biuro tłumaczeń skrivanek
kk

Transkreacja postów na stronę www i social media

transkreacja; językiem źródłowym języka docelowego opisów produktów
Analiza zlecenia na transkreację postów na stronę www i social media

Klient X to właściciel znanej platformy, która powstała w 2010 roku i przez lata ugruntowała swoją pozycję na rynku jako kompleksowe rozwiązanie webinarowe dla edukacji, biznesu oraz organizacji non-profit różnej wielkości. W dobie pracy zdalnej firma X dostarcza technologię idealnie dostosowaną do efektywnej współpracy, spotkań oraz komunikacji online. Ponieważ klient pomaga  tysiącom nauczycieli, trenerów, marketerów, sprzedawców i menedżerów na całym świecie, pojawiło się u niego zapotrzebowanie na transkreację postów publikowanych na jego stronie internetowej oraz w social mediach.

transkreacja; językiem źródłowym języka docelowego opisów produktów
transkreacja
transkreacja
Odpowiedź na potrzeby klienta

Transkreacja postów na stronę www i social media wymagała od nas:

  • dobrania odpowiednich tłumaczy – native speakerów języka angielskiego i niemieckiego,
  • zrozumienia potrzeb klienta,
  • przygotowania oferty cenowej,
  • zapewnienia dokładnej wewnętrznej kontroli tłumaczeń.
Wnioski wyciągnięte z podjętego wyzwania

W realizacji tego zadania kluczowe okazało się dobranie odpowiednio dużego zespołu tłumaczy (native speakerów) odznaczających się nie tylko świetną znajomością języka, lecz także wyobraźnią i zmysłem twórczym.

Podsumowanie

Współpracę z klientem X w kontekście przekładu wpisów na witrynę internetową i social media nawiązaliśmy w marcu 2019 roku. Od tego czasu regularnie wykonujemy dla klienta transkreacje postów na jego stronę www i social media. Zlecenia są realizowane przez wykwalifikowanych tłumaczy – native speakerów języka angielskiego i niemieckiego, mających doświadczenie w wykonywaniu kreatywnego przekładu.

Szukasz agencji, która wykona dla Ciebie transkreację materiałów przygotowywanych do publikacji na stronie www i w social mediach? Zgłoś się do nas, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

[contact-form-7 id=”3907″ html_class=”gem-contact-form-white”]

Posty powiązane

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.