biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumacz polsko hebrajski
– zwykły czy przysięgły?

line
Nasi specjaliści w zakresie
języka hebrajskiego zadbają
o poprawność tłumaczenia,
umożliwiając jasną komunikację
oraz osiągnięcie celów.
tłumaczenia

Tłumacz polsko hebrajski

Nasi specjaliści w zakresie języka hebrajskiego zadbają o poprawność tłumaczenia
i innych usług, umożliwiając jasną komunikację oraz osiągnięcie wyznaczonych celów.
trustpilot google rank iso
tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty w dowolnym formacie na ponad 100 języków

Gwarancja jakości i poufności informacji potwierdzone 5 certyfikatami ISO

Ponad 98% klientów poleca nasze usługi

Wszystkie zlecenia możemy wykonać online

Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej jakości usługi językowe

Dlaczego warto wybrać nasze usługi tłumaczeniowe?
1

Kompleksowa obsługa – niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumaczenia, lokalizacji strony www,aplikacji czy tłumaczenia napisów do filmu, w biurze tłumaczeń Skrivanek posiadamy bogatą ofertę usług językowych – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Godni zaufania – wysokie oceny na Google, Trustpilot i liczne referencje świadczą o naszej rzetelności i profesjonalizmie.

Tłumaczenia maszynowe – jeśli potrzebujesz tłumaczenia dużej ilości tekstu w szybkim czasie i korzystnej cenie, nasze tłumaczenia maszynowe połączone z postedycją są odpowiedzią na Twój problem.

Sprzęt konferencyjny – zajmiemy się Twoją konferencją lub spotkaniem od A do Z, zapewnimy wysokiej jakości sprzęt, tłumaczy i obsługę.

Tłumaczenie spotkań online – masz konferencję na zoomie lub innym oprogramowaniu? Przygotujemy pokój i zadbamy o odpowiedniego tłumacza. Spotkania online z obcokrajowcami nigdy nie były tak proste.

Niezależna korekta – abyś nie musiał się martwić, czy w tłumaczeniu są błędy.

Tłumacz polsko hebrajski

Skrivanek oferuje tłumaczenia na hebrajski wykonywane przez tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz specjalistyczną wiedzą w wymaganej dziedzinie (medycyna, finanse, prawo – w zależności od potrzeb klienta). Wprawny tłumacz, tworząc przekład z hebrajskiego na polski lub odwrotne, potrafi precyzyjnie oddać przekaz zawarty w treści i zachować zgodność z oryginalnym tekstem. Nasze doświadczenie jest gwarancją Państwa satysfakcji z wykonanego tłumaczenia. Hebrajski to jedna z wielu naszych specjalności. Biura Skrivanka mieszczą się w Warszawie oraz innych dużych polskich miastach. Jeśli poszukują Państwo profesjonalisty posługującego się językiem hebrajskim, to poszukiwania można zakończyć – proponujemy kompleksową usługę tłumaczenia z polskiego na hebrajski lub z hebrajskiego na polski. Możliwe są również przekłady z dowolnego języka z naszej oferty na hebrajski i w drugą stronę.

Jak zamówić tłumaczenie na/z Hebrajskiego?

1) 99% naszych klientów otrzymuje wycenę w czasie krótszym niż 30 minut

2) Osoby fizyczne uprzejmie prosimy o dokonanie przedpłaty. Płatności można regulować przelewem bankowym lub za pośrednictwem serwisu PayPal.

proces tłumaczenia; pełną odpowiedzialność

99% naszych klientów otrzymuje wycenę
w czasie krótszym niż 15 minut

Szybkie, poufne i niezawodne tłumaczenia hebrajskie na wyciągnięcie ręki! Uzyskaj darmową wycenę w 30 minut. Zaufaj naszym ekspertom, aby otrzymać profesjonalne tłumaczenia. Prześlij dokumenty teraz i otrzymaj szybką wycenę bez zobowiązań.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki
tłumaczenie dla Ministerstwa Husqvarny Siemens ABB
tłumaczenie dla 3M Fresenius Amica Bata
Co nasi klienci mówią o nas na Trustpilot

Pracownicy Skrivanka są bardzo profesjonalni i zawsze starają się spełnić oczekiwania swoich klientów. Można na nich polegać i mieć pewność, że usługi będą wykonane zgodnie z zamówieniem 🙂

Karolina Ś.

Bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonalna obsługa. Szybkie wykonanie zlecenia. Bardzo polecam. Zadowolony klient.

Anna W.

Firma godna polecenia. Działają sprawnie i profesjonalnie. Miła obsługa i doradztwo, szybko odpowiadają na pytania. Na bieżąco informują o stanie realizacji zamówienia. Polecam!

Anna

Szybka odpowiedź opiekuna na zapytanie ofertowe, konkurencyjna cena. Bardzo szybka realizacja od momentu zgłoszenia zamówienia do realizacji.

Urszula B.

Bezproblemowy kontakt i zlecenia realizowane na czas – póki co ani razu nie przekroczony został obiecany czas realizacji, pomimo, że zlecenia często są różnorodne i nieraz wymagające.

Krzysztof S.

Doskonały kontakt z opiekunami projektu, szybka reakcja na ewentualne zmiany po naszej stronie, wysoka jakość usług.

Szymon P.

Nie pierwszy raz korzystałem z usług co już samo w sobie potwierdza, że jestem zadowolony zarówno z jakości jak i obsługi. Zlecenia realizowane są terminowo, obsługa jest na najwyższym poziomie jakości i profesjonalizmu. Polecam

Emil P.

Doskonała komunikacja przez cały czas realizacji projektu. Bardzo szybki i profesjonalny czas realizacji projektu. Konkurencyjne ceny. Polecam usługi innym i sam planuję ponownie skorzystać z ich usług.

Alexander W.

Tłumaczenia z hebrajskiego
i na hebrajski z ponad 100 języków
1

Tłumacz języka hebrajskiego

Skrivanek wykonuje profesjonalne przekłady na hebrajski oraz z hebrajskiego. Współpracujemy z doświadczoną kadrą tłumaczy języka hebrajskiego, którzy specjalizują się w rozmaitych dziedzinach. Możemy zapewnić zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i przysięgłe. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach (przemysłowych, technicznych, medycznych, prawnych i wielu innych). Wykonamy tłumaczenie umów lub dokumentów firmowych, faktur, katalogów, sloganów reklamowych, sprawozdań, korespondencji handlowej, aktów prawnych, pełnomocnictw, formularzy i innych materiałów, także niejawnych. Nasi tłumacze języka hebrajskiego zadbają nie tylko o poprawność przekładu, ale także o skuteczność tekstu, odpowiedni styl i dostosowanie do kontekstu kulturowego.

Kto mówi po hebrajsku?

Językiem hebrajskim posługuje się około 5 milionów osób na całym świecie. Dla zdecydowanej większości z nich jest to język ojczysty. Hebrajski należy do rodziny języków afroazjatyckich, grupy języków semickich. Język hebrajski jest powszechnie stosowany w Izraelu. Posługują się nim także liczne diaspory żydowskie na całym świecie, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych i Francji.

Język hebrajski – historia

Historia języka hebrajskiego trwa od przynajmniej 3 tysięcy lat. Badacze i lingwiści proponują podział historii języka hebrajskiego wedle etapów jego rozwoju na: biblijny hebrajski, misznaicki hebrajski, średniowieczny hebrajski, współczesny hebrajski izraelski. Najprawdopodobniej Izraelici, gdy przybyli na tereny Kanaanu w połowie drugiego tysiąclecia przed naszą erą, posługiwali się jedną z odmian języka semickiego. Język ten z czasem uległ zmieszaniu z różnymi językami miejscowymi, przede wszystkim z kananejskim. Najstarszym znanym tekstem w języku hebrajskim jest kalendarz z Gezer zapisany pismem fenickim (nazywanym również paleohebrajskim). W późniejszym okresie hebrajski kilkakrotnie ewoluował, przede wszystkim na przełomie II i I tysiąclecia przed naszą erą, następnie w okresie niewoli babilońskiej i około IX wieku naszej ery, gdy masoreci udoskonalili system zapisu języka hebrajskiego, dodając do manuskryptów biblijnych znaki samogłoskowe-akcentowe. Pod koniec XVIII wieku naszej ery rozpoczął się proces kształtowania nowożytnej odmiany hebrajskiego, który od 1948 roku jest oficjalnym językiem państwa Izrael.

