biuro tłumaczeń skrivanek

Skrivanek sponsorem KTLC 2021

KTLC 2021

KTLC 2021

Co roku w okolicach Międzynarodowego Dnia Tłumacza, czyli 30 września, odbywa się Konferencja Tłumaczy – wydarzenie, które winno być obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego tłumacza, a któremu Skrivanek kibicuje od samego początku. Kilka lat temu konferencja ta połączyła się z innym ważnym międzynarodowym wydarzeniem branżowym – Translation and Localization Conference, by stworzyć KTLC, czyli Konferencję tłumaczy + Translation and Localization Conference. W tym roku Skrivanek jest dumnym sponsorem tego wydarzenia! Wielu ekspertów – przede wszystkim praktyków – dzieli się swoją wiedzą dotyczącą branży, trendów, można więc liczyć na fantastyczny program i całe mnóstwo przydatnej wiedzy. Skrivanek jest nie tylko jednym ze sponsorów konferencji. Nasza reprezentantka wystąpi w roli prelegenta, by podzielić się z uczestnikami garścią wskazówek dotyczących przygotowania plików do tłumaczenia – to temat uniwersalny i nigdy nie wyczerpany.

Osobom zainteresowanym udziałem w konferencji oferujemy kod rabatowy uprawniający do 10% zniżki od ceny biletu. Aby aktywować kod, wystarczy w trakcie procesu rejestracji i zakupu biletu w rubryce Kod rabatowy wpisać KTLC2021Skrivanek10.

Zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia i zakupienia biletu – zapowiada się wspaniale, jak co roku zresztą: https://translation-conference.com/ lub https://konferencjatlumaczy.pl/

Posty powiązane

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.