Tłumaczenia biznesowe

tłumaczenia

Tłumaczenia dla firm, które idealnie rozumieją Twój biznes

1

Tłumaczenia dla firm to główny rodzaj przekładów wykonywanych przez nasze biuro. W biznesie liczą się przede wszystkim szybkość oraz szerokie możliwości działania, dlatego oferujemy Państwu tłumaczenia biznesowe, które idealnie wpiszą się w Państwa działalność i spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.

Oferujemy profesjonalne i rzetelne tłumaczenia wszelkich dokumentów, wykorzystywanych przez naszych klientów w prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki doświadczeniu i znajomości specjalistycznych zagadnień wykonujemy tłumaczenia dla firm wymagających użycia specjalistycznej terminologii oraz o złożonej strukturze.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania tłumaczeniowego możemy zagwarantować wykonanie przekładu z zastosowaniem słownictwa zgodnego ze standardami dokumentów biznesowych, a także najwyższą poprawność językową tłumaczonych tekstów. Naszym atutem jest również gwarancja poufności i bezpieczeństwa informacji.

Najczęściej tłumaczone przez nas dokumenty to:

Profesjonalne tłumaczenia biznesowe

1

Tłumaczenia biznesowe wykonujemy w takich językach jak albański, angielski, bułgarski, czeski, francuski, litewski, ukraiński, włoski i wiele innych. Jeśli potrzebują Państwo przekładu na język, którego nie ma na naszej liście, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną ofertę.

Współpracujemy zarówno z małymi, jak i większymi firmami, do każdego zlecenia podchodząc z równym profesjonalizmem. Dzięki rozbudowanej sieci specjalistów jesteśmy w stanie zająć się nawet najbardziej nietypowymi projektami, w tym lokalizacyjnymi – zawsze zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez klienta i z zachowaniem ustawień specyficznych dla danego oprogramowania. Wykonujemy jednorazowe zlecenia, ale zapraszamy też do stałej współpracy.

Tłumaczenia biznesowe
Tłumaczenia biznesowe
Tłumaczenia biznesowe

Nad zlecanymi nam tekstami pracują wykwalifikowani tłumacze, a także korektorzy i – jeśli zachodzi taka potrzeba – specjaliści DTP, dzięki którym możemy pracować na niemal wszystkich typach plików i jesteśmy w stanie dokładnie odwzorować układ tekstu źródłowego. 

Nierzadko, mając na uwadze stałe zapewnienie jakości, z własnej inicjatywy, tworzymy zespoły specjalistów językowych do dedykowanej obsługi naszych biznesowych partnerów. Dla naszych stałych klientów, z myślą o jak najlepszej współpracy, wyznaczamy również kierowników projektów, którzy dbają o wszystkie zlecenia realizowane na ich rzecz.

0
milionów słów przetłumaczonych w 2020 roku
0
lat doświadczenia w tłumaczeniach
0
certyfikaty ISO
0
i więcej obsługiwanych formartów plików
Oferujemy tłumaczenia w ponad 100 językach dla wielu branż:
1
CZY POTRZEBUJESZ
tłumaczenia lub innej usługi językowej?
Napisz do nas – Pomożemy
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.