Hebrajski w biznesie

Współpraca gospodarcza między Polską a Izraelem powoli się zacieśnia. W 2018 roku odbyło się polsko-izraelskie forum gospodarcze, w wyniku którego otworzono zagraniczne biuro Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu i podpisano szereg umów o współpracy gospodarczej. Dlatego, działając na izraelskim rynku, niezwykle istotne jest zadbanie o profesjonalne tłumaczenia na hebrajski wszystkich firmowych materiałów. Natomiast w przypadku importu towarów (na przykład oprogramowania, diamentów czy produktów chemicznych) na rodzimy rynek warto zadbać o profesjonalne tłumaczenie z hebrajskiego na polski. Na pewno przyczyni się to do sukcesu na wymagającym rynku międzynarodowym.

tłumacz języka hebrajskiego
Wycena projektu

W ciągu 30 minut od przesłania plików od klienta nasi specjaliści przygotują wycenę lub poproszą o uzupełniające informacje, aby przygotować precyzyjną kalkulacją kosztu zlecenia.

Analiza dokumentów

Przesyłamy potwierdzenie zlecenia do klienta wraz z wyceną tłumaczenia oraz możliwą datą wykonania zleconego projektu w celu akceptacji.

Dobranie zespołu

Kierownik projektu przydziela zlecenie tłumaczowi posiadającemu wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, który następnie wykona przekład na zlecony język.

Tłumaczenie materiałów

Dobrany tłumacz wykonuje przekład materiału na język hebrajski zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.

Korekta i edycja tłumaczenia

Tłumaczenie jest edytowane i poprawiane przez naszych specjalistów językowych, aby wyeliminować wszelkie błędy.

Kontrola jakości i dostawa

Przeprowadzamy kontrolę jakości tłumaczenia, aby zapewnić najwyższe standardy jakości, a następnie przesyłamy gotowy dokument do klienta.

Klienci którzy nam ufają:

tłumacze angielski
tłumacz angielskiego
tlumacz angielsko polski
tlumacz angielski
tłumaczenia dla ZUS, Prokuratowy i Politechniki

Dlaczego my

Skrivanek to dynamicznie działająca agencja tłumaczeń tworzona przez wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia profesjonalizm łączą z pasją. Wrażliwość na potrzeby klientów i otwartość na wszelkie pomysły pozwala nam nieustannie się rozwijać i umożliwia świadczenie usług najwyższej jakości.

Tłumaczenia na hebrajski

1

Jaka jest cena tłumaczenia na język hebrajski?

Cena tłumaczenia zależy od terminu wykonania, formatu plików, charakteru dokumentu i jego dziedziny czy dodatkowych usług zamówionych przez klienta. Dlatego też każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

Czy cena tłumaczenia na język hebrajski zawiera podatek VAT?

Ceny podajemy w kwocie netto i brutto, tj. w kwocie bez VAT i z uwzględnieniem podatku VAT.

Ile wynosi czas tłumaczenia na język hebrajski?

Termin wykonania ustalamy przed rozpoczęciem pracy nad tekstem. Co do zasady, w ciągu dnia roboczego można przetłumaczyć około 8 stron obliczeniowych, przy założeniu, że strona to 250 słów. Możliwa jest także realizacja w trybie ekspresowym, na indywidualnie ustalonych warunkach.

Jakie najcześciej zlecenia wykonujecie z tłumaczeniem hebrajskiego?

