biuro tłumaczeń skrivanek

Quick Review

Korekta tłumaczenia maszynowego na stronie www

badges en
tłumaczenia

Wielojęzyczna strona internetowa umożliwia budowanie marki o zasięgu globalnym, dlatego coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie tłumaczenia maszynowego, aby szybko zwiększyć szanse na dotarcie do szerszego grona klientów. Ta popularna ostatnio strategia biznesowa może przynieść wiele korzyści, ale wiąże się również z pewnymi wyzwaniami. Aby upewnić się, że nowa wersja językowa strony spełnia najważniejsze oczekiwania, warto wykonać korektę tłumaczeń maszynowych umieszczonych na stronie www. Chcesz mieć wielojęzyczną stronę internetową przy jednoczesnej optymalizacji kosztów? Zależy Ci na czasie? Sprawdź, czy nasze rozwiązanie jest dla Ciebie!

Korekta tłumaczenia NMT – klucz do sukcesu Twojej strony www!

Jedną z największych zalet tłumaczenia maszynowego jest szybkość. Wykorzystanie silników NMT pozwala na przetłumaczenie ogromnej ilości tekstu w bardzo krótkim czasie. Na przykład silnik SKRIVANEK NMT tłumaczy około 1200 słów, czyli aż 5 stron na sekundę! Imponujące, prawda? To niezwykle ważne, jeśli zależy nam na natychmiastowym efekcie. W Skrivanku oferujemy tłumaczenia maszynowe z postedycją podstawową (light) lub pełną (full). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszą stronę www.

Tłumaczenia maszynowe NMT to z pewnością również doskonały sposób na optymalizację kosztów. To oczywiste, że rozwiązanie to jest bardziej ekonomiczne od tradycyjnej usługi tłumaczeniowej. Jednak niezależnie od tego, czy korzystasz z naszego silnika Skrivanek NMT czy przetłumaczyłeś swoją witrynę za pomocą jednego z dostępnych na rynku silników maszynowych, zawsze zalecamy chociażby szybką korektę gotowych treści na stronie.

Tłumaczenie maszynowe jest doskonałym punktem wyjścia, aby uzyskać ogólne zrozumienie tekstu. Jeśli nie masz dostępu do profesjonalnych tłumaczy, a chcesz szybko udostępnić treści w wielu językach, skorzystaj z naszej nowej usługi! W Skrivanku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego opracowaliśmy specjalną usługę Quick Review (szybkiej korekty), która pozwoli na utrzymanie wysokiej jakości tekstów na stronie po zastosowaniu tłumaczenia maszynowego. To atrakcyjne rozwiązanie szczególnie dla firm z ograniczonym budżetem tłumaczeniowym.

Potrzebujesz korekty strony www? Napisz do nas!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Weryfikacja tłumaczenia wykonanego przy użyciu ChatGPT

Rozwijające się nowe technologie stawiają wyzwania nie tylko przed klientami, ale również przed biurami tłumaczeń. Coraz częstsze wykorzystywanie sztucznej inteligencji do tłumaczeń sprawia, że musimy dostosować się do zmieniającego się świata i przygotować wycenę, która spełni oczekiwania klienta.

Jednym z takich wyzwań było zapytanie od naszego stałego klienta z branży budowlanej. Otrzymaliśmy od niego treść strony internetowej, która została przetłumaczona na język niemiecki przez ich dział IT przy pomocy sztucznej inteligencji.

Weryfikacja tłumaczenia

Quick Review – na czym to polega?

Szybka korekta treści na stronie internetowej przetłumaczonych za pomocą silników maszynowych to całkowicie nowa usługa, w której razem określamy czas potrzebny na szybką korektę, a Ty, jako klient, określasz konkretny budżet i swoje priorytety! Chcesz sprawdzić tylko wybrane strony lub jedynie kluczowe słownictwo branżowe? Nasi postedytorzy z chęcią się tym zajmą! A może zależy Ci na ogólnym sprawdzeniu tekstu, który później posłuży za bazę tłumaczeniową do stworzenia nowych wersji językowych? To zadanie skrojone w sam raz dla naszych korektorów! Niezależnie od tego, czego akurat potrzebujesz, jesteśmy tu dla Ciebie, aby wspólnie osiągnąć zamierzony efekt. Naszym celem jest dostosowanie całego procesu do Twoich indywidualnych potrzeb i określonego budżetu. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad procesem korekty i wydatkami

testowanie językowe
quick review
quick review

Jakie kombinacje językowe NMT obsługujemy?

Dopiero rozważasz wykonanie tłumaczenia maszynowego na swojej stronie www i jesteś zainteresowany naszym silnikiem NMT? Świetnie się składa! Obecnie oferujmy tłumaczenia maszynowe między innymi w następujących kombinacjach językowych:

– z polskiego na angielski, niemiecki i rosyjski,

– z angielskiego na polski, rosyjski, niemiecki, czeski, niderlandzki, duński i szwedzki

– z niemieckiego na polski i angielski,

– z francuskiego na angielski,

– z czeskiego na polski i angielski.

Jeśli potrzebujesz innej kombinacji językowej lub już masz przetłumaczoną stronę internetową za pomocą innego silnika i potrzebujesz jedynie korekty lub weryfikacji, napisz do nas!

Dlaczego warto zdecydować się na korektę tłumaczenia NMT?

Jednym z wyzwań, o którym warto wiedzieć przy tłumaczeniach maszynowych jest precyzja tłumaczenia. Choć tłumaczenie automatyczne jest dobrą bazą dla zrozumienia ogólnego przekazu, to często zawiera błędy. Silniki NMT nie zawsze wychwytują specjalistyczny  język branżowy albo niuanse językowe, jak np. idiomy, przez co tłumaczą je zbyt dosłownie, a efekt końcowy jest czasem zabawny. Nawet szybka korekta sprawi, że błędy zostaną poprawione, a kontekst językowy będzie zachowany.

Niedokładnie przetłumaczone treści mogą wpływać na wizerunek Twojej marki. W przypadku tłumaczeń automatycznych nie mamy wpływu na zastosowany styl i spójność pomiędzy poszczególnymi stronami witryny. Jest to szczególnie istotne, gdy chodzi o materiały marketingowe. Profesjonalna korekta pomoże zachować pierwotny styl, poprawi spójność i tym samym zwiększy zaufanie użytkowników do Twojej witryny.

Skrivanek Quick Review – usługa skrojona na miarę Twoich potrzeb!

Usługa szybkiej korekty to doskonały kompromis zapewniający oszczędność czasu i optymalizację kosztów. Zastosowanie tłumaczenia maszynowego i poddanie go korekcie sprawi, że koszt związany z tworzeniem treści na stronie będzie znacznie niższy, a efekt szybszy niż w przypadku tradycyjnej usługi tłumaczeniowej. Pamiętaj – to Ty ustalasz priorytety i budżet!

Masz przetłumaczoną stronę internetową, ale potrzebujesz, żeby profesjonalista rzucił na nią okiem? Napisz do nas lub zadzwoń! Możesz też umówić się z nami na krótkie spotkanie online, aby omówić szczegóły Twojego projektu. Wspólnie wybierzemy najlepszy sposób na osiągnięcie doskonałego rezultatu. Termin spotkania możesz wybrać tutaj. Biuro tłumaczeń Skrivanek od lat specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu lokalizacji. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Potrzebujesz tłumaczenia lub innej usług językowej?
Napisz do nas!
chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.