biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenie sklepu online dla firmy z branży odzieżowej

tłumaczenie sklepu online
ANALIZA ZLECENIA NA TŁUMACZENIE SKLEPU ONLINE

X to marka modowa, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce, ale nie tylko.

Ich produkty dostępne są również w innych krajach europejskich takich jak: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Ukraina. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie sprzedażą obuwia, ale w związku z sukcesem, jaki odnieśli w tym segmencie, w 2020 roku wprowadzili do swojej oferty również odzież.

Obecnie X to lider w sprzedaży e-commerce odzieży, butów oraz akcesoriów damskich.

Marka ta to nie tylko sklep internetowy. Social media firmy znacznie się rozwinęły – ich profile uważane są za jedne z najbardziej inspirujących w Polsce, o czym świadczy duża liczba obserwujących.

W związku z tak intensywnym rozwojem na arenie międzynarodowej pojawiła się konieczność przygotowania tłumaczeń produktów na stronę www na takie języki jak: grecki, słoweński, chorwacki, bułgarski, włoski, niemiecki, węgierski, angielski, czeski, słowacki, litewski.

Szczególnie istotne okazało się zachowanie poprawności i spójności terminologicznej ze względu na podział produktów i ich charakterystykę.

tłumaczenie sklepu online
tłumaczenie sklepu online
tłumaczenie sklepu online
ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY KLIENTA

Spójność terminologiczna jest wyjątkowo ważna przy tak dużej liczbie produktów, dlatego też został stworzony glosariusz, czyli rodzaj słownika, w którym występują najczęściej powtarzające się terminy wraz z ich odpowiednikami w języku tłumaczenia. Ponadto, ze względu na dużą powtarzalność materiałów, realizujemy tłumaczenia w oparciu o pamięć tłumaczeniową. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zachować ową spójność, co daje również możliwość zaproponowania atrakcyjnych cen oraz krótszych terminów realizacji. Stały kontakt z osobą odpowiedzialną za projekt, która ma wiedzę na temat potrzeb klienta, pozwala na dostosowanie oczekiwań względem terminów realizacji i jakości tłumaczeń.

WNIOSKI WYCIĄGNIĘTE Z PODJĘTEGO WYZWANIA

Doświadczony w obsłudze dużych, wymagających projektów zespół, który czuwa nad sprawnym przebiegiem procesu tłumaczenia od momentu przygotowania wyceny po jego realizację oraz sposób składania zamówień wpływa na jakość naszych usług.

PODSUMOWANIE

Takie czynniki jak: zespół tłumaczy będących specjalistami w danej dziedzinie, kompleksowa obsługa w zakresie wielu kombinacji językowych, zachowanie odpowiedniej jakości oraz spójności słownictwa, stały kontakt z osobą odpowiedzialną za projekt, elastyczne podejście do kwestii finansowych, terminowość wykonywanych zleceń – wszystko to zaowocowało nawiązaniem stałej współpracy z klientem. W 2021 roku przetłumaczyliśmy dla niego około 250 000 słów, na takie języki jak: grecki, słoweński, chorwacki, bułgarski, włoski, niemiecki, węgierski, angielski, czeski, słowacki, litewski.

Szukasz tłumacza, która wesprze Cię w procesie lokalizacji sklepu online? Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

[contact-form-7 id=”3907″ html_class=”gem-contact-form-white”]

Posty powiązane

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.