Tłumaczenie stron WWW przez WPML

Tłumaczenie stron www opartych na wordpress
za pomocą wtyczki WPML.
WPML – The WordPress Multilingual Plugin
1

WPML to jedna z najpopularniejszych wielojęzycznych wtyczek do WordPressa stworzona przez OnTheGoSystems  i bez wątpienia jeden z najlepszych pluginów pozwalających na tłumaczenie stron internetowych.

WPML ułatwia budowanie witryn wielojęzycznych, firmowych stron internetowych i blogów. Przyjazny i intuicyjny interfejs pozwala zaoszczędzić cenne minuty przy tworzeniu dodatkowych wersji językowych. WPML ułatwia prowadzenie wielojęzycznej strony internetowej za pomocą jednej instalacji. Wystarczy wybrać języki dla swojej witryny i zacząć tłumaczyć treść.

Dlaczego warto zakupić wtyczkę WPML:
Nie posiadają państwo wtyczki WPML i chcą ją zakupić?
Można to zrobić, klikając w przycisk poniżej.
WPML – najlepsze rozwiązanie dla WordPress
1

Jako autoryzowany partner WPML, oferujemy usługę lokalizacji stron internetowych z wykorzystaniem wtyczki WPML. Dzięki niej jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej złożone projekty tłumaczeniowe

Korzystanie z WPML przyspiesza i ułatwia proces tłumaczenia stron internetowych i jest szczególnie pomocne przy tworzeniu wielu wersji językowych strony. WPML daje możliwość tłumaczenia wszelkiego rodzaju treści na stronie, począwszy od artykułów i podstron, aż po zawartość widżetów, opisy projektów i treść referencji. Wtyczka zapewnia płynną współpracę przy tłumaczeniu witryny w WordPress przez agencję Skrivanek.

Korzyści z WPML:

Dzięki wsparciu agencji tłumaczeń Skrivanek i wtyczki WPML mogą Państwo bezproblemowo zlokalizować swoją stronę www na dowolny język.

Jak skonfigurować wtyczkę WPML.

Posiadają państwo wtyczkę WPML, ale potrzebują tokena, aby połączyć się ze Skrivankiem przez WPML?
prosimy o Wypełnienie formularza – wyślemy token.
Firma / Imię i nazwisko(*)
E-mail (*)

Adres strony www:

Jak możemy Ci pomóc?


CZY POTRZEBUJESZ
tłumaczenia lub innych usług językowych?
Napisz do nas – Pomożemy