biuro tłumaczeń skrivanek

Joomla CMS – co to jest i jak zlokalizować sklep internetowy Joomla?

tłumaczenia

Tłumaczenie strony internetowej za pomocą modułu Joomla

1

Joomla jest jednym z najlepszych darmowych systemów zarządzania treścią, z aktywną społecznością liczącą blisko 700 000 użytkowników. Joomla jest systemem CMS używanym w ponad 9% najczęściej używanych serwisów biznesowych.

W przeciwieństwie do innych CMS, które wymagają instalacji dodatkowych wtyczek do eksportu treści, Joomla domyślnie zawiera moduł przełącznika języka. Aby zlokalizować Joomla!, przypisujemy wszystkie informacje do języków, które chcemy wykorzystać i dodajemy nowy przełącznik języka do strony internetowej Joomla.

Joomla! to bardzo przyjazny CMS (ang. Content Management System). Moduł Joomla został przetłumaczony na wiele języków na całym świecie, dzięki czemu część treści zawartych na stronie internetowej zmienia się automatycznie, jeśli przydzielimy ją do innego języka. Joomla to rozwiązanie typu open source tworzone przez społeczność użytkowników, ze wsparciem organizacji Open Source Matters.

Sprawdź również:

tłumaczenie wordpress
translate drupal page
Chcesz przetłumaczyć stronę opartą na Joomla? Napisz do nas!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Jak przetłumaczyć swoją stronę opartą na CMS Joomla ze Skrivankem?

1

Dzięki naszym usługom tłumaczenia stron internetowych możesz nawiązać kontakty biznesowe na całym świecie i reklamować swoje produkty na rynku międzynarodowym.

Skrivanek zapewnia tłumaczenia stron www w ponad 100 językach w różnych konfiguracjach, a nasze indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że każda oferta jest dostosowana do konkretnych wymagań.

Skrivanek może wykonać tłumaczenie plików w wielu różnych formatach. Możemy przetłumaczyć dowolny materiał ze strony internetowej Joomla, od stron po widżety i pluginy, a także opis strony i inne elementy. Zapewniamy płynny przebieg procesu tłumaczenia strony internetowej Joomla oraz dodatkowe usługi, takie jak SEO, copywriting, tworzenie treści na bloga itp.

Proces tłumaczenia stron opartych na Joomla

1

Poniżej opiszemy jakie czynności należy wykonać w panelu klienta z wykorzystaniem modułu Joomla. Aby sprawnie posługiwać się modułem Joomla, wymagany jest dostęp do panelu administracyjnego. Menu logowania w Joomla dostępne jest najczęściej pod adresem: <twojanazwastrony.pl>/administrator, gdzie <twojanazwastrony.pl> zastępujemy adresem własnej strony.

Jak zacząć tłumaczenie strony www opartej na Joomla:

1. Wtyczka do Joomla o nazwie FaLang, która może być zainstalowana z oficjalnego katalogu Joomla, Umożliwia importowanie/eksportowanie treści ze strony internetowej i jest bezpłatna.

This is our complete Joomla website translation guide using Skrivanek, which shouldn't take much of your time if you follow the steps carefully. If you have a multilingual website that works with visitors from all around the world, it's high time to translate your website with Skrivanek to avoid future circumstances. Don't take our word for the mouth but check how Skrivanek completed over 43000 translations in 80+ languages alone in 2022.

2. Po wykupieniu subskrypcji na plugin ConveyThis, służący do tłumaczeń joomla, nasi tłumacze mogą zostać przypisani do zlecenia

translating joomla

Tłumaczenie stron Joomla – podsumowanie

1

Tłumaczenie stron www opartych na CMS Joomla nie jest skomplikowane. Jeśli marzysz o wielojęzycznej stronie internetowej w Joomla, która przyciąga odwiedzających z całego świata, nadszedł czas, aby przetłumaczyć Twoją stronę. Zapewniamy kompleksowe wsparcie klienta w procesie tłumaczenia strony Joomla, a także zatroszczymy się o dodatkowe elementy niezbędne do zwiększenia widoczności strony, takie jak SEO, słowa kluczowe (keywords) czy copywriting. Nasze biuro obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Sprawdź, jak Skrivanek ukończył ponad 47000 tłumaczeń w 80 językach w 2022 roku.

Czy wiesz, że?

1

Zanim podjęto decyzję o nadaniu projektowi nazwy Joomla!, na uruchomionym przez Open Source Matters forum miała miejsce dyskusja nad nowym logo. Swoje pomysły graficzne na logo Joomla przedstawiło wielu projektantów z całego świata.

Logo Joomla! składa się z symbolu graficznego i tekstowego przedstawienia nazwy. Znak wyraża, czym jest Joomla! – społecznością ludzi złączonych w jedno. Składa się z czterech liter J (pierwszej litery nazwy Joomla) obróconych o 90 stopni, splecionych jak ogniwa łańcucha w jedno. Obraz łączący logo i nazwę Joomla! został opracowany tak, aby uzyskać dobrą widoczność znaku i czytelność nazwy.

chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.