Tłumaczenia medyczne

Nasz zespół tłumaczy tworzony przez osoby z wykształceniem medycznym sprawi, że Twoje produkty przejdą niezbędne kontrole i certyfikację na lokalnych i eksportowych rynkach.
tłumaczenia
Wysokiej jakości tłumaczenia medyczne.

  Firma / Imię i nazwisko(*)
  Numer telefonu
  Adres email (*)
  Miasto

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.  W jaki sposób możemy Państwu pomóc w pracy?
  • Zajmiemy się kompleksowym tłumaczeniem całej dokumentacji medycznej (epikryz, opisów badań klinicznych, historii medycznych, wyników badań laboratoryjnych, opinii lekarskich, zwolnienia lekarskie, publikacje naukowe, karty informacyjne leczenia szpitalnego) i dokumentacji dotyczącej sprzętu medycznego (instrukcje obsługi, opisy urządzeń).
  • Mamy również doświadczenie w przekładach dokumentacji dla branży farmaceutycznej (opisów leków, wszelkich typów informacji dla lekarzy i pacjentów, dokumentacji kontroli jakości).
  • Podejmujemy się też tłumaczeń naukowych, w tym lokalizacji artykułów i stron internetowych. Czasem w branży medycznej i farmaceutycznej pojawia się potrzeba przetłumaczenia treści graficznych. Dzięki działowi DTP zapewnimy odpowiednie formatowanie rysunków i grafik dotyczących tematyki medycznej.
  • Natomiast na potrzeby seminariów, konferencji i innych wydarzeń branżowych proponujemy ustne tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne, w tym także na język migowy. Nasi tłumacze ustni pomagają również przy obsłudze obcojęzycznych pacjentów.
  • Szkoła Językowa Skrivanek przeprowadzi dla Państwa zespołu kursy językowe na różnych poziomach. Również szkolenia personelu medycznego na potrzeby pracy za granicą.

  Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Znając je, z przyjemnością opracujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw.

  ponad 100 obsługiwanych formatów
  Ponad 100 obsługiwanych
  formatów plików
  certyfikaty ISO
  5 certyfikatów
  ISO
  25 lat doświadczenia
  25 lat
  doświadczenia
  45 ml przetłumaczonych słów
  45 mln. słów
  przetłumaczonych w 2020 r.
  Tłumaczenia medyczne dla Ciebie i Twojej firmy!

  Przedstawiciele branży medycznej i sektora badań klinicznych to partnerzy wymagający i nieuznający żadnych kompromisów – tu nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek uchybienia. Wszelkie informacje będące w obiegu w branży medycznej podlegają wielokrotnej weryfikacji.

  Tłumaczenia dokumentów medycznych to jeden z najtrudniejszych rodzajów tłumaczeń. Dlatego też w Skrivanku zespół odpowiedzialny za tłumaczenia medyczne i tłumaczenia farmaceutyczne składa się z lekarzy i osób z wyższym wykształceniem medycznym, doświadczeniem w pracy z tekstem oraz doskonałą znajomością języka ojczystego z zakresu medycyny. Pracując z tekstami medycznymi, nasi tłumacze i korektorzy są w pełni świadomi odpowiedzialności wiążącej się z brakiem precyzji lub niedokładnością przekładu.

  Posiadamy certyfikaty ISO 27001 oraz ISO 17100. Ponadto gwarantujemy, że informacje, które nam Państwo powierzają, nie zostaną ujawnione osobom trzecim. Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia broszur marketingowych, dokumentacji medycznej pacjentów, dokumentacji badań klinicznych lub jeśli szukają Państwo oferty tłumaczeń ustnych (tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne) na potrzeby obsługi konferencji i innych wydarzeń, biuro tłumaczeń Skrivanek pozostaje do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy najwyższy poziom zadowolenia z usługi.

  CZY POTRZEBUJESZ

  TŁUMACZENIA MEDYCZNEGO?

  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.