Tłumaczenia medyczne

Nasz zespół tłumaczy tworzony przez osoby z wykształceniem medycznym sprawi, że Twoje produkty przejdą niezbędne kontrole i certyfikację na lokalnych i eksportowych rynkach.
tłumaczenia
Wysokiej jakości tłumaczenia medyczne.

  Zamawiający:

  Nazwa firmy(*)
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Miasto

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

  Rodzaj tłumaczenia:


  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia:

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Zajmiemy się kompleksowym tłumaczeniem całej dokumentacji medycznej (epikryz, opisów badań klinicznych, historii medycznych, wyników badań laboratoryjnych, opinii lekarskich, zwolnienia lekarskie, publikacje naukowe, karty informacyjne leczenia szpitalnego) i dokumentacji dotyczącej sprzętu medycznego (instrukcje obsługi, opisy urządzeń).
  • Mamy również doświadczenie w przekładach dokumentacji dla branży farmaceutycznej (opisów leków, wszelkich typów informacji dla lekarzy i pacjentów, dokumentacji kontroli jakości).
  • Podejmujemy się też tłumaczeń naukowych, w tym lokalizacji artykułów i stron internetowych. Czasem w branży medycznej i farmaceutycznej pojawia się potrzeba przetłumaczenia treści graficznych. Dzięki działowi DTP zapewnimy odpowiednie formatowanie rysunków i grafik dotyczących tematyki medycznej.
  • Natomiast na potrzeby seminariów, konferencji i innych wydarzeń branżowych proponujemy ustne tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne, w tym także na język migowy. Nasi tłumacze ustni pomagają również przy obsłudze obcojęzycznych pacjentów.
  • Szkoła Językowa Skrivanek przeprowadzi dla Państwa zespołu kursy językowe na różnych poziomach. Również szkolenia personelu medycznego na potrzeby pracy za granicą.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  ponad 100 obsługiwanych formatów
  Ponad 100 obsługiwanych
  formatów plików
  certyfikaty ISO
  5 certyfikatów
  ISO
  25 lat doświadczenia
  30 lat
  doświadczenia
  45 ml przetłumaczonych słów
  45 mln. słów
  przetłumaczonych w 2020 r.
  Tłumaczenia medyczne dla Ciebie i Twojej firmy!

  Przedstawiciele branży medycznej i sektora badań klinicznych to partnerzy wymagający i nieuznający żadnych kompromisów – tu nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek uchybienia. Wszelkie informacje będące w obiegu w branży medycznej podlegają wielokrotnej weryfikacji.

  Tłumaczenia dokumentów medycznych to jeden z najtrudniejszych rodzajów tłumaczeń. Dlatego też w Skrivanku zespół odpowiedzialny za tłumaczenia medyczne i tłumaczenia farmaceutyczne składa się z lekarzy i osób z wyższym wykształceniem medycznym, doświadczeniem w pracy z tekstem oraz doskonałą znajomością języka ojczystego z zakresu medycyny. Pracując z tekstami medycznymi, nasi tłumacze i korektorzy są w pełni świadomi odpowiedzialności wiążącej się z brakiem precyzji lub niedokładnością przekładu.

  Posiadamy certyfikaty ISO 27001 oraz ISO 17100. Ponadto gwarantujemy, że informacje, które nam Państwo powierzają, nie zostaną ujawnione osobom trzecim. Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia broszur marketingowych, dokumentacji medycznej pacjentów, dokumentacji badań klinicznych lub jeśli szukają Państwo oferty tłumaczeń ustnych (tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne) na potrzeby obsługi konferencji i innych wydarzeń, biuro tłumaczeń Skrivanek pozostaje do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy najwyższy poziom zadowolenia z usługi.

  Tłumaczenia medyczne w ponad 100 językach dla wielu branż:
  Biuro tłumaczeń specjalizuje się w zakresie tłumaczeń medycznych. Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne oraz tłumaczenia przysięgłe z dziedziny medycyny.

  CASE STUDY – Tłumaczenie materiałów szkoleniowych i testów dla firmy z branży medycznej

  1

  Klient to międzynarodowa firma z branży medycznej zajmująca się nowymi technologiami w diagnostyce laboratoryjnej oraz badaniach klinicznych. Klient otrzymał ze swojej centrali mieszczącej się w Stanach Zjednoczonych materiały szkoleniowe oraz testy sprawdzające wiedzę operatorów badań diagnostycznych. Materiały te miały zostać przetłumaczone na język polski i posłużyć do podnoszenia kwalifikacji i testowania umiejętności użytkowników końcowych oferowanych przez Klienta rozwiązań. Problem polegał na tym, iż pliki zostały dostarczone w rzadko spotykanych formatach .vtt i .story, których klient nie był w stanie otworzyć ani tym bardziej edytować.

  tłumaczenie materiałów szkoleniowych
  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA MEDYCZNEGO?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.