biuro tłumaczeń skrivanek

Tłumaczenie dokumentów korporacyjnych na 37 języków

37 języków

Kiedyś mówiło się, że Słońce nigdy nie zachodzi nad Imperium Brytyjskim. Obecnie stwierdzenie to pasuje do niezliczonych korporacji międzynarodowych z oddziałami rozrzuconymi po całym świecie, a tłumaczenia na kilkadziesiąt języków dla firm o zasięgu globalnym stało się codziennością. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z usług agencji tłumaczeń z doświadczeniem we współpracy z korporacjami mającej w swojej ofercie szeroki wachlarz dostępnych kombinacji językowych. W ten sposób cały proces tłumaczenia można przeprowadzić w jednym miejscu – w sposób łatwy i profesjonalny.37 języków

Klient jest liderem w zakresie usług międzynarodowych transferów pieniężnych pomiędzy osobami fizycznymi docenionym przez klientów na całym świecie. Używając najnowocześniejszych narzędzi i technologii, zapewnia klientom bezpieczne, szybkie i wygodne wykonywanie przelewów bankowych, przekazów gotówkowych, transferów przez Internet, dając użytkownikom możliwość wyboru najlepszej dla siebie opcji. Firma oferuje swoje usługi w ponad 200 krajach, w tym oczywiście w Polsce, co czyni ją rozpoznawalną i zaufaną marką na globalnych rynkach finansowych. Jednakże z globalnym zasięgiem wiąże się również konieczność publikacji polityk prywatności, regulaminów, komunikatów dla klientów i tym podobnych treści w wielu językach.

Wyzwaniem dla Klienta było znalezienie agencji tłumaczeniowej, która byłaby w stanie przygotować wycenę tłumaczenia kilkudziesięciu plików w różnych formatach na kilkadziesiąt języków z całego świata w wielu wariantach. Dodatkowo należało być gotowym na udział w procesie wdrożeniowym dla potencjalnych dostawców, który to proces u klienta odbywa się w języku angielskim i jest przeprowadzany przez amerykańską centralę.

W Skrivanku korzystamy z najnowocześniejszych technologii i przodującego oprogramowania na rynku. Używane przez nas narzędzia CAT pozwalają nam przygotować dokładną analizę materiału do tłumaczenia, zaś system XTRF umożliwia nam przygotowanie w krótkim czasie wyceny w wielu wariantach, zgodnie z założeniami Klienta. Będąc ponad 20 lat na rynku tłumaczeniowym, mamy do dyspozycji tłumaczy z każdego zakątka świata, więc we wszystkich kombinacjach mogliśmy zaproponować tłumaczenie przez native speakerów języka docelowego. Mamy również doświadczenie w obsłudze klientów z zagranicy, a nasi opiekunowie klienta są elastyczni i gotowi uczestniczyć w spotkaniach i procesach odbywających się poza standardowymi godzinami pracy. Jest to zrozumiałe, zważywszy na fakt, że obsługujemy klientów z całego świata, w tym na przykład z Australii, Japonii, Korei, Singapuru, Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Kanady.

Z kilkunastu przygotowanych przez nas wariantów i opcji wyceny Klient wybrał tłumaczenie przez native speakerów języków docelowych na wszystkie 37 języków. Były to w większości popularne języki europejskie, ale pojawiły się również znacznie rzadziej zlecane kombinacje, tłumaczenia wykonaliśmy między innymi na: islandzki, malajski, tajski, filipiński, francuski w odmianie kanadyjskiej czy hiszpański kierowany do Ameryki Łacińskiej.

Klient był zadowolony z naszej usługi, nie tylko jeśli chodzi o wykonanie tłumaczeń, ale też aktywną postawę w trakcie trwania całego procesu tłumaczeniowego. Docenione zostało również szybkie przejście procedur związanych z onboardingiem Skrivanka jako dostawcy, które odbyło się pod dyktando amerykańskiego zespołu księgowości Klienta. Dowodem na to jest fakt, że zostaliśmy poleceni innym oddziałom Klienta, co skutkowało rozszerzeniem współpracy i tłumaczeniami na kolejne unikalne języki, między innymi na gaeilge (język irlandzki należący do języków celtyckich).

Jeśli szukają Państwo zaufanego partnera, który zapewni kompleksową obsługę międzynawowej korporacji w kwestii tłumaczeń i innych usług językowych, to zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie pozwoli nam sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymaganiom, a dzięki naszym usługom będą Państwo mogli dotrzeć do międzynarodowego grona odbiorców.

chatsimple
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.