Najczęściej wykonywane zlecenia to tłumaczenia z polskiego na hebrajski: tłumaczenia pisemne w języku hebrajskiego – zwykłe i biznesowe; ekspresowe tłumaczenia pisemne; tłumaczenie przysięgłe; korekty; lokalizacja; tłumaczenie stron internetowych na język hebrajski; DTP – obróbka graficzna dokumentów; tłumaczenia ustne języka hebrajskiego – symultaniczne i konsekutywne;

Czy mogę zlecić tłumaczenie na język hebrajski w trybie pilnym?

Oprócz realizacji zleceń w trybie zwykłym, oferujemy również tryb ekspresowy. Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Warto jednak pamiętać, że krótszy termin wykonania oznacza mniej czasu na poszczególne procesy. To, co sprawdzi się przy tekście wewnątrz firmowym, niekoniecznie zalecane jest w przypadku tekstów do publikacji, wymagających wielokrotnego sprawdzenia i „dopieszczenia” szczegółów. Niezależnie od powyższego, zawsze staramy się zapewnić jak najkrótsze terminy realizacji. Warto zwrócić uwagę, że cena tłumaczenia ekspresowego będzie wyższa niż koszt tłumaczenia zwykłego.

Czy oferują Państwo gwarancje jakości tłumaczenia na język hebrajski?

Oczywiście. Posiadamy certyfikaty norm ISO 9001, EN 17100 oraz ISO 27001, a także ubezpieczenie OC w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Zapewniamy stuprocentową poufność oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za najwyższą jakość wszystkich procesów i terminową realizację każdego projektu, niezależnie od jego objętości czy stopnia złożoności.

Czy jest dostępny cennik tłumaczeń?

Tak. Cennik tłumaczeń jest integralną częścią umowy o współpracy z klientami i zawsze informujemy o cenie tłumaczenia przed realizacją projektu. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie na podstawie naszego cennika, liczby słów w dokumencie źródłowym, pary językowej i innych aspektów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, wystarczy przesłać nam dokumenty, jakie chcą Państwo przetłumaczyć.

Szukasz usług językowych dla Twojej branży?

Oferujemy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe z języka hebrajskiego i na język hebrajski dla branż: finansowych, budownictwa, kadr, sądownictwa, rolnictwa, przemysłu, medycyny, marketingu, handlu, turystyki, administracji państwowej, ubezpieczeń oraz IT.

CZY POTRZEBUJESZ
Tłumaczenia lub innej usługi z języka hebrajskiego?
Napisz do nas – Pomożemy.
Czekamy na wiadomość od Ciebie!
Wypełnij formularz lub napisz na tlumacz@skrivanek.pl
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zamawiający
Rodzaj usługi
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania.Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 10mb. Poinformuj nas jeżeli chcesz przesłać większy plik.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Biuro tłumaczeń języka hebrajskiego – co nas wyróżnia?

W naszym biurze każdy przetłumaczony tekst przechodzi przez proces wieloetapowej weryfikacji, gwarantującej najwyższą jakość tłumaczenia. Korzystając z zaawansowanych narzędzi, takich jak oprogramowanie CAT, internetowy słownik polsko-hebrajski oraz programy do edycji treści, nasi tłumacze zapewniają poprawność w każdym tekście. Wszystkie tłumaczenia online są wykonywane przez specjalistów z obszerną wiedzą na temat kultury i dialektów języka hebrajskiego. Nie potrzebujesz teraz naszych usług? Zapisz sobie stronę na później, żeby w ostatnim momencie nie szukać w Google frazy „tłumacz hebrajski online”.

Tłumacz polsko-hebrajski – w czym możemy Ci pomóc?

Świadczymy m.in. tłumaczenia dokumentów, stron internetowych i literatury. W naszej ofercie znajdziesz język angielski, polski, hebrajski i inne. Współpracujący z nami tłumacze mają bogate doświadczenie w różnych dziedzinach, od biznesu po kulturę. Zajmujemy się również organizacją konferencji, redakcją tekstów i nauką języków. Potrzebujesz szybkiego tłumaczenia online? Możesz przekazać nam tekst w dogodnym dla Ciebie momencie. Odezwiemy się, aby uzgodnić satysfakcjonujący termin.

