biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenie aplikacji mobilnej

tłumaczenie aplikacji mobilnej
Analiza zlecenia na tłumaczenie aplikacji mobilnej

Firma X tworzy witryny internetowe dla swoich klientów, a także kreuje wizerunek firm w sieci poprzez promocję ich stron www oraz udostępnianie profesjonalnych systemów do obsługi klienta indywidualnie dopasowanych do jego potrzeb.

Naszym zadaniem było przetłumaczenie aplikacji mobilnej na dwa języki przy użyciu oprogramowania udostępnionego przez klienta. Warunkiem koniecznym do akceptacji zlecenia było przeprowadzenie wideokonferencji z udziałem tłumaczy oraz analityka firmy zlecającej.

tłumaczenie aplikacji mobilnej
tłumaczenie aplikacji mobilnej
tłumaczenie aplikacji mobilnej
Odpowiedź na potrzeby klienta
  • uzyskanie dostępu do wymaganej aplikacji wspierającej tłumaczenie oprogramowania;
  • zorganizowanie wideokonferencji pomiędzy tłumaczami i analitykiem klienta;
  • wybór tłumaczy, którym nieobca jest tematyka IT.
Wnioski wyciągnięte z podjętego wyzwania

Elastyczna postawa i otwartość na warunki klienta to warunki potrzebne do pozyskiwania nowych zleceń. Musimy pamiętać, że nie tylko klient zdobywa od nas potrzebną wiedzę, ale my także możemy wiele się nauczyć podczas realizacji kolejnych projektów.

Podsumowanie

W omawianym przykładzie przetłumaczyliśmy ponad 12 000 słów. Na początku zakładane było 8500. Zlecenie stale się rozbudowywało, ale dzięki świetnej organizacji pracy nie stanowiło to problemu. Wideokonferencja, której oczekiwał klient, okazała się bardzo przydatna dla tłumaczy, co zgodnie potwierdzili. Wniosła wiele cennych uwag i porad.

Ze względu na doskonałą komunikację klientowi zależało na zrealizowaniu zlecenia przez nas. Okazując zrozumienie oraz otwartość na sugestie, zyskaliśmy chęć dalszej współpracy oraz pokazaliśmy, że oczekiwania i potrzeby klienta są dla nas priorytetem.

Kolejny raz okazało się, że zaangażowanie i sprawna współpraca między klientem, działami firmy i tłumaczami procentuje i pozwala pozyskiwać nowych, ważnych klientów.

Szukasz osoby, która wykona dla Ciebie tłumaczenie aplikacji mobilnej? Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

[contact-form-7 id=”3907″ html_class=”gem-contact-form-white”]

Posty powiązane

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.