Tłumaczenia opisów leków i reklam
dla medycyny i farmacji

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenie
tekstów dla branży
medycznej

Wypełnij formularz wyceny

Przedstawiciele branży medycznej i sektora badań klinicznych to partnerzy wymagający i nieuznający żadnych kompromisów – tu nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek uchybienia. Wszelkie informacje będące w obiegu w branży medycznej podlegają wielokrotnej weryfikacji.
 

Teksty medyczne to jeden z najtrudniejszych rodzajów tłumaczeń. Dlatego zespół odpowiedzialny w Skrivanku za wykonywanie tłumaczeń medycznych składa się z lekarzy i osób z wyższym wykształceniem medycznym, doświadczeniem w pracy z tekstem oraz doskonałą znajomością języka ojczystego. Pracując z tekstami medycznymi, tłumacze i korektorzy są w pełni świadomi odpowiedzialności wiążącej się z brakiem precyzji lub niedokładnością przekładu.

Mamy certyfikaty ISO 27001 oraz ISO 17100. Ponadto gwarantujemy, że informacje, które nam Państwo powierzają, nie zostaną ujawnione osobom trzecim. Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia broszur marketingowych, dokumentacji medycznej pacjentów, dokumentacji badań klinicznych lub jeśli szukają Państwo oferty tłumaczeń ustnych na potrzeby obsługi konferencji i innych wydarzeń, Skrivanek pozostaje do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy najwyższy poziom zadowolenia z usługi.

Już teraz możemy poszczycić się współpracą z najbardziej znanymi firmami i organizacjami medycznymi i klinicznymi. Oferujemy następujące rozwiązania we wszystkich najpopularniejszych językach europejskich:

  • tłumaczenie dokumentacji medycznej (epikryzy, podsumowania badań klinicznych, historie medyczne, wyniki badań laboratoryjnych, opinie lekarskie) oraz dokumentacji badań klinicznych;
  • tłumaczenie dokumentacji farmaceutycznej (opisy leków, wszelkie typy informacji dla lekarzy i pacjentów, dokumentacja kontroli jakości);
  • tłumaczenie dokumentacji sprzętu medycznego (instrukcje obsługi, opisy urządzeń);
  • tłumaczenie i lokalizacja artykułów naukowych i stron internetowych z branży medycznej i farmaceutycznej;
    formatowanie rysunków i grafik dotyczących tematyki medycznej;
  • tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne podczas konferencji i seminariów lub w związku z komunikacją z pacjentem (w tym tłumaczenie symultaniczne na język migowy);
  • kursy językowe na różnych poziomach, w tym szkolenie personelu medycznego na potrzeby pracy za granicą.

Jesteśmy także otwarci na świadczenie nowatorskich lub niestandardowych usług. Te zaś zależą wyłączenie od Państwa oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością dostarczymy dopasowane rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb) W celu przesłania wielu plików, zaznacz je jednocześnie w oknie wyboru.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT