Tłumaczenia biznesowe


Tłumaczenia, które rozumieją Twój biznes i spełniają Twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej!

Tłumaczenia zwykłe


Tłumaczymy we wszystkich językach europejskich!

Dowiedz się więcej!

Tłumaczenia uwierzytelnione


Tłumaczenia przysięgłe dokumentów urzędowych.

Dowiedz się więcej!

Korekty


Wszystkie zlecenia poddajemy wewnętrznej kontroli jakości.

Dowiedz się więcej!

Dlaczego warto z nami współpracować

 • Spełniamy wymagania norm ISO: 9001:2008, 14001:2004, 27001:2013 oraz normy tłumaczeniowej 17100:2015.
 • Istniejemy na rynku już ponad 20 lat, dzięki czemu zgromadziliśmy bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o różnej tematyce. Z naszych usług korzysta wiele znanych firm i instytucji z różnych branż. Nasi klienci mogą mieć pewność, że współpracują ze stabilnym i doświadczonym partnerem biznesowym.
 • Stosujemy przejrzystą i uczciwą politykę cenową opartą o rozliczenie za słowo źródłowe.
 • Gwarantujemy terminy dopasowane do potrzeb klienta oraz elastyczność i odpowiedzialność w działaniu – dzięki wykwalifikowanym pracownikom i stosowaniu najnowszych technologii funkcjonujących w branży językowej.
 • Mamy szeroką ofertę usług – tłumaczenia pisemne, korekty, lokalizacje, tłumaczenia ustne, DTP, kursy językowe dla klientów indywidualnych i firm oraz inne usługi językowe.
 • Współpracujemy tylko z doświadczonymi tłumaczami praktykującymi w swoich dziedzinach – lekarzami, technikami, prawnikami, informatykami etc. Dzięki temu dajemy naszym klientom pewność, że wykonaniem tłumaczenia zajmuje się profesjonalista w swojej dziedzinie.
 • Nie pobieramy dodatkowych opłat za tłumaczenia specjalistyczne. Pozwala to obniżyć koszty tłumaczenia, ponieważ nawet najtrudniejsze teksty tłumaczymy w tej samej cenie co zwykłe.
 • Dopasowujemy odpowiednie procesy do różnych rodzajów tłumaczeń. Dzięki temu tłumaczenia wykonane są na najwyższym poziomie, bez względu na to, czy jest to np. instrukcja obsługi czy profesjonalny tekst marketingowy przeznaczony do publikacji.
 • Posiadamy własny dział graficzny DTP. Zapewniamy formatowanie przetłumaczonego dokumentu zgodne z oryginalnym układem tekstu. Mamy możliwość przekonwertowania niemal każdego pliku nieedytowalnego do wersji edytowalnej. Dzięki temu klient może otrzymać dokument w dokładnie takim samym układzie, co oryginał lub bardzo do niego zbliżony.
 • Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi typu CAT, co sprawia, że dla większych i powtarzalnych materiałów koszt wykonania tłumaczenia możemy ustalić elastycznie, jednocześnie gwarantując spójność słownictwa.
 • Gwarantujemy profesjonalną i przyjazną obsługę klienta – ponad 97% klientów poleca nasze usługi (dane na podstawie wyników ankiety zadowolenia klienta z 2015 roku).

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o różnej tematyce.

59+

 
milionów słów przetłumaczonych w 2017 r.

90%

 
klientów poleciłoby nasze usługi.

2710+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2017 r.

Co mówią o nas klienci!

Nasza firma korzysta z usług Skrivanka od kilku lat. Zlecamy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe, głównie na języki angielski i rosyjski. Zdarzają się też tłumaczenia na rumuński i azerski. Najczęściej zlecane dokumenty to: certyfikaty, atesty, raporty z badań nieklinicznych i klinicznych leków, które zawierają specjalistyczne słownictwo z zakresu farmacji, medycyny oraz chemii. Skrivanek gwarantuje wysoką jakość tłumaczeń oraz poufność informacji.

Aflofarm Farmacja Polska sp. z o.o.

Agencja tłumaczeń Skrivanek to profesjonalny i solidny partner. W listopadzie 2009 roku podjęliśmy współpracę w zakresie tłumaczeń zwykłych oraz przysięgłych z języka angielskiego na język polski. Bogate doświadczenie pracowników pozwoliło na profesjonalne podejście do tłumaczeń, gwarantując zadowolenie klienta. Znając zaangażowanie i przygotowanie agencji tłumaczeń Skrivanek, polecam zainteresowanym skorzystanie z jej oferty.

Amago sp. z o.o.

Wymieniona firma, zapewniła nam aparaturę symultaniczną oraz tłumaczenie ustne wykonane przez profesjonalnych tłumaczy języka rosyjskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Centrum Obsługi Konferencji firmy Skrivanek sprawdziło się jako dobry organizator konferencji świadczący wysoki poziom usług symultanicznych. Rzetelna realizacja zlecenia czyni firmę Skrivanek solidnym partnerem w branży profesjonalnych organizatorów konferencji.

Vector Sp. z o.o.

Pracownicy Skrivanka działają bardzo elastycznie, szybko reagując na pilne potrzeby i zgłaszane uwagi. Zamawiane przez nas tłumaczenia są wykonywane profesjonalnie i terminowo. Nigdy nie mieliśmy uwag dotyczących rzetelności przygotowanych tłumaczeń oraz kalkulacji rozliczeń.
Mamy bardzo dobrą opinię na temat tłumaczeń wykonywanych w agencji tłumaczeń Skrivanek. Co za tym idzie – nadal chętnie będziemy korzystać z jej usług i polecać innym firmom współpracującym z podmiotami zagranicznymi.

Agram Chłodnia w Lublinie S.A.

Agencja tłumaczeń Skrivanek wykonała dla nas kilkadziesiąt tłumaczeń. Były to głównie dokumenty techniczne, zawierające terminologię informatyczną i finansową. Jakość tłumaczeń i ich sprawna realizacja pomogły nam w kontaktach handlowych z klientami obcojęzycznymi. Szczególne uznanie należy wyrazić za wdrożenie procedur przyjmowania zamówień i realizacji usług zgodnie z normą ISO 9001:2008. Możemy rekomendować agencję tłumaczeń Skrivanek jako godnego zaufania partnera, który gwarantuje efektywną współpracę i osiągnięcie oczekiwanych celów.

Asseco Poland S.A.

Wysoki poziom merytoryczny oraz językowy tłumaczeń ustnych, sprawna obsługa techniczna oraz pełna zaangażowania postawa pracowników firmy Skrivanek sprawiają, że z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy Skrivanek innym firmom.

Urząd Miasta Piotrków Trybunalski

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!

Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wyślij zapytanie!

Skontaktuj się z nami!

Firma / Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Numer telefonu

Temat (*)

Treść wiadomości

Załącz plik (nie większy niż 10mb)

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności
Skrivanek sp. z o.o.

X
KONTAKT