Przetłumacz pliki Gitbook i pracuj ze swoim zespołami, tworząc dokumentację

gitbook logo

Gitbook to nowoczesna platforma, która pozwala tworzyć i udostępniać publiczną dokumentację dowolnego rodzaju – od produktów po wewnętrzne bazy wiedzy. Pierwotnie zaprojektowany jako narzędzie dla programistów, teraz jest produktem przyjaznym dla każdego użytkownika. Oparty na współpracy, pozwala tworzyć lub edytować piękne dokumenty i po prostu dzielić się wiedzą poprzez dokumentację. Może być przeznaczony dla zespołów, współpracowników lub dowolnego odbiorcy, w zależności od Twoich zastosowań biznesowych lub osobistych.

Platforma pozwala także generować wcześniej zaprojektowane dokumenty, które można następnie bez problemu opublikować. GitBook pomaga publikować dokumenty, a tym samym scentralizować wiedzę zespołów. Możliwe jest także zsynchronizowanie pracy w GitBooku z dowolnym repozytorium GitHub, co pozwala na sprawne aktualizowanie dokumentacji. To potężne narzędzie dla każdej firmy!

Rozwiń swój biznes dzięki publicznej dokumentacji Gitbook

Gitbook to kompleksowe rozwiązanie dla każdej firmy, która chce tworzyć dokumenty, przygotowywać notatki ze spotkań lub przesyłać dowolną dokumentację, którą zespoły lub goście mogą następnie przeglądać online. To rozwiązanie, które zyskało zaufanie tysięcy firm. Ten system CRM to dokonały wybór, jeśli chcemy, żeby nasze informacje były scentralizowane, dostosowane do osobistych preferencji i przede wszystkim uporządkowane, aby poprawić wydajność naszej organizacji.

Oprócz podstawowych funkcji Gitbook oferuje swoim klientom różne plany biznesowe, które umożliwiają tworzenie domen niestandardowych, nieograniczonej przestrzeni, zaawansowanego brandingu oraz domen organizacyjnych.

Gitbook to przyszłość dokumentacji dla zespołów o wysokiej wydajności

Weźmy pod uwagę, że:

  • Wbudowany CRM oznacza, że GitBook może służyć jako narzędzie do zarządzania zasobami klienta.
  • Może być używany do dokumentacji produktu (publicznej lub prywatnej).
  • Wspomaga współpracę w zespole.
  • Może służyć do pisania dokumentacji API.
  • Obsługuje integrację z takimi narzędziami jak Slack, Intercom i Google Analytics.
  • Możemy wyświetlać swoje treści jako publiczne lub prywatne, każdemu, w tym użytkownikom spoza platformy.
  • Można go spersonalizować, aby pasował do dowolnej marki lub organizacji.

Wyzwania, które możemy napotkać podczas korzystania z Gitbooka

Pomimo posiadania niezbędnych cech niektóre firmy ograniczają dostęp do korzyści i wysokiej jakości usług oferowanych przez platformę. Głównym powodem jest brak możliwości zlokalizowania platformy dla użytkowników krajowych w lokalnym języku firmy. Tu z pomocą przychodzi Skrivanek, który pomoże stawić czoła wszelkim wyzwaniom związanym z lokalizacją.

Skrivanek może zająć się Twoim projektem lokalizacyjnym. Napisz do nas!

Dzięki zaangażowanym zespołom, które rozumieją podstawowe wartości lokalnych języków i kultury, Skrivanek Polska jest specjalistą w dostarczaniu wysokiej jakości usług tłumaczeniowych. Zapewniamy nie tylko wysokiej jakości tłumaczenia pisemne, ale także pomagamy w tłumaczeniu stron internetowych, odpowiednim doborze słów kluczowych, a także usługach DTP.

Stwórz projekt typu open source i przetłumacz Gitbook na wybrany przez siebie język

Krok 1: Wybierz język dla swoich treści

Pierwszym krokiem jest wybór języka, na który chcemy przetłumaczyć treść. Aby to zrobić, przechodzimy do „customization panel” i wybieramy język, który chcemy zmienić.

Krok 2: Przejmij ustawienia języka

Domyślnie treści w systemie będą miały wybrany język angielski. Aby to zmienić, należy uzyskać dostęp do opcji prezentacji w panelu Customization dla obszaru lub kolekcji, którą chcemy zmienić. Aby zmienić ustawienia językowe, potrzebujemy wybrać żądaną opcję w zakładce „localization language”. Obecnie obsługiwane języki to angielski, chiński, japoński, francuski i hiszpański.

Inherit language settings

Po prostu wyeksportuj plik w formacie PDF i wyślij go do Skrivanka w celu tłumaczenia.

Gitbook pozwala na następujące metody eksportowania pliku w formacie PDF:

  • Eksport całej treści
  • Eksport pojedynczej strony
  • Eksport strony i wszystkich jej podstron

git book create pdf

Skrivanek sprawi, że proces tłumaczenia będzie dla Ciebie szybki, łatwy i wygodny. Po przetłumaczeniu można ponownie zaimportować swoje pliki. Pamiętajmy tylko, że podczas pracy online GitBook nie zapisuje zmian automatycznie, więc musimy kliknąć „Save”, aby zapisać wersję roboczą i „Merge”, aby zatwierdzić zmiany w repozytorium GitHuba.

Dlaczego warto wybrać Skrivanka?

Mówiąc krótko, klient, który loguje się na stronie GitBook, najczęściej używa wbudowanego edytora do pisania swojej dokumentacji. W Skrivanku możemy przetłumaczyć żądane platformy na wybrany język, a także dostarczyć odpowiednie słowa kluczowe przyjazne SEO, aby dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców. W praktyce oznacza to, że dzięki naszym usługom możesz pozycjonować się jako ekspert w swojej branży w wyszukiwarce Google.

Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej i poznać usługi, które możemy świadczyć, aby poprawić wyniki Twojej firmy.

Możesz tworzyć projekty open source i publikować dokumenty, komentarze, notatki lub dowolne inne materiały, które można udostępniać na Gitbook w wielu językach przy wsparciu usług Skrivanek Polska.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.