Tłumaczenia zwykłe z hebrajskiego lub na hebrajski

Tłumaczymy teksty zwykłe: maile, artykuły blogowe, strony internetowe czy listy w języku hebrajskim. Gwarantujemy precyzję przekładu i naturalne brzmienie treści. Jesteśmy dumni z naszej jakości tłumaczenia i stale ulepszamy systemy, aby ułatwić klientom proces zlecania tłumaczenia. Dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami możemy zapewnić krótkie terminy przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Pomożemy w każdym projekcie tłumaczeniowym bez względu na tematykę czy objętość materiału.

Tłumaczenia specjalistyczne z hebrajskiego lub na hebrajski

Potrzebujesz tłumaczenia medycznego, chemicznego lub prawniczego? Twoje zlecenie wykona tłumacz hebrajski, który ma doświadczenie w wybranej dziedzinie. Nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach, aby być na bieżąco z nowościami na rynku. Obycie w odpowiednim środowisku, znajomość branżowego słownictwa i specjalistyczny słownik polsko-hebrajski pozwoli mu przełożyć Twój tekst zgodnie z obowiązującymi standardami. Zaawansowane programy CAT pomagają zachować spójność terminologii i przyspieszyć proces tłumaczenia.

Tłumacz przysięgły języka hebrajskiego

Jakość tłumaczenia jest dla nas priorytetem, dlatego współpracujemy z najlepszymi tłumaczami przysięgłymi języka hebrajskiego. Są oni uprawnieni do przekładu oficjalnych dokumentów, m.in. aktów notarialnych, dokumentacji medycznej i dyplomów. Wszystkie przekazane przez Ciebie pliki traktujemy z najwyższą poufnością. Dbamy o to, aby każdy przetłumaczony tekst był dokładny i zgodny z oryginałem. Po tłumaczeniu poddajemy je korekcie, aby upewnić się, że dostaniesz dokument prezentujący wysoką jakość.

Tłumacz polsko-hebrajski – tłumaczenia ustne

Nasz tłumacz hebrajski jest dostępny do współpracy na konferencjach, spotkaniach biznesowych i podczas innych ważnych wydarzeń. Do jego zadań należy stworzenie mostu porozumienia pomiędzy wszystkimi uczestnikami spotkania. Gwarantujemy płynność pracy i dokładność przekazu. Udostępniamy również tłumaczenia online w czasie rzeczywistym za pośrednictwem najnowszych technologii. Jesteśmy gotowi służyć pomocą w każdej sytuacji, nawet najbardziej skomplikowanej.

Jeśli wyjeżdżasz do Izraela, nasz słownik polsko-hebrajski pozwoli Ci poznać najważniejsze zwroty i wyrażenia.

Tłumacz hebrajsko-polski online

Na naszej stronie internetowej możesz poprosić o bezpłatną wycenę tłumaczenia za pośrednictwem formularza kontaktowego. W ten sposób skontaktujesz się z nami najszybciej i wyślesz wszystkie potrzebne dokumenty. Nie musisz odwiedzać naszej siedziby ani odrywać się od ważnych zadań, aby porozmawiać przez telefon. Pliki prześlesz w dosłownie kilka minut w dogodnym dla Ciebie momencie. Po wykonaniu zlecenia dostaniesz przetłumaczony tekst na skrzynkę pocztową. W przypadku tłumaczeń przysięgłych korzystamy z podpisu kwalifikowanego.

Tłumaczenie stron www na hebrajski

Oferujemy profesjonalne tłumaczenie stron internetowych na język hebrajski, z zachowaniem wszelkich standardów SEO. Osiągamy znacznie lepsze wyniki niż translator polsko-hebrajski. Niezależnie od języka źródłowego, dostarczymy naturalnie brzmiące tłumaczenie tekstu. Zajmujemy się nie tylko przekładem, ale również lokalizacją stron internetowych. Jeśli potrzebujesz dotrzeć do nowej grupy odbiorców, skorzystaj z naszych tłumaczeń online i przekształć swoją stronę w wielojęzyczny portal za jednym razem.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.