Tłumaczenia dla IT

Nasi specjaliści językowi zadbają o poprawność merytoryczną oraz stylistyczną tłumaczenia, co pomoże Ci dostosować stronę internetową dla klientów na całym świecie.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Zapewnimy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia instrukcji, opisów technicznych, publikacji korporacyjnych, materiałów marketingowych i wielu innych tekstów. Wiedza naszych specjalistów pozwoli Państwu wznieść lokalizację oprogramowania i gier komputerowych na całkowicie nowy poziom. W procesie tłumaczenia i lokalizacji korzystamy z szerokiej gamy rozwiązań pozwalających zachować kody i polecenia tak cenne w branży IT.
  • Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeniowe dla branży IT w ponad stu kombinacjach językowych. Mamy bardzo duże doświadczenie w branży nowych technologii, pomożemy Państwu w tłumaczeniu i lokalizacji oprogramowania oraz gier komputerowych.
  • Mamy świadomość, że usługa lokalizacji jest niesłychanie istotna, ponieważ dostosowuje tłumaczenie do kontekstu społeczno-kulturowego. W efekcie przekład jest nie tylko poprawny, ale i brzmi naturalnie dla zagranicznych odbiorców. Poza tym przetłumaczymy wszystkie inne potrzebne dokumenty, na przykład instrukcje obsługi, umowy, regulacje i licencje.
  • Jeśli biorą Państwo udział w różnego rodzaju spotkaniach i konferencjach, zapewnimy tłumaczenia ustne – symultaniczne lub konsekutywne. Dzięki temu będą mogli Państwo skupić się na swojej pracy i nie przejmować barierą językową.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  0
  i więcej obsługiwanych formartów plików
  0
  milionów słów przetłumaczonych w 2020 roku
  0
  lat doświadczenia
  0
  certyfikaty ISO
  Lokalizacja oprogramowania i stron www dla branży informatycznej

  W branży IT używa się dosyć specyficznego języka. Jako specjaliści IT, zdajecie sobie Państwo sprawę, jak ważnym elementem komunikacji ze współpracownikami jest precyzja terminologiczna i jakie znaczenie ma prostota przekazu informacyjnego kierowanego do użytkownika końcowego. W Skrivanku wiemy jak zbudować komunikacyjny pomost pomiędzy specjalistami IT a klientami, tworząc teksty zrozumiałe i przyjazne dla użytkownika.

  Skrivanek zapewnia wierne i precyzyjne tłumaczenia pisemne i ustne dla firm z branży IT (w tym z sektora gier komputerowych) oraz skrupulatnie przestrzega terminów realizacji zleceń. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów językowych, którzy biegle posługują się terminologią informatyczną i z uwagą śledzą wszelkie zmiany w branży. Dzięki temu są oni w stanie dokładnie i zrozumiale oddać treść technicznych specyfikacji produktu w danym języku.

  Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, usługi lokalizacji, szkolenia językowego z myślą o ekspansji na rynki eksportowe, czy też obsługi tłumaczeniowej w trakcie różnego rodzaju spotkań biznesowych, Skrivanek pozostaje do Państwa dyspozycji.

  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA DLA IT?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.