biuro tłumaczeń skrivanek

Odzyskiwanie straconego klienta

Odzyskiwanie straconego klienta

Klient to spółka akcyjna należąca do najnowocześniejszych przedsiębiorstw w Europie produkujących opakowania z tworzyw sztucznych. Jest jednym z przodujących producentów wiader plastikowych. Jej produkty dostarczane są firmom z branży spożywczej, chemicznej i wielu innych. Początki jej działalności sięgają 1983 roku. Firma ma kilka fabryk zaopatrzonych w maszyny wykorzystujące najnowsze technologie.

Odzyskiwanie straconego klienta
ANALIZA ZLECENIA

Firma zgłosiła się z prośbą o wycenę, a po jej przedstawieniu poprosiła o stawki, które pozwolą na dalszą współpracę. Istotne jest to, że w przeszłości były wykonywane dla niej tłumaczenia, ale finalnie nawiązała współpracę z innym biurem tłumaczeń.

Należało tak dopasować ofertę, aby nie pozostawiała wątpliwości, że jest najlepsza na tle konkurencji.

Klient walczył o lepsze ceny, ponieważ bardzo zależało mu, aby wszystkie projekty były wykonywane przez Skrivanka. Wynikało to z przyjaznej i profesjonalnej komunikacji ze strony naszego biura.

ROZWIĄZANIA ZAPROPONOWANE PRZEZ SKRIVANKA
  • ustalenie indywidualnego cennika
  • porównanie cen do tych zaproponowanych przez konkurencję
  • przedstawienie transparentnej oferty z wyszczególnionymi cenami – bez korekty native speakera, z korektą native speakera, DTP
  • wyjaśnienie wszelkich wątpliwości klienta co do przedstawionej oferty
  • ścisłe dopasowanie oferty do oczekiwań klienta
WYNIKI

Po wielu rozmowach klient ostatecznie zaakceptował przedstawione stawki i podziękował za cały proces negocjacyjny. Szczególnie ważna była jasna i zrozumiała komunikacja, która przebiegała w przyjaznej atmosferze. W efekcie firma zrealizowała już kilka projektów i zapowiedziała kolejne.

Kolejny raz indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb zwieńczone zostało sukcesem.

Szukasz agencji tłumaczeń, która dopasuje ofertę do potrzeb Twojej firmy? Zgłoś się do nas, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

Posty powiązane

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.