną i z uwagą śledzą wszelkie zmiany z dziedziny informatyki. Dzięki temu są oni w stanie dokładnie i zrozumiale oddać treść technicznych specyfikacji produktu w danym języku.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, usługi lokalizacji, szkolenia językowego z myślą o ekspansji na rynki eksportowe, czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie różnego rodzaju spotkań biznesowych, Skrivanek pozostaje do Państwa dyspozycji.

Tłumaczenia informatyczne w ponad 100 językach dla:
Dlaczego warto z nami współpracować:
 • Nasi pracownicy są specjalistami z zakresu informatyki.
 • Spełniamy wymagania norm ISO: 9001, 14001, 27001, 17100.
 • Sprawnie realizujemy duże projekty.
 • Posiadamy szeroki wachlarz usług językowych.
Napisz do nas i poznaj ofertę

tłumaczeń informatycznych!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.