biuro tłumaczeń skrivanek

Z przyjemnością przedstawiamy Wam naszych partnerów

1
Skrivanek partnerzy

Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie

Z radością informujemy, że rozpoczeliśmy współpracę z Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie w Łazienkach Królewskich, które z uwagi na połączenie tematyki jeździectwa i łowiectwa stanowi unikat w skali kraju. Mamy nadzieję, że współpraca będzie się owocnie rozwijać i przyniesie obopólne korzyści.

Skrivanek partnerzy

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie jest związane z Rzeszowem i regionem, mimo że wartość artystyczna i naukowa oraz jakość zbiorów jest wysoka i bardzo istotna w skali kraju. Na przestrzeni 80 lat instytucja trwale zapisała się w historii polskiej kultury, na którą pracowały pokolenia muzealników, zaś realizacja projektu „Wirtualne Muzea Podkarpacia” umożliwiła Muzeum podjęcie funkcji Centrum digitalizacji i upowszechniania zbiorów innych muzeów podkarpackich na portalu www.wmp.podkarpackie.pl

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych stałych i czasowych ekspozycji  w niepowtarzalnych i unikalnych wnętrzach oraz do udziału w licznych imprezach plenerowych na przestrzennym i pełnym klimatu wirydarzu.

mimi wszystko

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”

Mamy przyjemność wspierać Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” poprzez tłumaczenie informacji o działaniach fundacji oraz jej podopiecznych. Obecnie przygotowujemy anglojęzyczną wersję strony internetowej.

Skrivanek partnerzy

Muzeum Narodowe w Kielcach

Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z Muzeum Narodowym w Kielcach, które jest placówką z ponad stuletnią tradycją. W swoich zbiorach posiada cenne eksponaty z dziedziny malarstwa, rzemiosła artystycznego, sztuki ludowej, archeologii i przyrody. Mamy nadzieję, że współpraca będzie się owocnie rozwijać i przyniesie obopólne korzyści.

Skrivanek partnerzy

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z AHE, które jest placówką z ponad 25-letnią tradycją. Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi to uczelnia silna, solidna i świetnie funkcjonująca na rynku edukacyjnym i gospodarczym. Mamy nadzieję, że współpraca będzie się owocnie rozwijać i przyniesie obopólne korzyści.

karta dużej rodziny

Karta dużej rodziny

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Skrivanek biuro tłumaczeń i szkoła językowa na mocy umowy zawartej ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus” zostało oficjalnym partnerem programu Karta Dużej Rodziny. Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Posiadacze KDR mają możliwość tańszego korzystania z oferty tłumaczeniowej naszej firmy. Zapraszamy!

karta seniora

Ogólnopolska Karta Seniora

Jest bardzo przyjemnie poinformować, że dołączyliśmy do programu Ogólnopolska Karta Seniora. Jest to program przeznaczony dla Seniorów osób powyżej 60. roku życia, zamieszkałych na terenie całej Polski, którzy dzięki posiadaniu karty mogą korzystać z promocji przygotowanych przez partnerów Stowarzyszenia MANKO Głos Seniora.

katowicka karta mieszkańca

Katowicka Karta Mieszkańca

Z przyjemnością zawiadamiamy, że dołączyliśmy do programu pn. Katowicka Karta Mieszkańca. Jest ona elementem polityki promocyjnej i społecznej realizowanej przez miasto Katowice. Program ma na celu: wzmocnienie poczucia tożsamości lokalnej mieszkańców; poprawę warunków i jakości życia mieszkańców poprzez ułatwienie im dostępu m.in. do dóbr kultury, sportu i rekreacji; promocję miasta jako miejsca atrakcyjnego do osiedlania się; zachęcenie zarówno mieszkańców, jak i osób spoza Katowic do meldowania się w Mieście i płacenia tu podatków; rozwój miasta. Posiadaczom Katowickiej Karty Mieszkańca przysługuje rabat w wysokości 10%.

karta warszawiaka

Karta warszawianki / Karta warszawiaka

Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy partnerem programu Karta warszawianki i warszawiaka. Celem programu jest zwiększenie uczestnictwa mieszkańców Warszawy w ofercie kulturalnej, edukacyjnej czy sportowej. Karta jest dostępna dla wszystkich zameldowanych na stałe lub mieszkanek i mieszkańców wraz z ich dziećmi płacących podatki w Warszawie. Posiadaczom karty przysługuje ulga w wysokości 10% na wszystkie usługi tłumaczeniowe.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.