biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenie umów, raportów, prezentacji, korespondencji, instrukcji, certyfikatów i wielu innych dokumentów.
tłumaczenia
Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe?
1

Ponad 100 obsługiwanych formatów – pdf, jpg, idml, a może json lub html – nie ma to znaczenia, obsługujemy wiele różnych rozszerzeń plików, nie musisz się przejmować konwersją dokumentów.

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Szybka wycena online – nie musisz długo czekać na ofertę, jesteśmy w stanie wycenić tłumaczenie już w 30 minut.

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online – zleć tłumaczenie bez wychodzenia z biura lub domu, przetłumaczone dokumenty odeślemy mailem, również tłumaczenia uwierzytelnione z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Tradycyjne, papierowe tłumaczenie uwierzytelnione możemy przesłać pocztą lub kurierem.

Tłumaczenia dla firm, które idealnie rozumieją Twój biznes

1

Tłumaczenia dla firm to główny rodzaj przekładów wykonywanych przez nasze biuro. W biznesie liczą się przede wszystkim szybkość oraz szerokie możliwości działania, dlatego oferujemy Państwu tłumaczenia biznesowe, które idealnie wpiszą się w Państwa działalność i spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.

Oferujemy profesjonalne i rzetelne tłumaczenia wszelkich dokumentów, wykorzystywanych przez naszych klientów w prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki doświadczeniu i znajomości specjalistycznych zagadnień wykonujemy tłumaczenia dla firm wymagających użycia specjalistycznej terminologii oraz o złożonej strukturze.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania tłumaczeniowego możemy zagwarantować wykonanie przekładu z zastosowaniem słownictwa zgodnego ze standardami dokumentów biznesowych, a także najwyższą poprawność językową tłumaczonych tekstów. Naszym atutem jest również gwarancja poufności i bezpieczeństwa informacji.

Najczęściej tłumaczone przez nas dokumenty to:

Potrzebujesz tłumaczenia lub innej usługi językowej? Napisz do nas – Pomożemy

1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 5.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.
usługi językowe

Profesjonalne tłumaczenia biznesowe

1

Tłumaczenia biznesowe wykonujemy w takich językach jak albański, angielski, bułgarski, czeski, francuski, litewski, ukraiński, włoski i wiele innych. Jeśli potrzebują Państwo przekładu na język, którego nie ma na naszej liście, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną ofertę.

Współpracujemy zarówno z małymi, jak i większymi firmami, do każdego zlecenia podchodząc z równym profesjonalizmem. Dzięki rozbudowanej sieci specjalistów jesteśmy w stanie zająć się nawet najbardziej nietypowymi projektami, w tym lokalizacyjnymi – zawsze zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez klienta i z zachowaniem ustawień specyficznych dla danego oprogramowania. Wykonujemy jednorazowe zlecenia, ale zapraszamy też do stałej współpracy.

Tłumaczenia biznesowe
Tłumaczenia biznesowe
Tłumaczenia biznesowe

Nad zlecanymi nam tekstami pracują wykwalifikowani tłumacze, a także korektorzy i – jeśli zachodzi taka potrzeba – specjaliści DTP, dzięki którym możemy pracować na niemal wszystkich typach plików i jesteśmy w stanie dokładnie odwzorować układ tekstu źródłowego. 

Nierzadko, mając na uwadze stałe zapewnienie jakości, z własnej inicjatywy, tworzymy zespoły specjalistów językowych do dedykowanej obsługi naszych biznesowych partnerów. Dla naszych stałych klientów, z myślą o jak najlepszej współpracy, wyznaczamy również kierowników projektów, którzy dbają o wszystkie zlecenia realizowane na ich rzecz.

CASE STUDY – Tłumaczenie pisemne w nietypowych kombinacjach językowych

1

Klient to międzynarodowy dostawca innowacyjnych usług wspólnych, działający w branżach takich jak fintech, blockchain, kryptowaluta i technologia wydobywcza. Zgłosił się do nas z zapytaniem o możliwość rozszerzenia oferty stałych języków o dodatkowe kombinacje (np. z angielskiego na tamilski, z angielskiego na indonezyjski, z angielskiego na wietnamski i in.) oraz o świadczenie usług w niestandardowych godzinach (do 22:00 w dni robocze oraz w weekendy). Wynikało to ze podjęcia współpracy z nowymi partnerami klienta i różnicy między strefami czasowymi. Dodatkowo tłumaczenia miały być wykonywane w bardzo krótkim czasie. Przedmiot translacji stanowiły materiały marketingowe i informacyjne, których celem była kreacja pozytywnego wizerunku klienta na rynku, a także bieżąca wymiana informacji z partnerami.

tłumaczenie pisemne
0
milionów słów przetłumaczonych w 2020 roku
0
lat doświadczenia w tłumaczeniach
0
certyfikatów ISO
0
i więcej obsługiwanych formartów plików
Oferujemy tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:
1
CZY POTRZEBUJESZ
tłumaczenia lub innej usługi językowej?
Napisz do nas – Pomożemy
chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.