Tłumaczenia dla mody i sztuki

Poprzez kreatywne podejście do tłumaczenia oraz znajomość specyfiki mody i designu, nasi lingwiści pomogą Ci zdobyć zagranicznych klientów.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Zamawiający:

  Nazwa firmy(*)
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Miasto

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

  Rodzaj tłumaczenia:


  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia:

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Dla branży mody i designu Skrivanek oferuje usługi tłumaczeniowe we wszystkich kombinacjach języków europejskich. Z przyjemnością pomożemy Państwu w tłumaczeniu i adaptacji tekstów kreatywnych.
  • Mamy doświadczenie z wszelkiego rodzaju materiałami dotyczącymi sztuki, mody, designu, zarówno w formie cyfrowej, jak i drukowanej, w tym: katalogami i ulotkami, opisami kolekcji, podręcznikami.
  • Na potrzeby Państwa kampanii marketingowych przygotujemy tłumaczenie tekstów reklamowych w postaci drukowanej, wideo oraz audio, a także stron internetowych. Nasz dział DTP zadba o to, aby przetłumaczone treści wyglądały identycznie jak materiały źródłowe. Da to ogromną oszczędność czasu, ale też realnie wpłynie na postrzeganie Państwa firmy jako profesjonalnej, dbającej o każdy detal. W modzie i sztuce jest to szczególnie istotne.
  • Jeśli biorą Państwo udział w międzynarodowych pokazach mody, konferencjach lub seminariach, zapewnimy ustne tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne. Dzięki temu będą Państwo mogli skupić się na swojej pracy i nie zajmować kwestiami komunikacji z obcokrajowcami.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  ponad 100 obsługiwanych formatów
  Ponad 100 obsługiwanych
  formatów plików
  certyfikaty ISO
  5 certyfikatów
  ISO
  25 lat doświadczenia
  30 lat
  doświadczenia
  45 ml przetłumaczonych słów
  45 mln. słów
  przetłumaczonych w 2020 r.
  Tłumaczenia dotyczące mody i designu

  Materiały dotyczące mody, designu i sztuki należą do najtrudniejszych, ale też do najciekawszych, z jakimi się spotykamy. Zwykle wymagają szczególnie kreatywnego nastawienia oraz znajomości szerszego kontekstu, jak również umiejętności odniesienia się do niego w trakcie tłumaczenia. W naszym gronie są jednak pasjonaci tych dziedzin, dzięki czemu możemy zagwarantować świetną jakość we wszystkich oferowanych kombinacjach językowych.

  Nasi specjaliści językowi dysponują szerokim doświadczeniem w tłumaczeniu na potrzeby branży modowej. Jesteśmy również w stanie zagwarantować realizację nawet najbardziej obszernych projektów. Wszystkie zlecenia koordynowane są przez doświadczonych kierowników projektu, którzy nadzorują proces realizacji od początku do końca. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo tłumaczenia umów handlowych, strony internetowej swojej firmy, materiałów marketingowych, czy opisów produktów, czy też wybierają się Państwo na międzynarodowe targi mody, nasz międzynarodowy zespół tłumaczy pisemnych i ustnych pozostaje do Państwa dyspozycji.

  Tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:
  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA DLA MODY I SZTUKI?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.