biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko czarnogórski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka czarnogórskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko czarnogórski

Nasi specjaliści w zakresie języka czarnogórskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe?
1

Ponad 100 dostępnych języków – wszystkie tłumaczenia w jednej firmie, już nie musisz się zastanawiać, jakiemu biurowi tłumaczeń zlecić projekt.

Gwarancja jakości – obawiasz się o jakość tłumaczenia? Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 17100 zaświadczające o naszej dokładności.

Tłumaczenie spotkań online – masz konferencję na zoomie lub innym oprogramowaniu? Przygotujemy pokój i zadbamy o odpowiedniego tłumacza. Spotkania online z obcokrajowcami nigdy nie były tak proste.

Tłumaczenia techniczne – posiadamy tłumaczy specjalizujących się w różnych branżach, więc specjalistyczne słownictwo nie jest dla nas problemem.

Copywriting w języku obcym – napiszemy dla Ciebie angażujące teksty w wybranym języku dzięki czemu wzbogacisz swoją stronę www o nowe treści i zachęcające opisy produktów.

Tłumaczenia SEO – przeanalizujemy słowa kluczowe, wspólnie wybierzemy odpowiednie i nasycimy nimi Twoje treści oraz stworzymy odpowiednie meta opisy, aby Twoja strona pojawiała w wynikach wyszukiwania Google.

Tłumacz polsko czarnogórski

Skrivanek oferuje tłumaczenia na czarnogórski wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z czarnogórskiego na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Czarnogórski to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem czarnogórskim, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na czarnogórski lub z czarnogórskiego na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na czarnogórski i w drugą stronę.

Jak zamówić tłumaczenie na/z Czarnogórskiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia; pełną odpowiedzialność

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia czarnogórskie na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumacz polsko czarnogórski
i czarnogórsko polski
1

Tłumacz języka czarnogórskiego

Skrivanek wykonuje profesjonalne przekłady na czarnogórski oraz z czarnogórskiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka czarnogórskiego, którzy specjalizują się w rozmaitych dziedzinach. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach (przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Wykonamy tłumaczenie umów lub dokumentów firmowych, faktur, katalogów, sloganów reklamowych, sprawozdań, korespondencji handlowej, aktów prawnych, pełnomocnictw, formularzy i innych materiałów, także niejawnych. Nasi tłumacze języka czarnogórskiego zadbają nie tylko o poprawność przekładu, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego.

Kto mówi w języku czarnogórskim?

Językiem czarnogórskim posługuje się około 150 tysięcy osób na całym świecie. Dla zdecydowanej większości z nich jest to język ojczysty. Czarnogórski należy do dużej rodziny języków indoeuropejskich, grupy języków południowosłowiańskich. Razem z serbskim, chorwackim i bośniackim jest często traktowany jako język serbsko-chorwacki. Jednak część lingwistów uważa, że czarnogórski powinien być traktowany jako zupełnie odrębny język. Czarnogórskim posługują się w zasadzie wyłącznie mieszkańcy Czarnogóry. Od 2007 roku czarnogórski stał się językiem urzędowym w Czarnogórze.

Język czarnogórski – historia

Czarnogórski to jeden z czterech standardowych wariantów serbsko-chorwackiego języka policentrycznego. Jest oparty na dialekcie sztokawskim. Nawet Deklaracja Czarnogórskiego Centrum PEN, zajmującego się promocją języka, zawiera stwierdzenie, że „język czarnogórski nie oznacza języka odrębnego systemowo, ale tylko jedną z czterech nazw (czarnogórski, serbski, chorwacki i bośniacki), którą Czarnogórcy nazywają swoją część dialektu sztokawskiego powszechnie odziedziczonego przez muzułmanów, Serbów i Chorwatów”. W 2017 roku wielu czarnogórskich pisarzy, naukowców, dziennikarzy, aktywistów i innych osób publicznych z Czarnogóry, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny oraz Serbii podpisało deklarację w sprawie wspólnego języka, która stanowi, że w Czarnogórze, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie oraz Serbii używany jest policentryczny standardowy język, który składa się z kilku odmian (podobnie jak języki niemiecki, angielski czy hiszpański). W 2009 roku wprowadzono alfabet czarnogórski.

Czarnogórski w biznesie

Język czarnogórski przyda się w zasadzie wyłącznie w przypadku nawiązania relacji biznesowych z Czarnogórą. Dlatego, działając na tamtejszym rynku, niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na czarnogórski wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów (na przykład wina, czyli jednego z głównych produktów eksportowych Czarnogóry) na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z czarnogórskiego na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

tłumacz języka czarnogórskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język czarnogórski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na czarnogórski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język czarnogórski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język czarnogórski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język czarnogórski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem czarnogórskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na czarnogórski: tłumaczenia pisemne w języku czarnogórskim – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język czarnogórski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka czarnogórskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język czarnogórski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język czarnogórski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka czarnogórskiego i na język czarnogórski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka czarnogórskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka czarnogórskiego – co nas wyróżnia?

