biuro tłumaczeń skrivanek

Stwórz profesjonalną stronę internetową w dowolnym języku na platformie WIX, aby dotrzeć do odbiorców na całym świecie

tłumaczenia

WIX nie jest typowym CMS-em, a raczej kreatorem stron internetowych, który pozwala stworzyć dowolną stronę internetową całkowicie od podstaw – samodzielnie lub z pomocą sztucznej inteligencji. Narzędzie jest dostępne w wersji darmowej lub płatnej i pozwala użytkownikom stworzyć stronę internetową przy minimalnym wysiłku i dużej swobodzie. Innowacyjny kreator stron internetowych WIX zawiera szablony stron internetowych dostosowane do konkretnych zadań i biznesów. Oprogramowanie jest bardzo intuicyjne i pozwala na tworzenie stron HTML i stron mobilnych głównie za pomocą narzędzi online typu „przeciągnij i upuść”. Jest prosty w obsłudze nawet dla osób początkujących, które nie mają wiedzy programistycznej w zakresie kodowania lub korzystania z FTP. Sprawdźmy jak wygląda proces tłumaczenia w WIX.

Strona w wielu językach z Wix Multilingual – docieraj do nowych klientów bez względu na region czy język!

Przetłumacz treści na swojej stronie z pomocą Wix Multilingual, aby przyciągać klientów z całego świata i zwiększyć ruch na swojej stronie. Wyświetlaj treści w ojczystym języku odwiedzających i pozwól im poznać Twój biznes. Wielojęzyczny edytor Wix umożliwia ręczne tłumaczenie strony (poprzez wprowadzenie własnych tłumaczeń) lub automatyczne przy użyciu Tłumacza Google.

wix multilingual
Chcesz przetłumaczyć stronę www opartą na WIX? Napisz do nas!
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Wyślij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Spraw, aby odwiedzający mogli cieszyć się Twoją witryną Wix, bez względu na język, którym się posługują. Rozszerz swoją działalność na rynki międzynarodowe i zwiększ sprzedaż oraz swoje przychody.

Dodawanie nowego języka w Wix

Gdy skończysz budować stronę główną, włącz Wix Multilingual. Możesz dodać go do swojej witryny za pomocą edytora, w sklepie Wix App Market lub w sekcji Język i region na pulpicie nawigacyjnym.

Wix Multilingual with editor display - example
Wix Multilingual in the App Market - example

Następnie wybierz główny język strony z menu rozwijanego i języki dodatkowe z listy rozwijanej. Wybierając główny język, pamiętaj, że jest to domyślny język, który odwiedzający zobaczą jako pierwszy. Wykonaj następujące kroki, aby dodać więcej języków:

1.Z menu na górnym pasku w edytorze Wix wybierz Ustawienia.

2.Kliknij opcję Multilingual i wybierz język, który chcesz dodać oraz jego flagę.

Zawsze możesz dodać więcej języków później.

Add a new language to your Wix site - settings

3.Wybierz język główny i język dodatkowy. Wix Multilingual obsługuje ponad 100 języków, dzięki czemu możesz łatwo dotrzeć do dowolnej publiczności.

4.Kliknij Dalej i gotowe!

To jest widok, który zobaczą Twoi goście. Możesz przeciągnąć i upuścić menu językowe gdzie tylko chcesz. Teraz wystarczy, że wybierz język, który chcesz zmodyfikować lub przetłumaczyć w edytorze po lewej stronie.

wix

Aby przetłumaczyć dany element, kliknij na niego i dodaj nową wersję w dowolnym języku np. francuskim lub hiszpańskim.

wix translate

Zmiany na stronie, takie jak dodanie podstrony czy przeniesienie niektórych elementów, są dodawane automatycznie i odzwierciedlane we wszystkich wersjach językowych, aby zachować spójny wygląd – pamiętaj jedynie o dostosowaniu tłumaczenia do wersji docelowej. Dzięki Wix Multilingual możesz przetłumaczyć całą stronę za jednym kliknięciem. Oparte na Tłumaczu Google narzędzie znacznie przyspiesza proces lokalizacji, ponieważ tworzy infrastrukturę, którą możesz swobodnie edytować.

Wielojęzyczny pulpit nawigacyjny – tłumaczenie na różne języki

W wielojęzycznym pulpicie nawigacyjnym możesz zarządzać wszystkimi swoimi językami. W tym miejscu można z łatwością dodać, ukryć lub usunąć języki ze swojej witryny. Oznacza to, że możesz dodawać potrzebne języki i ukrywać je, dopóki nie będziesz gotowy do wyświetlania każdej wersji językowej swojej witryny.

wix platform

Tłumaczenie treści serwisu

Dzięki Wix Multilingual możesz tłumaczyć zawartość swoich stron (np. teksty, obrazy, linki itp.) na dwa sposoby: ręcznie, jak już pokazaliśmy powyżej, lub automatycznie. Korzystając z Wix Multilingual, możesz przetłumaczyć swoją witrynę jednym kliknięciem. To narzędzie, oparte na Tłumaczu Google, znacznie przyspiesza proces lokalizacji, ponieważ tworzy infrastrukturę, z którą możesz pracować i edytować tak długo, jak chcesz.

