biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenie artykułów dla branży modowej

tłumaczenie artykułów

Ponadczasowy styl, ostatni krzyk mody, niepowtarzalny szyk. They can have it all! O kim mowa? Oczywiście o naszych klientach z branży modowej, którzy zdecydowali się zaufać jakości naszych usług. Jeden z nich postanowił zlecić nam odpowiedzialne zadanie, którym było tłumaczenie artykułów dla polskiej filii znanego na świecie czasopisma modowego.

tłumaczenie artykułów

Projekt okazał się dla nas wyzwaniem, ponieważ klient potrzebował tłumaczeń z pięciu języków, czyli angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz włoskiego. Dodatkowo nasz klient dokładnie określił swoje wymagania i pragnął osobiście wyselekcjonować tłumaczy, którzy zajmą się tym niezwykle ważnym projektem.

Po zapoznaniu się z potrzebami klienta niezwłocznie przystąpiliśmy do działania. Z każdego z wymienionych języków wybraliśmy po trzech lub czterech tłumaczy, których kwalifikacje, doświadczenie, a także referencje wskazywały na to, iż będą oni odpowiednimi kandydatami do pracy nad zadaniem tak kreatywnym, a jednocześnie obarczonym dużą odpowiedzialnością.

Każdy z doświadczonych tłumaczy wykonał próbne tłumaczenie przesłanych nam artykułów. Wszystkie teksty w ustalonym z klientem terminie zostały do niego odesłane, by mógł spośród nich wybrać te, których styl najbardziej odpowiadał profilowi magazynu. Wszystkie próbki zdobyły uznanie klienta, a spośród nich wytypował on te, które uważał za najlepsze. Tłumacze, którzy zostali wybrani, otrzymali status dostawców dedykowanych i tylko ich włączyliśmy w prace nad projektem.

Od tamtej pory nasz klient, zadowolony z jakości świadczonych przez nas usług, nie waha się powierzać nam zleceń w tak ważnej dla niego tematyce. Realizujemy dla niego projekty tłumaczeniowe obejmujące kilka języków, a nasi tłumacze doskonale wywiązują się z wyznaczonych  zadań.

Cieszymy się, że nasza praca przynosi tak znakomite rezultaty. Klient docenia indywidualne podejście, którym się wykazujemy, by dostosować się do jego potrzeb. Tłumaczenia trafiają w upodobania jego samego oraz czytelników magazynu. Oddają one nie tylko treść, ale także styl oraz emocje zawarte w oryginalnych tekstach. Dzięki projektowi nasz klient mógł rozszerzyć swoją obecność na rynku oraz zdobyć nowych czytelników, klientów oraz współpracowników.

Jeśli szukają Państwo partnera z branży tłumaczeniowej, który od początku do końca zapewni Państwu nie tylko doskonałą jakość, ale także kompleksową pomoc oraz indywidualne podejście do projektów, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Jesteśmy gotowi pomóc Państwu osiągnąć sukces na arenie międzynarodowej. I to w wielkim stylu!

Posty powiązane

chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.