Tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenie umów, raportów, prezentacji, korespondencji, instrukcji, certyfikatów i wielu innych dokumentów.

tłumaczenia

Tłumaczenia dla firm, które idealnie rozumieją Twój biznes

1

Tłumaczenia dla firm to główny rodzaj przekładów wykonywanych przez nasze biuro. W biznesie liczą się przede wszystkim szybkość oraz szerokie możliwości działania, dlatego oferujemy Państwu tłumaczenia biznesowe, które idealnie wpiszą się w Państwa działalność i spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.

Oferujemy profesjonalne i rzetelne tłumaczenia wszelkich dokumentów, wykorzystywanych przez naszych klientów w prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki doświadczeniu i znajomości specjalistycznych zagadnień wykonujemy tłumaczenia dla firm wymagających użycia specjalistycznej terminologii oraz o złożonej strukturze.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania tłumaczeniowego możemy zagwarantować wykonanie przekładu z zastosowaniem słownictwa zgodnego ze standardami dokumentów biznesowych, a także najwyższą poprawność językową tłumaczonych tekstów. Naszym atutem jest również gwarancja poufności i bezpieczeństwa informacji.

Najczęściej tłumaczone przez nas dokumenty to:

usługi językowe

Potrzebujesz tłumaczenia lub innej usługi językowej? Napisz do nas – Pomożemy

1

  Zamawiający:

  Nazwa firmy(*)
  Adres email (*)
  Numer telefonu
  Miasto

  Zachęcamy do podania numeru telefonu. Ułatwi on kontakt w przypadku niejasności oraz usprawni proces obsługi zlecenia.

  Rodzaj tłumaczenia:


  Treść wiadomości:

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.

  Rodzaj tłumaczenia:

  Treść wiadomości / Jak możemy Ci pomóc?

  Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 20mb.


  Profesjonalne tłumaczenia biznesowe

  1

  Tłumaczenia biznesowe wykonujemy w takich językach jak albański, angielski, bułgarski, czeski, francuski, litewski, ukraiński, włoski i wiele innych. Jeśli potrzebują Państwo przekładu na język, którego nie ma na naszej liście, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną ofertę.

  Współpracujemy zarówno z małymi, jak i większymi firmami, do każdego zlecenia podchodząc z równym profesjonalizmem. Dzięki rozbudowanej sieci specjalistów jesteśmy w stanie zająć się nawet najbardziej nietypowymi projektami, w tym lokalizacyjnymi – zawsze zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez klienta i z zachowaniem ustawień specyficznych dla danego oprogramowania. Wykonujemy jednorazowe zlecenia, ale zapraszamy też do stałej współpracy.

  Tłumaczenia biznesowe
  Tłumaczenia biznesowe
  Tłumaczenia biznesowe

  Nad zlecanymi nam tekstami pracują wykwalifikowani tłumacze, a także korektorzy i – jeśli zachodzi taka potrzeba – specjaliści DTP, dzięki którym możemy pracować na niemal wszystkich typach plików i jesteśmy w stanie dokładnie odwzorować układ tekstu źródłowego. 

  Nierzadko, mając na uwadze stałe zapewnienie jakości, z własnej inicjatywy, tworzymy zespoły specjalistów językowych do dedykowanej obsługi naszych biznesowych partnerów. Dla naszych stałych klientów, z myślą o jak najlepszej współpracy, wyznaczamy również kierowników projektów, którzy dbają o wszystkie zlecenia realizowane na ich rzecz.

  CASE STUDY – Tłumaczenie pisemne w nietypowych kombinacjach językowych

  1

  Klient to międzynarodowy dostawca innowacyjnych usług wspólnych, działający w branżach takich jak fintech, blockchain, kryptowaluta i technologia wydobywcza. Zgłosił się do nas z zapytaniem o możliwość rozszerzenia oferty stałych języków o dodatkowe kombinacje (np. z angielskiego na tamilski, z angielskiego na indonezyjski, z angielskiego na wietnamski i in.) oraz o świadczenie usług w niestandardowych godzinach (do 22:00 w dni robocze oraz w weekendy). Wynikało to ze podjęcia współpracy z nowymi partnerami klienta i różnicy między strefami czasowymi. Dodatkowo tłumaczenia miały być wykonywane w bardzo krótkim czasie. Przedmiot translacji stanowiły materiały marketingowe i informacyjne, których celem była kreacja pozytywnego wizerunku klienta na rynku, a także bieżąca wymiana informacji z partnerami.

  tłumaczenie pisemne
  0
  milionów słów przetłumaczonych w 2020 roku
  0
  lat doświadczenia w tłumaczeniach
  0
  certyfikatów ISO
  0
  i więcej obsługiwanych formartów plików
  Oferujemy tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:
  1
  CZY POTRZEBUJESZ
  tłumaczenia lub innej usługi językowej?
  Napisz do nas – Pomożemy
  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.