Tłumaczenia dla przemysłu elektromaszynowego


Dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy inżynierskiej i lingwistycznej, nasze podejście do tłumaczeń elektromaszynowych koncentruje się zarówno na technicznej precyzji, jak i na czytelności i rzetelności przekazu.
tłumaczenia
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Tłumacze z zespołu Skrivanka gwarantują nie tylko profesjonalne tłumaczenia tekstu pisanego. Jeżeli uczestniczą Państwo w wydarzeniach branżowych bądź biznesowych, zapewniamy również tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne we wszystkich językach europejskich. Korzystając z najnowocześniejszych technologii tłumaczeniowych, jesteśmy w stanie zagwarantować realizację nawet najbardziej obszernych projektów w maksymalnie krótkim terminie. Dzięki temu Państwo będą mogli skupić się na prowadzeniu biznesu bez jakichkolwiek ograniczeń spowodowanych barierami językowymi.
  • Profesjonalne tłumaczenia pozwolą Państwa firmie zaistnieć na arenie międzynarodowej, ponieważ otwierają drogę do dotarcia na różne rynki sprzedaży. Są one ważne nie tylko w przypadku dokumentacji technicznych, instrukcji bezpieczeństwa bądź konserwacji, czy innych dokumentów związanych z branżą elektromaszynową, ale także dla wszelkiego rodzaju tekstów prasowych i marketingowych. W Skrivanku świadczymy usługi tłumaczenia wszelkich materiałów, które są istotne podczas ekspansji na rynek zagraniczny. Przede wszystkim oferujemy tłumaczenia i opracowania graficzne wszelkiego rodzaju materiałów sprzedażowych, broszur, czy prezentacji. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu stron internetowych oraz prac naukowych i patentów.
  • Być może potrzebują Państwo specjalistycznych kursów językowych lub szkoleń z zakresu posługiwania się terminologią branżową? W takim przypadku szkoła językowa Skrivanek to idealna propozycja. Nasze kursy charakteryzuje możliwość dowolnego sprofilowania, dopasowanego do potrzeb przedsiębiorstwa. Organizujemy zarówno kompleksowe kursy, jak i skrojone na miarę, np. dotyczące konkretnej terminologii.

  Specjalistyczna wiedza pozwala nam wychodzić poza schematy i świadczyć niestandardowe i nowatorskie usługi lingwistyczne. Te zależą już tylko od Państwa potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję współpracy.

  0
  i więcej obsługiwanych formartów plików
  0
  milionów słów przetłumaczonych w 2020 roku
  0
  lat doświadczenia
  0
  certyfikaty ISO

  Przemysł elektromaszynowy to branża warta obecnie wiele miliardów dolarów. Sektor ten rozwija się stale w dynamicznym tempie. Pojawiają się nowe, innowacyjne technologie, a liczba klientów na całym świecie bezustannie rośnie. Aby odnieść sukces na tym niezwykle konkurencyjnym rynku, międzynarodowe firmy muszą zadbać o poprawność komunikacji z partnerami i klientami za granicą poprzez wysokiej jakości tłumaczenia. Mając na uwadze powyższy cel, Skrivanek świadczy dla firm z branży elektromaszynowej wyspecjalizowane usługi tłumaczeń technicznych.

  Wiemy, że w przypadku przemysłu elektromaszynowego, w którym używa się bardzo specyficznej terminologii i branżowego żargonu, sama znajomość języka obcego nie wystarcza do wykonania rzetelnego tłumaczenia. Język używany w tej branży może być zbyt trudny do zrozumienia dla osób niebędących inżynierami, bez względu na to, czy jest to dla nich język ojczysty, czy też nie. Zespół Skrivanka tworzą doświadczeni lingwiści, którzy posiadają merytoryczną wiedzę z zakresu przemysłu elektromaszynowego, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe.

  Skrivanek zapewnia precyzyjne tłumaczenia techniczne, zarówno pisemne, jak i ustne oraz inne rozwiązania językowe dla firm związanych z przemysłem elektromaszynowym. Nasze tłumaczenia wybierane są przez różnej wielkości firmy z branży – od małych przedsiębiorstw po duże korporacje o strategicznym znaczeniu dla gospodarki.

  Przedsiębiorstwa elektromaszynowe muszą przestrzegać złożonych specyfikacji oraz przepisów obowiązujących zarówno na całym świecie, jak i w poszczególnych krajach. Specyfika branży sprawia, że tym ważniejsza staje się bezproblemowa komunikacja zarówno w kraju, jak i za granicą.

  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA DLA PRZEMYSŁU ELEKTROMASZYNOWEGO?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.