Specjalistyczne tłumaczenia tekstów na potrzeby
przemysłu elektromaszynowego

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie tekstów
dla przemysłu elektromaszynowego

Wypełnij formularz wyceny

Dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy inżynierskiej
i lingwistycznej, nasze podejście do tłumaczeń
elektromaszynowych koncentruje się zarówno
na technicznej precyzji, jak i na czytelności
i rzetelności przekazu.

Przemysł elektromaszynowy to branża warta obecnie wiele miliardów dolarów. Sektor stale rozwija się w dynamicznym tempie. Pojawiają się nowe, innowacyjne technologie, a liczba klientów na całym świecie stale rośnie. Aby odnieść sukces na tym niezwykle konkurencyjnym rynku, międzynarodowe firmy muszą zadbać o poprawność komunikacji z partnerami i klientami za granicą poprzez wysokiej jakości tłumaczenia. Z tego względu Skrivanek świadczy dla firm z branży elektromaszynowej wyspecjalizowane usługi tłumaczeń technicznych.

Wiemy, że w przypadku przemysłu elektromaszynowego, który charakteryzuje się bardzo specyficzną terminologią i żargonem, sama znajomość języka obcego nie jest wystarczająca dla wykonania rzetelnego tłumaczenia. Język używany w tej branży może być zbyt trudny do zrozumienia dla osób niebędących inżynierami, bez względu na to, czy jest to dla nich język ojczysty, czy nie. Zespół Skrivanka tworzą doświadczeni lingwiści, którzy posiadają merytoryczną wiedzę z zakresu przemysłu elektromaszynowego, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe.

Skrivanek zapewnia precyzyjne tłumaczenia techniczne, zarówno pisemne, jak i ustne oraz inne rozwiązania językowe dla firm związanych z przemysłem elektromaszynowym. Nasze tłumaczenia wybierane są przez różnej wielkości firmy z branży – od małych przedsiębiorstw po duże korporacje, które mają strategiczne znaczenie dla gospodarki.

Przedsiębiorstwa elektromaszynowe muszą przestrzegać skomplikowanych specyfikacji oraz przepisów obowiązujących zarówno na całym świecie, jak i w poszczególnych krajach. Specyfika branży powoduje, że tym ważniejsza jest bezproblemowa komunikacja zarówno w kraju, jak i za granicą.

Tłumacze z zespołu Skrivanka gwarantują nie tylko profesjonalne tłumaczenia tekstu pisanego. Jeżeli uczestniczą Państwo w wydarzeniach branżowych bądź biznesowych, zapewniamy również tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne we wszystkich językach europejskich. Korzystając z najnowocześniejszych technologii tłumaczeniowych, jesteśmy w stanie zagwarantować realizację nawet najbardziej obszernych projektów w maksymalnie krótkim terminie. Dzięki temu Państwo będą mogli skupić się na prowadzeniu biznesu bez jakichkolwiek ograniczeń spowodowanych barierami językowymi.

Profesjonalne tłumaczenia pozwolą Państwa firmie zaistnieć na arenie międzynarodowej, ponieważ otwierają drogę do dotarcia na różne rynki sprzedaży. Są one ważne nie tylko w przypadku dokumentacji technicznych, instrukcji bezpieczeństwa bądź konserwacji, czy innych dokumentów związanych z branżą elektromaszynową, ale także dla wszelkiego rodzaju tekstów prasowych i marketingowych. W Skrivanku świadczymy usługi tłumaczenia wszelkich materiałów, które są istotne podczas ekspansji na rynek zagraniczny. Przede wszystkim oferujemy tłumaczenia i opracowania graficzne wszelkiego rodzaju materiałów sprzedażowych, broszur, czy prezentacji. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu stron internetowych oraz prac naukowych i patentów.

Być może potrzebują Państwo specjalistycznych kursów językowych lub szkoleń z zakresu posługiwania się terminologią branżową? W takim przypadku szkoła językowa Skrivanek to idealna propozycja. Nasze kursy charakteryzuje możliwość dowolnego sprofilowania, dopasowanego do potrzeb przedsiębiorstwa. Organizujemy zarówno kompleksowe kursy, jak i skrojone na miarę, np. dotyczące konkretnej terminologii.

Specjalistyczna wiedza pozwala nam wychodzić poza schematy i świadczyć niestandardowe i nowatorskie usługi lingwistyczne. Te zależą już tylko od Państwa potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję współpracy.