Biuro tłumaczeń Skrivanek specjalizuje się w języku czarnogórskim. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe i zwykłe w niemal każdej specjalizacji. Podejmujemy się również innych zadań, takich jak korekta, redakcja czy copywriting. Ścisła współpraca z ekspertami i stałe szkolenia dla tłumaczy pomagają nam precyzyjnie wypełnić każde zlecenie. Wybierając nasze biuro tłumaczeń, inwestujesz w jakość i profesjonalizm.

Tłumacz polsko-czarnogórski – w czym możemy Ci pomóc?

Tłumacz języka czarnogórskiego współpracujący z naszym biurem jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci w przekładzie z języka polskiego na język czarnogórski i odwrotnie. Jego zaawansowany poziom języka pozwala na dokładne zrozumienie struktur gramatycznych i słownictwa obu języków, a także kwestii kulturowych, kluczowych dla dokładnego przekładu. Dzięki niemu bariera językowa przestaje być problemem. Twoje teksty będą brzmieć jednocześnie naturalnie i profesjonalnie w każdym kontekście.

Tłumaczenia zwykłe z czarnogórskiego lub na czarnogórski

Nasze biuro tłumaczeń oferuje nie tylko tłumaczenia przysięgłe, ale również zwykłe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty urzędowe, czy materiały biznesowe, nasz tłumacz języka czarnogórskiego zapewni najwyższą jakość. Profesjonalne podejście oraz głęboka znajomość kultury Czarnogóry czynią z niego niezastąpionego partnera, gdy potrzebujesz zrozumieć lub napisać tekst w języku czarnogórskim.

Tłumaczenia specjalistyczne z czarnogórskiego lub na czarnogórski

Dostarczamy tłumaczenia specjalistyczne, które spełniają wszystkie standardy terminologiczne. Współpracujemy z ekspertami z wyższym wykształceniem w niemal każdej dziedzinie, m.in. medycynie, prawie, farmaceutyce, energetyce, finansach i marketingu. Oprócz tłumaczeń pisemnych świadczymy również tłumaczenia ustne na konferencjach, spotkaniach branżowych oraz wykładach. Nasze biuro tłumaczeń to gwarancja rzetelności, terminowości i pełnego zaangażowania w każde powierzone nam zadanie.

Tłumacz przysięgły języka czarnogórskiego

Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć akty notarialne, certyfikaty, umowy lub dyplomy, nasz tłumacz języka czarnogórskiego ma odpowiednie uprawnienia. Profesjonalista zadba, aby każdy fragment był przetłumaczony językiem urzędowym. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi, zapewniając terminowe tłumaczenia przysięgłe.

Tłumacz polsko-czarnogórski – tłumaczenia ustne

Biuro tłumaczeń Skrivanek oferuje również usługi tłumaczeń ustnych. Dzięki temu każde ważne spotkanie lub prezentacja staną się zrozumiałe dla rozmówców języka czarnogórskiego. Dbamy o to, aby nasze profesjonalne tłumaczenia były nie tylko dokładne, ale też brzmiały naturalnie w obu językach. Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne, m.in. sprzęt do tłumaczeń symultanicznych. Cały proces będzie dla Ciebie wygodny i bezproblemowy. Wybierając nasze biuro tłumaczeń, możesz być pewny, że Twoje wydarzenie przebiegnie sprawnie i zostanie pozytywnie zapamiętane przez wszystkich uczestników.

Tłumacz czarnogórsko-polski online

Nasza strona internetowa pozwala na skorzystanie z usług tłumacza języka czarnogórskiego z dowolnego miejsca na świecie; szybko, łatwo i z zachowaniem najwyższych standardów. Nowoczesny system umożliwia przesyłanie tekstów do tłumaczenia w trybie online wraz z dokumentami referencyjnymi i szczegółowymi instrukcjami. Bez względu na to, czy jesteś w podróży służbowej, pracujesz zdalnie, czy po prostu doceniasz wygodę korzystania z usług online, nie musisz pojawiać się osobiście w naszym biurze. Wszystkie tłumaczenia wykonywane są z zachowaniem pełnej poufności, a bezpieczeństwo danych chronione jest odpowiednią technologią.

Tłumaczenie stron www na czarnogórski

Jeśli chcesz dotrzeć do mieszkańców kraju, w którym język urzędowy to język czarnogórski, polsko-czarnogórski tłumacz pomoże Ci przystosować Twoją stronę internetową do lokalnych standardów. Zapewniamy również usługi lokalizacji – dostosowując nie tylko treść, ale również elementy graficzne strony. Oprócz samych tłumaczeń oferujemy również konsultacje w zakresie SEO i optymalizacji strony pod kątem języka czarnogórskiego. Twoja strona osiągnie lepsze wyniki w lokalnych wyszukiwarkach. Dla mieszkańców Czarnogóry możliwość używania własnego języka jest bardzo ważna. Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby Twoja marka rosła i rozwijała się na czarnogórskim rynku.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.