Tłumaczenie online spotkania wewnętrznego

tłumaczenie spotkania online
Analiza zlecenia na tłumaczenie online podczas spotkania wewnętrznego

Klient to duży podmiot zajmujący się rekrutacją i HR. Zgłosił się do nas w sprawie zapewnienia tłumaczenia online podczas spotkania zarządu z pracownikami.

Na 2 dni przed wydarzeniem okazało się, że potrzebny będzie jeszcze jeden język tłumaczenia. Od strony technicznej nie wymagało to dużego zaangażowania, a klient mógł się przekonać, że w przypadku takich zleceń cechuje nas elastyczność.

tłumaczenie spotkania online
tłumaczenie spotkania online
tłumaczenie spotkania online
Odpowiedź na potrzeby klienta

Klient nie chciał przeprowadzać spotkania na innej platformie niż MS Teams. Zaproponowano więc kompromis – osoby, które potrzebowały tłumaczenia, miały podłączyć się również do naszego programu. Tłumaczenie było jednostronne – tylko z polskiego na angielski i rosyjski.

W spotkaniu brało udział ok. 200 osób, wszyscy łączyli się zdalnie. Obraz i dźwięk były pobierane z MS Teams i po korekcie audio przesyłane do spotkania w aplikacji Zoom, gdzie tłumacze przekładali treści zebranym tam uczestnikom.

Wnioski wyciągnięte z podjętego wyzwania

Mimo że wszystko trzeba było zorganizować bardzo szybko i nie było czasu na próby, realizacja przebiegła bardzo dobrze. Taki sposób działania – przy wykorzystaniu dwóch platform – może być alternatywą w sytuacji, gdy klientowi bardzo zależy na tym, aby spotkanie odbyło się z użyciem programu wykorzystywanego przez niego na co dzień, nie jest to jednak rozwiązanie rekomendowane.

Podsumowanie

Zlecenie zakończyło się sukcesem, klient był zadowolony z przebiegu spotkania. Czekamy na nowe zapytania konferencyjne. W sprawie tłumaczeń konsekutywnych zaczęli się już z nami kontaktować pracownicy innych działów. To pokazuje, że nasze działania zostały dobrze ocenione przez klienta.

Posty powiązane

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.