Tłumaczenia dla firm, które idealnie
rozumieją Twój biznes.

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia
dla firm

Wypełnij formularz wyceny

Tłumaczenia dla firm to główny rodzaj przekładów wykonywanych przez nasze biuro. W biznesie liczą się przede wszystkim szybkość oraz szerokie możliwości. Dlatego oddajemy w Twoje ręce tłumaczenia biznesowe, które idealnie rozumieją Twój biznes i spełniają wszelkie Twoje oczekiwania.

Oferujemy profesjonalne i rzetelne tłumaczenia wszelkich dokumentów, wykorzystywanych przez naszych Klientów w ich działalności gospodarczej. Dzięki doświadczeniu i znajomości specjalistycznych zagadnień wykonujemy tłumaczenia dla firm o specyficznej terminologii oraz strukturze.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania tłumaczeniowego możemy zagwarantować wykonanie przekładu z zachowaniem słownictwa zgodnego ze standardami dokumentów biznesowych, a także najwyższą poprawność językową tłumaczonych tekstów. Ponadto naszym atutem jest zapewnienie Państwa firmie poufności i bezpieczeństwa informacji.

 

Najczęściej tłumaczone przez nas dokumenty to:
 
 • oferty
 • umowy
 • prezentacje
 • sprawozdania finansowe
 • biznesplany
 • skrypty sprzedażowe
 • korespondencja handlowa
 • dokumenty księgowe
 • ankiety, formularze, skrypty
 • materiały marketingowe
 • materiały konferencyjne

Istniejemy na rynku już 20 lat!

 
Posiadamy bogate doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o różnej tematyce.

37+

 
milionów słów przetłumaczonych w 2018 r.

98%

 
klientów poleciłoby nasze usługi.

570+

 
godzin tłumaczeń ustnych w 2018 r.

Co mówią o nas klienci?

Regularnie korzystamy z usług agencji tłumaczeniowej Skrivanek w zakresie tłumaczeń pisemnych języka angielskiego. Tłumaczenia zazwyczaj dotyczyły dokumnentów takich jak: umowy, oferty, wyniki badań czy certyfikaty jak również materiałów wewnętrznych typu: prezentacje, harmonogramy i sprawozdania. Podczas wieloletniej współpracy firma Skrivanek rzetelnie i terminowo wywiązzywała się ze swoich zadań. Z pełnym przekonaniem polecamy więc firmę jako profesjonalnego partnera biznesowego.

Handel i usługi

ADVA Optical Networking Sp. z o.o. zaświadcza, iż korzysta z usług tłumaczeniowych Skrivanek sp. z o.o. Możemy potwierdzić, iż firma wykazuje się rzetelnością i terminowością
wykonania zleconych prac. Jak do tej pory za pośrednictwem Skrivanek sp. o.o. wykonywaliśmy tłumaczenia pisemne zwykle, w ramach języków: angielski oraz niemiecki, o tematyce finansowej oraz tłumaczenia dokumentów naszej firmy. Z przyjemnością zatem rekomendujemy i udzielamy referencji Skrivanek sp. z o.o. jako solidnemu i profesjonalnemu dostawcy usług językowych.

Przemysł techniczny

Niniejszym potwierdzamy, że agencja tłumaczeń Skrivanek sp. z o.o. współpracuje z nami wykonując dla nas tłumaczenia pisemne. W tym czasie Skrivanek wykonała na nasze zamówienie tłumaczenia pisemne wielu dokumentów tworzonych przez specjalistów z wielu dziedzin. W zakresie tłumaczeń technicznych z języka niemieckiego na język polski, zwłaszcza dotyczących instrukcji technicznych urządzeń produkowanych dla potrzeb różnych gałęzi przemysłu. Wszystkie usługi wykonane w ramach dotychczasowej współpracy wykonane były należycie i terminowo. Polecamy firmę Skrivanek sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w biznesie.

Przemysł techniczny

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię
na drodze do sukcesu!
Napisz do Nas, aby otrzymać
darmową wycenę!
 

Wypełnij formularz wyceny