Aby to zrobić, kliknij Zmień język-> Edytuj tłumaczenie-> Automatyczne tłumaczenie witryny.

wix switch

Pamiętajmy jednak, że Tłumacz Google nie obsługuje jeszcze wszystkich języków, co oznacza, że automatyczne tłumaczenie nie zawsze jest możliwe. Dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura tłumaczeń. Wix oferuje bardzo ograniczone opcje przenoszenia treści na inną platformę. Można eksportować produkty ze sklepu, wraz ze wszystkimi ich danymi, do pliku csv.  Wyświetlanie produktów w pliku arkuszu kalkulacyjnego znacznie ułatwia przeglądanie wszystkich danych na jednej stronie. Można również użyć tego pliku do tłumaczenia treści, a następnie zaimportować produkty z powrotem do sklepu.

Wyzwania związane z Tłumaczem Google

Warto wspomnieć, że usługa neuronowego tłumaczenia maszynowego nie rozpoznaje ikon jako tekstu. Jeśli w Twoim tekście w języku głównym znajdują się ikony, nie zostaną one przeniesione do drugiego języka. Musisz ręcznie zamienić ikony w swoich językach dodatkowych. Ponadto rozwiązanie „jednym kliknięciem” w większości przypadków nie będzie wspierać optymalizacji wyszukiwarek na stronie (SEO), a tym samym nie zwiększy Twoich szans na pojawienie się na pierwszej stronie wyszukiwarki poprzez wyniki organiczne. Tak przetłumaczona treść witryny Wix będzie również wyświetlana pod jednym adresem URL, co oznacza, że strona będzie przyjazna dla SEO tylko w oryginalnym języku Twojej witryny.

Skrivanek — profesjonaliści do spraw lokalizacji Twojej wielojęzycznej witryny WIX

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu Skrivanek pomógł tysiącom klientów rozwinąć ich biznes. Tłumaczymy i lokalizujemy miliony słów rocznie, w 2022 roku było to 80 par językowych i ponad 500 kombinacji językowych.

  • Skrivanek umożliwia kontakt z odbiorcami w ich ojczystym języku i pomaga w osiąganiu wyższych pozycji w wyszukiwarkach, a tym samym w realizacji planów sprzedażowych i tworzeniu spójnej strategii marketingowej, poprzez uwzględnienie kultury, przepisów i preferencji mieszkańców danego regionu.
  • Możemy przygotować wielojęzyczną stronę internetową, która połączy Cię z grupą docelową i pozwoli Ci stać się większym ekspertem w Twojej branży. Wynika to również z potężnej strategii linkowania wstecznego, którą oferujemy.
  • Nasi tłumacze mogą pracować na miejscu lub zdalnie w ponad 80 językach, dzięki czemu możesz rozszerzyć zasięg swojej witryny WIX na cały świat i sprzedawać bez ograniczeń.
  • Możemy również pomóc w SEO, aby Twoja witryna wyświetlała się w najlepszych wynikach Google, aby potencjalni partnerzy biznesowi znaleźli ją na pierwszej stronie swojej wyszukiwarki.

W Skrivanku pomagamy naszym klientom nie tylko w tłumaczeniach, ale także w tworzeniu słów kluczowych, tłumaczeniach SEO, lokalizacji i wielu innych.

Dlaczego warto wybrać Skrivanka?

  • Skrivanek przetłumaczy Twoją witrynę WIX na wybrany przez Ciebie język, a także zapewni Ci odpowiednie słowa kluczowe SEO, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców, dzięki czemu możesz stać się ekspertem w swojej dziedzinie.
  • Dzięki zespołowi profesjonalnych tłumaczy i korektorów – native speakerów pomożemy Ci dodać nowy język, aby Twoja witryna WIX była wielojęzyczna, a tłumaczenie z dodatkowym SEO sprawi, że Twoja strona znajdzie się wyżej w rankingu wyszukiwań.
  • Wspieramy organizacje non-profit na całym świecie dodatkowym 10% rabatem na wszystkie procesy tłumaczeniowe, aby dostosować ważne społecznie witryny do możliwości odbiorców z całego świata.

Skontaktuj się z nami i zleć przetłumaczenie wielojęzycznej zawartości WIX na dowolny język oraz spraw, aby Twoja witryna była wielojęzyczna dzięki wielojęzycznemu menu. Zmaksymalizuj swój zasięg, przetłumacz zawartość swojej witryny i zwiększ bazę klientów, dodając przetłumaczone strony za pomocą wielojęzycznego rozwiązania.

Potrzebujesz tłumaczenia lub innej usług językowej?
Napisz do nas!
chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.